Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 16. December 2011, kl 09.37

Hommikust kõigile.Minu kaal täna 122,0 -1kg.Väike lootus on,et suudan aasta lõpuks oma eesmärgi täita,kuid ilm selt mitte,jõulud oma ahvatlustega rikuvad plaanid ära.No ei ole nii palju kindlameelsust,et suudaksin kõike mõõdukalt süüa.Kuid eks siis tuleb uuel aastal jälle rohkem pingutama hakata.Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 16. December 2011, kl 19.09

Õhtust!

Kaal täna 102,8 (-1,3)
pata- vaatasin teise teema alt ja kohe pean ütlema- sa oled väga väga vapustavalt tubli.
kolm stabiilset kuudsmiling smiley Nii õigel teel, kui üldse olla saabsmiling smiley
Ja kui see pool kilokest jääbki, siis igatahes oled sa ära teeninud maitsvad jõuludsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 16. December 2011, kl 21.46

Õhtust.

Suutsin vaid säilitada eelmise nädala kaalu. 115,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 17. December 2011, kl 23.02

Hei.

Super tublid tüdrukud!!! Mul on nii hea meel teie pärast thumbs up
Ma ei taha oma kaalu siia kirja pannagi sad smiley Minu eelmine nädal oli nii metsas kui metsas confused smiley 117,4 (+1,4).yawning smiley Kuigi söödud sai ikka nagu tavaliselt ja kaloreid täis süüa ikka ei ole suutnud - Aru ma ei taipa.
Eile ja täna läksid totaalselt oma teed - käisin sõbranna mehe juubelil. Ei taha kirja pannagi neid portse, mis sai ära söödud ja shampust, mis sai ära joodud ... JUUUBEEEangry smiley Igatahes nüüd teen paar supi päeva täielikult. Peab organismi ära puhastama sellest saastast. Selles plussi peab järgmiseks reedeks miinuseks saama.

Jätkuvat meelekindlust teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 17. December 2011, kl 23.16

Meie tabel smiling smiley


                 11.11      18.11      25.11      02.12      09.12.     16.12       kokku
Pata        127.0 -0,9 126,1 -0.5 125.6 -0.5 125,1 -0.4 124.7 -1,7 123,0 -1.0 122.0 (-5.0)
Lisett73    126.9 -0,2 126,7 -0.1 126.6 -0.6 126,0 -1.1 124.9 -1,1 123,8 -1.5 122.3 (-4.7)
KonnaLonni  123.3 -2,8 120,5 -0.7 119.8 -1,5 118,3 -1.1 117.2 -1,2 116,0 +1.4 117.4 (-5.9)
Mija        117.0 -0,5 116,5 -0.0 116.5 +0.5 117,0 ---- 117.0 +0,5 117.5 ---- 117.5 (+0.5)
Teletupsu   116.0 -0,1 115,9 +0.2 116.1 -0.3 115,8 +1.2 117.0 -1,3 115.7 -0.0 115.7 (-0,3)
Grandmari   111.0 -1,4 109,6 -1.5 108.1 -1,4 106,7 -1.4 105.3 -1,2 104,1 -1.3 102.8 (-8.2)

Mija on sel nädalal jälle kadunud sad smiley ... UUUuuuu ..... kus sa oled ....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 18. December 2011, kl 07.42

Varahommikust!
Kõigepealt TUBLI KonnaLonni. Tubli sellepärast, et sa kõik selle "patu" siia kirja panid. Ainult nii need grammid kaovadki, rõõmud ja mured käsikäes. Minul oli eelmine esmaspäev "juustu-koogi" istumine. Kalorite järgi väga palju üle ei läinud, aga no nii valed asjad sai endale sisse söödudsad smiley (+1,1kg)Kuna nädalavahetus enne olin väga tubli olnud, siis esmaspäevasest n.ö. taastumine võttis kolm päeva. Ütleme nii, et tänu sellele, et meil reedel kaalumine, läks mul hästi. Ja mida päev edasi, seda raskem on - ausalt!
Veelkord- ma hindan sind väga, et sa kirjutasid. Ja veel- lugesin , et enamus sellest jamast, mis ühel päeval sisse sööd, täidab peamiselt sooled ja sellest kaalutõus, mis taandub ilusti, kui normaalselt jätkatasmiling smiley
Proovime ikka edasi, ikka edasithumbs up
Rahulikku neljandat adventi kõigilesmiling smiley
/GM.sõidab advendipeole-oeh!drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 18. December 2011, kl 15.43

Hei sõbrakesed.KonnaLonni sa oled väga tubli,paned kõik siia kirja,pole hullu,ikka juhtub.Ka minul,reedel sõin ikka kõvasti üle normi ja siis poole öö pealt nii halb olla,et anna või otsad.Mõtlesin,et nii nüüd siis annab keha märku,et ei ole mõtet ennast igasuguse jamaga täis toppida,aga see halb tunne ei läinud üle.Ma olen veel selline ,kes ei hakka ka roobertima,siis ongi ühtlaselt halb ja süüa ei taha.Aga eile käisin ka suurel king ostmisel,siis autoga sõita oli ikka oi kui halb,pidin ikka mitu korda auto kinni pidama,et värsket õhku hingata.Aga käidud sai ja õhtul saunas kaa,aga olemine heaks läks alles täna lõunaks.Süüa katsun vägagi tagasihoidlikult.Arvan,et mingi kõhuviirus,sest pikapeale oli ikka tagant välja tulev lahtisem.Ok see jutt kisub koledaks.Kuid tublid oleme me kõik.Kui aluastasin 01.10.11 kaalusin 135,nüüd siis 122,muidugi on veel palju maha võtta,kuid järjekindlus viib sihile.Ise imestan kaa,et see aeg pole õnneks ühtegi pluss nädalat olnud.Ilmselt jõulud murravad selle müüdi.
Ilusat jõuluaega kõigile ja lahjemaid,kuid maitsvaid sööke/jooke kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 18. December 2011, kl 16.50

Õhtust
Ka mina sõin eile üle ja täna kaal 1kg rohkem. Pool päeva sai ringi joostud, siis pool päeva koolis sünnipäevalauda tehtud (isal sünnipäev) ja siis õhtul sai end nii täis söödud ja täna ka veel otsa, nüüd on nii raske ja paha olla. Huvitav mis jõulude ajal veel saab.
Aga kui teiega ühinenud poleks, poleks seda kaalugi maas, mis praegu vaid ilmselt veel sama palju lisaks. Mulle on palju abiks lugeda teie mõtteid ja nõuandeid. Ja siis kui näed, et teie ju suudate kaalu langetada, siis paneb ka ennast rohkem pingutama.
Tänaseks hakkas kuu kahanema, öeldakse et sel ajal on kergem kaalu langetada, ehk saab siis eile-täna juurdevõetud kaalu kiirelt maha ja reedeks ehk veidi miinustki. Väike lootus ikka.
Jõudu, jaksu kõigile. Koos elame kindlasti ka jõulud üle ila et eriliselt juurde ei võta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 19. December 2011, kl 10.07

Hommik.

Tegin täna hommikuks kaks röstsaia (peal viil lastevorsti ja juustu). Tegin mikrolaineahjus ja oli ikka hea küll. Pärast koguste sisestamist siia......ehmusin ära. Kuna tõesti ei kaalunud asju toidukaaluga enne valmistamist ära, siis panin kaalud umbes, kunagi olen kaalunud. Aga kalorite hulk tuli ehmatavalt suur........hommikusöögi norm läks lõhki. Nädalavahetusel käisin sünnal, kus pakuti ka just saia niimoodi valmistatult ja mõeldes sellele..........ojaa, mis kalorid sealt võisid tulla. Igaks juhuks pean need komponendid õhtu üle kaaluma.

Edu kõigile.......

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 19. December 2011, kl 19.50

Õhtustsmiling smiley

Minu pühapäev läks õnneks hästi. Kohalik varustatus apelsinide, pomelote ja mandariinidega oli aukartustäratav, seega pääsesin hullemast. Jäänud on veel kolm "jõululauda", millest üks n.ö. oma ja millega saan ehk hakkama. Aga vot teised kaks ja siis veel aastavahetus... Vägisi tunne, et ei jaksa selle hea ja parema keskel kogu aeg mõelda ja ainult tervislikult ja vähe süüa. Pabistada ka enam ei jaksa, seega võtan päev korraga ja vaatan , mis saab.
teletupsu- just selliste elamuste nagu sinul oli vältimiseks, välistasin valge jahu. Aga enne seda sai imestatud nii et maa must, et kuidas üks pirukas, üks saiake ja paar võisaia sellise kolossaalse kalorihulga saavad andatongue sticking out smiley Ja veel hullem ... juba tunni pärast tahaks nagu veel.
Ootan ja loodan, et see kaal alla saja ikka mingil lähemal perioodil läheb, sest tahan hakata jälle kõike sööma. Plaan nimelt alla sajasena kõigesööjaks hakata. Kes teab kuidas õnnestub, aga loodan, et ülisuurest terviseriskist on siis ehk ainult suur risk järgi jäänud ja see võimaldab ka õigesti sööma õppida.
Tahtsin veel küsida, et kui pikad te siin kõik olete?(kui ei ole saladus). Ja kas keegi on teinud ka tervisekontrolli-vererõhk, veresuhkur, kolesterool? Minul natuke kõrgenenud vererõhk, teised kaks korras. Ja pikkusele sain ka cm juurde.( Sõltub mõõtjast, ma ennegi 1.63, 1.64 olnud)tongue sticking out smiley
Nii, saigi pikk jutt... Ikka mõttes teiega ja ikka kangust soovides!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 19. December 2011, kl 21.17

Õhtust.

Minul pikkust 1,73. Vererõhud ja kolesteroolid normis. Liigesed terved. Tunnen end hästi. Kui just jah.......enda elukoha teisele korrusele kepslen küll trepist üles-alla ja pole häda midagi. Aga kui 3-4 korrus, siis võtab võhmale kergelt. Töökontor mul ka teisel korrusel ja saab mitu korda päevas kepseldud seal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 20. December 2011, kl 05.05

Tere varahommikust

Mina 1,66m pikk ja 38 aastat vana. Kolesterooli pole mõõdetud, vererõhk kõigub normaalse ja ülemise piiri mail, veresuhkur oli viimase raseduse ajal korras (praegu laps 1a 8k).
Probleem on liigestega, see sai tegelt alguse hormoonspiraalist, samuti kaalutõus ilmselt, millele aitas kaasa ka teise raseduse ajal tekkinud kilpnäärme alatalitus. Kuni spiraal sees oli, ei saanud lõpuks hüppeliigesest enam üldse jalgu liigutada. Günekoloog eitas, et see kõik spiraalist võib tulla. Vahetasin günekoloogi ja selgus, et igasugused rasedusvastased hormoonid kõigutavad mu kaalu ja tema avastas ka mul kilpnäärme probleemi. Kõigele lisaks veel ka stress, mille tagajärjel ma ohtralt magusat sööma hakkan ja oligi julm kaalutõus 70kg pealt poole aastaga veidi üle saja ja siis aastatega veel ülejäänud 25. 70 ja 127, kokku siis 7 aastaga kaalutõus 57kg, enamus sellest ühe aastaga. Alla läheb aga väga visalt.
Teiega koos aga suudan ehk poolgi juurdevõetust lahti saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 20. December 2011, kl 11.02

Hommik smiling smiley

Minu pikkus on 172 ja vanus 33. Ülekaaluline olen olnud juba lapsest saadik. Sellest ilmselt ka mu liigeste probleemid. Olen katsetanud igasugu dieete: lühiajalised, mis on minujaoks väga mõttetud olnud ja kaalujälgijad kellega koos käies läks ikka väga hästi aga lõpptulemusena hakkas see nädalamaks rahakotile mõjuma sad smiley nii siis arvasingi et saan edasi ise hakkama, aga ei midagi - kõik tuli tagasi ja rohkem ka. Oma kahe rasedusega sain ka päris suure portsu juurde. Nüüd siin teiega duellitades tunnen ennast tugevalt tongue sticking out smiley Päris hästi disstsiplineerib, kui tuleb kellelegi "aru anda" korra nädalas smiling smiley

Olge sama mõnusad ja liigume koos kergema homse poole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mammut
Kuupäev: 20. December 2011, kl 17.42

Tere.
Jälle ma tuustin siin teie duellil aga teil nii palju toredaid teemasid. Ka minu kaalutõus sai alguse hormoonspiraalist 3 kuuga 30kg. Ja lisaks sellele kukkusid mul juuksed peast olin nagu gloobus kohati kiilakas. Vahetasin arsti võtsin spiraali 2007a välja ja 2008 jäin rasedaks, hormoonid möllasid ja kaalu kadus 11kg kui sünnitasin, tundusin endale kohe kõhna inimesena aga peale rasedust/ sünnitust tuli jälle kõik tagasi. ja nüüd ma kiigun 1 kg alla 1 kg juurde.Ja mitte edasi ei saa. Arst kes spiraali välja võttis ütles, et ole õnnelik et sul laps normaalne aga kaal pidavat jäämagi, kui inimesel on kalduvus tüseneda siis ei tohigi talle seda paigaldada. vähemalt nii teadis rääkida minu arst.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 20. December 2011, kl 18.36

Õhtust Oleme me ikka paras kamp küll.Probleemid pea kõigil samad.Olen 1,69 pikk,42 vana.Kaaluga vaeva näinud umbes poole oma elust.Kaal tõusis rasedustega ja olen korduvalt ka igasuguste dieetidega alla võtta,kõikumine on olnud 35-40 kg.Kui nüüd loen mammuti kirja,sai mulle paljugi selgeks,ka mul pandi tugeva ülekaalga hormoonspiraal,mis maksis 2000.eek ja siis hädad algasid,kilpnäärme alatalitus,lisaks pidevad väga suure verekaotusega päevad,need ajad olid jubedad ja minu arst ei saanudki aru,mis viga on,kui arsti vahetasin,oli ainaks lahenduseks emaka eemaldamine ja munajuhade läbilõikamine.Elu paranes vägagi,hea on elada,pole mingeid päevi enam,aga vahest mõtlen,et ma pole ka enam täisväärtuslik naine.Õnneks on mul 3 last ja 2 lapselast.Kilpnäärmega pean elu lõpuni rohte võtma ja annuseid aina tõstetakse.Vererõhk ka aastaid kõrge ka seda saab kontrolli all hoida rohtudega.Nüüd loodan,et kaalu langetamisega ehk tervis veidigi paraneb.Liigesed valutavad ka,koormus ju hetkel neile ikka väga suur.
Tänu teie toetustele suudan ehk kindlameelseks jääda ja loota,et ükskord olen oma eesmärgid täitnud.Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 20. December 2011, kl 22.59

Nonii....siit järeldus, et see hormaanspiraal on ikka üks kurja juurikas küll. Õnneks..uhh......ei ole mina seda kasutanud. Kasutan Yarinat. Sobib, ei ole täheldanud kõrvalmõjusid peale selle, et näonahk on muutunud paremaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 23. December 2011, kl 05.55

Hommikust!
Minu tänahommikune kaal siis 121,8.

Õnneks sai nädala lõpus sünnipöäevaga juurdevõetu jälle maha ja kaal ikka veidi miinuses. Loodetavasti jõuab jõulude ajal kaalugi hoida, miinust ei loodagi. Ehk vähemalt juurde ei tule need kaks nädalat. Siis jälle uue hooga.

Ilusaid ja kergeid jõule Teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 23. December 2011, kl 07.53

Hommikust!

Minu kaal täna hommikul 101,2 (-1,6)
Korralik jõulueelne paast. Ärge parem küsige...Esimene nädal, kus tabelitäitmine lonkas kahte jalga ja kogu aeg oli liiga kiire, seega langus ebamõistlik ja ebatervislik. (sealjuures ega ma väga vastu ka ei ole sellele numbriletongue sticking out smiley- arvestades et suured söömised alles ees). Täna veel ja siis aeg maha!

Et jõulud tooks kõigile hingerahu ja südamesoojust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 23. December 2011, kl 10.02

Ilusaid jõule kõigile.Minu kaal täna 120,3 -1,7.See on ilmselt mu lahutuse värgist,mis hetkel vägagi päevakorral.Söön üldiselt vähe ja katsun veidigi mõelda jõule rõõmsamaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 23. December 2011, kl 11.16

Hei.

Kuidagi kummaline, see minu kaal. Eelmisel nädalal panin kõik kirja ja päevanormi täis ei söönud ja oli pluss. Sel nädalal hakkas juba algusest peale pidude ja muu tähistamisega söömine üle päevanormi minema ja nüüd siis selline tulemus 116,3 kg (-1,1) väga kummaline. Olgu ei virise kõik on ju hästi tegelikult smiling smiley

Rahulikku ja mõnusat jõuluaega teile kullakesed.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 24. December 2011, kl 22.18

Õhtust.
Viimased päevad nii kiired olnud, et pole aega saanud tulla siia ka mitte. Eile oli ikka kõigil selline sebimine nagu oleks viimne päev käes.
Noo jõulud on alanud juba varem pihta igasuguste lõunale kutsetega pihta, et ei saanud mina küll kaalu langusele loota. Mandariini on ka kilode viisi viimasel ajal söödud. Kingiti ju terve kast, tuleb ära süüa.
Seega kaal näitas mulle 116,4. Nii palju kasulikku sai vähemalt tehtud, et sai pereringis korraldatud mängude auhindadeks mõned klientidelt saadud jõulunännid auhindadeks ära antud, nagu näiteks höögveinid, sokolaadid ja kommikarbid.
Eks uuest aastast tuleb võtta tõsisemalt end käsile.

Kaunist jätkuvat jõuluaega kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 25. December 2011, kl 17.23

Mõnusaid jõule kõigile!

Ootame sind ka Mija .... uuuu kus sa oled?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati KonnaLonni 25.12.2011 17.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. December 2011, kl 21.37

Tere kuus kanget!
Jälgin Teie duelli algusest peale ja tahan öelda, et Te olete väga, väga, tublid. Tegin siin pisikese arvestuse ja selgus, et olete 7 nädalaga kuuekesi nelja tuule poole saatnud 27,7kg. Super!!
Soovin Teile edaspidiseks jõudu ja Teie edu inspireerib ka mind (siin kaaluabis olles kadunud on 1,9kg, aga pikk tee veel minna).

Kaunist pühade aega!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 27. December 2011, kl 16.00

Tere kanged jõululised!

Loodan, et olete kõik vormis ja valmis selle aasta viimaseks katsumuseks e. uue aasta vastuvõtukssmiling smiley
Jõulud on üle elatud! Olen täiesti hämmingus, et oligi võimalik ilma nädal aega omimetuks söömata sellest läbi tulla. Ikka aastaid on olnud nii, et kaks detsembri viimast nädalat viisid "viimased riided" seljast ehk kaalu tuli alati korralikult juurde! Seekord siis üks söömaaeg ja natuke peale...veendumaks, et kõik toidud on ikka megahead. Ja sellega piirduski, olen enam vähem ree peal tagasi.
Andke siis märku, kui aega leiate, kuidas tunded on?
Kuidas me oma duelliga teeme? Kas jätkame ka järgmisel aastal?

Ikka reedeni ja seniks kiirelt mööduvaid tööpäevi ja väikseid üllatusi tavapäevadesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 30. December 2011, kl 10.33

Hommikust kõigile.Minu kaal täna 120,5,pluss 200 g.Pole hullu,katsun kuidagi aastavahetuse ka üle elada ja kindlasti jätkan ka uuel aastal.Kolme järgmise kuu eesmärgiks sean 105.Meil on nii mõnus seltskond,et ei taha kohe kuidagi siit lahkuda.Kaunist aastavahetust kõigile ja kohtumiseni uuel aastal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 30. December 2011, kl 12.39

Päevast!

Ma tegin selle ärasmiling smiley
Kaks paastupäeva ja eilne lubadus, et ma "panen oma pikad juuksed panti", kui see 200 gr. maha ei saa... Aga ta läkssmiling smiley Kasvõi hetkeks,aga kaal oli hommikul 99,8 (-1,4).
Uus aasta võib tullasmiling smiley
Ma tõesti püüan edasismiling smiley Rahulikult ja kindlalt! Ja teie abigasmiling smiley

Kõigile soovin sellist aastalõppu nagu nad ise kõige rohkem ootavadsmiling smiley

Tänud, et kaks kuud toeks olitesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 30. December 2011, kl 19.08

Ma tükk aega mõtlesin, kas ma üldse panen oma selle nädala kaalu siia kirja või ei. Otsustasin, et ikka panen ... 119,7 (+3,4) Häbi-häbi-häbi angry smiley ... sel nädalal ma mitte auinult ei komistanud, vaid kukkusin mitukorda järjest ninali confused smiley Olime perega jõulude ajal ämma juures seal oli laud tõesti nagu äkke ja südametunnistuse unustasin loomulikult koju eye rolling smiley Terve õhtu lauataga istuda ja näksida ja näksida ja näksida ...enne ei saanud aru midagi kui oli juba nii raske olla, et ÕUDNE ... ei ma kaalunud ega märkinud üles midagi ... läks täiesti metsa ja sealt veel edasi ka. Siis vahepeal juba tekkis alla-andmise meeleolu. Aga nüüd vaja veel homne õhtu üle elada ja siis üritan ikka ennast käsile võtta ja ree peale jääda. Masendav on peeglist vaadata seda nädalaga lisandunud polstrit confused smiley

Olgu ... rohkem ei ohi ... ise olen süüdi - lubadusi ei anna aga üritan ennast uuest aastast korralikult taas käsile võtta. Loodan et kõik pole veel lootusetult kadunud. Häbi on küll angry smiley

Mürtsuga aastavahetust kõigile ja kergemat uut aastat !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 30. December 2011, kl 19.46

Õhtust.

KonnaLonni, sa ei ole üksi häbiringis. Olen sinuga kambas. Minu kaal täna hommiku oli 117,8, seega juures 1,4 vist, kui mu arvutamine ikka õige on. Täna sai õhtu veel hiina toitusid söömas käidud ja kõht nii nii täis. Eks ma katsun ka selle uue aasta tuleku üle elada ja siis püüan ikka tasapisi langetama hakata. Grandmari on ikka nii tubli, et ma ei suuda uskuda, kuidas saab jõulude ajal ka veel üle kilo kaalu langetada. Mulle ei aitaks kaks päeva paastu ka ilmselt.
Aga edu meile uuel aastal ja ikka jätkame.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 30. December 2011, kl 23.02

Seletuskiri:
31.detsember 2010 seisis Grandmari peegli ees ja lubas , et järgmisel aastal võtab ta maha kuni 99,9 kiloni. Selles polnud midagi utoopilist, väga mõistlik kaalulangetussoov 12 kuuks.
Nagu aastaid kippus minema , läks ka seekord esimene poolaasta korraliku söömise tähe all. Siis katsetamise periood ja siis läks kaal langusesse.
Olen aus, ilma perekonna toeta ja kaaluabita poleks mul ka seekord midagi välja tulnud.
Sõin kaloritest üle ainult 24-l ja sedagi mitte palju, 25-l viisid lapsed mind poolvägisi pikale jalutuskäigule, 26 hommikul oli selge, et ON väike võimalus. See oli nagu "korraliku laksu all" olemine. Ma NII püüdsin ja NII väga lootsin.
Tänane norm on jälle lõhki, kuid ma isegi ei muretse, ma olen hetkel lihtsalt õnnelik ja kuna ma rohkem veel kui väga hästi teist aru saan, siis soovin teile järgmiseks aastaks rohkelt selliseid helgeid hetki ja saatuse sõrme, mis aitavad kaalul langeda.
Teie Grandmari, kes on tänulik, et te olemas olete ja soovib teile kõige parematsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 31. December 2011, kl 08.24

Tere
Minu eilne kaal 122,4, samuti plussis. Ünneks küll mitte enam nii palju kui 28.hommikul, kui söömisega lõpuks pidurdatud sai (siis oli lausa 124 ees). Katsuks tänase ja homse päeva ka veel üle elada, siis jälle uue hooga.
Kui iga nädal oma kaalu siin kirja ei paneks, lääheks pühad täielikult käest ja oleks algkaalule mõni kilo lisandunud. Tänan et olemas olete.
Toredat aastavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.