Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 32
DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. January 2012, kl 13.32

Meie nimekiri on järgnev:

Chrizzzu .......82kg
memm52 .......90kg
muutused .....90kg
Merr .............91,6kg
kontorirott ....94kg
Anneke73 .....98,2
Jo ................98,6kg
JAN .............108kg
mustkohv .....110kg
kopsiine .......114,3kg

Panin meid ritta kaalunumbri kasvu järgi, siis on mille nimel pingutada, sest numbri vähenedes on võimalus teistest ettepoole rebida. Olgu see motivatsiooniks.
Järgmine kaalumine homme hommikul. Kui seekord veel suuri muutusi pole, siis nädala pärast on kindlasti grinning smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 05. January 2012, kl 14.20

teeme ikka nimekirja kaotatud kilode järgi - kõige suurem kaotatud nr alguses... ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 05. January 2012, kl 15.02

mind on ära unustatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. January 2012, kl 16.56

Täiendatud nimekiri:

Chrizzzu .......82kg
memm52 .......90kg
muutused .....90kg
Merr .............91,6kg
kontorirott ....94kg
Anneke73 .....98,2
Jo ................98,6kg
uusmina..........103kg
JAN .............108kg
mustkohv .....110kg
kopsiine .......114,3kg

Väga vabandan uusmina ees, väga piinlik. Sinu pakutud nime panin duellile, aga näed, sind ennast unustasin lisada nimekirja, aga nüüd oled olemas. Veel kord palun vabandust.

Ettepanek teha nimekiri kaotatu kilode järgi on väga hea idee, läheb kohe ka käiku, kui esimesed kilod kukkuma hakkavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 06. January 2012, kl 06.50

Täna hommikul kaal on 95,9kg, eelmine kaalumine oli esmaspäeval, seega kaotatud 2,2kg, vöö ümbermõõt-89, kadunud 3 cm. Alguse kohta olen mina väga rahul. Kui edaspidi kilod sama sama rõõmsalt maha läheks...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 06. January 2012, kl 07.27

Hommikust, minu kaal täna hommikul on 89,6, miinust on 400 gr

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. January 2012, kl 08.51

Hommikust

Minu hommikune kaal 89.8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 06. January 2012, kl 09.22

Hommikust! Kaal näitas 98,4. Ma väga loodan, et jaanuarikuus on ikka langus või siis vähemalt püsib paigal, sest eksamihooaeg ja katsu sa ilma šokolaadita öö läbi õppida...

Valikud: VastaOsunda
DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 06. January 2012, kl 09.47

Merr raporteerib:
algkaal 27.12. Kaaluabis alustades 96,6 - 06.01. kaalunäit 91,4.
Esialgne eesmärk 27.06. 76,6 ehk siis -20kg.
Pikkus 174 cm.

Mõõdulint on ühes kohas (kadunud), seetõttu ei ole vöö muutuse kohta andmeid smiling smiley

Püsivat langemist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. January 2012, kl 11.07

Tere hilishommikut!
Suurepärased numbrid olete kirja pannud, kõik on väga tublid olnud!!!
Minu tänane kaal 113,2kg ehk -1,1kg, täitsa rahul selle tulemusega spinning smiley sticking its tongue out
Proovin mingi aeg ka kena tabeli teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 06. January 2012, kl 11.10

Minu tänane seis siis 101,4.
Aastavahetusel võiks olla kaalunäit 70kg, suveks siis äkki mingi 85.
Aga eks paistab kuidas läheb, igatahes üritan tubli olla. Kapitäis riideid ootab, et ma tubli oleks ja väikemehele kuluks ka ilusam emme ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. January 2012, kl 11.41

Meie tabeli leiate järgneval lingil klõpsates:
[docs.google.com]
Kui mul mõni aps sisse tuleb, siis andke kohe märku. Ei ole veel harjunud Google keskkonnas tabelit tegema, seega võib nii mõndagi juhtuda.
Anneke73 peaks küll aga rõõmustama, sest mina sain arvutades sinu kaalulanguseks -2,3kg.

Jo jutu järgi otsustades oled sa ilmselt tudeng. Minu soovitus oleks sulle õppimise ja šokolaadi söömise vahel teha ka mõni jalutuskäik (soovitavalt kiires tempos) värskes õhus, teeb pea klaariks ja aitab üleliigset šoksi kulutada. Peale väikest tuulutamist jääb õpitav paremini meelde. Edu eksamiteks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 06. January 2012, kl 11.54

Tere!
Minu kaal hommilul 109 kg, 5 päevaga 1 kilo maha, olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Chrizzzu
Kuupäev: 06. January 2012, kl 15.39

Minu kaal täna 81,5 kg. Olin suhteliselt üllatunud kuna kolmapäev märkasin et olin juba 83 kg sad smiley. 2 päevaga -0,5kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 06. January 2012, kl 16.25

Tervitused! Polnud ka aega hommikul arvutisse tulla. Tänane kaal 93,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 06. January 2012, kl 16.44

Tere, Kas te palun palun võtaksite ka mind siia juurde thumbs up
Vaatasin et teil on kaalude vahemik väga sobiv...

Ette tänades

Sigrid smiling smiley
( Minu kaal oleks siis algne - sel esmaspäeval 93,9 ning täna hommikul näitas kaal mulle - juhuuu 92,2 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. January 2012, kl 17.02

Siku on ka kambas.

Puudu on veel vaid JAN'i kaal.

Muutsin tabeli ka ikka kõigile kätte saadavaks, loodan, et see ka nii on.
----------> [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 06. January 2012, kl 17.08

Tänud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 06. January 2012, kl 17.11

Jajah, JAN sinust sõltub, kas gängi tulemus tuleb 10 kg täis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 06. January 2012, kl 17.14

Aga igatahes on tiim tubli olnud - kõigil miinused grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. January 2012, kl 20.51

Terespinning smiley sticking its tongue out

Issand,mis tublid tüdrukudthumbs up,langeks ka minu kaal sellise kiirusegaeye rolling smiley,kuid kamba peale 10 kg.loobuda on suur number

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 07. January 2012, kl 14.38

Jah, väga tublid. Olen jah tudeng, aga käin täiskohaga tööl ja laps ka kodus nii et õppimine võimalik peamiselt öösiti. Trennis käin kaks korda nädalas ja tänu sellele jaksan palju rohkem. Kui ainult kuidagi magusasöömist vähendada saaks ilma et õppimistulemus langeks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. January 2012, kl 19.53

Paistab, et JAN kadus ära kuhugi, kuigi ta võib veel end ilmutada. Aga pole hullu midagi, meie üheteistkümnekesi kaotasime selle pooliku nädalaga 9,5kg ja see on ju super tulemus. Jätkame samas vaimus cool smiley
Jo-le soovin aga tõesti kõvasti vastupidamist ja head peale hakkamist, usun et selle uue info valguses, ei olegi šokolaadi söömine nii suur patt. Pealegi sinu kaal ju mitte ei tõusnud ega seisnud paigal, vaid hoopiski langes. Kui sess läbi saab, küll siis hakkavad kilod ka kolinal kukkuma.

Ise olen kodune aasta kahe kuuse pojaga. Olen meeletu šokolaadikommi fänn, mmmm assortiikommid. Aga viimase kuu jooksul olen 200-300g komme päevas suutnud piirata mõne kommini päevas, mis on võimalik ainult nii, et pean sööma korraliku hommiku-, lõuna- ja õhtusöögi, normaalsed vahepalad ka sinna juurde. Arvuti taga istudes on minu kõrval suur õlleklaas veega, ja vesi kaob sealt päris kiirelt, kui seda lonksata kommi söömise asemel. Sellega kaasneb muidugi pidev tualeti vahet käimine, aga see on vaid pisike mure. Niipalju minust, kuulan/loen heameelega kuidas teie oma kaalu kontrolli alla püüate saada????? Liikumisest veel, et käin lapsega väljas jalutamas ja kodus on ka trenazöör olemas, kuhu ma ka vahel juhtun, ja võimlen ka pisut.

Olge tublid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 10. January 2012, kl 17.52

Hei! Hoolimata sokolaadi söömisest on kaal pisut langenud, täna näitas juba 98. Katsun täna trenni ka jõuda. Kuidas teil läheb? Mul on sel nädalal muidu kalorid ülemise normi piires olnud, aga täna ei taha kuidagi täis tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 10. January 2012, kl 19.16

Kalorid koos liikumisega täis ei ole olnud ükski päev, aga visalt, väga visalt läheb hetkel. Esimese nädalaga läks uhkelt ja nüüd püsib... ilmselt kohanen olukorraga => esimese kuu isiklik eesmärk tuli esimese nädalaga kätte, niiet olen rahul protsessiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 10. January 2012, kl 20.48

Uus reede läheneb kiirelt ja see paneb ka mõtlema, kas ikka on üleliigset magusat ja rasvast vaja süüa. Seadsin endale üsna nõrga eesmärgi, nii et mul on vaja päris suur hulk kaloreid päeva jooksul täis süüa. Kuna söögikorrad püüan teha ikka juurvilja rohked, siis saab sellest kõht hästi täis ja ma saan endale lubada ka magusat, aga ega selle järgi väga isu ei olegi, sest nagu juba kirjutasin, reede hommikune kaalumine terendab silme ees koguaeg, ei taha ennast ega teid, kallid kaasduellitajad, alt vedada.

Mõtlesin küll, et kaalun end vaid kord nädalas, aga täna hommikul sai uudishimu minust võitu ja ronisin kaalule. Tulemuseks 0,5kg vähem kui reedel. Jehhuu!! Ma siis ikka liigun õiges suunas.

Loodan, et samamoodi õiges suunas liigute ka teie (nagu Jo juba kirjutas). Jõudu ja rõõmsat meelt hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 10. January 2012, kl 21.56

Et asi ikka kontrolli all püsiks, on mul esmaspäeva hommikul "duell" iseendaga ja reedel siin. Ei taha ikka küll, et siin või seal plussmärke peaks kasutama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 10. January 2012, kl 23.14

Mina lubasin endale, et esialgu kaalun end ainult korra nädalas, duelli jaoks. Sellel nädalal olen ilusti vastu pidanud, kaalunud ei ole (võtsin isegi patareid kaalust välja, et ei ahvatleks) söönud kalorite piires, liigutanud end iga päev väheke-tavaliselt kodus ratta peal+mõned harjutused hantlitega, aga laupäeval käisin lausa kepikõnnil, kuna ilm oli siin Tartus lausa super.
Nüüd ootan reede hommikut, et näha, mis kaal näitab, sest mu enesetunne on kohe palju kergem kui varem ja siht suveks saledaks terendab silme ees.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 11. January 2012, kl 09.26

Kas te kuskil trennis ka käite või teete ainult kodus? Ma ise olen kahjuks nii laisk, et kodus küll midagi ei tee. Kevadel-suvel käin kepikõnnis ja ujumas, aga noh, isegi siis on seltskonda vaja motivatsiooniks. Praegu käin zumbas, megahea tantsuline trenn, päris intensiivne. Trenni ma tabelisse ei märgi ja katsun peale trenni enam mitte süüa ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 11. January 2012, kl 13.21

jess, kui kõik hästi läheb on mu jaanuari kuu eesmärk mõne päeva pärast täidetud.
juba kuijutan ette kui hästi need riided mis kapis oa järge ootamas varsti selga lähevad.
ma käind kord nädalas võimlemas ja mõnel nädalal veel aeroobikas ka.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 32


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.