Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 30. November 2011, kl 16.34

Siinses teemas hakkavad siis kaalu jälgima : Nõges, Anxike, Anni84, Piccola, Ussike ja Melly smiling smiley
Meie tabel asub siin . Kasutajanimi on kaalulangetajad@gmail.com ja parool on kaaluabi. Kaal siis panna kirja reede hommikul smiling smiley
Ja nüüd siis kilodele tuld!!!! grinning smiley
PS Loodan, et meie teema ära ei "vaju" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 30. November 2011, kl 16.44

Juhuu mina teen kõik,et ära ei vajuks tongue sticking out smiley Peab ju ükskord need kolid maha saama ja jätma igaveseks

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: evely35
Kuupäev: 30. November 2011, kl 16.49

Tere ka minu poolt!

Mina tahan ka kaasa lüüa, olen paks nagu karu ja mõistus peab millagil koju naasma smiling smiley.
Ma hetkel ei pääse töö juures tabelisse...võib-olla kodus õnnestub.

Tervitades

Evely

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 30. November 2011, kl 16.51

Ojaa, kaal võiks ainult kiiremini langeda grinning smiley
Tundub, et me oleme mõlemad lastega kodused smiling smiley Kui vana sinu laps on? Meie tips sai just 8 kuuseks. Selle aja peale võiks nagu kaal ka läinud olla aga noh rasedusega tuli ikka liiga palju juurde confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 30. November 2011, kl 16.57

Evely35 sa tegid kohe tuju heaks sinu esimene lause on super
Oh jah need rasedusaegsed kolid.MInu üleliigsed kilod said alguse rasedusega (enne oli kuskil 5kg liiga raske)kun rasedus oli väga raske algasy sellega et võtsin 20 kg alla ja lõpuks võtsin need 20 kg pluss veel 10kilo juurde.Lootsin et hakkab imetamisega alla minema nii ju räägitakse.Okei imetasin 1,5 aastat ja mitte kui midagi pigem tuli isagi 5kg juurde.Lootsin et ääki peale imetamist aga kus sa sellega siin oma olen oma kohutavalt suure kaaluga ja peelgisse vaadates olen minagi papks kui karu grinning smiley Tütreke saab detsembris kahe aastaseks.Esimene eesmärk ongi saada tütre sünnipäevaks natukenegi vähem ümaraks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 30. November 2011, kl 17.09

Mul tuli rasedusega +35 kg confused smiley Ilmselgelt liiiiiiga palju. Minu eesmärk oleks alustuseks 70 kg smiling smiley
Vähemalt maiks võiks see kaal ka saavutatud olla smiling smiley
Evely, loodan, et ikka pääsed tabelile ligi. Melly, kas sa oled proovind?

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 30. November 2011, kl 17.43

Mina saan ilusit tabelile ligi.Minu kõige esmane eesmärk on 80 ja nii sealt edasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: anxike
Kuupäev: 30. November 2011, kl 17.53

Tabel avanes ilusasti ja see on hea alguse märk..

Mina olen pool elu 70 ja 80 vahel pendeldanud, no nüüd viimased paar aastat seal 80+ klubis. Plaan on ikka suveks 6 ette saada. Minul lapsed suured (12 ja 14), seega mingit vabandust paks olla pole. Enesetunne sant ja peegleid väldin, mis elu see on???
Hea, et sattusin teie seltskonda, koos me saame sellega hakkama !

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 30. November 2011, kl 17.57

Mul on ka kohe hea tunne praegu tundute igati ägedad inimesed siin.Ega mulgi vabandust pole paks olla laps juba nii suur....Ega minagi tahaks lõpuks 6 ette saada.Minigit väga kindlat numbrit pole endale eesmärgiks seadnud.Tahan sellist numbrit ette mis teeb mind enesekindlamaks,hea on enda kehas olla ja peeglisse vaadates tahakski vaatama jääda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 30. November 2011, kl 18.16

Ega minul ka vabandust pole grinning smiley 8 kuud on piisav aeg, et vormi saada ja üleüldse kes käskis raseduse ajal nii palju juurde võtta grinning smiley Tegelikult pool süüd võtan omaks aga üritasin siiski enamusest tervislikult toituda smiling smiley Minu üks nuhtlus on see, et mulle meeldib küpsetada ja noh kui koogid valmis siis peab ju keegi need ära ka sööma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Nõges
Kuupäev: 30. November 2011, kl 18.45

Tere kõigile!
Minul laps juba seitsmenesmiling smiley Rasedusega tuli juurde 5kilo, kuid minu suurim vaenlane on istuv töö - kolme aastaga 15 kilo juuresconfused smiley Niisiis suveks tahan olla vähemalt 10 kilo kergem ning järgmisel aastal samal ajal 15-20 kilo kergemgrinning smiley Ehk siis ka mina loodaks kunagi uuesti number kuute nähagrinning smiley Praegu olen kaalu siin jälginud ca 3 nädalat ja alla olen saanud 3 kilo. Nii et tundub, et kõik on võimalik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: kcal
Kuupäev: 30. November 2011, kl 19.12

Hei.
Sain mais koos imearmsate kaksikutega 18 lisakilo. Kokku võtsin rasedusega juurde 30kg, millest 17 jäi kohe haiglesse. Kodus rinnaga toites kasvas minu kaal nagu lastelgi. Kui lõpetasin rinnaga toitmise kaalusin 88kg ning alustasin kohe kaalusõda. Praegu 82,5, üritan kontrolli alla saada söömise ja veiniklaasid. Loodan, et distsiplineerime üksteisi, edu ja olge minust tublimad!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: james
Kuupäev: 30. November 2011, kl 19.34

Tere,
kas mina ka veel mahun teie juurde. Olen nii 166 cm pikk ja 68 kg raske. Ideaal oleks nii 55 kg.
Tervitades, James.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 30. November 2011, kl 19.35

Minul jäi haiglasse väga vähe ehk 5-6kg-d ainult.Minulgi kõige suurem tähelepanu ikkagi hetkel ainult söögi peal.Kuna kogused olid ikka liig mis liig sedaenam,et kodus olles ja lapsega jalutades ma neid maha ei käi kahjuks.Aga nüüd olen tublim söön vähem ja liigun rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 30. November 2011, kl 19.55

Ma pean ka jah kogustele ka suuremat tähelepanu pöörama ja sellele nõmedale näksimisharjumusele ka.
James mahud ikka. Lisa ennast ise tabelisse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Nõges
Kuupäev: 30. November 2011, kl 19.59

Kolm nädalat siin on pannud mind rohkem jälgima millal ja mida suhu pistan. Varasemalt oli kombeks esimene kätte juhtuv asi kiiresti alla kugistada töö vahele, hommikul ei vitsinu nii vara üles tõusta, et hommkut süüa ning õhtul see eest sõin nii palju, et teistele jaguks selleks kolmeks toidukorraksgrinning smiley

Nüüd olen olnud tubli, ärkan pool tundi varem, teen putru või täisteraleivast võileibu, söön, valmistan midagi ka tööle kaasa, näksimiseks tavaliselt puuviljad, porgand, tume šokolaad, kurk, tomat, pähklid vmt ning kuna õhtul enam kõht nii tühi ei ole kui varem, siis saab ka õhtul normipiires söödud (ehh... mis siiski ei ole välistanud mõningast libastumist jäätise ja aleksandrikoogiga (minu nõrkus)tongue sticking out smiley). Vaatan, et mulle vist selline planeerimise ja andmete sisestamise asi sobibsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: james
Kuupäev: 30. November 2011, kl 20.02

Tänud teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 30. November 2011, kl 20.21

minul oli sama viga ,et hommikuti ei söönud aga nüüd olen tubli ja mitte ei tee ainult lapsele vaid ka endale putru.Aga lõunaga on vedike jama,kipub nii minema,et ei ole aega süüa.Näksimiseks ka nagu aega ei ole,et tavaliselt on mul maksimum 3 söögikorda.Ausalt öeldes pole ka isu midagi närida kui tõesti peaks isu olema siis söön porgandit dipikastmega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Anni84
Kuupäev: 01. December 2011, kl 08.30

Tere kõigile!

Ma pean kohe mainima, et väga lahe nimi meie tiimil smiling smiley

Endast siis nii palju, et olen alati olnud selline tugeva kondiga tütarlapssmiling smiley
Söömist olen vahelduva eduga jälginud vähemalt 2 aastat ja kilosid selle ajaga kaotanud 17. Päris jube oli kaalule astudes näha ees numbrit 99,9. Nüüd siis 83.5 smiling smiley. Kaalulangus aga on kindlasti motivatsiooniks ning nüüd siis on minu esmane eesmärk näha kaalunumbril ees 7-t. Ideaalkaal oleks muiugi sinna 70-72 kanti.
Trennis käin ka regulaarselt...2 korda nädalal aeroobikas ja korra vesiaeroobikas. Nii et kokku kolm korda ning ausalt öeldes töö ja pere kõrvalt väga palju rohkem ei jõuakski.
Kaaluabiga liitusin kuna kaal on päris pikaks ajaks seisma jäänud aga kuna ülekilosid veel on, siis otsustasin kohe täpselt vaadata palju söön ja kulutan, et milles asi on!

Jõudu meile kõigile ja suveks siis bikiinivormi smiling smiley.

Anni

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Nõges
Kuupäev: 01. December 2011, kl 08.48

Anni, sa oled ju väga tubli - 3 korda nädalas trenni on ju suurepärane. Mina pole seni trennidesse jõudnud. Polnud lihtsalt last kuhugi selleks ajaks jätta. Kuid olen kodus omaette end liigutama hakanud - venitan, teen jõuharjutusi, tantsingrinning smiley Ja muidugi igapäev jalutan reipal sammul vähemalt 5km.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: neo
Kuupäev: 01. December 2011, kl 08.57

Heia, mõte väga hea, olen ka lastega kodune ja võimalusi trenni teha on vähe, hea meelega hüppan kampa, sest igati mõistlik on hakata praegu end suveks vormi ajama.Tundub et esimeseks kaalunumbriks 6 saada on paljude eesmärk, samuti ka minul. Hetkel kaal 73, soov oleks taas kaaluda 63. Jõudu meile kõigile!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Anni84
Kuupäev: 01. December 2011, kl 08.59

Aitäh Nõges!

Mul on jah suureks plussiks see, et trenn kohe kodu juures ja issi vaatab hea meelega last. Meil laps juba 5ne ka.
Kuna meil suvel trenni ei ole kolm kuud, siis sellel ajal tegin ka kodus ise harjutusi ning käisin rattaga sõitmas. Elan sellises kohas kus mõnus metsatee tõusude ja langustega ning täpselt tunnike võttis aega ning korralik koormus samuti.
Mina googeldasin sisse "kodused jõuharjutused" ja kuskilt naisteka foorumist andis väga hea kava, mis mulle sobis suurepäraselt. Aega võttis samuti tunnike ning harjutused olid kergesti teostatavad ja parajalt raskedsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: evely35
Kuupäev: 01. December 2011, kl 10.18

Tervitused!

Minu hädad said ka alguse rasedusest, +30 kg. Olin 101kg. kui sünnitama läksin, ei julgenud isegi ämmakale öelda, vaid natukene luiskasin...97kg. Ilmselt hirmutas see 1 seal ees grinning smiley.

Olen olnud varasemalt 60-65kg ja nüüd vahelduva eduga 78-88kg. Nüüd aitab naljast!!! Laps mul 5.a (poiss) ja ütles mõned päevad tagasi, et emme, need meeleheitel perenaised on ilusad ja seksikad. Ma siis küsisin ka, et kas emme on ka seksikas....järgnes pikk vaikus ja siis ütles, et väga nagu ei ole. Kõhu juurest päris paks. Oled paks, aga ilus grinning smiley. Sellest piisas, et võtta midagi ette.
Trenni pole viimase poole aastaga jõudnud, sest mees tegeleb oma asja käivitamisega ja õhtud on veninud päris pikaks. Last ei ole jätta lihtsalt kuskile. Olen Tartust ja leidsin, et Auras on 2*nädalas hommikuti vesiaeroobika (kell 7.30). Kuna ma töötan Aura lähedal, siis mõtlesin, et proovin. Äkki sobib hommikune käimine, sest mees saab lapsega hommikul ise majandada ja lasteaeda viia.
Anni on ikka tubli, kui jõuab pere kõrvalt 3* nädalals trennis käia!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: evely35
Kuupäev: 01. December 2011, kl 10.20

Ahjaa, mõtlesin, et alustan väikeste eesmärkide kaupa. Eesmärk saada tagasi kaalunr. ette 6, kuid panin esialgu 80kg ja siis vaatame edasi. Usun, et nii mõjub mulle paremini, kui näen, et eesmärk on varsti varsti täitumas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: melly
Kuupäev: 01. December 2011, kl 10.31

Ega nende trennidega jah keeruline.Mina saaks lapse veel jätta issiga koju aga siin kus elan pole lihtsalt kohta kuhu minna grinning smiley Kodu kõrval koolis on küll "jõusaal" mees hakkab esmaspäevast käima eks näis... Jutumärkides jõusaal,sest enamus masinad pidid katki olema ja väga algeline värk.Tegelikult on kodus velotrenažöör mida kasutasin enne rasedust aga see mõne puudega.Üritan meest utsitada,et ta selle lahti võtaks ja vaataks äkki saab ära parandada.Loodetavasti tuleb see 80 ka ruttu kätte siis hakkan aeroobikas käima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: james
Kuupäev: 01. December 2011, kl 14.25

Tervisi,
Ma muudan ka oma eesmärke nii ca 5 kg vahedega. Tundub nii kõige mõnusam mulle, kui vahefiniš on juba silmaga näha.
Aga nüüd endast. Olen olnud kogu elu selline korralikku "maatõugu". Aga ühel hetkel kui peeglist ja piltide pealt enam ei kannatanud vaadata, siis otsustasin, et aitab küll. Siiani on kuskil 6kg maha läinud loodan, et saab üleliigsest jamast ka veel lahti. Et ei ole väga trenni inimene, siis ostsin endale WII ja teen nüüd sellega trenni. Tundub mulle küll sobivat ja meeldib ka väga.
Päikest teile ja loodan, et kõigil on homme kaalunumber väiksem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: anxike
Kuupäev: 01. December 2011, kl 14.58

Mulle sobib hommikune trenn , see annab terveks päevaks energiat. Ma ei saa ennast jälle õhtuti kodust välja, iga päev mõtlen, et täna lähen kõndima peale sööki aga ei saa mindud. Minu probleemiks on ka õhtused näksimised, kui nendest küll lahti saaks. Täna võtan ennast kätte ja lähen kõndima, homme ju kaalule vaja astuda.smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 01. December 2011, kl 20.23

Oeh, homme on ju kaalumine grinning smiley
Minu trenn piirdub ka koduste vahenditega. Kui laps veel päris beebi oli siis käisin palju jalutamas. Vahest olin terved päevad kõndimas. Kaalunumbrit see väga palju väiksemaks ei teinud aga keha on rohkem trimmis küll. Nüüd enam jalutama väga ei pääse, sest laps juba nii suur, et tal hakkab igav ainult vankris passides. Nurgas ootab nukralt crosstrainer, et keegi temaga lõpuks tegelema hakkaks. Vahepeal tegin iga päev youtubest kõhulihaste treeningut ja tagumendile ka. Nüüd on umbes nädalake vahele jäänud sad smiley Homsest hakkan jälle tubliks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: james
Kuupäev: 02. December 2011, kl 07.06

Tere, mul paraku nulli ring. Kahjuks. moody smiley Kuigi enesetunde järgi võiks küll arvata, et kuidagi kergem on olla. Aga numbrid räägivad teist keelt. Egas midagi tuleb nüüd ennast püsti ajada ja aktiivsemalt ennast liigutama hakkama.
Loodan, et teil on miinus ring.
Päikest, smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks bikiinivormi cool smiley
Saatis: Ussike
Kuupäev: 02. December 2011, kl 07.41

Mul ka seekord nulliring. Ehk tulevasel nädalal läheb paremini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.