Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 15. December 2011, kl 20.37

Astume stardijoonele reedel 16.12.
Pilt peaks iseloomustama neid meeleolusid, mis tõenäoliselt järgnevate kuude jooksul meid kaalule astudes valdavad...

[docs.google.com]

Kohtumiseni foorumis! Olge siis järjekindlad ja püsigem kontaktis .winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 16. December 2011, kl 13.55

Hei,

Alustame siis uue hooga. Minu kaal täna hommikul 67,9 winking smiley

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Teltzu
Kuupäev: 16. December 2011, kl 15.51

Heips!

Minu kaal oli täna hommikul 69,4 kg. Lootsin küll veidike rohkem, kuid algus seegi smiling smiley

Mõnusat kaalulangetamist kõigile smiling smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 16. December 2011, kl 15.55

Kas teil nimekiri lukus? Pregune jõuluduell hakkab otsa lõppema ja motivatsiooni hoidmiseks ühineks hea meelega uue duelliga.smiling smiley Kui teile sobib?
Täna hommikul kaalusin 68,8 ja meeleldi näeksin suveks numbrit 60,0. Pikkus on 167cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 17. December 2011, kl 08.55

Hei, Mango!
Panin Sind ka tabelisse.

Minu kaal 62,3; seega -1,1 (kaalusin nädala jooksul hommikuti iga päev, kaal kõikus kilo piires ülesalla kogu aeg, enamasti näitas rohkem siis kui pikemalt üleval ja õhtul rohkem teed olin joonud)

[docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 17. December 2011, kl 08.59

Ehh, vale number: 72,3 kaalu!

[docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Kuupäev: 17. December 2011, kl 16.06

Minul sai kaalul patarei tühjaks...Kogu aeg unustan uut osta...Aga enesetunne on hea...Trennis olen aktiivselt käinud...Meritonis on piiramatu kasutusega kuukaart, seega püüan end distsiplineerida, et liiga tihti ei käiks, sellest võib saada sama suur sõltuvus, kui söömisest :O Aga praegu tunnen, et lootust on...Ja võimalikult varsti annan teada ka numbritest..Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 17. December 2011, kl 21.32

Tänud kampa võtmast!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: pekirull
Kuupäev: 17. December 2011, kl 22.33

Tere.
Ehk on veel võimalik kampa saada? Olin ühes duellis pool aastat,kuid langesin sealt välja kevadel, suvi möödus grillides ja sügis kooke küpsetades, aga nüüd võtan end uuesti käsile, eesmärk silme ees ja tahtejõud suur, olen juba iseseisvalt ka paar kilo langetanud.
Kui te olete nii lahked ja võtate mu duelli siis minu andmed: pikkus 165 ja kaal 57,8 kg.
Kena õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: pekirull
Kuupäev: 17. December 2011, kl 22.50

Ahjaa, see ka , et algkaal oli mul siis 60 kg. ja soovkaal hetkel 52kg. kUid eks paistab kuidas alla hakkab minema, ja mis mu lõpptulemuseks jääb.

Loodan, et mulle jätkub veel teie hulgas ruumi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 18. December 2011, kl 11.09

Tere! Tore oleks ka kellegagi koos võidelda, alguses olen küll ebaaus vastane, kuna taastun mandlite operatsioonist. Hetkel palju süüa ei saa, lihtsalt kole valus. Aga muidu olin enne seda nonstop sööja, hommikul alustasin ja õhtul lõpetasin näksimise. Kaal siis 2 päeva tagasi oli 88kg täna 86. Esialgne eesmärk saada 3 viimase sünnituseelsesse kaalu, mis on 78 kg. Pikkust mul 181 cm. Pisim poja 1a 3 kuud, vanem 4 aastat ja vahepeal tütreke 3ne. Vanim laps 21 aastane.

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 18. December 2011, kl 11.47

Tere, tüdrukud!

Lisasime uued liitujad tabelisse, palun kontrollige üle et on korrekt. Mahavõtt ehk kaaluvahe läks viimase nädala kirja, ma sain sellest niimoodi aru?

Tere tulemast! smiling smiley

[docs.google.com]


Katnes, suhtu oma mandlioperatsiooni nüüd nagu õnnistusse, et see aitas sul iseendaga kohtuda. Sa ju ei taha vist lakkamatult süüa,,, no nii ongi paras hetk probleemil sabast kinni saada. Kaaluabi on näksimise vastu ka päris tõhus vahend.

Jõudu ja tahet kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 20. December 2011, kl 06.38

Selgitage palun, kuidas või kus on võimalik seda tabelit näha?

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 20. December 2011, kl 09.02

[docs.google.com]

Tabel muutub nähtavaks, kui vajutad sellele lingile.☝

Siia foorumisse otse üle kopida ei ole võimalik, saab ainult mehaaniliselt sisse toksida.
Eks järgmisel nädalal seda teemegi,

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 23. December 2011, kl 17.18

Hei,

Tundub, et kõik toimetavad winking smiley Kuidas teil läinud on? Minu tänane kaal enne suuremat söömist on 68,3 Millegi pärast hoiab mu organism vett kinni, sest isegi sõrmused ei taha sõrme minna sad smiley Aga pole hullu proovime seda kaalu hoida ja mitte väga palju söögiga patustada winking smiley

Ilusaid pühi kõigile!!

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: pekirull
Kuupäev: 24. December 2011, kl 02.25

Ilusaid pühi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 24. December 2011, kl 06.35

Häid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 24. December 2011, kl 10.50

RÕÕMSAID PÜHI!

minu kaal: 72,9 , liikumine ülespoole, kahjuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 24. December 2011, kl 10.57

[docs.google.com]

Mina seda teabeliasja nii hästi ei tea - see püüdis nüüd mingeid valemeid moodustama hakata ja kaalude vahe arvestama, kahjuks minu ja Lo kaalu vahe, mida korraga sisestasin. Kuidas seda asja korda saaa, et võiks manuaalselt numbreid sisestada?
Kas kes teab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 26. December 2011, kl 12.00

Ega ma väga sellise tabeli asja küll jaga, aga exceli teadmiste abil natuke pusisin- vist sai paremsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 26. December 2011, kl 12.28

Katnes kahaneb lausa tormilise tempoga, bravo!


Mina püüdsin oma kaaluvahe miinust plussiks muuta, aga jälle tekkis sinna valem ja õiget numbrit +0,6 ei saanud paika

Mango, aita palun veelkord!

Kohtumiseni! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 26. December 2011, kl 23.26

Sain selle valemi korda- olin valepidi lahutanud... Kohe näha, et arvutamine pole mu hobismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 28. December 2011, kl 13.58

Tänud merekassile kiitva sõna eest, aga kiire kahanemisega on nüüd vist lõpp. Mul kurk korras ja saan neelata kõike! Just tekkis tohutu šokolaadi isu ja pistsin kinni pea 100 g. Päkapikud olid mu 3 pisikesele lapsele toonud kilode kaupa komme! Jube suur ahvatlus.
Soovin kainet mõistust ja kindlameelsust teistele kaasvõitlejatele! Uusaastapidustused tuleb veel vastu pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 28. December 2011, kl 14.20

Tänud,

ma olen kolmas päev elektrita, sõitsin korraks Tallinnasse ja sisenesin ka siia foorumisse.

Ma ei kaalu ennast ka ja söön võileibu, sest meil pole veel puupliiti, n ainult kamin ja ahi, kamina peal saab sooja vett teha aga toitu mitte. Ostame priimusele uue ballooni, vast saab väiksel pannil muna praadida ka või muud vähese energia varal tehtavat sooja. No suppi nüüd küll ei keeda. Pärisahju saab rasvase praetüki pista... ehh.
Kurjad keeled räägivad et meie kanti ei tule ka uueks aastaks veel elekter tagasi. Siis peab vist küll küla peale minema.
Ja kaalujälgimist uuest aastast alustama, selge see et ma oma eesmärgiga olen puusse lennanud. Aga saab vist ju uue eesmärgi seada ja asja rahulikult võtta?

Kõigile ilusat uue aasta algust ja uut indu. Las vanad rasvad kaovad siis vana aastaga!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 28. December 2011, kl 16.03

Hei,

Ka mina pole ennast nüüd vahepeal kaalunud ja ega väga ei taha ka. See nädal on olnud tõeline puhkus koos maitsva söögiga smiling smiley Aga 1 jaanuarist hakkan jälle korralikult toituma ja kaalu langetama. Seega ka minu eesmärk on edasi lükatud uude aastasse.

Kõigile head vana aasta lõppu ja imelist uut aastat!smileys with beer


Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: pekirull
Kuupäev: 01. January 2012, kl 22.15

Nagu karta oli tuli mul pühadega 1,5kg juurde. Aga nüüd jälle tubliks ja uue hooga, uude aastasse.

Kordaminekuid, ja eesmärgini jõudmist, teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 02. January 2012, kl 10.44

Head uut aastat!
Loodetavasti tuleb see kergem igas mõttessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 06. January 2012, kl 08.56

Pühad seks korraks läbi ja kurk täiesti terve. Laste Jõulukommipakid on nüüd otsas. Kaaluiive +1.2 kg. Püüan uuel aastal uue hooga. Huviga ootan juba järgmist reedet, ehk siis õnnestub. Head uut aastat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.33

Uskumatu aga tõsi minu kaal oli hommikul 70,3. Seega suurte pidustuste ajal suutsin juurde võtta 2,5 kg. Aga selle eest sai puhkust ja head süüa nautida palju winking smiley Nüüd siis aeg jälle korralikuks hakata!

Head uut kõigile!

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.56

Mina ei võtnud puhkust, sest üks selline kord on mul juba eelmisel suvel olnud ja kaal tõusis siis üle 6 kg. Et kevadist kaalu tagasi saada, pean veel paar kilo kaotama. Seepärast jätkasin ka pühade ajal toitude märkimist ja kaalumist. Aaaga patustasin natuke ikka ka... Loomulikult on vaja kõike proovida ja lastel on vaja ju aidata kommid ära süüa. Niipalju komme ei ole laste hammastele ju üldse kasulik smiling smiley
Lo! ma sisestasin sinu andmed tabelisse ka ja võrreldes viimase kaalunäiduga läks kirja siiski vaid +2,0 kg.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.