Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin kaaslast 90+
Saatis: Siku
Kuupäev: 13. November 2011, kl 18.12

Otsin duellikaaslast, kes oleks enam vähem minu mõõtu...
93,5 kg ja 162 cm minu strateegilised mõõdud smiling smiley

Eesmärk on saada 7 kuuga 33,5 kg maha... kuid eks näib.
Seega lootus saada iga ndl ümbes 1,2 kg kergemaks smiling smiley

Lühiajaline eesmärk oleks 31.12.2011 olla 10 kg kergem tongue sticking out smiley

Ei julge endale suuri eesmärke veel püstitada kuna vahepeal ei olnud mingit soovi ega tahtmist oma kaalu jälgida.. aegajalt küll astusin kaalule kuid see mõjus halvasti. vaatasin et viimasest sissekandest siia ( suvel) on tulnud juurde 3,8 kg...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast 90+
Saatis: melly
Kuupäev: 14. November 2011, kl 15.04

Tere mingai kaaluga hädas ja arvan,et sobin duellitajaks.Olen 167cm-i pikk ja täna hommikuse seiusga 90,3kg raske.Kuupäevalisi eesmärke pole seadnud kardan pettuda.Aga lõpptulemaus võiks olla -25kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast 90+
Saatis: Siku
Kuupäev: 14. November 2011, kl 19.40

Aga teeks siis ikkagi nt lootes kõige paremale aasta lõpuks -10 kg...
ega ma sellist põhieesmärki ei tahakski ette panna kuid millegi poole pean ma püüdlema kuna see lõppeesmärk on liiga kaugel grinning smiley

Kas teen meie kohta duelli ja kas järgime siin seda üldist trendi et kaalume reedel?
Lisaks võiks kokku leppida et esitame kaalu reede/laupäev mitte hiljem...

Olen nõus ka tabelit ise pidama

Anna teada kas kõik sobib ja panen siis algkaalud kirja. Esimene kaalumine olekski see reede nt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast 90+
Saatis: melly
Kuupäev: 14. November 2011, kl 20.39

Mulle sobib ja muidugi eriti hästi sobiks kui saaks uut aastat vastu võtta 10 kg kergemana cool smiley
Nii uurikisn siis veidi mis teed selleks,et kaal alaneks ja palju liigud?
Mina üritan hetekl lihtsalt jälgida mis ajal mida söön ja et kogused jääks mõistlikuse piiridesse ja ei sööks üle.Liigun olenevalt päevast.Olen lapsega kodune ja enamus liikumine on lapsega.Kui lapse une ajal väljas siis teen kiiremat kõndi nii ,et nahk ikka märg ja kuna ilmad veel lubavad siis sõidame ka rattaga.
Olen ka jooksmisele mõelnud aga kardan,et nii suure kaaluga liigestele liiga suur koormus (liigesed niigi nõrk koht).Olemas ka velotrenažöör aga see pole mulle pigem ikka väljas liikumist.Homsest hakkan ka kõhulihaseid tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast 90+
Saatis: Siku
Kuupäev: 15. November 2011, kl 04.36

hmmmm... mis mina teen.
Tead ausalt füüsilisi asju ei teegi otseselt hetkel midagi. Kaalu on nii palju et ka pikemad kiirkõnnid võtavad põlved valutama. Kuna olen tööl iga päev 9-18 siis ega seda aega palju ei jää ka.

Seega praegu püüan kaardistada kogu oma toitumist ning näha mis seal valesti... siiani selge et valke on pidevalt liiga palju.

Samuti olen selles kindel et minu vedeliku tarbimine on liiga väike... kuid ei suuda rohkem juua.

Seega lühikokkuvõta - valin mida söön, püüan kõik suutäied kirja saada ning üle päevanormi mitte minna. Nädalavahetusel püüan nii palju kui võimalik väljas liikuda.

PS - teen uue teema, seega siirdume sinna üle oma aruteluga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast 90+
Saatis: Siku
Kuupäev: 15. November 2011, kl 04.41


Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.