Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 03. January 2012, kl 12.01

Hei,

toredat uut aastat ka minu poolt.
Tormid (sh 30h elektrita) ja söömingud üle elatud, nüüd siis tagasi tööl ja kaaluprojekt taas käsil.

Olgem vaprad! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 03. January 2012, kl 13.43

Tweety, ma ei laseks nendest "punnidest" seal jõusaalis end üldse häirida, pooled neist (need kes ei võistle) panevad iga päev kahe peoga tablette näost sisse, et kiiremini "punniks" saada smiling smiley Ise jõusaalis küll ei käi, aga teen bodypumpi ja spinningut, seal igasuguseid inimesi ja sulandun sinna paremini sisse smiling smiley Kui keegi tahabki end minu vahtimise ja kommenteerimisega lõbustada, lasku aga käia, selline asi ei kõiguta mind juba ammu.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 04. January 2012, kl 15.06

Mul tegi täna kaal jõnksu allapoole.
Eile veel oli suur pluss aastavahetusest. Täna on veidi väiksem pluss.
Loodetavasti on reedeks üleelmise nädala kaal jälle käes.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 05. January 2012, kl 00.30

Ilusat ja edukat uut aastat minugi poolt smiling smiley! Tweetyle palju õnne, superlahe uudis smiling smiley!

Mina ka siis nüüd tagasi jalul. Haigus lõi kogu selle kaalulangetamise ja ilusad plaanid mitte pühadega juurde võtta täiesti uppi.. Pole saanud toidupäevikut täita ega midagi, kahe nädalaga siis tuli pea 1,7kg lisa ja praegu on ka palli tunne peal.. Tunnen, et reedel tuleb veel üks pluss ja tõenäoliselt olen nullis tagasi. Kõike ei saa siiski ka haiguse kaela ajada, lohakas olin ikka ise ka. Kuu lõpus oli juba olemine parem kuid siis võtsin ise asja natuke liiga lõdvalt. Niiet peab ikka ennast ka nahutama smiling smiley..

Olen siiski positiivselt meelestatud ning tänasest hakkan korralikult jälle toitu kaaluma ning jälgima ennast. Nüüd sain ilusa ja korraliku toidukaalu ka lõpuks ostetud, ennem sai natukene umbes pandud asju kirja..
Niiet uue hooga edasi eesmärgi poole smiling smiley!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Tulirebane 05.01.2012 00.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 06. January 2012, kl 08.48

Niisiis, mina olen tagasi rattal smiling smiley Kaal 79,2 ehk -0,8kg

Jaanuaris eriti suurte söömaorgiatega pistmist pole. Poja sünnipäev küll on, aga see ei saa loodetavasti raske olema.

Loodan vägaväga, et tänase rea pealt saavad kõikide lahtrid täidetud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 06. January 2012, kl 08.53

Tere hommikust!

Aitähe teile õnnitluste eestsmiling smiley

Minul on punased külalised tulemas, ja minu kaal küll langes, aga üldpildis olen ikka plussis veel. Loodame et ikka järgmise nädalaga asja tagasi nulli saansmiling smiley
Olen ise ärevuses tulevast sündmusest, tahan ikka ise ja võimalikult odavalt asja organiseerida, ja samas tahaks et oleks ilus ja mäletamist väärt. Aga ilus ja odav ei käi eriti kokku... Õnneks aega on ja saan rahulikult tegutseda.
Sain sel nädalal jõusaalis käidud mõne korra, muidu tegin kodus ise cross-trainer-i peal. Huvitav on see, et ainukesed lihased mis valutavad on kõhu- ja rinnalihased. Jalgadel pole nagu viga midagi. Aga jah need jõmmid jõusaalis enam ei tee minust välja, mis on positiivne... smiling smiley Mongelil oli õigus, et ei tohigi ennast häirida lasta, olen seal ikkagi enda, mitte nende pärast, täna siis jälle sinna poole teel...

Kuidas teil läinud on? Mida kaal näitab? Kuidas motivatsiooniga on?

Päikest,
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.25

Hommikupoolikut minugi poolt!

Kaal liikus allapoole - nädala alguses ma nii optimist küll ei olnud. Lootsin vähemalt nulli aga -0.9 oli supertulemus minu jaoks. Kuna järgmisest nädalast algab kindlakskujunenud töörütm, siis saab ehk ka söögikorrad paika. Koolivaheajal ei raatsinud end enne 9t üles ajada - uni pidi ka ju kaalu langetama smiling smiley
Treeningud piirduvad küll esialgu jalutuskäikudega aga eesmärk on ikkagi kevadel jooksmisest rõõmu tunda, mitte auruvedurina puhkida ja valutavaid põlvi poputada smiling bouncing smiley

Tweetyle - pulmadest oli naistekas suht asjalik artikkel:
[www.naine24.ee]
Kes meist padurikas oleks nii aja kui ka raha poole pealt - selleks ju sõbrad ongi!

Visalt edasi!
Agnes

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 06. January 2012, kl 11.12

Tere ka minu poolt. Tundub, et olen hetkel sõiduvees tagasi, nädala tulemus -600g. Aga kui kauaks, ei tea, sest tundub, et olen mingi pisiku endale külge pookinud ja mingit söögi isu ei ole. Kas see kuidagi negatiivselt ka kaalulangetusele mõjub, on näha tulevikus. Praegu küll hea meelega pigem magaks, aga no kes siis lapse eest hoolitseb? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 06. January 2012, kl 16.26

Tere kõigile smiling smiley

Kaalul oli minu jaoks suur üllatus täna smiling smiley.. 78.6kg ja see teeb miinust 0.2kg. Ma olin 110% kindel, et mul tuleb pluss aga võta näpust.. Hea üllatus igastahessmiling smiley!

Mõtlesin, et hakkan siia meie teemasse lisama tabelist pilte nt iga pühap (üritan tubli olla ja meeles pidada smiling smiley ), sest nagu ma aru olen saanud siis praegu meie ei osale nendes duellide kokkuvõtetes.. Ilmselt ei ole see duellide kokkuvõtete koostaja ära tabanud kus on meie tabel ja iga kord ei hakka jälle linki ka otsima smiling smiley.. Aga oleks ju siiski tore kui saaks natukene nö avalikku tunnustust kui tubli on oldud smiling smiley..

Teen veel ühe ettepaneku..
Pühade hoos oli väga arusaadav kui kellelgi jäi tabelisse märkimata oma nädala tulemused kuid ma arvan, et edasiseks võiks paika panna mingid reeglid.. Kui nt keegi on oma andmed jätnud tabelisse märkimata 4 nädalat ehk siis kuu aega ja pole ka foorumis osavõtlik olnud (teada andnud, et nt midagi tuli vahele ja lihtsalt pole võimalik arvutit kasutada või ennast kaaluda vms) siis arvatakse duellist välja mitte ei lohistata kaasa.
Alati võib juhtuda, et midagi tuleb vahele ja paar nädalat ollakse levist väljas või keegi nt avastab, et duellis kaalulangetamine ei olegi üldse tema jaoks ja tahab üksinda edasi pusida aga siiski ma usun, et selle väikese aja teiste teavitamiseks leiab igaüks smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 06. January 2012, kl 17.21

Mina olen kahe käega selle ettepaneku poolt.
See on teiste võistlejate suhtes aus, kui kõigile kehtivad algul paika pandud reeglid.

4 nädalat on isegi liiga pikk aeg, minu meelest. Kahest nädalast peaks piisama, sest tänapäevasel internetiajastul leiab ikka selle aja ja koha, kust väike postitus teha. Pigem on see tahtmise ja viitsimise küsimus.
Loomulikult tuleb ette ootamatuid neti ja voolikatkestusi, kuid ükski ettevõte ei saa endale lubada, et katkestus kestab üle ühe nädala.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 06. January 2012, kl 21.28

Olgu, teeme siis nii, et sellest nädalast hakkame arvestama seda, et kui kaks nädalat endast märku ei ole andnud siis läeb duell edasi väiksemas kooseisus.. Pühadeaegsed eemalolekud ei lähe arvesse.
Mina arvan tegelikult samuti, et kui tuleb miskit ette siis kahe nädala jooksul ikka sellest teada saab anda. Samas kui tõesti peaks juhtuma, et vot ei õnnestu saada arvutisse või juhtub midagi ning inimene natukene hiljem juhtub teada andma ja siiralt tahab edasi minna siis loomulikult ei pane keegi kätt ettesmiling smiley..

Nüüd meenus ka see tähtaja asi meil. Soiku jäi see.. Paneks ikka finišijoone paika, et see ka väikese võistluse momendi ikka sisse tooks smiling smiley! Tõmbaks joone alla siis näiteks 11.05.12 ja vaataks kes meist kõige edukam on olnud.
Arvan, et see peaks esialgu piisav aeg olema kui asi enamvähem sujuvalt läheb smiling smiley..
Seal saaksime juba edasi vaadata mis meist saanud on ning kui kõik on edukad olnud siis saame koos edasi säilitama hakata..

Mis asjaosalised arvavad, olete nõus?
Kui keegi arvab, et võiks teisiti või on veel mõni ettepanek siis võiks kohe julgelt sõna võtta smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mirelle
Kuupäev: 06. January 2012, kl 21.52

ma ei oska leida enam tabelit.Kust seda leida?



Mirelle

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 06. January 2012, kl 21.59

Tabel on siin smiling smiley : https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkAw41ycHmwsdGMxNGFhcFh1TkJhQnVTdGJwWFZ3VHc

Link on vist parem endale kuskile ära salvestada smiling smiley.. Iga kord foorumist otsida oleks maru tüütu..

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 06. January 2012, kl 22.30

Tere!

Eesmärgi kuupäev on sobiv ja siis ka kindel aeg silme ees.
Edasi tuleb jaanipäevani säilitamise peale mõelda ja siis keha ehk ei ole nii karm jaanigrilli ääres patustajate vastu nagu jõulunädalal.smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 06. January 2012, kl 23.35

Sobib mullegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 08. January 2012, kl 16.00

Meie nädala tabel siis nüüd ka siin smiling smiley! Paras kirbukiri küll kuid silmanägemist päris ära ka ei võtagrinning smiley..
Selle nädala on kõige edukamalt lõpetanud averott smileys with beer!
Märkimisväärselt tubli on olnud meil ka tsikiprikismiling smiley!

See siin on teile grinning smiley: http://www.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY&ob=av3e



Tabeli juurde pääseb siit: [docs.google.com]

Mina nüüd mugin küpsist ja joon teed ning soovin kõigile edukat nädalat grinning smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 09. January 2012, kl 07.09

Ilusat lumist hommikut kõigile!

Kuigi esmaspäevane kaalukontroll näitas koledat plussis numbrit, siis ilmataat avas lõpuks tasuta jõusaali ning üle pika aja sai nautida hommikust sihipärast riistvõimlemist lumelabidaga.
Jõudu kõigile!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 09. January 2012, kl 08.12

Hommikust kõigile smiling smiley

Mina olen kõigi ettepanekutega nõus - nii tähtaja kui väljaarvamise osas. Minu kaal näitas väikest plussi, kuid nädal on ju ees, võitlemine jätkub smiling smiley

Jõudu teistele ja päikest!
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 09. January 2012, kl 16.05

Tere,

mul on küsimus, kuidas te motiveerite end nädalavahetusel kaloreid lugema?
Mul kipub alatasa minema nii, et arvutisse ei satu ja seega ei saa jooksvalt kõik söödu kirja ja sellega kaasneb nn ületarbimine...
Kui ma tööl olen (8h arvuti taga), siis on kuidagi loomulik, et panen jooksvalt kõik kirja ja näen palju õhtul veel endale lubada võin.
Ikka saad ju nädalalõpus sõpradega kohvikus kokku või külastad vanemaid... siis on nagu hetkega meelest läinud, et ei või kõike endale lubada. Jah, ma söön teadlikult vähem, aga kõikide asjade kalorsust ei suuda küll veel ettekujutada ja vahest võib ka väga väike kogus meeletu krahhi tuua.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 12. January 2012, kl 03.11

Mina tihtipeale samas olukorras mis sina smiling smiley.. Kaalu kaasa ei vea ja seda lihtsam libastuda..
Aga ma leian tegelikult, et see kaalu puudumine, arvuti mitte kättesaadavus, sõprade mõjutused jne on tegelikult ikkagi vabanduste leidmine ja enda petmine (kui ma enda vastu aus olen siis minu puhul peab see küll paika).
Eks nende portsionite ja selle, et mitu kcal üks ja teine asi annab täiesti selgeks saamine võtab aega kuid enamvähem on ju siiski see toitude lahterdamine selge.. Palju annavad puuviljad, juurviljad, palju riis, kartul ja pasta ja kui palju koogid jms nänn.. Enamjaolt on ikkagi võimalik teha tervislikum valik või mõne asja puhul tõesti võtta pisikene ports millega tean, et üle ei pinguta smiling smiley.
Ja kui juhtub siis juhtub, apse tuleb ikka sisse aga pea püsti ikkagi edasismiling smiley.. Ma leian, et vahel võikski võtta nädalavahetuse lõdvemalt selleks, et rõõmsa näoga ikka edasi minna.

Ma muidugi targutan siin aga eks mul on ju endal ka samad probleemid ja samad otsused teha ja ma ei ole mingi musternäidis. Üritan hetkel lihtsalt ka iseenda jaoks siin selgemaks seda asja mõelda smiling smiley.. Endal ka probleeme sellega, et mida võtta ja mida jätta kuid kui millegi järele isu tuleb siis üritan mõelda oma eesmärgi peale ja sellele, et kas ma tahan nüüd rohkem seda koogitükki või rahulolu iseenda ja oma kehaga.. Kui mõtlen tagajärgedele siis ega ei olegi see nänn enam nii vastupandamatu kui ta ennem tundus..
Lisaks üritan jälgida ka seda reeglit, et kui olen juba patustanud päeva jooksul siis see ei tähenda, et võiksin terve ülejäänud päeva samamoodi edasi minna. Kui juhtub, et patustasin siis edasi proovin ikkagi tubli olla ja ilusti toitudasmiling smiley..

Mõtlesin siin endamisi, et peaks endale kuskile kirja panema konkreetselt, et mitu päeva veel on selle esialgse lõpppunktini ning siis vaikselt päevi maha kriipsutama hakkama.. Ehk saaks selle läbi selgemaks, et kui vähe aega tegelikult sinnani on ja, et see ei olegi nii keeruline ja raske kui enda jaoks olen ette kujutanud.. Ehk teeks see natukene kergemaks seda teekonna läbimist, proovin igastahes ära smiling smiley..

Ühesõnaga ma arvan, et kõik on vaja lihtsalt enda jaoks võimalikult selgelt vaja lahti mõelda.. Mis on ikkagi eesmärk ja kui väga sinnani jõuda tahetakse. See keha ja enesetunne mille poole päev päevalt liigutakse peakski olema see kõigekõige suurem motivaator millepärast ennast jälgida ka siis kui ei ole võimalik arvutisse saada ja toiduaineid sisestada smiling smiley.. See peakski minu arust peas vasardama smiling smiley!

Nüüd sai siia parajalt segane jutt kokku kuid ehk saadakse minust aru.. Mind vabandab hetkel välja väga hiline öötund grinning smiley..

Jaksu kõigile smiling smiley!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 12. January 2012, kl 08.27

Misasja sa nii hilisel öötunnil üleval teed? :O

Mina punkte ei loe ja siinset toidupäevikut ei pea.

Olen endale selgeks mõelnud, et saia ei söö (samas kringlitükist sünnipäeval ei loobu, õnneks pole seda ju tihti: P ) ja magusaga piiran. Peale 19-20 püüan mitte süüa.
vahepeal, kui lumi maas oli, käisin aktiivselt käruga jalutamas, nüüd, kui jälle vihmane ja tuuline on...
Nagu öeldud, siis trenni ma minna ei saa, kuigi vägaväga tahaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 12. January 2012, kl 14.58

Mul venis tööga natukene pikaks grinning smiley..

Kas kodused video järgi kargamised ei oleks abiks või lahenduseks? Tean youtubes nii mõndagi täispikka normaalset treeningvideot ja kindlasti on neid veelgi smiling smiley.. Huvi korral võin üles tuhnida.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 12. January 2012, kl 16.05

Ma tellisin endale Wii jaoks Zumba 2, ootan pikkisilmi seda.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 13. January 2012, kl 06.28

Varahommikut!

Kuigi nädala sees oli mõni libastumine, siis sain ikkagi võipaki jagu kergemaks! Teen endale pai!
Tundub, et mõõdud on ka mõne koha pealt muutunud - nt õlavars ümaramaks spinning smiley sticking its tongue out aga see ainult hea - ju läheb trimmi.

Avastasin, et lõunal korralikult söömine ja õhtul kurbusega suuremast kodusöögist loobumine annab paremaid tulemusi, kuigi organism lõunat eriti ei nõua - mõistus aga käseb confused smiley Seega püüan paar nädalat õhtuti piirduda kergema salatiga - eks siis paistab selle teooria tulemuslikkus.

Jõudu kõigile ja ikka saledama tuleviku poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 13. January 2012, kl 08.37

Minul ka näit kirjas: -0,9kg
Imelik, sest terve nädal tiksus nullis või plussis ja siis eile astus suure sammu allapoole ja täna pisikese sammukese takkapihta. Ma kaalun iga päev. Tundub, et hoian end niimoodi paremini ohjas.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.11

Hei,
lugesin siin teisi foorumeid natuke hommikul ja otsustasin teadlikult kalorinorme täis sööma hakata. Alateadlikult ju ikka sööks vähem kui tahad alla võtta, aga tundub, et see ei tööta ikka nii. Muuseas, mulle tundub, et alguses läks ka sellepärast paremini, et siis ma sõin rohkem kui nt viimasel kahel nädalal.
Ja trenni hakkasin ka sellest nädalast tegema. Teen mõõdukalt enesetunde järgi, aga erinevaid alasid, et tüütuks ei muutuks. Käisin suusatamas, korra vesiaeroobikas ja eile ujumas. Kuna ma kõikide nende trennide jaoks olen leidnud erinevad sõbrad, kes mind tagant sunnivad ja kaasa veavad, siis loodan väga, et suudan iganädalaselt nüüd end liigutama hakata.
Kaalunud olen end erinevate kaaludega erinevatel nädalatel, seega ei pruugi tabelisse kantav alati lõpuni õige olla, ent mõõdulinti saab ikka usaldada. smiling smiley
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.50

Terekest. Minu kaal tegi ka hüppe allapoole ja andis -1,2 kg. aga karta on, et järgmine nädal nii ilus ei ole,sest sellel nädalal olen ma suures osas toitunud gripiteedest ja meest (ja meesaiast smiling smiley ), samas isu ei ole mingisugust, ainult magada tahaks. Ja kui aus olla,siis enesetunne pole siiani eriti hea, köha on kohe nii meeletu. Mõned sentimeetrid on ka kadunud, ainult pepu on paisunud, aga kahtlustan, et käsitlesin eelmisel korral mõõdulinti vähe valesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 13. January 2012, kl 11.41

Ahsaaa nuga, täna tuli mõõdud ka kirjutada confused smiley

Ma teen seda siis homme, ühe ööpäevaga need nagunii ei muutu.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 15. January 2012, kl 16.44

Kena pühapäeva õhtut.

Vaatasin kalendrisse ja avastasin kena vaheeesmärgi allika - sõbrapäeva.
Kohe ka varnast võtta - sõbrapäevaks seitse senti siledamaks. Kuna nagunii toimub lisaks kaalumisele ka mõõtmine, siis ei ole ju raske kuuga vähemalt 7 sentimeetrit maha saada - kas siis vöölt, puusalt või üle keha kokku. winking smileySiis on lootust, et sõbrapäeval saab mõne saleda elu riideeseme kasutusse võtta smileys with beer Motivatsioon missugune.
Käisin nimelt veekeskuses ja seal mingi veealune juga surus mul korraks naba vastu selgroogu (ju siis ka selle võrra laiemaks) aga see oli nii mõnus tunne - olla sale!

Jõudu ja motivatsiooni meile kõigile!
Agnes

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 18. January 2012, kl 17.51

Tere kõigile..
Mina ka siis nüüd lõpuks levis tagasi. Reede hommikul vara läks nii kiireks, et unustasin täiesti ära, et kaalult oleks vaja läbi hüpata ja esimene võimalus kaalule saada oli eile hommikul. Seega minu kaal siis teisipäevase seisuga -0.4kg vähem ehk siis 76.4. Tegelikult olen väga rahul, sest kaks sünnipäeva oli järjest nädalavahetusel pidada ja need said ikka suurelt maha peetud smiling smiley.. Koogi jätsin küll teistele kuid salatiga sai patustatud ja ega see vein ka just vähe kaloreid ei anna smiling smiley.. Annan endale siiski andeks kuna kraadiga jooki tarbin harva smiling smiley..
Mõõdud kannan tabelisse tulevasel reedel, loodan, et ei ole väga hullu sellest.

Parimat teile minu kaaskamraadid winking smiley!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.