Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Anni84
Kuupäev: 02. December 2011, kl 08.00

Hommik!

Minul täna hommikul siis kaalunumber 83,1.....vaikselt ikka liigub allapoole smiling smiley


Jõudu ja jaksu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Nõges
Kuupäev: 02. December 2011, kl 10.04

Esimesed mõnisada grammi siis maassmiling smiley Olen praegu raskustes kalorite täissöömisega. Mitte,et süüa ei tahaks, aga unustan. Nimelt olen selline, et kui näiteks töö juures mingi suurem projekt käsil või kodus midagi teen, siis ei pane tähele, kuidas aeg läheb ning maandun lõpuks õhtusse ilma, et oleks piisavalt söönud, õhtul enne magamaminekut, siis jälle pingutan üle söömisega. Lohutan end sellega,et vähemalt hommikuti olen sööma hakanud, nii et päris ühe toidukorrani asi kunagi ei lähe. Pählklid/rosinad/progandid hoian ka lähedal ja üritan aeg ajalt midagi suhu pista.

Mõnikord mõtlen, et küll oleks hea kui oleks oma isiklik sekretär, kes meelde tuletab, millal süüa, ja isiklik kokk, kes tervisliku toidu parajas koguses õigel ajal lauale paneksgrinning smiley Unistada ju võibwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: neo
Kuupäev: 02. December 2011, kl 13.18

Ma panin ka end teie tabelisse kirja, küsimata kas ka teised, nagu mina võivad teie plaanis suveks bikiinivormi osaleda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 02. December 2011, kl 13.57

Minul tänase seisuga ainult -100g kuigi eile hommikul astusin kaalule ja näitas -300g.
Aga mulgi enesetunne kuidagi kergem ja sama siin,et eks peab ikka rohkem liigutama.Kuigi kui vaadata kahte viimast päeva siis jooken nagu orav rattas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: anxike
Kuupäev: 02. December 2011, kl 14.29

Hei, kõigepealt tahtsin selgitada, et ma pole mingi õllesõber, need õllekannud olid näpukas. Tegelikult mulle meeldib vein aga kahjuks ma seda kaalulangetamise ajal juua ei saa, sest nii kui pokaali võtan siis õgimine algab.

Eile vedasin ennast lõpuks diivanilt õue kepikõndima, no väga mõnus oli pärast, täna lähen ka kindlasti. Kaks nädalat vist oli see aeg, kui pead ennast sundima, siis oled juba sõltuvuses.

Kaal oli mul langenud - 2,1 kg, praegu on küll selline tunne, et enne alla ei anna kui 6 ees. Mis muud kui edasi kallid võitluskaaslased!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 02. December 2011, kl 15.38

Anxike super tubli oled.Tegelikult oleme ju kõik tublid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: ambrose
Kuupäev: 06. December 2011, kl 15.21

Ma liituks ka hea meelega teie grupiga - tundub kuidagi väga lahe ja "oma" seltskond olevat smileys with beer

Minul on 5 aastaga (mille sisse mahtus 2 rasedust) õnnestunud hankida 14 üleliigset kilo, millest nüüd olen olen lõplikult otsustanud vabaneda. Noorim laps saab kohe 3 kuuseks ja tegelikult alustasin täpselt nädal tagasi oma toitumise jälgimisega nagu teiegi. Esimese nädalaga läkski juba 900g allasmiling smiley

Kaal siis hetkel 80,9 ja soovkaal 68.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 07. December 2011, kl 09.36

Ambrose sinu lpased on sulle armuselised olnud ja täitsa vähe sulle kaalu andnud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 07. December 2011, kl 11.35

Sul on tõesti vedanud grinning smiley Kui ma nüüd teise lapse ka saaks siis kaaluks arvatavasti 150 kg confused smiley
Muidu nädalavahetus möödus halvasti. Emal oli sünnipäev ja sai veits patustatud. Kaal on küll sama mis reedel aga erilist miinust siit küll vist oodata pole sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Nõges
Kuupäev: 07. December 2011, kl 11.57

Minu nädalavahetus läks ka nii, et alla nädalavahetusega küll midagi ei läiud, sõin enam-vähem nii palju kaloreid, kui vaja kaalu hoidmiseks. Loodan siiski, et kuna reedeni veel täna ja homme aega, siis midagi ehk siiski alla läheb, sest nädala algusest olen olnud tubligrinning smiley

Edu ja püsivust meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: anxike
Kuupäev: 07. December 2011, kl 21.08

Eelmine nädalavahetus läks kehvasti, jõin pokaali veini ja katus sõitis minema ning sõin kontrollimatult. Hea, kui suudan sama kaalu vähemalt säilitada, muidu olen korralik olnud sellel nädala, kogu aeg on kerge nälg. Olen isegi 3 x kepikõnnil käinud, see annab jube hea tunde, minge ka kindlasti.

Olge tublid, me peame hakkama saama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Nõges
Kuupäev: 08. December 2011, kl 13.16

Homme mõõtma-kaaluma jällesmiling smiley Mul pisike lootus on, et kaal madalam, vähemalt tänane ekspromt kaalumine seda lubasgrinning smiley

Ma pole kepikõndi kunagi proovinud, aga võib-olla peaks kepid hankima, sest igapäevaselt lähen tööle jala, aega võtab ca 30 minutit - teeks päris hea hommikuse treeningu kui kepid ka lisadagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: evely35
Kuupäev: 08. December 2011, kl 16.07

Nõges kui sa tõesti võtaks kepid juurde, siis oleks efekt parem..trenni mõttessmiling smiley
Ma hirmuga mõtlen mis saama hakkab. Nimelt homsest kuni jõuludeni on igal nädalal üks jõulupidu ja erinevad koosviibimised. Pakutakse kõike paremat ja ei puudu ka alkohol. Tahaks ka pidutseda täisväärtuslikult nagu teised, kuid samas nii, et kaalulangus ikkagi toimiks. Eks näis järgnevate nädalatega, mis saama hakkab. Alustasin treeninguid spordiklubis ja 2* nädalas saan kindlalt käia. Energiat on tulnud juurde juba selle nelja korraga.

Ilusaid miinusnumbreid meile homsekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 08. December 2011, kl 21.03

Nii ootan põnevusega homset.Liigutanud ei ole küll palju....kahjuks.Lapsega käin küll 2x õues aga ega mingi trenn ja aktiivne liikumine see küll pole 2 aastasega ringi jalutades.Mees ka sõnakuulmatu ja ei taha ratast kuidagi parandada the finger smiley
Patustanud vist polegi ei meenu küll.Nende jõuluüritsutega keerullised lood jah.Nii rammusad toidud ju igalpool.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.50

Nii minu kaal 89,1 ehk siis -0,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Anni84
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.19

Hommik

Minul siis täna kaalunumber 82,8 kg ehk siis -300g smiling smiley
Liigub vaikselt aga ikkagi allasmiling smiley

Anni

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Nõges
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.39

Minu kaalunumber 84,9, st -0,8. Olen rahulsmiling smiley Kui järgmisel reedel kaal juba kilo alla läheks oleksin veel rohkem rahulgrinning smiley Aga nagu öeldakse - tark ei tormagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: james
Kuupäev: 09. December 2011, kl 10.36

Minu kaalunumber 67,5 kg niisiis -0,5 kg. Kindlasti on mul hea meel, et tegin oma eelmise nädala nulliringile ära. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: neo
Kuupäev: 09. December 2011, kl 11.25

Mul siis kaalulangus 700g, väga tore on teistega koos oma rõõmu jagada. Loodame et järgmine nädal taas allapoole numbrid liiguvad, Jõudu ka teistele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: ambrose
Kuupäev: 09. December 2011, kl 11.38

Kõik on siiani nii tublid olnud - kõikidel ilusad miinusedsmiling smiley

Minu kaal täna 80,4 ehk siis nädalaga -500g ja kahe nädalaga kokku -1,4kg. Väga rahul olen endaga. Järgmise nädala katsun ka väga tubli olla ja ilusa miinuse saada. Ning jõuluperioodil katsuks vähemalt nullid saada, mitte juurde koguda.

Igatahes on enesetunne praegu super ja motivatsioon endiselt laes. Julgelt edasi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 09. December 2011, kl 19.14

Meie oleme nüüd lapsega Eestis ja kuidagi polnud aega täna kaalunumbrit siia sisestama tulla. Kaaluda õnneks sain aga seda ka riietega. Siinne kaal näitas ilusat -1 kg smiling smiley Loodetavasti kodune kaal näitab sama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: anxike
Kuupäev: 09. December 2011, kl 20.06

Minul tänane kaal 81,6, seega -300 gr, no hea, et midagigi läks. Nii tublid olete kõik! Ikka rõõmsalt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 11. December 2011, kl 21.41

Nonii, kas on juba ära vajumas teema?
Mulle isegi meeldib Eestis olla ja mu kaalule ka grinning smiley Siin on söögiajad kindlatel kellaaegadel ja kolm korda päevas ning endale ma siia näksimist pole ka ostnud niiet kaal peaks nagu allapoole minema küll. Isu ka väga pole niiet need kolm söögikorda võrduvad rohkem vahepaladega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: ambrose
Kuupäev: 12. December 2011, kl 14.03

Eks igaüks ilmselt pusib vaikselt oma kaaluga...

Mina hoian hinge kinni ja üritan tubli olla - ehk õnnestub juba see reede esimeseks numbriks 7 saada kaalule.. Olgu siis või 79,99, aga see oleks väga suur psühholoogiline võit ja motivatsioon see-tõttu endiselt laes. Isegi nädalavahetus läks täitsa normaalselt.

Kui ainult liigutama ka viitsiks hakata. Praegu olen ainult söögi piiramise peale panustanud, tegelikult võiks veidi liigutada ka ennast..

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: anxike
Kuupäev: 12. December 2011, kl 14.54

Mina peitsin oma kaalu kapi alla ja otsustasin mitte enne reede hommikut seda selt välja võtta. Igal hommikul kaalumine on jube stressi tekitav, proovin seekord nii. Ambrose - loodan, et näed seitset. Ma loodan ise 7 näha veel sellel aastal- 1,6 kg kaugusel on see.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Nõges
Kuupäev: 12. December 2011, kl 15.14

Tahan ka seitset näha! Selle aasat sees see ilmselt ei õnnestu, aga äkki jaanuari lõpuksgrinning smiley Seni on motivatsioon kenasti üleval olnud ja magusaisu on üllatavalt väike olnud, muidu ikka ihalen šokolaadijärgi, aga praegu suudan kenasti piiri pidada.

Avastasin, et unustatud asjade varasalves kapi tagumises nurgas leidus üks huvitav plaat - KÕHUTANTSU ÕPETUSgrinning smiley Nisiis mõtlesin seda huvi pärast proovida ja kas teate, see käte üleval ja kõrval hoidmine on päris väsitav pean ütlemagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 13. December 2011, kl 19.50

Ma loodaks ka väga 7 oma kaalunumbri ees näha smiling smiley Aga sinnani on veel pikk maa minna sad smiley Ma oleks endaga rahul kui kaaluksin umbes 70-72 kg. Ideaalis tahaks muidugi olla umbes 65. Enne rasedust kaalusingi umbes 70 kg ja täitsa kobe nägin välja grinning smiley Siis oli muidugi treenitud keha ka, nüüd on lotendav kõht confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Anni84
Kuupäev: 14. December 2011, kl 15.40

Tere

See 7 tundub selline maagiline numbril kõigilsmiling smiley
Minul sama eesmärk hetkel, et äkki veel ikka selle aasta sees seda 7-t oma kaalunumbi ees näha smiling smiley
Muidugi hakkavad igasugused jõulupeod ja üritused aga alati on võimalik ka siis tervislikult toituda või lihtsalt vähem taldrikule tõsta ja muidugi kommidest ja piparkookidest eemale hoida smiling smiley

Mina näiteks jätsin välja enda menüüst kartuli, pasta ja nisutooted (rukkileiba söön)
Kartulit pole kunagi väga armastanud ning pastast ei oska ka nagu puudust tunda. Söön palju kaun- ja aedvilju, mis tervislikud ja täidavad kõhtu.

Kõikidele ikka jõudu ja jaksu oma eesmärkide poole püüdlemises!!!!

Anni

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 14. December 2011, kl 22.53

Ohh kui meeldiv oli siia tulla ja nii palju uusi postitusi ees näha.Minu hetke eesmärk on 80 kaaluks saada.Ei oska üldse aimata mis selle nädala kaal tuleb.Nädalavahetusel sai natuke vabamalt võetud.Nüüd olen teinud uue süsteem,et ei söö peale 18.Kuigi tehakse seda maha tunnen mina ennast täitsa hästi sellise süsteemi juures.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Anni84
Kuupäev: 16. December 2011, kl 07.56

Hommik

Minu kaal siis täna 82,1 (selle nädala miinus 700g)
Olen väga rahul ja ei tundugi see number 7 kaalunubri ees enam nii utoopiline smiling smiley

Jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.