Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 17. November 2011, kl 09.21

Alginfo:

Osaleja                  Siku        Melly       Mia20   
Algkaal 14.11.2011        93,5        90,3       97,1

Järgmine kaalumina 18.11 smiling smiley
Soov on saada 31.12.2011 ks alla 10 kg smiling smiley ehk on lootust grinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 17. November 2011, kl 09.25

Kopeerin siia ka vana info smiling smiley

aatis: Siku
Kuupäev: 15. November 2011, kl 04.41

Alginfo:

Osaleja                  Siku        Melly
Algkaal 14.11.2011        93,5        90,3



Järgmine kaalumine 18.11.2011
Esialgne plaan aasta lõpuks -10 kg saada spinning smiley sticking its tongue out



Saatis: melly
Kuupäev: 15. November 2011, kl 09.22

Hommik!Mina ka panen põhirõhu just söömisele,et ei pea sööma 4 kartulit kastme ja lihaga vaid vabalt piisab ka 2.Kuna elu nii kiire siis koguaeg sõin silmadega,õgisin kogu portsu sisse ja pärast sain alles aru,et kõht on ülemõistuse täis.Minulgi selle vee joomsiega kehvad lood.Mõni päev joon enam-vähem mõnipäev peaagu üldse mitte.



Saatis: Mia20
Kuupäev: 15. November 2011, kl 11.13

Tere.

Pidin juba eile kirjutama aga ei jõudnud.Mul ka selle kaaluga probleeme ja mitte just väike grinning smiley +20ja peale ka.Peale lapse sündi ei lähe kuidagi see alla mõtlesin et ühineks teiega äkki ikka kuskilt poolt paraneb see kaal.Täna hommikuse seisuga on kaal 97,1 confused smiley
nu päris palju.


Saatis: melly
Kuupäev: 15. November 2011, kl 20.00

Tere tulemast Mia20.Räägi ka endast natuke kui palju liigud ja kuidas toitud?
Minul tänaseks 30 minutit rattaga sõidetud ja nüüd käisime perega jalutamas kiirkõndi sain teha 40 minutit siis ei tahtnud laps enam vankris istuda aga asi seegi.


Saatis: Mia20
Kuupäev: 15. November 2011, kl 21.06

Nu jalutan lapsega u. tund-kaks väljas.laps on alles 5.5kuud vana.Üritan ka ise kodus natuke võimelda.Söömisega on nii et olen üritanud mingeid dieete aga nu ei ole viimasel aja püsivust neid pidada.Hommiku poole võin olla nii et ei söö aga nu kui õhtuks mehele süüa hakkan tegema siis läheb käest ära siit natuke ja sealt natuke grinning smiley


Saatis: melly
Kuupäev: 15. November 2011, kl 21.22

Minul hakkas kogu kaalu jama rasedusega.Rasedus oli väga raske esimesed 4 kuud istusin vahelduva eduga haiglas ja ükski asi sees ei püsinud kaalusin 60kg -20 kg ja sünnitma minnes 93kg siis lootsin,et imetamisega läheb kaal alla (paljudel ju läheb) imetasin 1,5 aastat ja (laps saab detsembris 2) nüüd olen otsaga siin,sest seis oli null ja pigem tuli plussi.JUst uurisin kaaluabi tabeleid ja pean hakkama päeval rohkem sööma.Sama nagu sul Mia20,et kui mehele süüa teen siis on kõht tühi ja näksin siit ja sealt samas kui sööks lõuansöögiks rohkem nagu kaaluabi tabelid soovitavad siis ei oleks selleks hetkeks veel sellist nälga.Praegu on aga nii,et hommikuks puder,lõunaks söön eelmisest õhtust üht ja teist ja siis korralikum söök alles 17 ajal.Teoorias peaks vastupidi olema.


Saatis: melly
Kuupäev: 15. November 2011, kl 22.24

Jälle mina grinning smiley Õhtu lõpetuseks 25 kõhulihast,kokku olen joonud 5 klaasi vett 1 nendest viilu sidruni ja 1tl meega naistelehes soovitus kaalualandajatele eks ma siis proovin.


Saatis: Siku
Kuupäev: 16. November 2011, kl 09.13

Hommikust, eile lugesin teie kirju aga ise veel kirjutada ei jõudnud.
Kas peaksin tegema uue teema et pealkirjas oleksid meie kolme nimed?

Endast siis ka pisut. Minul lapsed küll suuremad (6 ja 8) kuid jah enne teist last oli minu kaaluks 63 kg.
Esimese kolme raseduskuuga võtsin alla peaaegu 8 kg ning siis tulid need kolinal tagasi. raseduse lõpuks olin 87 kg. Peale sünnitust ja imetamist läks kaal ilusti alla ning olin 70 kandis kuid siis hakkasid igasugused muud mured... elu läks kiireks ja lisandusid ka mingid hormonaalsed jamad ning olingi tagasi 87-90 vahel.

Sain jälle pisut alla ning siis jälle juurde grinning smiley vahepeal olin kaaluabiga saanud 85 kg peale.
Siis lasin end käest ja tagasi 93,5 kg peale...

Nüüd aga peab end kokku võtma.
Minul on mure niisiis nii vee joomisega kui ka nüüd sellega et kaaluabi antud päeva kalorite norm teeb uniseks... õhtuks olen nii väsinud et ei saa isegi laste magamajäämiseni oodata kui tahaks juba voodisse pugeda grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Samas aga kõht mul küll tühi ei ole selle kalorite normiga. Ning jah mina samuti söön lõunal pisut üle kaaluabi jaotatud normi ning seejärel õhtul pisut vähem. Ka hommikusöögist jääb mul pisut alla samas aga vahepaladena tuleb see jälle tagasi grinning smileygrinning smiley

Seega alustaksime ehk uue teema pealkirjaga Siku, melly ja mia20 duellitamine.
ja jutustaksime seal edasi. siia teemasse võiks siis ainult märku anda et info on liikunud ja olete teadlikud uue teema alustamisest.


Saatis: melly
Kuupäev: 16. November 2011, kl 09.24

Minul on see unisus jube pikka aega ja ei teagi millest äkki mõne vitamiini puudus.
Täna hommikul võtsin paberi ja pliiatsi ja hakkasin toitu kaaluma.Kaua ma seda teha ei kavatse ehk max nädal,et enam vähem tean kui palju mis asi kaalub.
Mulle sobib uue teema tegemine aga kas seda teemat muuta ei saa?Ma nii uus siin ja ei tea midagi aga taveliselt foorumites saab muuta


Saatis: Siku
Kuupäev: 16. November 2011, kl 19.14

Minuteada teema pealkirja ma muuta ei saa kahjuks, nii et Kui Mia on kindel et soovib meiega liituda teeksin uue teema.

Kaalumisega on nii et kui ma kaalun toitu ja sisestan kaalu on see palju õigem olnud kui siin kasutades viilu või tl või muud näitajat. Seega mina üldjuhul kaalun toidu ikka ära. Kogu aeg ei ole võimalik aga enamasti.
Nt lõunasöögi kui võtan kaasa kodust tööle siis kaalun aga kui kuskil väljas saab söömas käidud siis kasutan silma järgi hindamist grinning smiley


Saatis: Mia20
Kuupäev: 16. November 2011, kl 21.36

Ja liitun teiega smiling smiley


Saatis: melly
Kuupäev: 16. November 2011, kl 22.21

Siku jääme siis sinu poolt uut teemat ootama.
Me käisime täna jooksmas siiski eks näis kuidas homme enesetunne ja jalad on alguseks 10 minutit.


Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.40

Minu tänane kaal on 93,5 ehk siis nuliring see nädal...
Peab selle vedeliku tarbimisega vaeva vist nägema kuna muidu olid päevad normis confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.47

Minul samamoodi 90,3 ehk nulliring.Mulgi selle veega ikka kehvad lood.Kodus olles veel tuletan meelde aga kui kodunt eemal siis ei tarbi üldse.
Tahtsin küsida kas kellegil teist figura teedega on kogemust?Mina oma ainevahetusega täitsa hädas mõtlesin,et äkki prooviks...

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 18. November 2011, kl 10.40

Samas aga vähemalt on 0
spinning smiley sticking its tongue out
teedega kogemust ei ole

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 18. November 2011, kl 12.38

Jah jumal tänatud,et + pole.Kodus iseseisvalt alustasin kaalualangetamist kuskil 1,5 nädalat tagasi ja esimesed 3..4 kg läksid kiirelt järgnevad 10 võiks ju ka minna grinning smiley Minu liikumisele pani nüüd muidugi põntsu lapse haigus loodetavasti saab varsti terveks siis saab jälle palju jalutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Mia20
Kuupäev: 18. November 2011, kl 12.39

Sao tüdrukud smiling smiley
Minul 97,7 heehe mul on selline tunne et minu eesmärk on +10kg....
Nu ex paistab loodame et asi ikka nii hulluks ei lähegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 18. November 2011, kl 17.27

Me ka siin loodame sinu eest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 20. November 2011, kl 14.55

Kuidas enesetunded on järgmise kaalumise osas?grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 21. November 2011, kl 10.25

No täna oli natuke parem tulemus...loodame et see kehtib ka nädala lõpuks grinning smiley

Kuigi eile sai külalisi kostitatud... äkki mõju tuleb hiljem tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 21. November 2011, kl 10.28

UUENDATUD TABEL:

Osaleja                  Siku        Melly       Mia20   
Algkaal 14.11.2011        93,5        90,3       97,1
18.11.2011                93,5 (+-0)  90,3 (+-0) 97,7 (+600 gr)

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 21. November 2011, kl 11.34

Mina nägin ükspäev juba 8 kaalunubri ees eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 25. November 2011, kl 09.07

Hommik.Minu selle nädala kaal on 89,7.Pea 2 nädalalt duellitanud aga nii vähe alles alla läinud confused smiley Samas väheamlt on miinus ja lohutan ennast sellega,et olen nädal aega ainult toas istunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 25. November 2011, kl 22.29

Meil siin see asi väljasurnud ma vaatanthumbs down kahju

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Mia20
Kuupäev: 26. November 2011, kl 11.18

Tete tere.
Ei jõudnud eile kirjutada aga kaal oli 97,7.Nulli ring confused smiley
Ei taha kuidagi kaal alla minna.Aga loodame et ikka lõpp tulemus on weidike parem.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 26. November 2011, kl 13.34

Ma võtan kätte ja järgmine nädal hakkan rohkem liikuma.Nüüd lapse poolest on roheline tuli.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Mia20
Kuupäev: 02. December 2011, kl 22.55

nu tere...
siin on kõik vaikseks jäänud...

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 03. December 2011, kl 11.25

Tere Mia ja melly
Vabandage olin pisut üle nädala internetitu ja puhkasin. Kaalule mõjus see halvasti oleks võinud rohkem muutuda, eilne kaal oli koju jõudes 93,1 confused smiley

Püüan edaspidi juhul kui tean et ei ole kodus siis anda enne teada et ma nüüd nädal ei kirjuta...

Nii hea oli puhata ... netti pole telekat enamasti polnud... vaikuses ja rahus tongue sticking out smiley
Ootan siis teie kaalud ka ja teen sel nädalal tabeli

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Mia20
Kuupäev: 04. December 2011, kl 22.41

Nu nii ma reedel ei pannud oma kaalu kirja kuna ma vaatasin et kõik nii vaiknesmiling smiley
Nii kaalu oli siis 98,4 confused smiley aga peaks mainima et vahepeal oli see number isegi suuremsmiling smiley
Aga vaatame kuidas edasi lähebsmiling smiley
Jõudu ka teile tydrukudgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 08. December 2011, kl 21.57

Ei tea, milles probleem aga kaal seisab confused smileyconfused smileyconfused smiley

Mingi kõhuviirus käis kallal ja eks sellega kaasnes kindlasti ka vedeliku kaotus confused smiley ootme siis homme hommiku ära et kaaluda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 09. December 2011, kl 11.15

HEI HEI

minu kaal oli täna hommikul sõber smiling smiley
Kaalunumber oli 92,6 ehk siis JUHUUUUUU
Äkki nüüd hakkab liikuma..

Ootan siis aktiivselt teie kaalunumbreid ka the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 09. December 2011, kl 14.14

Eelmise reede kaal oli mul 89,6 (-100g)
tänane kaal oli 89,1 (-500g) arvestades seda,et eriti palju liikuda pole saanud täitsa enam vähem rahul.Ilmad kehvad ja ei tahaks last ära külmetada.Käime küll 2x päevas õues aga mingi trenn pole laps kõnnib aeglasetl ja ega mina ei saa ju eest joosta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 09. December 2011, kl 17.53

Tubli oled ju smiling smiley ka 500 g on kaalulangus... rõõmustan siin meie mõlema eest juba, Ootame äkki ka Mia20 saab see nädal miinuse?

Oleks ju tore vaadata ühtset miinuse rodu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 12. December 2011, kl 00.11

Osaleja                  Siku            Melly            Mia20   
Algkaal 14.11.2011        93,5            90,3            97,1
18.11.2011                93,5 (+-0)      90,3 (+-0)      97,7 (+600 gr)
02.12.2011                93,1(-400gr)    89,6 (-700 gr)  98,4 (+700 gr)
09.12.2011                92,6 (-500 gr)  89,1 (-500 gr)  ***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Siku 12.12.2011 00.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Mia20
Kuupäev: 13. December 2011, kl 09.07

tere tere.
olin väheke eelal aga reede hommikune kaal oli 98,5

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 14. December 2011, kl 22.56

Kuidas tundub mis selle nädala kaalumine toob?

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 15. December 2011, kl 09.27

Minul on praegu olnud pisut miinust.. loodan et homseks on pisut rohkem juba smiling smiley aga sinna eelmise nädala tulemuse kanti smiling smiley

Joogijanu on ka õnneks tagasi tulnud ning nüüd kaasnes sellega pisut peavalu kuna organism ei ole vist selle joomisega harjunud

Paar klaasi päevas lihtsalt järjest klaasitäis sisse juua ei ole juba nädal mingi probleem

Tahaks juba ka lund ja pisut miinust et saaks rohkem õues toimetada kuna praeguse sopaga ei ole mingit tahtmist õue minna enam peale tööd.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Siku 15.12.2011 09.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 15. December 2011, kl 12.34

Mina joon ikka ja jätkuvalt väga vähe,lihtsalt ei lähe alla.Mina ei jõua ka lund ära oodata.Kaua võib üks soe ja pikk sügis olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: melly
Kuupäev: 20. December 2011, kl 13.56

Ei taha see teema ikka aktiivsena püsida.Minu kaal oli reedel 89,4 ehk siis +300g.Hetkel nii kohutavalt kiired ajad,et hea seegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: cool smiley Siku, Melly ja Mia20 duellitamine
Saatis: Siku
Kuupäev: 03. January 2012, kl 10.02

Tere piigad smiling smiley

Mina olin lihtsalt vahepeal loobunud
kõik mis läinud nüüdseks tagasi

Hakkasin selest nädalast igat suutäit lugema ja palju joome ja loodan et saame uuel aastal uue hooga alustatud.
Kohe sunnin end klaasitäit vett korraga alla kulistama.. eks see tualeti vahet jooksmine läheb ebamugavaks aga no mis sa teed grinning smiley
Panin omale äratuskella 5 korda päevas. Et siis peab kindlasti kulistama klaasi vett sisse grinning smiley

Kas olete nõus jätkama või jääb see duell praegu pooleli?

Niiiii ülikiire oli kogu aeg. Mõtlesin et kui nii ringi tormata siis peaks kilod minema nagu koliseb - aga võta näpust. Ei kao nad kuhugi.

PS minu kaal on hetkek saanud 93,9 peale!!!
Peavad toimima see nädal kõik minu pingutused. Muidu saan reedel väga tigedaks. Ja kõht on ka tühi confused smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Siku 03.01.2012 10.04.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.