Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 01. January 2012, kl 02.19

HEAD UUT AASTAT, SÕBRAD!

Uuel aastal uue hooga ikka püüame oma eesmärki saavutada. Edu meile selles ja edu meile ka muudes toimingutes.

Tupsu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 01. January 2012, kl 09.43

Head uut ja kergemat aastat kõigile! Koos saavutame oma eesmärgid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 01. January 2012, kl 10.04

Pöialpoiste uue aasta soovid teile...winking smiley

DOKTOR - palju tervist!
HÄBELIK - ikka tagasihoidlikult ja edasipüüdlikult!
NINATARK - kiitke ennast!
UNIMÜTS - "iluund" peab endale lubama!
TORISEJA - mis siis , et ei saa, kuidagi ikka saab!
ÕNNESEEN - palju õnnelikke hetki, sest õnnelik inimene on tegus inimene!
AEVASTAJA - atshhhead, atshhuut,atshhhaastatsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 03. January 2012, kl 11.52

Hei smiling smiley

Head uut ja kergemat aastat!!!

Reedel 06.01. kaalu peal kohtume smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.44

Hommikust.

Nonii, raporteerin oma tänase kaalu.......117,3 . Tuli siin uue aasta söömaga ka veel juurde ja näitas siin vahepeal 119 isegi. Eks nüüd tuleb alandada kõigepealt need aastavahetuse kilod ja siis ikka seda rasvakogust ka, mis kõvasti naha alla end kinni haakunud. Mina ei ole vanal aastal midagi saavutanud, nii, et nüüd peaks nagu tõsisemalt seda võtma.

Edukat kahanemist meile uuel aastal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 06. January 2012, kl 11.58

Täna siis kolmekuningapäev - kuused tuleb välja visata koos vana-aasta riismetega ja alustada uut aastat puhtalt lehelt smiling smiley

Täna hommikune tulemus siis 119.2 (-0.5). Lubadusi ei andnud selleks aastaks, läheb nii nagu läheb smiling smiley

Jaksu ja vastupidamist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 06. January 2012, kl 18.32

Tere õhtupoolikutsmiling smiley

Minu viimane kaalunäit siin duellis on 99,1 (-0,7)

Peale eesmärgi muutmist tõusis kõvasti lubatud kalorite arv ja seega sõin peale pikka pausi oma lemmikuid: soolalõhet ja saia ja pastat ja juustu. Normi päris täis ei jaksanud.
Nüüd võtan aja maha ja teen endale selgeks, kas ma olen valmis paar aastakest siin kaaluabis tiksuma ja mõnesaja grammi haaval maha võtma (tervislikult ja nii, et nahk ja organism üldiselt järgi jõuab) või proovin veel kümmekond kilo kiiremini maha saada. Ma hetkel tõesti ei tea... ja kuna ma absoluutselt ei hooli tabelites figureerimisest ja veel vähem kellegi tuju rikkumisest siin, siis loobun praegu duellist ja katsun enda jaoks selgeks teha , et kuidas ja kui kui kiiresti edasi minna. Jään kaaluabisse, sest väga suureks abiks on toitude ülesmärkimine. Loomulikult hoian ka teil silma peal ja hoian kohe mõlemat pöialt, et kõigil vedamist ja iseloomu jätkukssmiling smiley Annan endale kuu mõtlemisaega...
Kõike parimat teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 07. January 2012, kl 07.18

Tere kõigile.
Minu eilehommikune kaal 122,4.
Jõulude ajal läks asi käest ära, nüüd ei saa kuidagi uuesti järje peale. Kogu aeg on nii kiire (tööl, lapsed), iseendale ei jää üldse aega ja tunnen, et tahan vaid magada. Ükski asi ei edene. Selle kiiruga unustasin isegi sel aastal esimesed 5 päeva kilpnäärme hormoonid võtmata. Aga alla pole veel andnud, ehk saab jälle järje peale, sel nädalal püüaks vähemalt jõuludeeelse kaalu saavutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 07. January 2012, kl 12.26

Tervisi kõigile kallid sõbrad.Minu kaalu eile 120,3 -200g
hea seegi,sai ju pühade aega ikka kõvasti söödud.Nüüd katsun korralikuks hakata.Jõudu ja jaksu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 07. January 2012, kl 18.13

Grandmarile jaksu edaspidiseks. Oled siin tõesti palju juba saavutanud ja eks puhkus teeb ka head nahale, ilmselt see vajab rohkem aega kokku tõmbumiseks.
Igatahes.........tubli oled olnud, tugeva tahtejõuga isiksus minu silmis.

Edu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.56

Hommikust kõigile.Miks siin nii vaikne on? Minu on tihe töögraafik,pole aega siin käia,ega ometi kõik teised käega löönud pole.Jätkame ikka,koos on toekam.Kevadeks saaks jälle mõned kilod alla.Mina püüan jätkata,kuigi jõulud ja aastavahetus rikkus ka minu ära,aga ma katsun uuesti tubliks hakata.Teie ka ikka.Tänane kaal 120,0.Väike - tuli ikka.(-300g)Jaksu kõigile ja ärme loobu,tulemused on seda väärt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.37

Tere hommikust.

Mina olen ka täitsa olemas. Vana-aasta sees mul ei õnnestunud ja jõuludest siia maani ei ole jälginud, mida suhu pistan. On ka nii kiire aeg, nagu ikka.......ja kiirel ajal lõppu pole näha. Õhtuti olen läinud viimasel nädalal kergemat teed ja ostnud kiirtoitu tervele perele, et ise ei peaks süüa tegema ja saaksin tööd teha õhtuti ning õppida eksamiteks.
Aga peab end kätte võtma. Täna siis alustan otsast pihta (kui mitu korda on seda küll öeldud, et juba häbi uuesti öelda). Aga proovida ju võib uuesti.....ükskord ikka kunagi õnnestub.
Seega minu tänane kaal on 118,2

Asume rasva kallale.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 13. January 2012, kl 11.02

Tere kullakesed.

Jätkame ikka seni, kuni meid siin veel jätkamas on. Minu tänahommikune kaal on 118,6 (-0,6). Tasa ja targu smiling smiley

Grrandmari Sa olid siin nii tubli smiling smiley mõnusat puhkust Sulle ja tule anna vahepeal ikka teada kuidas läheb smiling smiley

Jaksu edasi punnitamiseks kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 17. January 2012, kl 11.15

Hommikust.

Ma saan aru, et kõigil on nii kiire-kiire, et tabeli tegemine ununeb ära.
KonnaLonni - aeee.......kus oled? Või tahad sellest kohustusest loobuda, eks anna teada siis.

Minul täna kavas õhtusööki minna nautima kõrtsu terve perega. Ega ma ometiks hakka ju seal ainult köögivilju sööma.spinning smiley sticking its tongue out

Edu punnitamisel

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 18. January 2012, kl 07.22

Tere
Püüdsin reedel kaalu kirja panna, aga siis kadus net ära ja rohkem pole mahti saanud. Minu reedene kaal 122,4, ei lähe enam kuidagi kuhugi poole. Kogu aeg on nii kiire ja väsimus peal, et ega söömisele suurt tähelepanu pole aega pöörata olnud. Mitte et üle oleks söönud, lihtsalt ebareeglipäraselt, vee joomine on päris ära ununenud. Ka täna käisin kaalul, ikka sama kaal. Vähemalt pole rohkem enam juurde tulnud.
Käega siiski ei lööks ja tahaks teiega koos jätkata. Üksi ilmselt hakkaks peagi jälle kaal tõusma.
Katsun kiire üle elada ja siis aja maha võtta, endale ka aega leida. Praegu vaid töö ja kolm last (olen nedega üksi), väiksem saab aprillis kaks, ja siis jälle töö (raban paari kohaga). Enda jaoks pole juba ammu enam aega, ära hakkan väsima. Eks tuleb end jälle kokku võtta ja edasi minna.
Aga edu kõigile ja püüame koos edasi. Jrgmine kord katsun õigel ajal kaalu kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.47

Hommikut smiling smiley

Eile õhtul sai perega väljas söömas käidud, ja siiani on veel kõht täis. Kaal näitas ka, et kõht on täis 119,6 (+1,0) angry smiley

NB! Kui keegi viitsib tabeli tegemise enda peale võtta, siis olen tänulik, endal napib aega sellega tegeleda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.48

Hommik

Minu tänane kaal on 117,5 (-0,7). Vaikset viisi püüan siin oma algkaalu kätte saada. Järgmine nädal ära mandrile.......reedel kaalule ei jõua. Et siis laupäeval raporteerin.

Jaksu ja vastupidavust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 20. January 2012, kl 12.05

Tere kõigile
Minu kaal 123,3. Jälle juures, ei saa kuidagi enam hoogu sisse.
Eks püüab järgmine nädal, saaks jõulude-eelse kaalugi tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 20. January 2012, kl 13.23

Minu kaal täna ikka 120 kuidagi raskelt läheb,see täpne jälgimine,mida ja palju on hetkel suht raske,ise ka ei tea miks.Hea seegi,et juurde pole tulnud.Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 22. January 2012, kl 17.37

Tere

Ma väin tabeli tegemise siis enda peale võtta. Aga meisterdan selle järgmine kord valmis. Praegu juba kodust kaugel ja ei hakka siin ühikas sellega aega viitma. Nii, et järgmine nädalavahetus siis näeme tabelit.

Edu meile......

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 24. January 2012, kl 10.23

Aitäh Tupsu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.39

Tere,minu kaal täna 119,5 -500g

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 27. January 2012, kl 12.38

Tere hilist hommikut smiling smiley

Minu tänane näit 118,9 (-0,7). Tasa ja targu, saaks kuidagi oma siin oldud aja maksimum miinuse jälle kuidai kätte - nii hea oli juba olla siis .

Aga jaksu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 27. January 2012, kl 13.25

MInu kaal 122,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 30. January 2012, kl 13.07

Hei kaaslased


2011 algkaal 27.01.12
Pata 127.0 -7,5 119,5
Lisett73 126.9 -4,5 122,4
KonnaLonni 123.3 -4,4 118,9
Mija 117.0 +0,5 117,5
Teletupsu 116.0 +1,5 117,5

Et uuest aastast jätkab siis 5 võitlejat. Mijast ma ei ole siin ammu mingit kaalunumbrit leidnud, pole nagu näha olnud ka , kas ta jätkab või ei. Igatahes nimi on veel tabelis. Loodan, et teil ei ole midagi selle vastu, et edasi läheme sellise tabeliga, kus kaotasin eelmise aasta vahekaalumised ära. Ettepanekud tabeli suhtes on teretulnud.

Mina siis olen vitsa ära teeninud, et ei ole suutnud end käsile võtta. Aga noh, tuleb ikka üritada veel.

Suurt tahtejõudu meile edaspidiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 30. January 2012, kl 13.14

Nonii, saatsin tabeli ja vaatan, et see näeb nüüd natuke nagu korrapäratu välja .......enne oli nagu ilusasti vahedega ja arusaadavam, numbrid üksteise all kenasti. Ilmselt vajab harjutamist, nipi kätte saamist. Või on sul KonnaLonni kogemustest öelda õpetusi, miks ta tühimikke ei jäta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 03. February 2012, kl 14.50

Tere jälle.

Uhh, meie teema oli juba nii kaugel, et leidmisega läks ikka aega. Kõik nõnna vaikseks jäänud siin???

Selle nädala olen mina täiesti hädas. Minu kaal on lolliks läinud. Iga hommiku näitab ise numbreid , kord olen 2 kilo raskem, kord 10 kilo kergem. On ennegi selliseid trikke teinud, aga siis kui teist korda astun kaalule, on nagu õige olnud. Nüdd aga ilmselt täitsa metsas. Tööl ka nii kiire ja ei ole jõudnud uut otsida. Eks nädalavahetusel pean otsima uue ja sobiva. Siis loodan tabelisse ikka mingi numbri kirja saada. Ahjaa.......kõigepealt vist peaks proovima patarei vahetusega.....äkki siis saab korda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 03. February 2012, kl 17.25

Tere kõigile.Minu kaal täna 118,8.Vaikselt langeb.Edu kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 06. February 2012, kl 16.10

hei hei..........kus kõik on??

Panen oma kaalu siis nüüd kirja, 117,6. tõus 0,1.

Praeguse seisuga mul tabelisse vaid kahe liikme number panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 08. February 2012, kl 10.32

Teen eelmise nädala tabeli. Vaatan, et ega uusi näitusid ei tule kuidagi. Mis siis juhtunud on?

.... 2011 algkaal..... 27.01.12 ..... 03.02 12

Pata .............127.0 ..-7,5 ..119,5.. -0,7... 118,8 ..kokku -8,2
Lisett73 .......126.9 ..-4,5.. 122,4 ........................ kokku -4,5
KonnaLonni .123.3 ..-4,4 ..118,9 ....................... kokku -4,4
Mija ............. 117.0 ..+0,5 ..117,5 ...................... kokku + 0,5
Teletupsu ...116.0 ..+1,5.. 117,5 .. +0,1..117,6 .. kokku +1,6

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.