Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 05. November 2011, kl 10.40

Algus - 05.11.2011
Lõpp - 05.02.2011

............. Laimakägi........Pontšik........Sene..........Amps
Pikkus.........165..............165...........164.............170
Kaal............77,5.............77,7..........83,1............79,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 05. November 2011, kl 16.31

Amps, sa oled väga tubli, et asja ruttu ära tegid!spinning smiley sticking its tongue out 3 kuud on hea aeg!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 05. November 2011, kl 20.49

Väga kaunis tabel! smiling smiley Hurraa ja edukat kaalulangust meile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 06. November 2011, kl 22.22

Kuidas teil läheb? Minul päris hea enesetunne, sest sai isegi natuke trenni tehtud täna smiling smiley
eilsega võrreldes kaal -400g, eks näis mis homne päev toob, aga täna vähemalt saab rahuliku südamega magama minna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 07. November 2011, kl 18.51

Minul läheb praegu ka üsna ok, kaal langeb pisitasa ... aga selle üle hetkel väga õnnelik, sest eelmine nädal ei liikunud näit grammigi alla poole, pigem olin hädas sellega, et kaalunumber suuremaks ei muutuks confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 08. November 2011, kl 19.09

Kuna meil kaal enamvähem sama,siis palju te päevas kaloreid tarbite? Mulle on kaaluabi tabel välja arvutanud 1800+ kalorit, mingi liikumine vist maha arvatud,sest algne on 2100+. Ainus häda on see,e pärast laupäevast pidu pole mul grammigi alla poole läinud. Pühapäeval märkisin kõik ausalt üles,läks üle.Esmaspäev ja nüüd teisipäeval on kaloritega ok olnud,kuid maha ei lähe miskit..Kuidas teil? Võibolla märgin ma miskit valesti üles,sest ma pole kunagi kalorite põhiselt kaalu jälginud.

Muljetage,kuidas teil...mis raske ja mis õnnestub eriti kergelt?drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 08. November 2011, kl 23.06

Minul lubatud vähem kui 1500 kalorit päevas süüa. Raske on õhtuti, sest siis tavaliselt kimbutavad igasugused isud. kõikidel päevadel on natuke üle läinud ka, ainult eile suutsin lubatud piiridesse jääda ning täna hommikul oli kaal sama mis eile... kokkuvõttes olen alla suutnud võtta 0,5 kg. Natuke trenni olen ka teinud. Täna õhtul patustasin kohupiimakoogiga, eks näis mis kaal hommikul näitab.. võibolla olen juba alguses tagasi. Aega on muidugi liiga vähe veel mööda ka läinud, muidu söön vähem küll kui varem, kuid arvan et tulemused tulevad alles ajaga.
Mina pole ka kaloritepõhiselt kaalu jälginud enne, punktisüsteemi olen küll kasutanud ja aitas ka. Praegu ongi harjumatu, et isegi puu- ja juurviljad annavad kaloreid, mis punktisüsteemis punkte ei andnud.
Minul raskusi rohkem joomisega, sest pole suur vee jooja ning kaheksast soovituslikust klaasist joon tavaliselt päeva jooksul ära vaid kaks.

Ootan teiste duellitajate muljeid ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 08. November 2011, kl 23.37

nii,tegin natsa ümber ja sain lõpuks 1466 kalorit.spinning smiley sticking its tongue out Enne panin kerge treeningu 1-3 korda nädalas..aga niikuinii märgime ju treeningpäevikusse erinevad trennid. Hetkel ongi põhiline eesmärk see süsteem tööle saada. Paistab,et tänane päev oli tore...olen vist pisut kannatamatu olnud.hot smiley

Ega ma täna jäin suht piiridesse selle 1466 kaloriga, niiet lootust on ka minusugustel. Üldiselt olen end täitsa käsile võtmas...ma tahaksin meie duelli lõpuks kaaluda 67kg ja sinna on 5.11 seisuga 10,7 kg. Seega iseenesest tehtav! smiling smiley Mul oli märtsis huvitav kogemus,käisin toitumiskabinetis ja need mõõtsid mind oma imemasinatega ja väitsid,et arvestades kõiki minu keha iseärasusi ,pean ma kaaluma 69 kg. Seega 67kg oleks unistus.smileys with beer

Jõudu teile kõigile! Tähtis on oma vaim nii kaugele saada,et saame üheskoos vapralt jõuludele vastu astuda!the finger smiley

Kuidas teistel läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 10. November 2011, kl 21.40

Homme on siis see tähtis päev!
Ootan kõigi tulemusi, siis saab tabelisse panna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 11. November 2011, kl 13.53

Ma siis alustan: minu kaal on tänase seisuga 76.7 kg ehk olen väga rahul ise selle nädalaga smiling smiley Minu puhul tundub see aitavat kaalu kaotada, kui oma juurikad/puuviljad 300-400g päevas täis söön. Ja vähemalt 4-5 korda nädalas pikema liigutamise ette võtan (nt tund või enam kõndimist). Vett ma väga palju ei tarbi ja tundub, et see suurt rolli ka ei mängi minu kaalukaotuse puhul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 11. November 2011, kl 15.38

Minul näitas kaal täna hommikul 78,5, ehk siis 700g vähem kui nädala eest. Oleks võinud küll väiksem kaal olla, aga asi seegi smiling smiley Vähemalt polnud suurem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 11. November 2011, kl 16.50

minul 77,5 kg,seega 200g vähem...eks vaatab,äkki tulevad paremad nädalad.smiling smiley See nädal mitu sünnipäeva,kuid loobuda ei kavatse.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 11. November 2011, kl 17.57

Tegin meie kaalulangetamise kohta väikese graafiku smiling smiley

Kaalugraafik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 14. November 2011, kl 10.46

Hei smiling smiley
Kuidas teil nädalavahetus möödus? Minul päris raskelt, eile sõin ikka kalorinormi korralikult lõhki, kõik need isadepäeva toidud, vaja ikka kooki ja pirukaid süüa jne. Aga tänasest jälle korralik! cool smiley

Kas Sene on meie duellist loobunud?

Kas see graafik on OK? Või teen ikkagi tabeli ka?

Soovin teile uueks nädalaks kindlat meelt ja tervislikku toitu! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 14. November 2011, kl 11.12

Tere kõigile, ma vist ise eelistaksin tabelit..aga jääb nii nagu enamusele meeldib.thumbs up Topelt tööd ei ole mõtet teha. Ma näen graafikut enda lehel ka...tabel oleks informatiivsem spinning smiley sticking its tongue out

Tänasest jälle kõik kirja!!!! Jaksu kõigile!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 14. November 2011, kl 18.18

Kaal...........Laimakägi.........Pontšik...........Sene............Amps
05.11..........77,5...................77,7..............83,1............79,2
11.11..........76,7.(-800g)......77,5.(-200g).....-..............78,5 (-700g)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 14. November 2011, kl 18.19

Jääme siis tabeli juurde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 17. November 2011, kl 08.58

Kuidas te end tunnete?
Homme jälle ju reede smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 18. November 2011, kl 10.47

Tere, väga keeruline nädal seljataga. Täna hommikul näitas kaal 77 kg, kaalusin mujal,seega ei tea, kas vastab ka tõele. Ma olen nimelt 10 päeva kodust eemal ja pole see nädal väga arvutisse saanud.Koju jõuan alles teisipäeval. smiling smiley Ma arvan, et enam nii hullu nädalat vast ei tule enne jõule,kui nüüd oli...nojah,pool nädalat veel. Osad päevad sain vaid päevikusse kirja. Mitu päeva pingutasin toiduga üle, igapäev mitu külaskäiku. Lõpuks, ei tahtnud enam toitu üldse näha.spinning smiley sticking its tongue out

Täna kaalusin end ja panin jälle kõik kirja,mis sõin. Endiselt loobuda ei kavatse...äkki tuleb kohe varsti suurem tuhin peale. smiling smiley

Kuidas teil? Igatahes edu uueks nädalaks!!!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 18. November 2011, kl 12.21

Minu kaal tänase seisuga 78 kg. Aga tänane õhtu ja eesolev nädalavahetus saab väga raske olema.
Kirja olen kõik ilusti pannud, aga eks natuke ikka vahepeal patustatud ja kaloreid lõhki ka söödud.
Ei tea küll millal saabub nädal, kui ma suudan kõikidel päevadel lubatud piiridesse jääda...
Ilusat nädalavahetust ja püüdke ikka vähem kaloreid tarbida, kui mina grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 18. November 2011, kl 14.49

Minu kaal oli täna hommikul 76.8 ehk siis väike pluss. Huvitav on aga see, et cm-d on igalt poolt ümbermõõtudest päris palju maha läinud selle nädalaga, aga kaal pigem kiskus ülesse poole juba nädala algusest alates. Kuna ma kaloreid ei ole tegelikult lõhki söönud, aga olen käinud terve nädala (v.a nädalavahetus) vesivõimlemises, et tugevdada oma alakõhulihaseid (et selg saaks paremasse konditsiooni), siis ma loodan, et ehk ongi see selle nädala kaalutõus tingitud lihasmassi kasvamisest ... tore oleks vähemalt, kui see nii oleks smiling smiley Terve järgmise nädala käin ka veel võimlemises, näis, mis siis kaal teeb selle peale...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 19. November 2011, kl 15.30

Kaal...........Laimakägi.........Pontšik...........Sene............Amps
05.11..........77,5...................77,7..............83,1............79,2
11.11..........76,7.(-800g)......77,5.(-200g).....-..............78,5 (-700g)
18.11..........76,8.(+100g)........77.(-500g).....-................78.(-500g)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 23. November 2011, kl 12.14

Mul vist mingi madalseis või stress.. sel nädalal ilmselt kaalukaotust loota pole, avastan end ikka ja jälle mõtlemast toidu peale ja niimoodi söön ka rohkem. Kui söögikorra ajal mõtlen, et olen korralik ja söön väiksema portsjoni, siis söögikordade vahepeal söön jälle sellevõrra rohkem näkse... sad smiley
Motivatsiooni vaja!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 23. November 2011, kl 18.14

Mis Sinu motivatsiooni tõstaks, Amps? smiling smiley Kas kasutad oma portsjonite kaalumiseks ka köögikaalu? Mina tavaliselt võtan nt riisi, makarone või kartuleid u 100g, sama palju mingit salatit ja ka kana/kala ehk siis nt lõunasöök/või õhtusöök on mul kaaluliselt kokku kusagil 300-400 grammi (pluss veel ka mingi puuvili või päris magustoit, tarretis on nt päris hea väikese kalorsusega magustoit (Y))ja see täidab küll kõhu päris kenasti ära ... ehk siis minu mõte oli selles, et äkki sööd liialt väikseid portjone lõunaks/õhtuks, kui pidevalt nälg ja tahaks näksida? Kui aga magusaisu on, siis mina avastasin sellise nipi, et kui süüa üheks toidukorraks suppi, jääb sama päeva peale piisavalt palju kaloreid alles, et süüa ka lausa 100g šokolaadi nt ... ja minul on just sellised päevad ainsad, kus saan oma päeva tasakaalu 100%-lt, ehk siis ka päevase rasva saan 100%-lt täis (tavaliselt see mul ainult 10-15 % vajaliku 30% asemel). Minu päevane kaloraaž on küll veidi suurem kui Sul (ca 1700 kcal), aga muidu ju üsna sarnane olukord meil ühesõnaga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 24. November 2011, kl 10.29

Nii, olen nüüd kodus tagasi ja jälle valmis end piitsutama...vähemasti olema tublim. Omast arust sõin eelmine nädal vähem...kuid üles ei märkinud,kuna polnud võimalik ja paistab,et homme pluss tulemas. Mulle tundub,et ree peale ongi raskem saada, aga ärme anname alla, mul on selline tunne,et lihtsalt üks nädal on nii,et hakkab kaal langema ja ongi kõik!!!!!the finger smiley Kui praegu alla anname, siis jõulude ajal kindel pluss tulemas. Homme paneme tulemused kirja ja kellel halvasti,siis uuel nädalal läheb paremini. Amps, ma tahtsin öelda seda, et mõnikord tuleb endale ka häid asju lubada,muidu organism hakkab neid veel rohkem tahtma ....

Jõudu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 24. November 2011, kl 17.23

Aitäh teile toetuse eest smiling smiley Hea on teada, et ma pole üksi.
Aga no kui ikka mees sööb kõrval piparkooke kahe suu poolega, siis ei suuda ikka ära öelda ja kui ühe juba võtan.... siis teadagi tuleb teine ja kolmas jne.
Mul selles suhtes ka raske, et töötan toitlustusasutuses ja kui kiire päev ja pole aega korralikult süüa, siis ikka näksin siit ja sealt.
Motiveeriks mind see, kui kaal hakkaks langema, mitte ei kõiguks üles alla. Siis kui näen tulemust siis tekib hasart, aga kui on tagasilöögid tuleks tahtmine käega lüüa.. Aga ma ei tee seda, vähemalt mitte veel. See ei tohiks ju niiii raske olla!
Peame hakkama saama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 25. November 2011, kl 18.38

Nii, kaal siis 76.5kg. Aga ikka kipub kõikuma nädala lõikes confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 25. November 2011, kl 21.32

Ja ongi pluss...tänane kaal 77,4 kg. eye rolling smiley Aga ma hoian teiega kampa. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 27. November 2011, kl 09.53

2 päeva pole siia jõudnud, pikad-pikad tööpäevad.
Aga reedene kaal mul ka plussis sad smiley
78,3

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 27. November 2011, kl 10.00

Kaal...........Laimakägi.........Pontšik...........Sene............Amps
05.11..........77,5...................77,7..............83,1............79,2
11.11..........76,7.(-800g)......77,5.(-200g).....-..............78,5 (-700g)
18.11..........76,8.(+100g)......77.(-500g)......-...............78.(-500g)
25.11..........76,5.(-300g).......77,4.(+400g)...-..............78,3.(+300g)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.