Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 09. January 2012, kl 14.42

Tsauki kaasvõitlejad!drinking smiley

Aitäh teile toetuse eest, mul tuli lausa kananahk ihule, kui algul Laimakägi postitust lugesin ja siis veel Amps....energiat tuli kohe palju rohkem juurde.the finger smiley

Tegelekikult ma püüdlen ka ikka selle ideaalkaalu poole ja äkki nüüd hakkab kõik paremuse poole minema. Ma ei mäletagi, millal mul nii suur kaalunumber oli.confused smiley

Täna olen siis punkte märkinud ja püstitanud omad eesmärgid.

Ma siin mõtlesin,et vähem kui üks kuu on veel jäänud, kuid meil kellelgi veel ideaalkaal väga paista, äkki pikendaks oma duelli...või lihtsalt jätkaks koos pärast seda kolme kuu täitumist. spinning smiley sticking its tongue outEi kujuta kohe ettegi,et kuu pärast pole kellelegi kurta.spinning smiley sticking its tongue out

Edukat nädalat meile ja see nädal peab lihtsalt kõigil miinus tulema,eks???thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 09. January 2012, kl 18.30

Väga lahe, Amps, et Sul jälle võitlusvaim tagasi tuli! smiling smiley Mina olen ka juba väga ära harjunud teie seltskonnast tuge saama sellel raskel teel ja toetan igati mõtet duelli pikendada/koos jätkata ka edaspidi smiling smiley Olen absoluutselt ja 100%-lt nõus, et see nädal peab tooma miinuse kaalunumbri meil kõigil kolmel! (Y)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 10. January 2012, kl 10.58

Kahe käega poolt, et pärast 3 kuu täitumist jätkame koos oma teed ideaalkaaluni.
Nüüd ei tohiks ju enam suuri takistusi tulla, jõulud ja aastavahetus möödas, suveks oleme 3 ilusat saledat naist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 10. January 2012, kl 18.37

Eh, mul läksid nimed sassi ennist smiling smiley pidasin silmas Pontšiku võitlusvaimu taastumist, aga kirja läks Amps - aga eks seda vaimu on meile kõigile vaja igatahes smiling smiley Mõtlesin, et võiksime vahest ka siia foorumisse vb veidi tihedamalt kirjutada, kui pärast kaalumist vaid. Endast siis nii palju, et võtsin plaani taas regulaarselt pikkade kõnnakute tegemise - proovin nädala lõikes 4-5 päeval kõndida korraga minimaalselt 60 minutit smiling smiley tõstsin ka taas juurviljade koguseid toidus, vahepeal sai puuvilju, eelkõige mandariine, juba liiga suures koguses söödud päeva lõikes. Ja täna sattusin ka secondhandide ringile, kust leidsin endale ühed hästi korralikud teksad, mis lähevad küll jalga, aga et nendega normaalselt saaks käia (loe: vöökoht ei vajuks üle püksiääre grinning smiley), peaks vöökohast u 5 cm kaduma. See saabki siis olema minu jaanuari eesmärk thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 10. January 2012, kl 20.51

Heh, lahe, tundub,et motivatsioon hakkab kõigil tagasi tulema.spinning smiley sticking its tongue out Ma olen siis nüüd teine päev juba KJ punktide peal, olen endale vanast ajast isegi nende punktikalkulaatori soetanud...ja hetkel enesetunne hea. Homme siis esimene päev linnatuurile, vast läheb hästi.thumbs up Kui vaim valmis panna,siis lihtsalt läheb. the finger smiley

Nii palju siis olen teinud,et õhtul olen stepperi peal natsa kõndinud..ja lähipäevadel peaks minuni kõhulihaste trenazöör jõudma. Ma olen kusagilt kuulnud,et see pidi päris efektiivne olema, eks paistab. Ma kolme lapse kõrvalt eriti trennidesse jõua, tahaks õhtuti ja näd.vahetustel nendega koos olla. Seega eelistan kodus treenimist või siis perega väljasõite. Mis puudutab seda trenazööri, siis Eestis müüakse seda vist tvshopis ABrocketi nime all, hetkel ka mingi soodukas...kuigi jah, mees arvas,et ikka päris kulukas, aga kuna vaim oli selleks valmis, siis ostsin ära-nagu väike laps.spinning smiley sticking its tongue outEks siis annan teada,kas reklaamil on mingit pistmist reaalsusega...

Võrreldes kevade kaaluga on hetkel 7 kg rohkem ja seega enamus teksad istuvad jalas nii, nagu laimakägi enne kirjeldas.smiling smiley Niiet,uus aasta ja uued tuuled!

hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 11. January 2012, kl 10.50

Rõõm kuulda, et te mõlemad nii usinad olete.
Mina käiks hea meelega kuskil rühmatreeningul, kuid kahjuks elan sellises väikeses kohas, et peaksin trenni sõitma 30km, seega läheks see väga kulukaks. Hetkel käin nädalas korra 2 tundi rahvatantsus ja teistel päevadel õhtuti koos mehega koeraga jalutamas.. mõni päev pikemad tiirud mõni päev lühemad.
Vahepeal proovisin ka youtubes zumba treeningut järgi teha, aga pole siin toas väga ruumi ringi hüpata.
Toitumise koha pealt nii palju, et võid enam leivale ei pane pikka aega, keeduvorsti ka enam ei mäleta millal viimati sõin. Kommid, šokolaadid asendatud pähklite, puuviljadega (jõulude ajal sai muidugi ka komme kõvasti söödud). Portsjonid üldiselt peaks ka väiksemad olema kui varem.
Seekord ma reedel kaaluda ei saa, sest homme hommikul lahkun paariks päevaks kodumaa pinnalt. Üritan oma kaalu pühapäeval edastada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 13. January 2012, kl 22.55

Nii, minul seekord siis miinus ja jube hea tunne on...pole ammu nii tundnud. Kaal hommikuse seisuga 78,6kg, seega -1,4kg. Loodame,et järgmine nädal tuleb samuti hea. Täna lasin lõdvaks ja lubasin endale rohkem. Kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 15. January 2012, kl 14.28

Väga super, Pontšik!!! Räägi veidi lähemalt, kuidas Sul nii hästi õnnestus kaalu langetada smiling smiley Mina olen see nädal iga päev teinud kõndimist min 60 minutit, aga ikka kaal ei ole kahjuks langenud sad smiley Järgmine nädal hakkan käima lisaks ka 2 x nädalas rühmatreeningus - korraga 60 minutit - näis, kuidas mõjub. Motivatsioon ikka püsib, kuigi natuke masendus hakkab juba tulema, et miks ei lange enam ... Kaalunr siis ikka sama nagu varem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 16. January 2012, kl 12.55

Kaal...........Laimakägi...........Pontšik................Amps
05.11..........77,5...................77,7.....................79,2
11.11..........76,7.(-800g)......77,5.(-200g).........78,5.(-700g)
18.11..........76,8.(+100g)......77,0.(-500g)........78,0.(-500g)
25.11..........76,5.(-300g).......77,4.(+400g).......78,3.(+300g)
02.12..........75,9.(-600g).......77,9.(+500g).......78,0.(-300g)
09.12..........75,6.(-300g).......77,5.(-400g)........77,4.(-600g)
16.12..........75,5.(-100g)..........-..........................-.........
23.12..........74,9.(-600g).......77,0.(-500g)........77,5.(+100g)
30.12..........76,2.(+1,3kg)......78,5.(+1,5kg).......77,9.(+400g)
06.01..........76,2.(-0kg)..........80,0.(+1,5kg).......77,9.(-0kg)
13.01..........76,2.(-0kg)..........78,6.(-1,4kg).......77,9.(-0kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 16. January 2012, kl 12.59

Hei!
Pontšik Sa oled nii tubli! smiling smiley
Minule see reis miskit head ei teinud, seega miinust pole.. jälle.
Laimakägi, treeninguga ongi ju nii, et kaal algul ei lange ja võib isegi tõusta, sest rasv asendub lihastega. Nii, et jätka ikka kõndimist, halba see kohe kindlasti ei tee smiling smiley Küll varsti kaal ka alla annab ja hakkab langema!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 16. January 2012, kl 20.09

Aitäh teile mõlemile!!!!spinning smiley sticking its tongue out Tänu teile ma üldse sellel rajal olengi püsinud!!!!!thumbs upthe finger smiley

Laimakägi, kui sa ennast veel ei mõõda,siis kindlasti pane oma mõõdud kirja, siis raskematel päevadel,kui kaal ei lange,on sellest tabelist kindlasti lohutust ja toetust. Kunagi,oma edukatel kaalujälgija päevadel, mõõtsin end iga nädal ja siis tuli välja,et isegi,kui kaal ei langenud,siis vähenesid mõõtmed. Rasv on tõesti lihasest kergem,seega ma arvan,et su mõõdud on väiksemad kui varem ja kaal lihtsalt pole veel jõudnud langeda. Meile räägiti jälgijates ka seda,et pärast 2-3 kuu jälgimist, võib kaalulanguses tekkida paigalseis ja seda isegi mingi 1 kuu. Seega, kui sa oled tubli olnud,pole rõõmutund enam kaugel. Ma ise jälgin hetkel kaalujälgijate prograami,loen punkte. Mulle sobis nende flexiprogramm,just oma paindlikuse tõttu. Nädalavahetusel võtsin vabamalt,sega hetkel mul kahe päevaga kaal langustrendi ei näita,kuid tänasest mõrgin jälle punkte.

Ärge lööge käega, kevadeks alagab kindlasti meie kõigi kaalunumber 6-ga,eks!!!!hot smileyhot smileythe finger smiley Selle nädalaga on mul endal mõõtudest vähenenud vööümbermüüt 3,5 cm. Muud mõõdud jäid samaks.

Kui keegi tahab mingeid juhiseid kaalujälgijate programmist, siis võin sisse scannida ja saata e-mailile, vähemasti osa sellest.

Ise ootan aga oma trenazööri,see nädal peaks kohale jõudma!!!

Edu ja kaalulangust sellel nädalal!

Amp, ära sina ka oma reisi pärast muretse, minumeelest on reisil ikka suht raske kaalu langetada...kui just kõhuviirus kallale tule!smiling smileySeega, jätkame oma teed!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 19. January 2012, kl 12.06

Aitäh teile mõlemale! smiling smiley Ma olen aegajalt küll oma mõõte ülesse märkinud, aga mitte iganädalaselt ... selle võtan nüüd kenasti plaani koos reedehommikuse mõõtmisega winking smiley Ma olen ka kuulnud seda, et lihased on raskemad kui rasv, aga aju on kuidagi harjunud sellega, et loeb ikka ainult kaalunumber grinning smiley aga ma püüan seda harjumust muuta. Homme siis jälle uued numbrid, loodame kõige paremat winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 20. January 2012, kl 22.38

Nii, uue nädala kaal 78.3kg, ei midagi väga suurt ja huvitavat. See nädal tundsin, et tegu oli täieliku võitlusega iseenda vastu...vahepeal andsin alla ka. Terve nädal oli meeletu magusaisu, ei teagi miks, no kohe nii õudsalt tahtsin, et kui kodus poleks olnud miskit, oleks mehe öösel poodi saatnud. eye rolling smiley Kuidas teil nädal läks. Sain täna just toad ja pesumajanduse enamvähem kontrolli alla ja see andis kohe energiat teha miskit muud ja huvitavat...homme lastega kelgutama ja suuskama. Uisud on ka ootamas oma korda.

Ma loodan, et uus nädal tuleb kergem...tunned,et läheb...mitte üks suur võitlus. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 21. January 2012, kl 21.28

Mul siis seekord pisike miinus ka, kaal 76.0 kg. Läheb ikka ka üsna raskelt praegu, ei ole ikka veel seda tunnet, nagu vahetult enne jõule oli ... et lihtsalt sulaski mõnusalt smiling smiley aga noh, jätkame ja vast ikka hakkab jälle kiiremas tempos kaal langema lähinädalail.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 22. January 2012, kl 17.57

Kaal...........Laimakägi...........Pontšik................Amps
05.11..........77,5...................77,7.....................79,2
11.11..........76,7.(-800g)......77,5.(-200g).........78,5.(-700g)
18.11..........76,8.(+100g)......77,0.(-500g)........78,0.(-500g)
25.11..........76,5.(-300g).......77,4.(+400g).......78,3.(+300g)
02.12..........75,9.(-600g).......77,9.(+500g).......78,0.(-300g)
09.12..........75,6.(-300g).......77,5.(-400g)........77,4.(-600g)
16.12..........75,5.(-100g)..........-..........................-.........
23.12..........74,9.(-600g).......77,0.(-500g)........77,5.(+100g)
30.12..........76,2.(+1,3kg)......78,5.(+1,5kg).......77,9.(+400g)
06.01..........76,2.(-0kg)..........80,0.(+1,5kg).......77,9.(-0kg)
13.01..........76,2.(-0kg)..........78,6.(-1,4kg).......77,9.(-0kg)
20.01..........76,0.(-200g)........78,3.(-300g)........78,0.(+100g)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 22. January 2012, kl 17.58

Mul on teie üle hea meel, aga ise olen õnnetu sad smiley
Isegi kui olen korralikum, ei taha kaal enam kuidagi allapoole liikuda...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 22. January 2012, kl 21.34

Amps, vahest on kasu sellest, kui seadistad endale eesmärgu uuesti .... mina nt panin nüüd 20 nädala peale oma soovkaalu ja see tõstis kohe lubatud kaloraaži senisest veidi kõrgemale ... mul tundub endale nt nii olevat, et ei taha see kaal langeda ei liiga väikese päevase kaloraaži ega siis ka loomulikult mitte liialt suure puhul, st hästi täpselt peab välja timmima (ja esialgu ka väga korralikult järgima seda siis) selle päevase kaloraaži, et keha taas kaalulangetusrežiimile saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 29. January 2012, kl 23.39

Uu? Kuhu kadunud olete? smiling smiley Nii, minu kaal siis sama kui eelmine nädal -76.0 kg. Korraks näitas ka väiksemat kaalu, aga selleni vast siis jõuan järgmisel nädalal püsivalt. Aga mõõdud on selle nädalaga küll kahanenud, nii et ei muretse väga selle kaalunumbri pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 30. January 2012, kl 16.33

Hei, ei ole kadunud, lihtsalt kiire nädalalõpp oli. Midagi rõõmustavat mul teatada pole, kaal endiselt 78kg. Aitäh Laimakägi, et soovitasid eesmärgi uuesti püstitada, tegin seda. Kuid eelmine nädal lihtsalt läks nii kiirelt, et polnud eriti aega mõelda kaalulangetamise peale. Muidugi positiivne on see, et tõusnud vähemalt kaalunumber pole.

Õues on külm, seega väga jalutama ei kipu..

Kõike paremat teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 30. January 2012, kl 23.41

Heia, mul samuti jube kiired ajad olnud ja oma kaalu sain lukku eelmisel neljapäeval ja seis oli sama,mis eelmine kordki-78,3 kg. Neljapäeval sõitsime perega Rootsi kruiisile ja siis veel näd.vahetusel külas, seega vaatab,mis see reede toob. Tunnen, et nelja päevaga kontroll söömise üle kergelt kadunud...kuidas on see võimalik,et 1 nädal liigutaks mägesid ja tahaks olla jälgimises tubli ja siis teine nädal on kogu töö ja vaev nagu niuhti käega pühitud...

No veel mõned päevad reedeni,vast annab veel miskit päästa..spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 31. January 2012, kl 15.06

Kaal...........Laimakägi...........Pontšik................Amps
05.11..........77,5...................77,7.....................79,2
11.11..........76,7.(-800g)......77,5.(-200g).........78,5.(-700g)
18.11..........76,8.(+100g)......77,0.(-500g)........78,0.(-500g)
25.11..........76,5.(-300g).......77,4.(+400g).......78,3.(+300g)
02.12..........75,9.(-600g).......77,9.(+500g).......78,0.(-300g)
09.12..........75,6.(-300g).......77,5.(-400g)........77,4.(-600g)
16.12..........75,5.(-100g)..........-..........................-.........
23.12..........74,9.(-600g).......77,0.(-500g)........77,5.(+100g)
30.12..........76,2.(+1,3kg)......78,5.(+1,5kg).......77,9.(+400g)
06.01..........76,2.(-0kg)..........80,0.(+1,5kg).......77,9.(-0kg)
13.01..........76,2.(-0kg)..........78,6.(-1,4kg).......77,9.(-0kg)
20.01..........76,0.(-200g)........78,3.(-300g)........78,0.(+100g)
27.01..........76,0.(-0kg)..........78,3.(-0kg)..........78,0.(-0kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 31. January 2012, kl 15.49

Kuidas siis nii, Pontšik, et ühel nädalal motivatsiooni palju ja teisel see täitsa kadunud??? Ma viibutan nüüd kurjalt näpuga, sest nii ei saa ju kaalu kaotada! tongue sticking out smiley Mis sind tookord KJ-tega liitudes motiveeris nii palju kaalus alla võtma? Ma ise olen ka tegelikult korra nendega liitunud olnud, aga mulle see punktide lugemine väga ei meeldinud, siin keskkonnas päris kalorite lugemine on tunduvalt meelepärasem smiling smiley Äkki peaksime endale ka mingi boonussüsteemi välja mõtlema, nagu seal KJ-s oli ... et iga kaotatud kilo annab meile ... no ma ei teagi mida ... mis te välja pakute?? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 02. February 2012, kl 20.57

Hei, eks nende naiste motivatsioonidega ongi nii nagu on...spinning smiley sticking its tongue outLihtsalt on kõik asjad omavahel seotud. Ma ju alustasin oma kaalulangetamist juba eelmine veebruar ja maiks oli -13 kg maas, suvega lisandus 4-5 kg tagasi, enamuses oli süüdi alko. Nüüd kõigubki siia-sina. Keeruline aasta oli, minu suht noor ema suri vähki ja igasugused muud asjad ning meeleolud on olnud kõikuvad. Kolisime perega suvel Soome ja algul oli jube stress, et ei ühtki sõpra ja keelt ei valda. Nüüd läinud aga nii kiireks,et koguaeg kutsutakse külla ja neid kusagil mujal söömisi on igapäev. Võibolla,kui see kaal oleks sama,mis eelmine veebruar,oleks kergem alustada, aga nüüd mees muudkui kiidab takka,et tema pärast ma küll ei peaks enam grammigi maha võtma...jne. aga ma ise tunnen,et kui ma 1 nädal jälgin väga korralikult,siis on mul järgmine nädal jube nälg igasuguse hea ja parema suhtes. Üldiselt ma pole kõige suuremat motivatsiooni kaotanud...see nädal on sama,mis eelmine vist...paar päeva vist sai korralik olla. Vahepeal panen punkte,vahepeal panen kaloreid kirja...tundub,et minu kaal langeb vaid stabiilsuses.moody smiley Lisaks kaalule on hetkel kogu mu organism protestivaimus...see on küll suht isiklik, aga juba üle kolme nädala on vahelduva eduga päevad...ja kõht on pidevalt nagu raseda kõht ees. Kuidas muidu teil on see nädal läinud? Kas te olete lainel püsinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 05. February 2012, kl 15.49

Ma siis kiirelt annan teada, et minu käesoleva nädala treeningplaanid läksid täitsa untsu, sest ma jäin juba nädala alguses haigeks. Nädala keskel jäi ka pisem laps (mul on 2 tütart) minuga samasse viirusesse ja nii me siis olemegi istunud siin kodus 4 seina vahel. Ja niimoodi teadaolevalt kaal ei lange. Seega loodetud miinust mul ka pole ette näidata - seega jääb kaalunr kahjuks ikka samaks.

Pontšik, kas need 13 kg said maha siin selle kaaluabi päeviku täitmisega või KJ materjale jälgides? Selles osas on see ju tegelikult ikka väga väga tubli saavutus, mis sellest, et mõned kilod tagasi hiilisid suvega smiling smiley Väga kahju kuulda, et Sul elus nii kurvad asjad juhtunud on sad smiley Ja sellise pikkusega päevade juures peaksid vist ikka naistearsti jutule minema?? Mul pole küll kunagi nii juhtunud, aga tundub, et see päris normaalne küll ei ole. Aga muidugi, eks ise tunned kõige paremini, vb praegu ei sobigi üldse kaalu langetamine ja tuleks hoopis keskenduda saavutatu hoidmisele? Kui trenažööriga hoo sisse saad, siis loodetavasti saad kõhust nii või teisiti lahti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 05. February 2012, kl 18.24

Minul vist motivatsioonikriis juba mitu nädalat. On päevi kui mõtlen, et tänasest olen korralik, kuid sellest ei tule midagi välja, sest ikka ja jälle kimbutavad igasugu isud jne. Ühe sammu paremuse poole tegin siiski - soetasin sammulugeja, ehk siis püüan nüüd rohkem liikuda, nüüd ju ikkagi silma all koguaeg numbrid. Kuna ilm pidi ka soojemaks jälle minema, siis veel rohkem põhjust jalutamas käia smiling smiley Ma tõesti tahan, et see oleks nii, et kui ma mõtlen, et tänasest toitun korralikult, siis ma ka suudaks sellest kinni pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 06. February 2012, kl 15.27

Sammulugeja on päris tore asjake, mul ka see olemas smiling smiley Ma andsin oma ühe nädala menüü lugeda sõbrannale, kes õpib toitumisnõustajaks ja ta leidis sealt päris palju vajakajäämisi - liiga palju piimatooteid, liiga palju piimarasvu nt. Nüüd ta aitab mul koostada mõne päeva näidismenüü. Ma arvan, et see võiks kaloraaži poolest ka teile mõlemale sobida, et siis võiksime nt kõik katsetada selle menüüga - kus siis on eeldavalt kõik toidugrupid nii nagu olema peab - ja vaadata, kas hakkavad kilod libedamalt sulama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 06. February 2012, kl 15.35

Tsauki, paistab, et külm püüab meid hirmutada...sad smileyeye rolling smiley Aga me ei anna alla! spinning smiley sticking its tongue out Meil läks siin nüüd pisut soojemaks ja energiat ka nagu rohkem juures. Minu kaal seisab...seega sama. Teen nüüd igapäev usinalt kõhulihaste trenazööriga ja vahepeal käin stepperi peal, kuid pigem on nädala sees kõikumised kaalus ülespoole. Toitumisega võtan hetkel vabamalt, sest see pidev enesepiitsutamine on mind täiega hulluks ajanud. Kui ma üks nädal ei loe kaloreid ja ei kirjuta punkte üles, äkki lööb pea selgemaks. Ma olen nii palju erinevaid asju proovinud,et ise ka enam ei tea,mis see kõige õigem on. Alustan täna sellest,et lähen lapsele lasteaeda järgi kelguga ja autot ei kasuta. Õhtul jälle trenazööri peale, no mingi aeg peab lihtsalt hakkama tulemused tulema.

3 kuud panime oma eesmärgid, eile saigi 3 kuud täis..aga raskem osa on seljataga, eks???thumbs up Tähtis on lihtsalt omade pidevat kontrolli enda üle ja küll siis koidab ka meie võidutund!smiling smiley

Laimakägi,kiiret paranemist ja mõlemile teile motivatsioonirohket nädalat!
Ma plaanin kuu lõpus Eestisse tulekut ja siis tahakski naistearsti juures ära käia...eile jäi järele,aga eks nüüd paistab,kui pikaks ajaks. Kui nädal-kahe pärast hakkab sama jama,siis lähen juba siin arstile. Uhh, see soome keel annab veel endiselt soovida.the finger smiley

Olge tublid ja ärge laske pead norgu! Haigused tulevad-lähevad, kilod tulevad-lähevad...aga tähtis on teie ja teie pere ning selge pea! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 06. February 2012, kl 15.37

iga uus asi on teretulnud!!!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 12. February 2012, kl 22.55

Hei, kuidas nädal läks? Mul rahulikum, püüdsin teha igapäev trenazööriga ja rohkem liikuda, toitumist võtsin vabalt, kuid mitte liiga lõdvalt. Läks maha vaid 100g. seega 78,2kg. Mees väidab,et kõht nägevat parem välja...aga ma arvan,et see rohkem ta fantaasia vili.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 14. February 2012, kl 12.33

Ilusat sõbrapäeva! smiling smiley)
Minul läks suht kehvasti - katsetasin, et mis siis kaaluga juhtub, kui ma iga päeva kõike detailselt siia päevikusse kirja ei pane - ja sellega suutsin kohe pluss 0.5 kg juurde võtta! Täitsa jube, samas aga vähemalt sain tõestust selles, et kui ma muud selle toidu kaalumisega ei saavuta, siis vähemalt stabiilselt püsiva kaalu ikkagi saan ... nii et tänasest taas korralikult kaalun kõik toidu üle smiling smiley Seda spetsmenüüd ma pole veel kätte saanud, hirmsasti tahaks juba proovida, kuidas see mõjub smiling smiley Tore igatahes, Pontšik, 100g langust on ka langus ja vähemalt ei ole sul miskit juurde tulnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.