Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 8 / 10
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 23. April 2012, kl 14.21

Mina ei suuda ka neid teha grinning smiley

Ja täna on mul meeletu isu, punased pühad tulemas sad smiley


Naerulind kavatseb minna Solarisse Ben&Jerry jäätist ostma grinning smiley ma pean need ära proovima, esmaspäev on parim aeg selleks - iga ndl. saab siis uue maitse suhu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 23. April 2012, kl 15.59

Huvitav, et sellest Ben&Jerryse jäätisest just nüüd juttu tuli siin KA-s. Ma mõni päev tagasi nägin seda müügil siin Rootsis ja mõtlesin, et tahaks proovida. Olen kuulnud, et jube hea ja popp USAs, aga Eestis pole müügil näinud. Otsustasin siiski sel hetkel seda mitte osta. Õnneks smiling smiley Eks kunagi proovin ära, kui eesmärk täidetud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 24. April 2012, kl 08.08

Minu kaal suht ootuspärane: 58,6kg. Jätkan võimlemise ja jalutamisega ja loodan järgmine nädal jälle vahe-eesmärgi täita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 24. April 2012, kl 13.36

Hei,

minu kaal täna tõusnud võrreldes eelmise nädala omaga - 65,1kg. Samas on isegi hästi, sest peale operatsiooni oli mu kaal suisa 66,4kg. Ma olin nii paistes ja vett täis, nüüd hakkab enam-vähem normaliseeruma. Liikumine on muidugi suht null hetkel, kuid sellevõrra ma ka söön hetkel vähem, palju korraga ei tohigi.

Päikest kõigile sombusesse päeva! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 24. April 2012, kl 20.43

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
20.nädal....20.märts......52,2...............58,3.................66,3...................58,7
_____________________________________________________________________________________________
24.nädal...17.aprill........51,2 (-0,1)......58,2 (+0,5).......64,6 (-0,8)........57,7 (+0,2)
25.nädal...24.aprill........51,0 (-0,2)......?.......................65,1 (+0,5).......58,6(+0,9)
VAHE-EESMÄRK............ok...................55....................62.....................57
vahe-eesmärgini............ok.....................-.....................3,1...................1,6
lõppeesmärgini..............ok.....................?...................7,1.....................3,6

Kaalumise päeva lõpuks laekunud andmete põhjal on tabel valmis. Lisan Naerulinnu siis, kui ta oma andmed kirja paneb.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 24. April 2012, kl 20.45

Ma olen viie nädalaga 100g alla võtnud - masendav grinning smiley
Sirli, nüüd on eesmärgiks SÄILITAMINE ehk siis söö rohkem!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 25. April 2012, kl 08.58

Sirlil langeb kaal tõesti hästi. smiling smiley Minu kaal üllatas mind täna hommikul ilusa numbriga - 63,6kg. Näis, kas see ka püsima jääb. Arvan, et nüüd on mul tilgutite all olemisest tulenev paistetus kadunud ja ehk jätkab kaal langevat trendi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 25. April 2012, kl 10.59

Mis ma oskan öelda...ma ei piira ju enam eriti, lihtsalt mingi rütm on sees ja kuidagi nii poolkogemata see kaal langeb. Olen ju lubanud endale igasugust: rasvast liha, maiustusi, siidrit - aga kogused pole väga suured olnud. Eks ma kunagi mõtlen igatsusega tagasi sellele hetkele "kui kaal iseenesest langes" grinning smiley See oleks liiga ilus, kui tulemus ilma pingutuseta püsima jääkski.
Järgmine nädal kindlasti miinust ei tule, sest kuu "see aeg" on kohe ukse ees.

Nautige päikeselist ilma! Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 26. April 2012, kl 10.40

Eile sõin ilmselt nädala jagu kaloreid sad smiley Aga täna plaan pikalt kõndid ja jälle korralik olla. Kätekõverduste osas otsustasin küll korrata teist nädalat, aga et mitte päris kohapeal tammuda lisasin kõikidele settidele ühe kätekõverduse.
Keegi veel teeb triipsepsi harjutusi? Mikaeela alguses plaanis, aga kahjuks jäi pooleli. Selles osas mul week2 käsil ja tase palju parem - kolmas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 26. April 2012, kl 12.28

Saada triitseptsi kohta link, ma ei leidnud ise üles seda challange´it.
Kas panid eile kõik söödu ilusti kirja ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 26. April 2012, kl 13.21

[www.onefiftydips.com]
Panin ma jaaaa....sellest kõik alguse saigi, et ma ei suutnud/viitsinud oma küpsetatud pärmitaigna-porgandi-küüslaugu-juustu saia kaloreid välja arvutada ja seega ka kirja panna. Mul on alati nii, et kui ma korralikult ei saa teha midagi, siis ma ei teegi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 26. April 2012, kl 20.24

Nonii, minu kätekõverduse-challenge edeneb, saan ilusti oma teise tulbaga kolmandasse nädalasse liikuda (kui esimesel testil jõudsin ainult 10 väga korralikku kätekõverdust teha, siis nüüd juba 25). Tegin ka triitsepsi testi ära ja sain 25 tk-ga kohe kolmandasse tulpa smiling smiley. Nüüd saab igal õhtul end veidi pingutada smiling smiley. Õues juba õhtuti päris ilus, peaks vaikselt vist sörkimas hakkama käima. Preagu küll vastik köha kalla ning igasugune pingutus ajab hullu köhahoo peale - vaja enne tervemaks saada.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 28. April 2012, kl 15.42

Kätekõverduste teise nädala kordus tehtud. Tahaks näha, et ma 16 kätekõverdust jõuan ülehomme teha, et week 3 juurde asuda smiling smiley
Täna tuleb üks järjekordse väljakutse - selle aasta esimene grilliõhtu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 29. April 2012, kl 19.51

Vabandused, just jõudsin maalt tagasi smiling smiley

Kaalu koha pealt siis niipalju, et alla pole küll midagi läinud, aga juurde küll grinning smiley


Mingi 59kg hetkel, täpselt ei tea confused smiley

Ma annan endale andeks ja luban, et uuest nädalast hakkab taas langema kaal (punased pühad läbi) grinning smiley


Ja Aprill, sünnipäevade kuu, ka selleks aastaks läbi winking smiley

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 29. April 2012, kl 21.33

Ei tea, mis see on, aga ka minul ei lähe langetamine kohe üldse. Tõstmisega pole probleemi smiling smiley
Olen küll peaaegu iga päev mingit trenni teinud ja/või jalutamas käinud vähemalt 60 min, aga ju siis on patustamised ikkagi suuremad olnud kui trenni kasulik mõju. No ma väga üritan ikka ennast kokku võtta ja lastele-mehele ka enam head-paremat(mis lõpuks ikkagi minu kõhtu ka jõuab tongue sticking out smiley) ei osta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 01. May 2012, kl 08.58

Ilusat esimest maikuu hommikut! Tegelen kaalumise ja tabeliga homme, kuna olen hetkel maal.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 01. May 2012, kl 09.01

Tere kaunist maihommikut ka minu poolt!

Tahtsin just kirjutama tulla, et ma täna näitu edastada ei saa, kuna oleme maal. Tore, et ma ainus pole ja loodan, et homme on kõigil ilusad numbrid. Enda omas nii kindel pole, kuna nüüd juba olen saanud enam-vähem tavapärase söömise (just koguste poolest) juurde tagasi pöörduda ja kaldun arvama, et võrreldes eelmise nädalaga on plussi oodata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 01. May 2012, kl 09.58

Nojah...eks ma siis teatan ka homme. Äkki saab selle 100 grammi plussi maha selleks ajaks smiling smiley
Aga hea uudis on see, et sain 16 kätekõverdust tehtud ja tänasest hakkab week 3!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 01. May 2012, kl 21.21

Edastan ka homme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 02. May 2012, kl 05.15

58,5kg smiling smiley Ei kurda tegelikult hetkel kui aus olla grinning smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 02. May 2012, kl 09.52

58,9kg. Mina ka väga ei kurda. Nagu ma eile Sirlile rääkisin - minu sisse on ikkagi kodeeritud JUBE ISU JA AHNUS grinning smiley Eelmise nädala neljast päevas kolmel "lasin minna" ja kui mina lasen minna, siis suudan ikka tohutus koguses neid kaloreid sisse süüa. Seda arvesse võttes, oleks eilne +100g olnud täitsa hea tulemus, aga tänaseks hommikuks oli vaatamata eilsele korralikkusele veel 200g juures. Võimalik, et põhjus on eilses suht intensiivses trennis (peale trenni pidi ju kaal tõusma?).

Igatahes on kaaluabist ikka jätkuvalt nii palju kasu, et ma ei ole täielikult käega löönud, vaid ikka üritan edasi!

Muide, ma tahtsin küsida, et kas kellelgi teist on kunagi olnud nii, et toitumine on tasakaalus selle ülemise mõõdiku järgi ja ka selle GDA järgi on kõik ok? Mulle tundub selle saavutamine täiesti võimatu. Mingi aeg jälgisin seda GDAd ja pidin kogu aeg süsivesikuid rohkem sööma, et 100%le ligilähedalegi saada. Nüüd aga vaatasin, et minu süsivesikute osakaal on tavaliselt päevas üle 60%, kuigi GDA järgi pole ma neid piisavalt söönud. Nüüd otsustasin GDA kõrvale jätta ja püüelda selle 55%, 15%, 30% poole, kuigi tõenäoliselt kujuneb valkude protsent alati suuremaks ja rasvade protsent väiksemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 02. May 2012, kl 10.27

Minul oli täna 63,8 kg ehk siis 200g rohkem kui nädal tagasi. Samas ma olen väga rõõmus ja pean oma nädalat edukaks, kuna olime pea nädal ämma-äia juures. smiling smiley Ning kui nüüd võrrelda veel eelmise teisipäevase kaaluga, siis on ju suisa miinus. Ma nii loodan, et ehk näen peagi oma vahe-eesmärgi 62 kg ka ära, siis saab hakata 60 poole ja sealt edasi 58 poole pürgima. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 02. May 2012, kl 12.41

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
20.nädal....20.märts......52,2...............58,3.................66,3...................58,7
_____________________________________________________________________________________________
25.nädal...24.aprill........51,0 (-0,2)............-.................63,6 (-1,0)........58,6 (+0,9)
26.nädal...2.mai............50,8 (-0,2)......58,5 (+0,3).......63,8 (+0,2).......58,9 (+0,3)
VAHE-EESMÄRK............ok...................55....................62.....................57
vahe-eesmärgini............ok.......................-...................1,8...................1,9
lõppeesmärgini..............ok.....................3,5..................5,8...................3,9

Meie 26. tabel!

Mina pole kunagi seda toitumise tasakaalu taga ajanud. Vist korra või kaks on kogemata olnud tasakaalus, aga tavaliselt on ikka süsivesikud ülekaalus ning rasvad ja valgud vaeslapse osas. Praeguseks hetkeks pole juba väga kaua toitumispäevikut täitnud ega teagi, kui hästi või halvasti ma toitun. Kindalsti toitun õigemini, kui enne KA-ga liitumist.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 06. May 2012, kl 00.11

Kätekõverduste week 3 tehtud! Jube raske on ikka. 60-sekundiliste vahedega mina küll ei jõua, ikka rohkem ja enne viimast setti tegin veel eriti pika vahe, aga ära tegin!

Triipsepsi harjutustega "langesin" pärast testi kolmandalt tasemelt teisele. Ja nendega on nii, et tuleb välja, et ma tegin neid natuke valesti siiani (ei hoidnud all 1 sek). Nüüd olen üritanud korralikumalt teha ja kohe palju raskem on, samuti ei jõua nii järjest teha neid sette.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 08. May 2012, kl 09.26

Ei ole siin erilist tungi, et oma häid uudiseid teatada smiling smiley
Ega ka minul pole häid uudiseid: 58,6kg ehk -300g.
Hakka või uskuma, et trenn paneb kaalulangusele piduri peale. Võimlesin eelmisel nädalal kokku ca 3 h + jalutasin kokku ligi 5 h + challenge-d, mis lähevad aina raskemaks ja raskemaks...
Söömise osas läks 2 päeva muidugi untsu sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 08. May 2012, kl 10.54

Minul siis täna +500g ehk siis 64,3kg. Pole hullu, küll varsti jälle miinused tulevad. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 08. May 2012, kl 17.31

Minu kaal 57,9kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 08. May 2012, kl 18.31

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
20.nädal....20.märts......52,2...............58,3.................66,3...................58,7
25.nädal...24.aprill........51,0.................-.....................63,6...................58,6
_____________________________________________________________________________________________

26.nädal...2.mai............50,8 (-0,2)......58,5 (+0,3).......63,8 (+0,2).......58,9 (+0,3)
27.nädal...9.mai............50,6 (-0,2)......57,9 (-0,6)........64,3 (+0,5).......58,6 (-0,3)
VAHE-EESMÄRK............ok...................55....................62.....................57
vahe-eesmärgini............ok.......................-...................2,3...................1,6
lõppeesmärgini..............ok.....................2,9..................6,3...................3,6

Tere,

väga sõnaahtraks meil see värk siin kuidagi jäänud...aga vähemalt kõik ilusti raporteerivad. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 15. May 2012, kl 13.21

Kaalul 59,2kg. Ei ole masendav. Ise olen süüdi. Enam ei tee!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 15. May 2012, kl 16.16

Minul täna siis 63,6kg. Eelmine nädal nägin isegi 62,9kg ära, aga eks nv-l külaskäigud jätavad mingi jälje. grinning smiley Kokkuvõttes siiski imepisike miinus. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 8 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.