Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 16. December 2011, kl 15.43

Mina nägin ilusat värvilist tabelitsmiling smiley.. Ja tegelikult olin ma need valemid juba vastavalt vajadusele pannud, ehk siis täna oli mingi jama sellega, et ära ei arvutanud teil vms, ei oska kommenteerida mis siin hommikul oli smiling smiley.. Ära ei arvuta ta siis kui punkti asemel koma on (nagu ma ka juba ennist seletasin). Tundub siiski, et kõigil on asi juba käpas, vingetongue sticking out smiley..
Ehh, minu edu saladusgrinning smiley? Saladust pole ja point on see, et esimene langetamise nädal onsmiling smiley.. Olin ootamas ka tegelikult sinna kanti langust, sest esimene kord oli ka mingi 2,8 vms miinust.. Edasi läheb juba normaalsesse rütmismiling smiley..
Ja mina ju tegelikult arvestasin ikkagi oma eelmise reede kaalu järgi ka kuid teie duelliga liitudes andsite selle kaalu millal liitusite duelliga, ehk siis põhimõtteliselt mõnel on siin ju paari päeva langus ainult märgitud..

Tweety, hea meelega kuulaks tarka juttu mis see endokrinoloog sulle rääkissmiling smiley.. Mina olen alati sama meelt olnud, et ei dieedita.. Kunagi ühe korterikaaslase õhutusel proovisin temaga koos kuid mina loobusin vist peale teist päeva, sest ei näinud asjal mõtet.. Kaks nädalat põhimõtteliselt nälgin ja siis hakkan edasi sööma nagu tavaliselt? Pole vaja teadlane olla, et aru saada mis minu organism ja keha selle peale kostab.. Nii ta katki jäigi ja see ka minu ainukene dieeditamine..

Gosia, aitäh, et tähelepanu pöörasidgrinning smiley! Sul on õigus, õlavart mõtlesin.. Mõõdud võtsin selle järgi, et kuidas siin: (http://www.kaaluabi.ee) mõõdetud oli. Kui kellelgi on ettepanekuid siis kuulan hea meelega.

Kuid siiski kuidas siis selle tähtajaga? Teeme nii, et paneme esialgu nt 4 kuud tähtajaks ja kui kõik on kenasti sama rea peal siis asume säilitama?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Tulirebane 16.12.2011 15.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 16. December 2011, kl 21.39

Tere õhtust!
Vaatasin seda rõõmsameelset tabelit ja kurbusega avastasin end ainukese kaalulisajana confused smiley Püüan järgmisel nädalal miinuspoolele pääseda - siis on viisakusõhtusööke veidi vähem. Samas on koos ikka toredam, sest hinge hakkab pugema võistluspisik, mis ei lase laiskusel ja käegalöömisel võimust võtta.
Visalt saledama tuleviku poole smiling bouncing smiley

Agnes

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 18. December 2011, kl 13.43

Õige suhtuminesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 18. December 2011, kl 18.42

Kuulge, ma loodan, et ei pahandanud teid?!
Ma olen tänulik, et te mu viimases otsas üldse punti võtsite ja ma ei pidanud oma eelmist sõnavõttu üldse noomimaks või käskivaks.

Mul on ka nüüd tabel jälle ilus värviline, oli siis vahepeal mingi anomaalia?

Mul oli mees kodus ja sel ajal on tavaks räigelt üle süüa. Sel korral on umbes samuti läinud. Palju puuvilju ja piparkooke. Vaatan homme, mida kaal räägib.

Ma vabandan veelkord, kui kedagi solvasin! Sõbrad?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 18. December 2011, kl 20.15

Mina pole kellegi pihta kuskile suunas pahane ega solvunud grinning smiley.. Anomaaliatest ma ka miskit ei tea, tabel korras ja hea meel, et asi kõigi jaoks kenasti toimissmiling smiley.. Loodame, et ka kellelgi teisel okast südames polesmiling smiley..

Ma hoian siin kõvasti pöidlaid pihus, et see nädal lisa ei tuleks aga samas otsustasin, et võtan jõulude ajal natukene vabamalt, seda enam, et sünnipäev ka sellesse aega jääb.. Kontrollin ikka mida ja kui palju suhu läheb aga mitte nii rangelt.. Aga peale seda jälle täie hooga edasismiling smiley..

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 19. December 2011, kl 15.39

Hei-hei!

Sain ka mina aega oma mõõtusid kirja panna. Njah vist kõige kergem see olema ei saa, sest vaatasin me kõik oleme väga sarnased smiling smiley

Aga endokrinoloogi jutt oli selline. Kui sa hakkad järsku dieeditama (loe: keelad endale midagi, mida oled kogu aeg tarbinud) siis organism esialgu annab kaalu ära. Algul kiiresti, hiljem järjest aeglasemalt ja sattub stressi. Stressi ajal kulutatakse varusid. Üldjuhul on see lihas, rasv läheb viimasena. Seda põhjusel, et organism saab nö näljaajal kõige rohkem toiaineid just rasvast ja seda peab iga hinnaga hoidma. Nii, oled oma misiganes mitu päeva dieeti ära pidanud ja hakkad jälle vaikselt sööma. Selle peale organism hakkab varuma nö järgmiseks näljaajaks, seda igaks juhuks natuke rohkem kui oli ennem, sest ju kunagi ei tea, millal järgmine kord süüa saab. Ja see kehtib iga dieediga. Arst soovitas pigem arvutada oma kehakaalu/pikkusele/vanusele jne vastavat kalorikogust ja seda jälgida ja teha trenni. Vahet pole mis trenn, iga liikumine on hea. Sest siis organism kulutab energia saamiseks küll rohkem kui ennem "varusid", aga ta teab et vajadusel saab juurde ja ei sattu nö stressi. Siis toimub vaikne aga kindel kaalulangus.

Tegelikult selles jutus vist ei olegi nii "vau" effekti tekitavat, aga nii ta on.

Minul hakkas nüüd puhkus - 2nädalat kodus, kus elukaaslane armastab teha jahukastmeid, kooke, rasvast liha ja kõike muud millele ma peaks ära ütlema, või siis minimaalselt tarbima. Kerge ei ole.... Aga üritan olla tugev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 20. December 2011, kl 11.00

Minu tänahommikune kaal oli hüppe teinud. Õnneks allapoole. Rõõm on suur, eriti selle pärast, et ma olen toitunud korralikult, mitte koonerdanud.
Eile lasin ka kommidel hea maitsta. Igapäevaselt seda just tegema ei hakka aga päris ära ka ei keela.

Ma nüüd jälle võtan sõna grinning smiley aga mulle meeldiks, kui me siin tihedamini, kui igal reedel, suhtleksime.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 20. December 2011, kl 20.50

Tahtsin veel Tweety põhjalikule jutule lisada, et minu arvates aitab kaalulangusele hästi kaasa ka piisav uni.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 21. December 2011, kl 01.27

Üle 60% kaalulangusest pidi une ajal toimumawinking smiley.. See number oli vist isegi suurem kui 60..

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 22. December 2011, kl 07.40

Tere varahommikut!
Panin juba täna oma kaalu tabelisse. Irdun paariks päevaks tehnoloogiast metsade vahele. Loodan tagasi tulles, et mul kaal lakke ei tõuse, sest stress tõstab minu kaalu sama tõhusalt, kui tahvel šokolaadi. Samas ei tahaks endale jätta süütundepisikuid käimata käikude ja kohustuste pärast.

Rõõmsaid ja salendavaid jõulusid kõigile! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 22. December 2011, kl 09.13

Uhke tulemus! Tubli!
Ma ei käinud täna kaalul, et homme üllatus oleks grinning smiley Muidu ma ikka käin igapäevaselt.

Mees on kodus ja tõotab tulla raske nädal confused smiley Ta on mul hirmus näksija ja mul saab raske olema seda pealt vaadata.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 22. December 2011, kl 09.43

Hei,
panin ka oma tulemuse kirja, kuna sõidan samuti täna maale ära ja kaalu ei hakka kaasa vedama. smiling smiley
Panin enda tulpa lahutamisvalemi. Tabelihaldur võiks teistel ka valemid üle vaadata.
Tundub, et ainult esimesel nädalal olid tabelis valemid sees.

Rõõmsaid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 22. December 2011, kl 10.35

Mul on küll pluss tulemas. Täiesti uskumatu, kunagi pole selliseid jõüle olnud, aga nüüd viimasel nädalal reede õhtust iga päev mingi üritus. Täna hommikul oli juba +1kg, homme pole mingit tuju kaalule minna, kuna ka täna õhtul suurem üritus ja hiilida sellest kuidagi ei saa. Ja ega ei tahakski juba seltskonna pärast. Aga mis siis ikka, peale jõule paastume siis kõik koos. winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mongel08 22.12.2011 10.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 22. December 2011, kl 15.01

Oh, kuidas mulle meeldib selline positiivsus!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 23. December 2011, kl 08.35

Jee, seitse on ees! Täpsemalt siis 79,7 ehk 1,1kg miinust. Tuleb tunnistada, et olen rahul!

Eile sai veidi pizzat söödud ja õhtul mandariine järatud, eks see kõik annab veidi hiljem endast märku. Jõuludel plaanin mõistlik olla, mis sellest välja tuleb- eks näis.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 24. December 2011, kl 14.55

Nagu ma ennustasin, oli reedel pluss. Mitte küll nii suur kui ma kartsin, aga siiski olen nullis tagasi. Et siis homsest suur paast ja porgand-kapsas hurraa!!!!
Rõõmsaid ja kergeid Jõule kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 25. December 2011, kl 17.21

Hei!

Ma väga vabandan, et minu kaalu seal siiani pole.. Nädala teisest poolest olen voodis pikali olnud, haigus sai mu kätte sad smiley.. Ei ole olnud mitte mingisugust isu tegeleda ei arvutis asjatamise ega ka kaalul pole käinud, ei ole ka paar päeva mitte midagi kirja pannud, sest ei olnud jaksu selle värgiga tegeleda.. Panen homme hommikul oma kaalu kirja ja ravin ennast edasi.
Seda ma aga tean, et mul on pluss tulemas, korralik palli tunne on peal.

Teile kõigile aga meeldejäävat ja rõõmurohket jõuluaega!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 26. December 2011, kl 18.13

Kiiret paranemist Tulirebane!
Ma ei ole kaalule läinud peale suuri söömapidusid... ootan rahulikult reede ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 27. December 2011, kl 09.25

Tere!

Kiiret paranemistTulirebasele. Kuidas teistel tunne on?
Mina olen söömapühadega algkaalus tagasi, kui mitte nats isegi peale. Eesmärk oligi jõulud ilma viiekilose plussita üle elada. Ilmataat ka nagu ei taha oma talvist treeneritööd teha ning lumelabidas seisab nukralt nurgas. Hea, et seda kaalukest on piisavalt, et veidi jalutada - pilpakesed viib tuul lihtsalt minema. winking smiley See nädal siis veidi taastumist ja uuel aastal uue hooga! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 27. December 2011, kl 09.32

Mul on 800g juures tänase seisuga.
Ei jaksanud reedeni oodata tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 30. December 2011, kl 08.57

Minu kaal 80.0 ehk 0,3 kilo eelmise nädalaga võrreldes plussis.
Eks ma veidi õnnetu ole aga samas on see parem, kui teisipäevane +800g grinning smiley

Liikuda pole üldse saanud. Tuul on nii tugev et paneb pea valutama ja teeb silmad vesiseks. Väkä.

Homme on veel hilisõhtune söömine aga edaspidi peaks kõik taas normi minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 30. December 2011, kl 10.00

Mulle äsas ikka 1,1 juurde, kuigi suur kaalukõikumine pole minu puhul mingi imelik nähe. Seega - elame aastavahetuse söömad üle ning anname üheks uusaasta lubaduseks tasapisi salenemise.winking smiley
winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 30. December 2011, kl 19.02

Tere tüdrukud smiling smiley

Andke andeks et olen asjast maha jäänud. Kaalule ei ole täna astunud, proovin homme hommikul asja kirja panna.Aga eelmise nädala näidu järgi - minulgi on kaal plussis - mis teha, Jõulud toovad oma. Aga mul rõõmus uudis, mis paneb mind olukorda, kus ma lihtsalt pean nüüd suveks ennast vääga ilusaks tegema, ehk et minu kõige ilusamal päeval minu kleit saab olema suurus 38 (!). Kõige parem kui ta oleks 36, aga see vist liiga suur unistus. Nii et uuest aastast uue hooga ja suuremate tulemustega!

Aga teile kõigile kärarikast uut saabuvat 2012 aastat!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 30. December 2011, kl 21.56

Oh, kui lahe!
Kas sulle tehti nüüd, jõuludel, abieluettepanek?

Ma näen ennast ideaalis 38 suuruses riietes.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 01. January 2012, kl 10.47

Head uut aastat kõigile!hot smiley
Uuel aastal uue hooga!

Kui kõik suuremad söömad on seljataga, siis kaalunumber ajab mulle hullemaid hirmuvärinaid peale, kui "Ringi" filmi vaatamine. Samas annab see jonni ja optimismi jätkamiseks. Katsun tunnikese napsata jalutuskäiguks ning ilusa ilma nautimiseks. See peaks rahustama orgianädalakesega väljaveninud maokest. Eilne Võsa Peetri näitlik õhupallikatse - mida tunneb Eesti mehe magu - oli karmilt õpetlik. Miks siis ainult meeste maod ...... naiste omad ikka ka. Mul kehutasid lapsed mõni päev tagasi veel mitmekordset piparkoogitaignaportsu tegema ja eile nad siis õnneks ise küpsetasid ja glasuurisid. Kuigi on teada iga kalorike mis seal sees on, ikkagi pistsin mõne põske sad smiley
Tänasest siis jälle tubli kaakukorrigeerija.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 02. January 2012, kl 08.24

Tere kõigile! Head Uut Aastat!!!

Tsikipriki, jah, elukaaslane tegi Jõululaupäeval abieluettepaneku smiling smiley Nüüd ei ole enam pääsu, tahan kõige paremaid pilte ja seda kohe kindlasti ei saa juhtuda kui ma kaalun 80-midagi...
Nii et alates tänasest helgema ja kergema tuleviku poole smiling smiley
Suured söömad tõid mulle näidu täna hommikul 80,7kg. Ütlen ausalt, et kartsin hullemat.
Teistele jõudu-jaksu ja ikka lobiseme siin ka vahel, eks smiling smiley

Päikest,
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 02. January 2012, kl 11.08

Tere!

Õnne sulle Tweety! See on tõeline motivaator, mis ei lase sul eesmärki silme eest kaotada.winking smiley
Mina soovin juuni alguseks end vormi ajada - loodan selleks ajaks ülikooliga ühele poole saada. Eelmise lõpetamise pildid päästis lihtsalt väga hea õmbleja, kes oskas sobiva kleidi nikerdada. Seekord on kleit juba silme ees aga keha on sinna sisse vaja oluliselt saledamal kujul. Seega loodan, et jõuame kõik koos jaanipäevaks saledaks.winking smiley

Motivatsiooni
Agnes

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 02. January 2012, kl 14.39

Head UUt Aastat minugi poolt!!!
Ma siiralt vabandan, et pole saanud oma tulemusi õigel ajal kirja panna. Internetiga oli vahepeal jamad ja alles nüüd oli mahti sellega tegeleda ja korda ta sai. Aga pühad on mulle laastavalt mõjunud, reedel oli 75,2kg, seega +0,5 kg ja algkaalust rohkemgi nüüd. Vahepeal pole julgenud kaalul käia, sest aastavahetus oli ka suht õudne smiling smiley
Aga nüüd luban pühalikult, et tänasest olen korralik ja hiljemalt suvel vormis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 02. January 2012, kl 17.14

Head uut aastat minu poolt ka.

Minule mõjus ka aastavahetus halvasti. Eekõige just see poole ööni söömine. Loodan, et reedeks langeb jälle natukene ja saab jälle rööpasse tagasi.

Tweety, palju, palju õnne! See on tõesti hea motivaator.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 03. January 2012, kl 08.11

Tere hommikust!

Aitäh teile õnnitluste eest! Eks ta ole motivaator jah, tahaks ju ometi aastaid hiljem naeratusega pulmapilte vaadata smiling smiley
Eile käisin üle pika aja Pärnu Tervise paradiisi jõusaalis. Njah ma ütlen. Kui mõned aastad tagasi vaadati sellise toetava pilguga, mõni isegi pakkus abi, siis nüüd need 5 musklis meest vaatasid mind ikka sellise jälkusega, et nõrganärvilisem oleks ilmselt ära läinud. Aga noh, ma ei lasknud ennast häirida, läksin jooksulindi peale ja ainult nägin akna peegeldusest neid pilke mida minu suunas visati. Minu meelest peaks see suhtumine ikka positiivsem olema. Ma ju tulin jõusaali et ennast vormi saada, ja ma olen täiesti kindel, et kunagi need samad mehed ei olnudki nii vormis kui nad seda praegu on.
Aga mis ma ikka hädaldan, järgmine kord pigem mõtlen oma kodu trenažööri peale kui sinna lähen. Rikub ikka tuju küll sad smiley Muidugi midagi head sellest ikka tuli - 498 kalorit sai maha põletatud nagu niuhti smiling smiley

Aga teile naised tugevust ja järjekindlust!

Anna

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.