Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mariaau
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.06

Seekord pääsesin jälle kergesti - 64,7. Arvestades minu esmaspäeva hommikust kaalu, üllatusin ka ise nii väikese numbri üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mango
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.56

Nonii+ minul kaal seisab. Õigemini nädalavahetusel tõsis ja nüüd pisitasa taastus täpselt eelmise reede kaal 68,1. Huvitav, kas äkki sellepärast, et ma pole vett joonud rohkem kui ühe klaasi päevas...?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: Getuu
Kuupäev: 09. December 2011, kl 12.31

Minu kaal on tänaseks 73,2 kg ehk langus eelmise nädalaga võrreldes -0.6kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: anny22
Kuupäev: 09. December 2011, kl 20.20

Õhtust!
minul täna hommikul 67,1, ehk siis eelmise reedega võrreldes -1, kui õigesti mäletan.. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: lil
Kuupäev: 10. December 2011, kl 23.26

68.8 on püsinud.:/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KeKuke
Kuupäev: 11. December 2011, kl 14.12

Kuna juba reede hommikul sai starditud ära kodust siis sain alles täna kaaluda. Vaatamata pidudele kaal püsinud. Ma ei kujuta ette kas kellegil nii ka kaal langeb nagu kaaluabis olev graafik näitab? confused smiley Mina olen igatahes graafikust maas jälle. Liigutan end iga päev, jälgin mida söön, kuid ikkagi ei mõista kuidas kaal langeks sama möödukalt nagu graafik näitab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: kuusirp
Kuupäev: 11. December 2011, kl 19.54

Unustasin detsembrikuu töö ja koosviibimiste saginas kaalumise üldse. Õnneks ei ole kaal tagurpidi käima hakanud ning väike edasiminek on siiski toimunud. Kaal oli 75.2 (muutus -0,4).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mariaau
Kuupäev: 15. December 2011, kl 08.08

Kuidas meil keegi üldse tabelit ei pea? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mango
Kuupäev: 16. December 2011, kl 15.39

Kas enam ei kaaluta ka? Täna ju jälle reedesmiling smiley
Mina astusin hommikul kaalule ja siiralt lootsin näha miinuskaalu, kuid... hoopis tulemus 68,8 ehk +0,7 kg.
Arvatavasti on tegu naiste igakuise kaalukogumise ajaga. Kui nii, siis peaks järgmine nädal palju ilusamat numbrit näitama. Igal juhul mina jätkan- ka sel juhul kui duell raugeb!
Motivatsioon on ikka veel olemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mariaau
Kuupäev: 16. December 2011, kl 16.43

Minul täna 64,3



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mariaau 16.12.2011 16.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: anny22
Kuupäev: 16. December 2011, kl 18.20

õhtust siis! minul hommikul 67,0, eelmise reedega võrreldes -0,1 aga siiski miinus..grinning smiley kuidagi väga visalt, aga siiski liigub.. Maria, kas sa siin ei oleks nõus ka tabelit tegema või läheb liiga paljuks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KeKuke
Kuupäev: 17. December 2011, kl 10.41

Annan endast märku. 66,6kg ehk -0,2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: anny22
Kuupäev: 17. December 2011, kl 11.52

Tubli, Kekuke, mul näitas ka täna hommikul juba 66,6, eilsega võrreldes juba -0,4- pole paha?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KeKuke
Kuupäev: 18. December 2011, kl 10.46

Iga miinus toob sära silma. Ma olen muidu püüdnud iga päev kaaluda. Praegusel jõuluajal ikka päris palju nänni ja öelda mul sellele EI on ikka päris raske olnudsmiling smiley
Eile sai küll mindud liiale. Käis üks vana tuttav külas ja siis sai näksilauaga patustatud. Aga ei ole hullu. Kindel eesmärk,et just nädala pärast oleks kaal jälle läinud alla või siis jäänud samaks. Päsi et mitte juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: lil
Kuupäev: 18. December 2011, kl 19.55

68.3 - pole erilist langust...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mango
Kuupäev: 23. December 2011, kl 11.31

No ongi jõulud ukse ees!
Mina lähen pidustustele vastu kaaluga 68,4 kg ehk siis 1,8 kg kergemana kui duelliga liitudes. Kahju muidugi, et plaanitud -5kg jäi praegu kättesaamatuks, aga ju siis kevadeks...

Mõnusaid jõulupühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: anny22
Kuupäev: 25. December 2011, kl 23.50

jätkuvaid pühi!
avastasin, et ma polegi oma reedest näitu andnud.. seekord oli siis 66,7 aga täna käisin selle eest jooksmas- 6,3 km tegin kohe, pärast oli nii hea enesetunne grinning smiley ma üldiselt olen oma saavutustega rahul..püksid mahuvad jalga, õht ei ripu üle värvli.. tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KeKuke
Kuupäev: 26. December 2011, kl 18.23

Täna sain kaalule ja jõuludeks lõpp kaaluks jäi 66,3kg, ehk siis kokku -3,1kg,mis kui aus olla päris hea tulemus. Kindlasti ma ei anna alla ja jätkan enda 63kg nimel vaeva. Püstitan lihtsalt eesmärke nüüdsest nädalatate kaupa. Järgmise nädala lõpuks oleks sooviks leida kaalul olles enda eest 65,5kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: Getuu
Kuupäev: 03. January 2012, kl 20.17

Ilusat uut aastat kõigile!
Minu lõplik kaal on 70 kg, kaal langes 5,2 kg ja olen oma tulemusega rahul, aga alati võiks paremini minna!

Küsimus kõigile, et uus aasta uue hooga, et võiks alustada kõik uuesti ja teha kuni märtsi lõpuni.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.