Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: ambrose
Kuupäev: 16. December 2011, kl 09.00

Juhhuuuuuuuuuu!!! Seitse on ees - kaal on 79,4 ehk siis kaalukaotus see nädal täpselt -1kgsmiling smiley

Algava nädala eesmärk on seda seitset veidi kindlustada. Loodan number kaheksat enam mitte kunagi kaalul näha; ka mitte peale pühasid.
Mis siis muud kui julgelt edasi - eesmärk mul ju tegelikult 68, nii et saan seda seitset siin ilmselt veel kaua-kaua näha...

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: evely35
Kuupäev: 16. December 2011, kl 13.05

Tere!

Minu kaal vähenes 500 gr. Kas keegi saadaks mulle uue lingi, sest mul on mingi jama, ei saa millegipärast sisestada.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: james
Kuupäev: 16. December 2011, kl 13.15

Minul näitas kaal 66,2 - seega kaotus on 1,3 kg. Üle mitme nädala üks arvestatav kaalulangus. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Nõges
Kuupäev: 16. December 2011, kl 15.45

See nädal vaid -400 g, aga asi seegigrinning smiley

Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 16. December 2011, kl 16.39

Mina kaaluda ei saanudki ja ega vist poleks tahtnud ka confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: anxike
Kuupäev: 19. December 2011, kl 12.07

Minul kadus nädalaga 700 gr, väga hea tunne juba natuke kergem olla, isegi teksaseid ei võta kohe esimesel võimalusel jalast ära. Kuidas siis kavatsete jõulud üle elada? Mina kavatsen süüa palju lisandeid - kurke, kõrvitsaid, seeni, salatit, natuke vähem liha ja veel vähem kooke. Eks näis kuidas õnnestub. Olge ikka hästi tublid ja mul on väga hea meel, et teiega koos kaalu langetan.
Kaunist jõuluaega kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Anni84
Kuupäev: 19. December 2011, kl 13.01

Ma ei saa millegipärast tabelisse oma reedest kaalu sisestada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 20. December 2011, kl 09.38

Mina pidin uuesti sisselogima siis sain sisestada.Minul +300g.Viimasel ajal nii kohutavalt kiire koguaeg ja veel kiiremaks läheb ja siis pistan suhu midagi kui aega on.Üritan ikka ennast motiveerida.Oli plaan et lähen trenni siis kui kuskil -10kg käes aga plaanin nüüd ikka uuest aastast minna.Teen lihtsalt palju jõuan ja vaatan kuidas liigesed vastu peavad.Trenn motiveerib ja teeb hea enesetunde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Nõges
Kuupäev: 21. December 2011, kl 12.05

See nädal on natuke õudne olnud - kiire, kiire, kiire... Karta on, et kaal pigem tõuseb kui langeb, sest söömine viimsed 4 päeva on olnud väga kaootline - kas liiga vähe või liiga paljuconfused smiley Õnneks on jõulud järgmise esmaspäevaga möödas. Uuel aastal kohe alguses asuv puhkus annab võimaluse end jälle ree peale saada. Aga jõulud kavatsen üle elada nii, et söön mõistlikes kogustes ja jõululõunaid ei lükka hilisõhtusse vaid ikka päeva keskelegrinning smiley Eks näis mis ülejäänud pere selle peale kostabgrinning smiley Õhtul ootab meid kuum tee või kakao ja piparkoogid, kuna suurem piparkoogi sõber ei ole, siis ilmselt elan ilma suurema ülesöömiseta jõulupühad ülegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 10. January 2012, kl 22.00

Teema on ikka täiesti ära vajunud. Ma ise olin ka mitu nädalat eemal. Jõulud, sünnipäev, masendus jne. Nüüd olen jälle 87.5 confused smiley Niiet otsast peale grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 16. January 2012, kl 13.28

Tere üle pika aja ka minu poolt olen täitsa olemas ja koguaeg mõtlen,et millal leida aega,et märk maha panna.Minul ikka tubli pluss aga eks hakkan siis jälle uue hooga ja ehk läheb paremaks kaal 92,9 thumbs down.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.36

Nii nii mina olen vist tõesti ainuke kes järgi?Kaalu ma sisestada ei saa ütleb koguaeg,et vale parool.Igaljuhul minu kaal tänase seisuga 90,7 olen ülimalt rahul ehk siis -2,2kg.Loodetavasti jätkub selline edu

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 02. February 2012, kl 16.05

Ma otsisin ka teema üles ja minu kaal täna oli 83,8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 02. February 2012, kl 16.06

gmail oli kaalulangetajad@gmail.com ja parool kaaluabi winking smiley
Mina küll sain sisse

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 13. February 2012, kl 13.53

Minul hetkel 91 tegelen sellega,et kaal püsiks ja kui hästi läheb siis ehk ka langeb.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.