Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 23. March 2012, kl 07.40

Suutsin suure söömasööstu katkestada, tänuks sellel nädalal pool kilo eelmisest kergemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 23. March 2012, kl 11.07

Tere ja palju õnne!

Näib et kättevõtmise asi, tõepoolest.

Minul ka 0,4 vähem!


Pingutame aga edasi, RÕÕM ON KAOTAJA POOLEL!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 23. March 2012, kl 11.29

Juhuu! Ta langeb siiski! Isegi see 0,4 on täielik töövõithot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 23. March 2012, kl 18.20

Juhuu! Tublid! Minu kaal sama aga jargmine ndl kindlasti vaiksem!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 30. March 2012, kl 12.30

Pole suurt hõisata, -0,2 läbi häda. Võtan uuel nädalal end tõsiselt kokku. Sel nädalal püüdsin ilma toidu kaalumise ja ülesmärkimiseta hakkama saada, aga ei tule sellest suurt midagi välja. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 30. March 2012, kl 12.45

See nädal on olnud väga kirevsmiling smiley täis nädalaalguse rõõmsaid enese-kaalumisi, mitmeid pidustusi, põnevaid maitseelamusi ... ja lõpuks tänutunne täna hommikul, et selle kõige tagajärjel mitte grammigi juurde ei tulnudsmiling smiley
Pidusöömingud on selleks korraks õnneks lõppenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 30. March 2012, kl 15.04

Ka minul olid külalised ja sai tehtud igas häid sööke. Ja kaal täna hommikul 69,8. Sellest ndl hakkab tõsine töö ja ei mingit puhkust enam.

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 07. April 2012, kl 09.17

[docs.google.com]

Mul kiired ajad olnud, aga sain korra kaalule.

Kaal ei sula just nii kui kevadine lumi... aga näe eks lumigi tuli tagasi spinning smiley sticking its tongue out
(kaalul väike miinus siiski)

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 07. April 2012, kl 15.42

Minu kaal oli eile 69 kg winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 08. April 2012, kl 15.24

seekord siis 300 grammi ülespoolesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 09. April 2012, kl 18.04

Mul puudub täiesti iseloom. Söön hommikust õhtuni ja kõike mida kätte saan, varem pole sellest kaal töusnud, kuid nüüd ei saa kuidagi ikka joonele, minu kaal siis ikka 90,5. Kuidas sellest duellitamisest ikkagi motivatsiooni leida, et end käsile võtta??? Kas kellegil oleks head näidisdieeti, kuidas süüa 1500 kcal päevas nii, et köht täis ja önnelik olla? Ma arvan, et kui suudaksin süüa ka 2500 päevas, siis langeks ka kaal. Aga ma arvutasin siin, et söön igapäevaselt nii 4000. Õudus, eks ole sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 09. April 2012, kl 20.33

Mind näiteks aitab ennast ohjes hoida liikumine (koos hea muusikaga). See on aeg kus olen ise endaga ja üritan siis oma eesmärgid paika panna. Kuna ma olen lapsega kodune siis proovin palju igasugust tegevust leida, et sinna kööki vähem asja oleks. Õhtuti kui kõht tühi joon teed. Päeval üritan lisaks tugevamatele söögikordadele juurvilja/puuvilja vahepalaks süüa. Korralik söömine umbes iga 4h tagant täiesti toimib ja igasuguste näkside isu kaob. Alguses võib see raske olla aga sellega harjub. Seega Katnes usu mind see kättevõtmise asi. Kui suudad juba paar päeva ennast ohjeldada siis edasi on juba lihtsam winking smiley

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 09. April 2012, kl 22.21

Aitäh sulle! Mul on sellega ka muidugi omad jamad. Mul on 3 väikest last 1,3 ja 4 aastane ja mul on avatud kööktuba! Teen sporti nagu jaksan, üritan pea iga päev 1 tund vähemalt, aga pean arvatavasti külmkapile hoopis tabaluku ette monteerima, lastele kindlad toiduajad rangelt paika panema ja mingeid imenippe veel välja mõtlema, pealegi olen veel 42 aastat vana. Uhhh,,,! Palju lihtsam on lasta asjadel ja elul minna ja olla õnnelik sellisena nagu olen! Nii vabandan end iseendale välja, kui rutiin ja stress söömisest ja toidust lohutust leidma ajavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: pekirull
Kuupäev: 11. April 2012, kl 10.37

Olen eemal olnud, vahepeal oli palju elu muudatusi ja ei olnud mahti jälgida toitumist ( vabanduseks endale), aga keda ma petan ,kevad juba käes ja suveni on jääänud ilmatu vähe aega. Nii, et uuesti langetama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 11. April 2012, kl 12.21

Katnes!
Tubli, et tõstatasid selle toetamise teema!

Minul aitas näksimise vastu see, et kodus köögist "midagi head" otsima minnes, jõin vett nii umbes 0,5- 1 klaasi korraga. Aga praegu suudan vaevalt 2 klaasi päeva jooksul sisse pigistada- no enam ei taha vett. Ilmselt ka seetõttu kaal seisab/kasvabconfused smiley

Kui sa kodune oled, siis proovi kohe hommikul valmis lõigata porgandit, kaalikat, kurki, paprikat. Olen neid päris peenikeseks lõiganud- jagub kauemaks. Proovi sakilisi ja erikujulisi. Ja mis peamine- ahvatlusi EI TOHI koju osta! Isegi kui lapsed tahaks! Algul on nad hämmeldunud, aga hakkavad koos emaga porgandit krõbistamasmiling smiley võib ju loota...

Olen küll teoorias tugevsmiling smiley, aga praktikas ikka ei suuda küll kogu aeg.
Kui lastega kodus olin, käis külmutuskapi uks, aga ka tööl on liiga palju võimalusi ahvatlustele järele anda. Käime koos kolleegidega lõunal ja aeg-ajalt ikka murdun (supi asemel- praad, saiake, magustoit). Tihti toovad kolleegid tööle omatehtud küpsetisi, kliendid toovad kommi, šokolaadi... koosolekutelaual on küpsised... Olen proovinud ka kodust sööki kaasa võtta, aga mulle ei meeldi üksi süüa.

Õhtuti olen vahel terve purgi hapukurke ära söönud- suur kogus ja vähe kaloreid. Ka marineeritud seened ja värsked õunad (jälgi õunte kogust!) aitavad hädast välja.

Äkki on organismil hoopis vitamiinide või mineraalainete puudus, et nälja või "millegi hea" soov peale tuleb?

Igal juhul soovin kõigile meile tublidust ja ahvatlustele vastu seismist!
Kevad on juba kohal ja meie oleme iga nädalaga aina kenamad!

Eksju!

Täna käisin lõunal ja magustoidu asemel ostsin endale ilusa pika suvekleidi- selles ju peab ometi sale(dam) inimene sees olema! (Poes peegli ees hoidsin kõhtu sees!... ja peegeldusel polnud niimoodi vigagi...cool smiley)
Sain päris kõvasti motivatsiooni juurde smiling smiley Loomulikult hommikust saiakest see olematuks ei tee, aga õhtu tuleb lahjem...

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 13. April 2012, kl 12.58

Kolmteist ja reede tõi rõõmu - miinus pool kilohot smiley
Tuleb välja, et oma söömis-tarkuste meeldetuletamisest oli ikka kasu spinning smiley sticking its tongue out

Uuel nädalal suund sama!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 14. April 2012, kl 07.30

Minul see nädal kaal sama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 15. April 2012, kl 02.31

[docs.google.com]

Minul ilus kaalukaotus - -1,4 See tingitud pigem suurest füüsilisest pingutusest eelmisel nädalal. No muidugi ka sellest, et küpsetamise olen maha jätnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 16. April 2012, kl 12.11

Oi oi Merekass suur rõõm sinu pärast! Jätka samas vaimus, rannahooajaks salesmiling smiley ma ka ikka üritan, aga kui 2 päeva suudan olla tubli, siis 3. läheb ikka käest sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 20. April 2012, kl 10.36

Tubli Merekass! Minu kaal on seisma jäänud või siis on hoopis kaal katki winking smiley Ikka sama nr 69 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 20. April 2012, kl 14.14

Huvitav, kui pikk on ühe kaalu eluiga? Et mitu tonni ta vaeseke vastu peabsmiling smiley Minulgi tekib pidevalt kahtlusi, et kaal on katki. Mõnikord saan 5 kaalumisega 5 erinevat näitu... ja need erinevad kuni 2 kg! Tavaliselt proovin vähemalt 3 korda saada sama kaalunäidu, enne kui uskuma jään. Tänane seis siis 68,8 ehk miinus 0,3 kg. Nii et detsembris tagasi...confused smiley
Igal juhul tuleb järjest innukamalt jätkata- kalendris paistab juba suveriiete väljaotsimise aeg.
Hakkasin sellest ajendatuna hommikuti putru sööma- kõht püsib kauem täis ja kausitäies on kaloreid vähem kui ühes võileivassmiling smiley
Pingutame püksirihma, seltsimehed saledad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: merekass
Kuupäev: 21. April 2012, kl 09.25

Kaalusid peaks tõesti vahel uuendama nagu näiteks veemõõtjaid. Mine tea- "vedrud venivad välja". Mina tahan küll uue kaalu hankida, aga ei tea milline võiks olla. See praegune siiski elektrooniline, aga igas erinevas asendis kõigub näit sinna-tänna. Olen lihtsalt valinud põrandal ühe kindla punkti kus kaalule astun. siis usun et see näit seal on alati objektiivne.

Täna oli siiski mega üllatus, sest näit kõikus 69,9 ja 70,0 vahel. Mul on olnud nii suur koormus et sellise järsu kaalulanguse üle tegelikult ei imesta, aga kilod võivad ka kergelt tagasi tulla, nii et rõõm pole nii suur kui võiks olla.
Kui sellist kaalu säilitada vähemalt kaks nädalat, siis oleks küll super!

Mango, puder on väga hea mõte! Salatit ka ja super söök pooleks päevaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 21. April 2012, kl 14.10

Appi Merekass- mis sa teed? Mille hirmsaga sa ennast koormad, et selline super tulemus?
Su saavutus vägev ja hoiame pöialt, et tagasi ei tuleks!thumbs upsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 21. April 2012, kl 15.04

Merekass tubli!! Ma nuud jargmine nadal teise kaalu peale vaatame mis see naitabwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: pekirull
Kuupäev: 24. April 2012, kl 11.22

Nii hea, et mida suvele lähemale, seda rohkem on meie kõigi kaalud liikuma hakanud, ja ikka alla poole. Hoian pöialt, et see ka nii jätkuks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 27. April 2012, kl 13.07

Hei!

Uskumatu aga peale pikka kaaluseisu näitas kaal täna 68,3kg juhuuu smiling smiley Tublid oleme ja jätkame samas vaimus....

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 28. April 2012, kl 06.13

Ja mina proovin nüüd süsivesikutevaest dieeti. Trenni pole jõudnud sel nädalal. Dieeti alustasin neljapäeval, väga rangelt ei pea, st toitu ei kaalu, aga ei söö leiba, saia, riisi, makarone, kartuleid ja maiustusi. Kaalu langus 2 päevaga siis -0.6 küll tegi rõömsaks, kui kaalunumber 8 algas. Soovin nüüd lihtsalt meelekindlust ja täna lubatakse ehk kõndima ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 30. April 2012, kl 07.42

Ma siis nüüd jälle teises suunas +0,2. Kolmapäeval oli isegi eelmise reede kaalust -0,4. Uskumatu kuidas mõjub kodust eemal oleksad smiley
Püüdsin küll, aga külas pole ju viisakas toiduga pirtsutada...

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: Katnes
Kuupäev: 04. May 2012, kl 07.02

Jehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! smiling smiley smiling smiley smiling smileyOlen samas kaalus, mis tabelit alustades! Selle nädalaga siis -1.5!!! Uhh!! Loodan, et jätkub motivatsiooni edasi minna! Jõudu kõigile teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DETSEMBRIKUUMAD moody smiley Duell detsembris alustajad
Saatis: mango
Kuupäev: 04. May 2012, kl 07.41

Tere head kaasteelised!

Kurbusega teatan, et täna on minu viimane kaaluabi makstud päevsad smiley
Otsustasin, et kuna ma olen suvisel perioodil rohkem aiatööde kui arvuti läheduses, siis praegu juurde ei maksa.
Rõõmsalt saan aga teatada oma kaalu eelmisest nädalast: -0,3kg, mis teeb duelli algusest -0,1kgsmiling smiley

Soovin kõigile edu kaalulangetamisel ja suviste grilliõhtute ahvatlustele vastu seismisel!
Kohtumiseni sügisel!
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.