Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 15. November 2011, kl 04.41

Alginfo:

Osaleja                  Siku        Melly
Algkaal 14.11.2011        93,5        90,3


Järgmine kaalumine 18.11.2011
Esialgne plaan aasta lõpuks -10 kg saada spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 15. November 2011, kl 09.22

Hommik!Mina ka panen põhirõhu just söömisele,et ei pea sööma 4 kartulit kastme ja lihaga vaid vabalt piisab ka 2.Kuna elu nii kiire siis koguaeg sõin silmadega,õgisin kogu portsu sisse ja pärast sain alles aru,et kõht on ülemõistuse täis.Minulgi selle vee joomsiega kehvad lood.Mõni päev joon enam-vähem mõnipäev peaagu üldse mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: Mia20
Kuupäev: 15. November 2011, kl 11.13

Tere.

Pidin juba eile kirjutama aga ei jõudnud.Mul ka selle kaaluga probleeme ja mitte just väike grinning smiley +20ja peale ka.Peale lapse sündi ei lähe kuidagi see alla mõtlesin et ühineks teiega äkki ikka kuskilt poolt paraneb see kaal.Täna hommikuse seisuga on kaal 97,1 confused smiley
nu päris palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 15. November 2011, kl 20.00

Tere tulemast Mia20.Räägi ka endast natuke kui palju liigud ja kuidas toitud?
Minul tänaseks 30 minutit rattaga sõidetud ja nüüd käisime perega jalutamas kiirkõndi sain teha 40 minutit siis ei tahtnud laps enam vankris istuda aga asi seegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: Mia20
Kuupäev: 15. November 2011, kl 21.06

Nu jalutan lapsega u. tund-kaks väljas.laps on alles 5.5kuud vana.Üritan ka ise kodus natuke võimelda.Söömisega on nii et olen üritanud mingeid dieete aga nu ei ole viimasel aja püsivust neid pidada.Hommiku poole võin olla nii et ei söö aga nu kui õhtuks mehele süüa hakkan tegema siis läheb käest ära siit natuke ja sealt natuke grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 15. November 2011, kl 21.22

Minul hakkas kogu kaalu jama rasedusega.Rasedus oli väga raske esimesed 4 kuud istusin vahelduva eduga haiglas ja ükski asi sees ei püsinud kaalusin 60kg -20 kg ja sünnitma minnes 93kg siis lootsin,et imetamisega läheb kaal alla (paljudel ju läheb) imetasin 1,5 aastat ja (laps saab detsembris 2) nüüd olen otsaga siin,sest seis oli null ja pigem tuli plussi.JUst uurisin kaaluabi tabeleid ja pean hakkama päeval rohkem sööma.Sama nagu sul Mia20,et kui mehele süüa teen siis on kõht tühi ja näksin siit ja sealt samas kui sööks lõuansöögiks rohkem nagu kaaluabi tabelid soovitavad siis ei oleks selleks hetkeks veel sellist nälga.Praegu on aga nii,et hommikuks puder,lõunaks söön eelmisest õhtust üht ja teist ja siis korralikum söök alles 17 ajal.Teoorias peaks vastupidi olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 15. November 2011, kl 22.24

Jälle mina grinning smiley Õhtu lõpetuseks 25 kõhulihast,kokku olen joonud 5 klaasi vett 1 nendest viilu sidruni ja 1tl meega naistelehes soovitus kaalualandajatele eks ma siis proovin.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 16. November 2011, kl 09.13

Hommikust, eile lugesin teie kirju aga ise veel kirjutada ei jõudnud.
Kas peaksin tegema uue teema et pealkirjas oleksid meie kolme nimed?

Endast siis ka pisut. Minul lapsed küll suuremad (6 ja 8) kuid jah enne teist last oli minu kaaluks 63 kg.
Esimese kolme raseduskuuga võtsin alla peaaegu 8 kg ning siis tulid need kolinal tagasi. raseduse lõpuks olin 87 kg. Peale sünnitust ja imetamist läks kaal ilusti alla ning olin 70 kandis kuid siis hakkasid igasugused muud mured... elu läks kiireks ja lisandusid ka mingid hormonaalsed jamad ning olingi tagasi 87-90 vahel.

Sain jälle pisut alla ning siis jälle juurde grinning smiley vahepeal olin kaaluabiga saanud 85 kg peale.
Siis lasin end käest ja tagasi 93,5 kg peale...

Nüüd aga peab end kokku võtma.
Minul on mure niisiis nii vee joomisega kui ka nüüd sellega et kaaluabi antud päeva kalorite norm teeb uniseks... õhtuks olen nii väsinud et ei saa isegi laste magamajäämiseni oodata kui tahaks juba voodisse pugeda grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Samas aga kõht mul küll tühi ei ole selle kalorite normiga. Ning jah mina samuti söön lõunal pisut üle kaaluabi jaotatud normi ning seejärel õhtul pisut vähem. Ka hommikusöögist jääb mul pisut alla samas aga vahepaladena tuleb see jälle tagasi grinning smileygrinning smiley

Seega alustaksime ehk uue teema pealkirjaga Siku, melly ja mia20 duellitamine.
ja jutustaksime seal edasi. siia teemasse võiks siis ainult märku anda et info on liikunud ja olete teadlikud uue teema alustamisest.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 16. November 2011, kl 09.24

Minul on see unisus jube pikka aega ja ei teagi millest äkki mõne vitamiini puudus.
Täna hommikul võtsin paberi ja pliiatsi ja hakkasin toitu kaaluma.Kaua ma seda teha ei kavatse ehk max nädal,et enam vähem tean kui palju mis asi kaalub.
Mulle sobib uue teema tegemine aga kas seda teemat muuta ei saa?Ma nii uus siin ja ei tea midagi aga taveliselt foorumites saab muuta

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 16. November 2011, kl 19.14

Minuteada teema pealkirja ma muuta ei saa kahjuks, nii et Kui Mia on kindel et soovib meiega liituda teeksin uue teema.

Kaalumisega on nii et kui ma kaalun toitu ja sisestan kaalu on see palju õigem olnud kui siin kasutades viilu või tl või muud näitajat. Seega mina üldjuhul kaalun toidu ikka ära. Kogu aeg ei ole võimalik aga enamasti.
Nt lõunasöögi kui võtan kaasa kodust tööle siis kaalun aga kui kuskil väljas saab söömas käidud siis kasutan silma järgi hindamist grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: Mia20
Kuupäev: 16. November 2011, kl 21.36

Ja liitun teiega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 16. November 2011, kl 22.21

Siku jääme siis sinu poolt uut teemat ootama.
Me käisime täna jooksmas siiski eks näis kuidas homme enesetunne ja jalad on alguseks 10 minutit.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: gribi
Kuupäev: 17. November 2011, kl 09.42

Kas ma võin ka teiega liituda? Kaal 95 ja pikkus 163

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku ja Melly duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.39

Gribi , kui soovid liituda siis kindlasti võid kuid ma ei tahaks enam pealkirja hakata muutma, tegin juba niigi uue teema:
[foorum.kaaluabi.ee]
Lisan sind sinna siis juurde kui tänase kaalu sinna paned? või panen tänaseks kaaluks selle mis siia kirjutasid?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.