Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 25. May 2012, kl 06.18

Ma jälle ülespoole liikunud. Nüüd siis täielikult kindel. Mind paneb stress sööma. Nõme.
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 14. June 2012, kl 09.15

Hommikut!

Kuna homme olen tagapera metsas, siis kaalusin end täna st neljapäeval. Pisike pluss on jäänud aga vast saan reele tagasi. Vahepealsed sünnipäevapidustused lisasid laksust paar kilo korraks kaalule - võttis näost ikka väga valgeks. Täna siis pakin asjad ja asun kolmeks päevaks maatöö laagrisse - ehk järgmise nädala kaal on minu vastu siis ka lahkem.

Ilusaid suveilmasid soovides
Averott

PS! Kas jätkame ka peale jaanipäeva nt mihklipäevani? Mina olen küll oma heaolukaalust veel suht kaugel aga pingutaks ikka?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 14. June 2012, kl 14.38

Mina hakkasin igal õhtul kõhulihaseid tegema ja viskasin saia igapäevatoidust välja. Crosstraineri tõin ka tuppa, aga sellega sõtkuvad lapsed rohkem, kui mina.
Õnneks on väikemees hea meelega nõus jalgratta toolis istuma ja paar korda nädalas saan sõitmas käia. Kahjuks mitte eriti tempokalt, sest suurem laps ei jõuaks siis järgi.

Kuigi siin erilist kirjutamist ei ole, olen ikkagi oma plussid ja miinused kirja ladunud. Hoiab ehk ohjas veidikene.
Ma hea meelega loeks (ja kirjutaks siis ise ka) rohkem, millega kaasvõitlejad tegelevad ja kuidas asi edeneb.
Cosia´l paistab väga hästi minevat! Mis on Sinu edu saladus?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 22. June 2012, kl 08.27

Hommik

Kaal rõõmustas mind kaotatud kiloga.
Kuigi viimane nädal on kuidagi kiirelt, tõiselt ja kohustusterikkalt möödunud, siis oli see suur üllatus.
Kaalusin lausa kaks korda, et silmi uskuda smiling smiley

Seega - optimistlikult jõuluni
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 06. July 2012, kl 08.52

Varahommikut!

Sain maalt linna ja kohe kaalule. Kadunud on paarsada grammi aga asi seegi. Vanemad arvavad jätkuvalt, et laps on linnas näljas ja muudkui seletavad, et söö natuke seda ja natuke teist. Ma ei jõua õues niipalju asjatada, et need kalorid ära kuluks - ennemini kuluvad põlved põõsaste all roomamisest paiste ja lihased ütlevad viimasedki töölepingud üles. Aga ikkagi miinus spinning smiley sticking its tongue out

Seega rõõmustagem ja tegutsegem
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 13. July 2012, kl 10.06

sada grammikest maas!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 30. July 2012, kl 13.24

Hei,
olen puhkuselt tagasi ja lähen täna õhtul käin kaalul. smiling smiley
Ja siis sean uue eesmärgi...
Tsikipriki küsis edu saladuse kohta - olen jaanuarist alates enesetunde järgi mõõdukalt 3-4x nädalas trenni teinud (ujumine, üldine kehaline sh jooks ja ratas) ja jälgisin 5 kuud toitumist siin söögipäeviku abiga. Nii lihtne see ongi! smiling smiley

Nüüdseks olen spordi tegemisega sõbraks saanud, üle päeva vähemalt jooksen 1h korraga, sõidan rattaga või ujun. Toitumist nüüd 2 kuud otseselt jälginud ei ole, olen söönud kõike. Õhtul siis üllatus kaalule astudes. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 31. July 2012, kl 08.51

Nonii, 2kg olen ikka juurde võtnud.. aga enesetunne on sellegi poolest suurepärane, sest ümbermõõtudes olulist suurenemist ei ole toimunud.
Edasine plaan on jõuluks 7kg veel alla võtta, et maagilise 70-ni jõuda. ehk õnnestub? smiling smiley

Kui suvepuhkused läbi, siis tehke ka uus plaan ja pusime edasi.

Kena päikselist suve jätku,
Gosia

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 05. August 2012, kl 09.45

Heia!
olen vaatamata igasugustele jamadele ja tagapera metsavahel tehtud töödele siiski siin tabelis ka veidi allapoole liikunud. Hoiame seda duelli elus ja paneme peale puhkusteperioodi uued eesmärgid maha.

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 10. August 2012, kl 10.08

Heia - juba august käes - hakkame välja sulama. Paneme uued vaheeesmärgid paika ja jätkame suvelõpu kaaludega!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 10. August 2012, kl 10.56

Hei,
kas lisame oma tabelisse uute eesmärkide rea?
Ja siis eesmärgi tähtajaks jõulud?

Ma hakkasin taas toitumist siinse päeviku järgi kirja panema ja 3-4x nädalas trennis käima.
Tulemus kohe näha! smiling smiley

G.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 10. August 2012, kl 14.27

Oskad sa selle tabeliga majandada? Võiksime muidugi kasvõi kahekesi edasi punnida aga kõik "kadunukesed" on alati tagasi teretulnud. Vahe-eesmärgi võiks panna nt mihklipäevaks (29,09 - 01,10) ja mardipäevaks (10.11 - 12,11)?

Mis trennid sa ette oled võtnud? Ma saan hetkel ainult käimisega tegeleda. Suutsin juuli keskel selja ära venitada ja ikka pole sellega järjele saanud, kuid käia saan see-eest kustumatult.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 10. August 2012, kl 14.34

Ma olen ikka teid vaikselt lugemas käinud aga kaalule pole enam astunud sellest ajast, kui viimati oma numbri sisestasin.

Olen nüüd taas tööinimene ja ei kujuta ette ka kuidas see istuv töö kaalule mõjunud on. Tundub, et olen priskemaks muutunud. Ja ilmselt sellest tuleb ka hirm kaalule minna.
Eks ma püüan end kokku võtta ja vähemalt säilitada senist kaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 12. August 2012, kl 08.52

Võime ju kokku leppida, et need, kes soovivad saavad alustada nt. 1,09 puhtalt lehelt? Aga ära alla küll anna. Istuva tööga on tõest raskem kaalu alandada aga eks me kõik püüa leida nippe trenni tegemiseks - jalutamisest kuni jõusaalini. Muide, kui ujuda oskad ja seda naudid, siis see on parim lõõgasti ja kalorikulu on ka päris suur.

Taasalustamist soovitav
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 17. August 2012, kl 06.58

Tiris tänaseks paarsada grammi ülespoole! Vaatasin toitumispäeviku üle ning loodan järgmiseks nädalaks järeldused teha!
Teistele rõõmsaid kaalunumbreid soovides
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 17. August 2012, kl 14.25

Hei,

ma olen 4-5 päeva tõbine olnud ja seega trennis käinud pole. Pisut on kaalu juurde tulnud.
Loodetavasti saan ikka jagu sellest väiksest palavikust, muud nagu polegi häda.

Teen siis tabelis korrastustöid nädalavahetusel, nii et 1. sept on uus algus.
Ja igaüks sisestab seejärel sinna oma eesmärgid.

Tsikipriki, istuv töö ei sega kaalust alla võtmist! smiling smiley Ma olen igapäev arvuti taga tööl min 8 tundi. Peale tööd tuleb aga end liigutada ja töö ajal ei tohiks vahet pidamata süüa. winking smiley
Talvel käisin ma ujumas (hea, ei koorma liigeseid) ja suusatamas. Suvel sõidan rattaga, jooksen ja ujun. Mitte küll nii korrapäraselt kui talvel, aga siiski.

G.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 17. August 2012, kl 19.39

Kui tõbi kallal, võta tsipa aega maha. Ju keha tahab sulle sellega millestki märku anda. Tsipake ravi ja seejärel uue hooga!

Kiiret paranemist!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 24. August 2012, kl 07.43

Heia hommikut.

Loodan, et olete jällegi vormis ja valmis kaalu langetama.

Päikest
Averotthot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 29. August 2012, kl 07.18

Tirisin meie tabelisse kuupäevi juurde aga valemitega mässamiseks hetkel aega ei ole. Kui kellelgi see libedamalt kui käsitsi sisestamine läheb, siis oleks armas see ära teha.
Püüame ikka edasi!!!
Averotthot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 31. August 2012, kl 07.32

Heia - suvi läbi ja aeg jälle kenaks ning saledaks hakata. Püüame selle ilusa helelilla unistuse poole koos cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 31. August 2012, kl 23.39

Hei,
panin tabelisse valemeid.
Sisestage nüüd oma algkaal ja eesmärk oktoobri lõpuks.
Ehk on lühema ajalist eesmärki lihtsam täita? smiling smiley

Edaspidi on vaja siis sisestada ainult kaal, tabel arvutab ise:
- nädala kaalu kaotuse,
- kokku kaalu kaotuse alates 1. sept, ja
- mitu protsenti soovitud kaalu langusest on saavutatud.

G.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 01. September 2012, kl 07.11

Tänud, Gosia!

Tabel on kena. Loodan, et meie numbrid sinna ka kenad tulevad. Õppeaasta pole veel alanudki ja mul juba selline stress, et kaal stoppas korralikult kinni.Suvest oli kasu selle poole pealt, et sai oma kaalukõikumise põhjusi analüüsitud. Üks jama on söögiisu kadumine ja oma kalorite mitte täis söömine. Teine pool oli tasakaalustamata toit. Püüan nüüd selle stressifaktoriga ka hakkama saada.
Edu meile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 07. September 2012, kl 06.08

Rõõmus selle üle, et kaal pole tõusnud. Patustasin paar viimast päeva kalorinormi vastu, kuna söögiajad olid arvutist eemal ja ei saanud kohe kaloreid silma ette. Püüan nüüd oma päevakava sättida töise graafiku järgi ning rohkem ette planeerida.

Jõudu soovides Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 07. September 2012, kl 07.47

Huh, te olete nii tublid!
Ma pole mitu nädalat kaalul käinud. Viimasel korral oli korralik kaalutõus.

Ma olen nüüd veidi üle kuu taas tööl peale lapsehoolduspuhkust ja kui ma enne tööle naasmist sain veel veidikenegi liikuda, siis nüüd on see liikumine täiesti olematu. Siuh autoga lasteaeda-> tööle->lasteaeda-> koju. Õhtuti pole lapsi kuskile panna (mees välismaal tööl) ja nii ma siis istun ja kogun kaalu.
Lapse lasteaeda harjutamisest ja tööle naasmisest on korralik stress ka ja sööki kulub palju confused smiley

Täna unustasin kaalule minna, sest reedese kaalumise harjumus on kadunud. Üritan homme numbrid kirja saada.
Kuidas kaalu alandada- ma ei tea. Püüan esialgul õhtused söömised ja snäkid ära jätta.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 07. September 2012, kl 14.39

Hei,
ma jälle tõbine, nohu ja palavik. sad smiley
Ja kahjuks või õnneks ei ole söögiisu kuhugi kadunud.
Loodetavasti saan seeläbi kiiremini terveks, ent kaalu on natuke juurde tulnud.

G.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 08. September 2012, kl 06.48

Heia.
Tean, mis tunne sul on. Eile hommikul olin veel täiesti OK aga peale lõunat osutusid nohukraanid avaneda ja täna hommikuks olen täiesti läbi. Loodan, et see läheb ruttu üle ja ei jäta vinduma. mul oli suht hea kaalulangustempo suve lõpupoole. Ei tahaks enam neid kilosid tagasi hot smiley
Averott

Võtame vitamiine ja paraneme ja SALENEME

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 08. September 2012, kl 07.36

Oi, kui valus tõehetk mul täna oli.

Eks saab näha, mis saama hakkab, kui ainult toiduga piiri pidada, ma ei saa ju trenni teha.

Juba homme on suur väljakutse- üks suur sünnipäevapidu.

Kiiret paranemist teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 19. September 2012, kl 08.57

Hei,

olen nüüd loodetavasti terveks saanud. 2 nädalat vinduda on ikka kohutavalt kurnav.
Eile käisin esimest korda septembris nn trennis, jalutasin 1h10min. Hästi hea ja kerge oli. Oleks tahtnud natuke sörkida, aga sundisin end kõndima. Organismi ei tohi üle koormata kohe.
Kaalu ja toitumise võtan nüüd siis uuesti käsile. Ja oktoobrist alates taas korraliselt trenni. Plaanis on taas basseinis ujumas käima hakata ja väljas sörkida-joosta-võimelda.

Tuttava arsti soovitus külmetus- ja gripilaadsete haiguste ennetamiseks ning raviks:
nädala jagu igal õhtul võtta poole sidruni mahl, 1-2tl mett ja lonks viina (omavahel segada ja seespidiselt tarvitada).

G.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 21. September 2012, kl 05.58

Hommikut.
Algaks rõõmsamalt!
Head homset sügise algust!
Minu kaalukõikumine on see nädal 200 grammi miinuses. Asi seegi!
Samas näitas kaal mulle korraks vahepeal ka 80 algavat kaalunumbrit ja hetkel 81-ga, siis see on tsipa masendav. Elutempo olen kuidagi sujuvalt nii kiireks lasknud minna, et tööd kuhjuvad kukile ja tegutsemisvõime annab alla. Seega - stressan ja kipun mõne tähelepanematu kaloriampsu lisama.
Kui õhtul lõpuks arvuti ees toiduaineid saan aega sisestada, siis kipuvad need ikka tsipa lõhki olema. Püüan oma tegemistega sujuvale järjele saada ja tõhusama liikumise oma ellu lisama. Siis peaks kaal küll langema.

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 28. September 2012, kl 15.25

Kaalu HOIDMISES kõva käpp!!
A.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.