Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 21. December 2011, kl 18.50

Palju õnne ka minupoolt Hatugirl!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 22. December 2011, kl 08.34

Soojad õnnesoovid Sulle Hatugirl!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Amps
Kuupäev: 22. December 2011, kl 22.25

Ka minu poolt õnnesoovid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 23. December 2011, kl 10.09

Tänane kaal 74,8kg eye popping smiley Tervelt 1,1kg vähem kui eelmisel reedelthe finger smiley Hingesoojust ja kaunist jõuluaega!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 23. December 2011, kl 14.46

Tänan teid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 28. December 2011, kl 10.47

Olin vahepeal täitsa kadunud, ei viibinud kodus pühade ajal ja ei jõudnud ka kaalule astuda... Nuumatud sai täitsa pühalikult - kõht oli koguaeg täis ja seetõttu ka sellist meeeeeletut ülesöömist ei olnud. Täna kaalule astudes näitas -200gr, mis on tegelikult suht üllatav arvestades et nädal pole ühtegi toitu korralikult kaalunud ega kaloreid arvestanud. Tänasest siis supp keema ja läheb jälle kaaluratas allamäge =)
Ilusat jõuluaega teile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Amps
Kuupäev: 30. December 2011, kl 13.44

Hei,
minul siis kaal jõuludega 400g plussis confused smiley
Aga teie kindlasti olite kõik hoopis tublimad smiling smiley

Nautige veel vana-aasta viimaseid hetki ja lõbusat aastavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 30. December 2011, kl 14.46

Mina annan oma kaalu nr homme hommikul, sest siis saan kaalule uued patareid. Ega mulgi eriti miskit kiita pole, sest pühade ajal võtsin asja vabamalt ja pistsin suhu kõike, mille järgi isu tuli tongue sticking out smiley Aga ma ei põe, maitseelamused olid seda väärt grinning smiley Uuest aastast jälle korralikuks ja tervislikuma elu poole!

Meeleolukat aastavahetust kõigile! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 31. December 2011, kl 00.06

Nii, kõik suure vaevaga maha raputatud grammikesed jälle turjal tagasi tongue sticking out smiley. Aga ma sõin ju kõike, mida ma tahtsin. Ei kaalunud, ei arvutanud kaloreid, ei olnud koduski, aina külas. Ja väga vahva oli. Aga ma usun siiski, et uuel aastal uue hooga läheb ka kaalulangetamine kergeminihot smiley. Jaksu teile kõigile vastu pidada ja toredat aastavahetust smileys with beer!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 31. December 2011, kl 10.23

Huuuuuuh.. mul on kiloke tagasi tulnud.. täna õhtul veel pidu ja trall ja söööömine ning siis rahulikult uude aastasse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Amps
Kuupäev: 02. January 2012, kl 14.26

Head uut aastat kõigile!

Kas nüüd kõik korralikud ja õigel rajal tagasi, et maha raputada see, mis pühadega juurde tuli?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 02. January 2012, kl 21.37

Nii... ausaltöeldes polegi korralikult saanud mahti kaalule astuda ja otsustasin, et jätangi selle nädala tühjaks. Uuel aastal uue hooga - täna oli zumba trenn ja olen korralikult toitunud ka - erilist isu ei ole(magusa järele vähemalt mitte =D).
Seega järgmisel kaalumisel reedel olen hooga kambas!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.39

Mul nullseis..ei midagi maha läinud ega midagi ka juurde tulnud. Näis mis järgmine nädal endaga toob!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 07. January 2012, kl 10.29

Täiesti positiivne šokk ja üllatus - -700gr!!! Ma olen nii õnnelik ja hämmeldunud, et pole sõnu. Väga korralikult pole suutnud peale pühi toituda alati - õhtuti kipub käest ära minema ja snäkid ilmuvad välja, aga vaikselt püüan järjest korralikumaks ja korralikumaks...
Palju edu meile ja uuel aastal uue hooga!
Minul näitab ideaalkaaluni 6.5kg!? See ei tundugi enam nii teab, mis võimatu saavutus! Ja kui päris aus olla, siis ei mäletagi, millal oleksin nii vähe kaalunud, kui ideaalkaaluks praegu seatud on! Tundub, et 2012 ei ole siiski maailmalõpp, vaid hoopis ülekaalu lõpp!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 07. January 2012, kl 10.35

Lisan ka uuesti, et meie eriti lõbusalt saledaks saajate kaalutabel asub SIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 10. January 2012, kl 08.07

Kas aastavahetuse ja jõulude aeg tõesti niitis meist enamuse jalust?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Kuupäev: 12. January 2012, kl 23.17

Mina ronin kaalule järgmisel reedel. Mulle śokiteraapia ei mõju... seega mu uut kaalu saab näha nädalapärast. Paraegu kulgeb kõik reeglitepäraselt winking smiley

Parimat,
murjamike

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 14. January 2012, kl 08.32

Minul on see nädal hoopis +600g juures, tean ka milles põhjus - iga kuu enne päevi kogub organism vett. Loodan järgmiseks nädalaks miinust smiling smiley

Kõike head teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.27

Jõulud ja aastavahetus mõjusid mulle ikka väga väga laastavalt!!! Siiani ei ole suutnud end korralikult käsile võtta ja kohe ka näha - kaal kohe mõnuga plussis confused smiley Tahaks appi karjuda ja aru saada miks ma pean olema selline taltsutamatu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 21. January 2012, kl 12.29

Appikene, kas tõesti järgmine duell karile jooksnud? Ma vist tõmban ligi untsus duelle? Motivatsiooni on mul väga väga hetkel vaja, palun andke teada kas otsin uue duelli või tulete veel tagasi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: piraaja
Kuupäev: 23. January 2012, kl 18.06

veel päris ära kadunud pole ja motivatsiooni oleks küll väga vaja, sest vaikselt hakkab aasta taguhttp://foorum.kaaluabi.ee/read.php?7,31331,page=2jne kaal jälle tagasi tulema. Kurvaks ajab, et ei suuda kokku võtta ja oma senise edu jälle ära söönud olen.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Kuupäev: 24. January 2012, kl 06.28

Minul on motivatsiooniga kõik ok. Mulle lihtsalt ei sobi reedene kaalumine - unustan selle ära. Olen harjunud kaaluma esmaspäeva hommikul. Pealegi, minul läheb reedese kaalumise peale nädalavahetus käest sad smiley. Siis undub, et reedeni on palju aega ja ma lihtsalt ei pea midagi tegema, et kaal langeks... sest nädala sees jõuan sellega jälle tegeleda.

Praegu on mu kaalul lihtsalt patakad tühjad. Enesetnne mul aga ei peta, loomulikult on kaalu minu pealt kadunud... vähemalt jõuludega võrreldes,

parimat,
murjamike

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 25. January 2012, kl 13.43

piraaja - aga asume siis koos tööle! Minul sama teema, et väga raske end jälle kätte võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: piraaja
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.37

hetkel ma omadega rahul - 1,3kg läinudspinning smiley sticking its tongue out, aga vaatamata sellele on VÄGA RASKE on määratud kcal sees püsida. Pidev magusa isu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 30. January 2012, kl 09.52

Ma pain oma kaalu nr täna, sest neljapäeval sõitsime perega maale vanematele külla. Maal on mõnus, aga täna hommikune kaal näitas, et nii pikaks ajaks ei tasu ikka kodust eemale jääda .. 77,5kg sad smiley Kõik mu raske vaevaga kaotatud kilod on paari päevaga tagasisad smiley masendav! Tänasest siis jälle tubli ja korralikult toitu kaaluma!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Getuu
Kuupäev: 02. February 2012, kl 09.41

Tere!

Olete küll alustanud, aga mul selline küsimus, et kas oleks veel võimalus Teiega liituda?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 02. February 2012, kl 13.52

ikka jah, saad ise tabelisse märkida oma kaalu, pikkuse ja muu vajaliku =D

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 02. February 2012, kl 15.03

Tule jah Getuu meie sekka, koos on lõbusam kaalu langetada tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Getuu
Kuupäev: 02. February 2012, kl 16.03

Nii tore, et võtate mind enda sekka. Koos on kergem ja lõbusam oma eesmärkide poole püüelda ning üksteisele toeks olla.smiling smiley
Suur tänu, et võtate mind enda sekka nii sõbralikult!

Kaalun hetkel ( 02.02) 73 kg ning olen 175 cm pikk. Soovitud kaal oleks 56 kg ja seda siis juuni alguseks, milleni on jäänud 17 nädalat. Selleks tuleb iga nädal alla võtta täpselt 1 kg, mis on igati normaalne. (:

Soovin kõigile edu ja jaksu selleks !
Päikest kõigile!
Getuu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.38

juhhuuuuu.. -900g smiling bouncing smiley Oi ma olen õnnelik praegu! Kukuks nüüd igal nädal kaal nii ludinal...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.