Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 32
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. January 2012, kl 12.02

Eile käisin McDonaldsis friikaid nautimas ja täna siis nagu eilse patu pärast pea lõhub otsas nii et roni või mööda seina üles. Loomulikult on praegu ka söögiisu muutlik, kord ei taha midagi ja siis tahaks ainult magusat. Proovin oma isusid petta vee joomisega ja lõunaks juba porgandid/lillkapsas keevad (eilse patu lunastamiseks:-).

Ja see ilm seal väljas, joppaidii. Öeldakse küll et vabandusi leiab alati, aga siiski ma sinna vihma kätte parem ei lähe, libe ka veel ju.eye rolling smiley Piirdun täna pilatese harjutustega kodu seinte vahel. Mul on netist tõmmatud videod, mis küll vaid 20 pikad, aga mulle kui algajale sellest piisab. Eriti tugev mõju on kõhulihastele ja ka rüht paraneb aegamisi.

Siiani ei ole kuskile spordiklubisse oma jalga veel tõstnud, kardan, et ei saa seal hakkama. Langetaks enne pisut kaalu ja siis võibolla enda premeerimiseks vaataks mõne toreda rühmatreeningu.

Homme hommikul ootab meid järjekordne kaalumine ees. Pidage siis vastu ja kõigile suuri miinuseidgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 12. January 2012, kl 13.41

ma vist pean tunnistama ,et mul tuleb pluss sad smiley
Nädalavahetusel oli suur söögipidu ja lisaks sain just lõpetatud oma järjekordse antibiootikumikuuri - iivelduse vastu aitas äinult söömine.
Kindlasti luban, et järgmine nädal teen topelt tasa smiling smiley miinust tahan näha korralikku.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 13. January 2012, kl 06.53

Käes siis järjekordne kaalumine- minu kaal täna hommikul-94,2kg, kadunud 1,7 kg-juhuu, kokku kahe nädalaga 4kgspinning smiley sticking its tongue out- seda oli tunda, sest enesetunne on palju kergem. Vööümbermõõt -3cm, samuti väga hea tulemussmiling smiley
Loodan, et järgmised kilod lähevad sama rõõmsasti hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 13. January 2012, kl 08.02

Hommik, minu kaal täpselt 89, seega miinust 600 gr - juhuu. See oli üllatus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 13. January 2012, kl 08.30

Hommikust. Anneke, sa oled tõeliselt tubli...super tulemusthumbs up Minul nii suuri miinuseid ei olnud, aga siiski, kaal täna hommikul 93, seega -0.7 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.06

Hommik! Minul oli 97,6, nii et samuti miinuses grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.37

mul täna 99,9. jess!!!!!!!!!!! jaanuari missioon on nüüd täidetud, sain sajaste klubist tulema. nüüd rõõmsalt edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.39

Minimaalne miinus, ikka seisan paigal. 91,1.
Arumaimõista!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.15

Kõik on nii tublid olnud!!
Minu hommikune kaal 112,7kg, kadunud on 0,5kg. Tasapisi ikka liigub alla poole, ootasin küll rohkemat, aga viimased paar päeva olid üsna patused söömise/liikumise poolest sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.29

Tere!
Minu kaal täna hommikul 107 kilo, 2 kilo läinud. Väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Chrizzzu
Kuupäev: 13. January 2012, kl 12.25

Tänane kaal 81,8 kg, tuli siis juurde +0,3 kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 13. January 2012, kl 14.49

----------> [docs.google.com]

Kahjuks see nädal ka esimene punane number tabelis, aga pole hullu, järgmine nädal on Chrizzzu'l tabelis kindlasti suur rammus roheline number grinning smiley

Tabelis järjestasin meid kokku maha võetud kilode järgi. Heameel oli näha, et kes eelmine kord said kirja väiksema miinuse, siis neil seekord tublisti suurem miinus kirjas on.

Jätkame samas vaimus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 13. January 2012, kl 16.35

Tere
hommiku lähen nii vara tööle,et neti ei jõua
Kuid minu hommikune kaal 89.0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 14. January 2012, kl 16.40

Nagu nõiavitsaga oli täna vs eilne kaalunäit 900g kukkumist, viimased 2 nädalat kokku vaid 500g. Mitte midagi ei teinud teistmoodi. Müstika kuubis, õnneks positiivses suunas müstika.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. January 2012, kl 10.20

Merr - nüüd tuleb seda suurt kaalu muutust terve nädal hoida ja reedeks ehk veelgi miinust suurendada.
Ei pidanud isegi vastu ahvatlusele end kaaluda. Lubasin endale, et kaalun vaid kord nädalas, aga eile sai sünnipäeval käidud ja tahtsin tulemust näha ja oh üllatust vahe oli terve kilo paremuse suunas. Jippijeee!
Nüüd pean siis hoolikalt toitumist jälgima ja liikuma, et mitte reedel sellest väiksemat kaalu langust siia kirja panna. Patud tuleks ju kohe ilmsiks tongue sticking out smiley

Jõudu ja jaksu meile kõigile grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. January 2012, kl 10.41

Ma annan sel nädalal oma kaalu erandkorras neljapäeval - ees ootab nädalavahetus Roomas ja kaldun arvama, et mul ei õnnestu end reede hommikul kaaluda.
Sellest, et seda kaalu hoida, hoian ma kümne küünega kinni. Mis kaaluga reisil juhtub, ei oska arvata, aga loodan, et siht püsib silme ees, et tuleb uus reede ja uus kaalumine winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 15. January 2012, kl 15.44

Õhtust, vabandage ei saanud eile üleeile neti ligidusse smiling smiley
Kaal oli reede hommikul 91,8 ehk -400 gr

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. January 2012, kl 17.18

-----------> [docs.google.com]

Seekord siis viimane kaalunumber ka tabelisse lisatud. Me oleme taas väga tublid olnud - kokku kadus meie puusadelt/kintsult/tagumikult/ja kust kõik veel 9kg, mis jääb vaid 0,5kg alla esimese nädala tulemusele. Loodame sama ilusaid ja veel paremaid numbreid ka järgmine reede, mis ei olegi enam mägede taga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 17. January 2012, kl 20.51

See nädal läheb küll metsa. Loodetavasti teil on olukord parem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 17. January 2012, kl 22.47

"Õnneks" kaalun enne reisi, seni sujub. Aga Sul, Jo, on veel aega 2 päeva tubli olla, ka paigalseis nädalakokkuvõttes on parem, kui tagasiminek. Ole vapppper!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. January 2012, kl 23.04

Mina püüan siin end motiveerida sellega, et kui on juba kõvasti vaeva nähtud kaalu langetamisega, siis kas ma tõesti tahan lasta õgimisega sel kõigel tagasi tulla - hakka jälle otsast peale. Parem ikka see mis juba läinud EI TULE ENAM IIAL TAGASI!!
Mul ju nii juhtus, enne jõule sain mitu kilo alla ja siis peale aastavahetust nagu niuh kõik tagasi - nuta või naera, kõik mu töö ja vaev läks vett vedama. Lubasin endale, et seda enam ei juhtu ja nüüd üritan ka seda libadust järgida.

Ärge laske pead norgu ja hoidke siht silme ees - järgmine kaalumine on juba varsti.

Seniks olge tublid!!!

PS! Nu kui lähebki halvasti, siis ei tohi alla anda, vaid edasi võidelda!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 18. January 2012, kl 09.58

Tere!
Kas teiega siin ka liituda saab?
Ma sobiks igati teie kaalu nr ja no teeks selle uusaasta lubaduse siis teoks,tahaks enne juubelit vähe kabedam välja näha!Juubel mul siis ennem jaanipäeva!
Hetke kaal minul 82,7kg!
Käin trennis vähemalt 3 kord nädalas ja minu kõige suurem lubadus sellel aastal,ei koogile ja saiakestele!!!!!!Need mu suured lemmikud,kuna olen väga palju toitlustusega seotud siis see selline väga pingeline mu jaoks,kuna hommikul ahjusooje saiakesi nähes ja nende lõhna tundes läheb ikka meel nukraks!Õnneks poodides käies mind saiakesed ei tõmba,ikka väga värskelt!
Teiseka ei söö ma enam mitte peale kella 18,kunagi olen seda proovinud ja mõjus kaalunumbrile ehmatava kiirusega!
Aga jaksu jõudu ja kindlat meelt meile,loodan,et saan kampa lüüa!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. January 2012, kl 11.14

Kuna mina sel nädalal enam kaalule ligi ei pääse, annan oma ilusa numbri reedeseks vaheetapiks ära täna hommikuse seisuga: 89,6 => -1,5.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. January 2012, kl 12.47

Merr - suurepärane number. Ma ei kujuta ette, mis see number veel reedeks oleks olnudspinning smiley sticking its tongue out Panen selle tabelisse ka siis alles reedel, eks!

Ja nüüd siis tiisu??? Mina võtaks ta kampa, eriti kuna inimesel nii kindel siht silme ees ja meie ka ju alles alustasime, aga siiski küsiks teiste duellitajate arvamust ka. Kuigi vaikselt hakkab tunduma, et siin duellitajad püüavad rohkem omaette nokitseda kaalu kallal, tulemused on siiani muidugi selle poolt. Ilusate numbrite saladust ei taha keegi avalikustada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. January 2012, kl 15.19

Olen poolt, seltsis segasem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 18. January 2012, kl 15.32

Olen ka poolt

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 18. January 2012, kl 15.57

Mulle meeldib just see,et suhtleks natuke oma vahel siin,kuigi jah võib juhtuda,et ise kaon ära vahepeal,kuna mul on aastased kaksikud siis teinekord kuidagi napib aega siin kriblamiseks!Aga üritan ikka igalõhtul käia ja kõik siia ära märkida ja teiega suhelda sündmustest mis toimub!
See kaalu langetamine,nagu suitsetamisest loobumine ma ütlen!!!Kuna ma peale kella 18 ei söö,siis lähen mõni päev magama juba koos poistega,kuna lihtsalt nii tahaks miskit head näksida,aga kui juba voodisse ennast saan,siis läheb mööda see söögi isu!
Tore kui saab siin punti võtta ja suhtleme !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. January 2012, kl 16.33

Tere tulemast tiisu! Reedel siis on järgmine kaalumine ja siis panen sind ka tabelisse ritta. Seniks aga head langetamist!

Õhtuse söömisega on minul nii, et räägitakse küll reeglist - mitte süüa peale 18. Aga samas olen lugenud sellist juttu, et oleneb kõik, mis kell õhtul magama minna. Kui sööd enne 18 ja magama lähed peale südaööd, siis pead üle 6 tunni suutma olla söömata. Tean, et see on ikka suht raske, halvim variant on meeletu õgimishoog. Seega, kuna mina lähen reeglina magama kell 23-24, siis sätin viimase söömise 19-20 kanti ja siiani see sujub. Kui poja õhtul magama jääb, siis kulutan mina veel oma viimase energia trenniga (teen pilatese harjutusi või mässan crosstraineril) kuni võhm väljas, küürin siis end karedama harjaga ja see järel kolan veel netis/vaatan telekat juues ära vähemalt pool liitrit vett. Ja milline uni siis veel tuleb magussmiling bouncing smiley
Ja kaalunumber on ka järgmisel hommikul palju meeldivamsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 19. January 2012, kl 10.26

Mina olen ka poolt, tuld kilodele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 19. January 2012, kl 10.47

Kõik on nii tublid! Ma ise praegu mõtlen, kas minna täna trenni või hoopis õppida lisatunnike homseks eksamiks... Tegelikult peaks õppima, aga sel nädalal pole jällegi üldse trenni saanud ja magusat on tarbitud üleliia. Jahhh. Homme ei taha kaalule küll minna.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 32


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.