Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Saatis: Tink
Kuupäev: 10. December 2011, kl 11.24

Kas keegi sooviks minuga duellitada, minu vana duell on nii ära vajunud, et keegi ei kirjuta enam;(
Mu soov oleks, et kaalud oleks ka enamvähem võrdsed. 80 +/- 5kg näiteks? Ja tingimuseks oleks võimalikult aktiivne foorumi kasutamine. Loomulikult on erandeid ja olukordi kui ei saa aga need on erandidsmiling smiley Ja loomulikult loodan ma veel saada endale positiivsed ja tublid kaasvõitlejad!
Kes oleks huvitatud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Saatis: adeele
Kuupäev: 10. December 2011, kl 13.39

Tere!smiling smiley
Mina olen soovija.
Täna hommikul oli kaal 84,5kg ja soovkaal on põhimõtteliselt 65kg, aga kuna soovitatakse panna lühem eesmärk, siis alguses püüdlen -10kg poole, ehk siis ütleme, et 74 kg on esimene eesmärk. Tänasest täidan ka siin kaaluabi keskkonnas toidupäevikut ja ostsin ujula kuukaardi ka omale. Varem pole kunagi raatsinud osta, aga nüüd tegin selle väljamineku. Loodan, et see kaart sunnib mind nüüd rohkem ennast liigutama. grinning smiley Mõistagi kavatsen toituda vaid kalorite piires, mis mul on hetkel 1500 kcal.
Ja seda ka, et tahan alustada just nüüd enne jõule, sest igal aastal annavad jõulud mulle 2-3 kg juurde ja sel aastal ma seda enam ei taha.
thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Kuupäev: 10. December 2011, kl 14.04

Tere,

Mul ka plaanis saledamaks saada, seepärast ühineks hea meelega.
Pikkus 175cm, kaal hetkel 85,5 kg. Esialgu võtsin eesmärgiks 75kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Saatis: Tink
Kuupäev: 10. December 2011, kl 14.46

Super, kas teeme kolmekesi või ootame veel liitujaid? Mul on igaljuhul väga hea meel, et te käpad olete! Nii, kas arutame tabelitegemist ja reegleid ka? On ettepanekuid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Kuupäev: 10. December 2011, kl 16.54

Äkki ootaks esmaspäevani , kuigi vahet ju pole, eks võivad ka hiljem liituda.
Ilmselt tuleb kokku leppida kaalumise aeg (nädalapäev) ja kilod
kirja panna. Või veel midagi? Ma olen alles algaja kaalulangetaja ei ole veel asjadega kursis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Saatis: Tink
Kuupäev: 10. December 2011, kl 17.21

ootame jah esmaspäevani. teeks ka äkki kaalumise reedel? siis saame tabelisse ka kui tublid oleme. Algkaal, pikkus, soovkaal oleks vaja kindlalt panna, vb mõned mõõdud ka, kui soovi on. Ja siis me peaks tegema uue teema kah nimega a'la "Duell: Normaalne, Tink ja Adeele"
Veel ettepanekuid või arvamusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Kuupäev: 10. December 2011, kl 17.32

Reede on jah tore päev kaalumiseks. Mõõdud hetkel sellised, et neid väga ei tahagi eksponeerida.
See tabeli teema mulle natuke segane, kas on veel mingi üldine tabel või peame seda ise?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Saatis: adeele
Kuupäev: 10. December 2011, kl 17.44

Reede sobib mullegi. Minu pikkus on 162cm, kaal 84,5kg, soovkaal siis 74 kg (esialgu). Ma ka väga mõõtude inimene ei ole ja ausaltöeldes mul vist ei olegi hetkel selliseid asju nagu puusad ja vöökoht vms. grinning smiley

Kas te ka täidate siin toidupäevikut ka ja kui, siis palju te päevas süüa tohite?
Kas trenni ka teete või liigute miskitmoodi?

Ma igatahes käisin täna oma uue kuukaardiga ujumas ja võtsin tänaseks sihiks 10 x edasi-tagasi basseinis ja sain selle tehtud. Homme uuesti. thumbs up Kui tavaliselt ujumas käin, siis hulbin niisama, mõnulen mullikas ja saunas. Aga täna siis läks ikka trenni ette see.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Saatis: Tink
Kuupäev: 10. December 2011, kl 18.42

Okei, ma võin muidu meie tabeli teha. Ja kusjuures, ma ise pole ka üldse mõõtude inimene. noh mõnes mõttes on mõõdud küll head, sest kui kaal pole alla läinud ja oled väga tubli olnud siis on võimalus, et pekk on sulanud ja lihas on kasvand ja siis näitavad mõõdud tulemust. Aga jah, ma ei ole ka mõõtude inimene. Aga kärsitu nagu ma olen. Äkki teeme teema ära ja paneme lukku meid? ja siis teeks meie esimese tabeli ka ära siis te saaks aimu?!

Minuga on muidu nii, et hetkel ma ei liigu üldseconfused smiley nii kurb kui see ka pole ja võtsin endale ette 13 päeva dieedi, sest mul tuleb üks reis ja no kohe üldse mitte midagi ei lähe selga, aga muidu ikka täidan päevikut ja katsun kalorite piires süüa! mul neid ligemale 1400.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Kuupäev: 10. December 2011, kl 19.15

Mina liitun ka teiega. Üksi ei tule kuidagi toime, ürituse algus on hea ja siis unub kõik. Kambakesi on ehk motivatsiooniprobleem olematu.
Olen 163 cm pikk ja kaalusin just saunas - 82 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Kuupäev: 10. December 2011, kl 19.17

Soovkaalu unustasin - 64 kg. Olen seda ka kunagi olnud - 2 lapse vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Saatis: Tink
Kuupäev: 10. December 2011, kl 19.18

Super! Kas paneme lukku või ootame?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Saatis: adeele
Kuupäev: 10. December 2011, kl 19.27

Minupoolest lukku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Kuupäev: 10. December 2011, kl 19.40

Minupoolest võib ka lukku panna spinning smiley sticking its tongue out.

Liigun suhtkoht vähe - tööle ja tagasi autoga, kuna 2 pisikest last ja aeg on raha. Töö on ka istuv.
Samas käin korra nädalas joogas ja tegelen koeraspordiga. Tegelikult tahaks hirmsasti ujuda, aga hetkel lähim koht oleks Otepääl, aga talvel ju kehva sõita. Suvel jooksutasin koera ratta kõrval.
Uisud ootavad korralikku talveilma, käimiskepid on ka, aga ilm on nii jube, et ei taha õue sad smiley

Toidupäevikut olen ka pidanud, aga ei ole suutnud end nii motiveerida ja siis mõne aja pärast jääb soiku. Kalorinorm päevas 1355.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Saatis: Tink
Kuupäev: 10. December 2011, kl 22.36

Okei, paneme siis lukku ja ma teen uue teema ära! Kas teeme sellise esialgse tabeli ka ära?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 80kg ringis!
Kuupäev: 11. December 2011, kl 12.56

Hei! Kas läks teil teema juba lukku ära või kuidas? Minul oleks ka veel huvi teiega liituda kui võimalus antakse smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.