Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 32
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 19. January 2012, kl 11.59

Mina ka juurdetulija poolt.

Mina ei suuda küll õhtul söömist kella 18 ajal teha.. Esiteks seetõttu et siis alles sõidan autoga töölt koju teiseks kuna magama tavaliselt alles 00:00 ajal siis selleks hetkeks hakkab silme eest mustaks minema grinning smileygrinning smiley

Söön tavaliselt 19-20 vahel ning siis õhtul kui veel millegi järele isu näksin porgandit või värsket kurki grinning smiley vahest joon lihtsalt teed. Ja kui näen et päeva norm väga vähe täitunud siis näksin midagi head sinna tee juurde.

Kõige suurem probleem on see et olen hullult kookide fänn ja tahaks hirmsasti neid küpsetada - ning siis ei suudaks piirduda 1 tükiga tongue sticking out smiley

Paar päeva tagasi küsis mees et ta ei mäleta millal viimati sõime kooki - ma siis moka otsast vastasin et küpsetagu seekord ise ja sel ajal kui mina kodust ära the finger smiley

Vot sellised lood.. ja kaalunumbri lootust ei hakka praegu rikkuma - lodan et langeb samas tempos siis saan esimese nädala miinuse ehk uuesti smiling smiley Selleks et ma liiga ei muretseks tavaliselt iga hommiku ei kaalu vaid nt e,k,r

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 19. January 2012, kl 12.05

No mina ka magama kella 24 ajal,aga nüüd juba harjunud ,esimene nädala oli selline võitlus iseendaga!Ja suur koogi sõber olen ma ka,et see on mu jaoks suurem proovikivi!
Mul jälle mure see,et tahan ennast koguaeg kaaluda,nüüd üritn seda mitte teha,aga täna hommikul küll tegin ja number juba ilusam!
Eks homme hommikul on numbrite kirjutamise aeg!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. January 2012, kl 23.02

Viimased ponnistused, kohe kohe on hommik ja rahvas astub kui üks mees kaalule ning kuulutab kõigile seal nähtut.

Loodan, et on ilusad numbridwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 20. January 2012, kl 06.55

Jess, tänane näit paneb mu jälle rõõmust hõiskama ja need söömata kommid ja koogid ja trenni higipisarad on kõike seda vaeva väärt-92,1kg on mu tänane kaal ehk jälle on kadunud veidi üle 2 kilo, täpsemini 2,1 kg. hot smiley
Ma olen nii-nii õnnelik, et need kilod, mis hiilisid viimase 9 kuuga mu kehale, nüüd samuti kibekiirelt ära lähevad( et vähemalt viimased, mis tulid, läheks jooksuga spinning smiley sticking its tongue out ).
Nüüd aga ootamas ees sünnipäevane nädalavahetus, eks näis kas ma järgmisel reedel oma kaalunäite sama õnnelikult sisestan winking smiley
Teile kõigile ilusaid numbreid spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 20. January 2012, kl 07.02

minu kaal on 88,7, miinust 300 gr .
Väga tasa ja targu grinning smiley Aga peab tunnistama, et ei ole ka toite üles märkinud, kohutav kiire peaks järgmise nädalal lõpus läbi saama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 20. January 2012, kl 07.52

Oi seda hommikust rõõmu minul täna!!1Samuti on minu treeningud ja söömise kontrollimine saanud positiivse tulemuse 82,7 oli kaal kolmapäeval 18.01 ja täna hommikul kaalule astudes näitas kaal mulle 81,0!1!!!!!-1,7kg
Üritan järgmisel nädalal sama tubli olla,äkki saan siis enda kaalule uue numbri esimeseks!
Ja mis kõige parem selle asja juures,et olen loobunud saiakestest ja koogis ja sellest,et õhtuti ei söö,aga ei nälgi siin !
Aga pühapäeval lähen katsikule ja siis premeerin ennast koogi tükikesega küll!
Jõudu kõigile ja üritame ka nädala sees oma toimetusi siin jagada,see suhtlemine on edasiviiv jõud ,ma arvan!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.47

Minu selle nädala tulemus on -1 kilo, kaal oli hommikul täpselt 106. Mitte palju, aga nädal oli ka ebatavaline - tütre sünnipäev, suur koormus tööl ja trenni olen vaid kaks korda jõudnud, tavaliselt käin 3-4 korda nädalas. Jõudu ja edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.12

Mustkohv-mina leian et oled väga tubli kuna kaaluakotus nädalas loetaksegi ju tervislikuks u 1 kg smiling smiley

Mina päris selleni ei küündinud kuna minu närkus grinning smiley Creme brülee oli ühe päeva menüüs ja ei suuda 1ga piirduda vaid sööma pean 2 grinning smiley

Minu tänane kaalunumber 91,0 ehk -800 gr
Loodan et järgmine reede satun juba selle 8ga algava numbri peale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.19

Tere kõigile tublidele kaalulangetajatele, numbrid siin ju üks ilusam kui teine. SUPER TUBLID!!!

Minu hommikune kaal 111kg ehk -1,7, tunne on väääääga mõnus ja tuju on super-hüper-mega hea. Läheneb mu esimene eesmärk, kus keskmine number asendub peagi 0-ga smiling bouncing smiley

Jätkame samas vaimus, jeeeeeehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.28

Tervitused!
Nii hea meel on lugeda, kuidas teil kaal kolinal langeb. Minul nii suuri ja äkilisi muutusi ei ole, aga siiski õiges suunas liikumine.
Täna hommikul kaal 92,1 ehk siis miinus 900 g.
Nädalavahetusel on üks suuremat sorti sünnipäevapidu tulemas, loodan, et väga ei libastusmiling smiley

Jõudu ja ilusaid miinuseid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 20. January 2012, kl 13.02

Mul tekkis mõte, et paneks meie tabelisse kirja ka kaalu eesmärgi, milleni keegi jõuda soovib, siis oleks koguaeg siht silme ees ja ma saan märkida eraldi rea, kui palju kellelgi eesmärgist veel puudu???

Võiks määrata ka kindla aja, millal eesmärk võiks olla saavutatud. Võttes matti siin teistest duellidest, siis jaanipäevaks kauniks võiks olla esimene eesmärk??? Mul endal on kaotada veel kuhjaga kilosid, kuid esimene super-eesmärk oleks 99, jaaniks peaks see isegi olema teostatavcool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 20. January 2012, kl 13.10

See on hea mõte thumbs up, samuti võiks olla kirjas pikkus, sest sama kaalu ja erinevate pikkusega inimestel on sama eesmärgi/kaalu saavutamine erinev.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 20. January 2012, kl 13.48

Tervitus! Läbi raskuste tuli 97,3 kg. Üks eksam veel jäänud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 20. January 2012, kl 13.50

Lühiajalise eesmärgi mõte on hea. Minu esimene soov oleks 99 kilo enne 1.aprilli. Kasv on 168 cm ja vanus 34 aastat. Ideaalis sooviks jõuda kaaluni 68, nii vähe ma kaalusi 10 aastat tagasi, enne vanema lapse sündi, ei tea, kui võimalik see on, aga ma vähemalt püüan. Kaaluabi kalkulaator arviutab, et selleks kulub praktiliselt aasta, loodan, et soovi ja kannatust mul on. Alustasin siin novembri lõpus kaaluga 116, nüüd olen 10 kilo kergem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 20. January 2012, kl 15.37

mul siis täna 99,3. ei läind seekord nii hästi kui eelnevalt. pikkust mul 175cm.

Anneke avalda oma edu saladus. Kuida sul koguaeg nii palju alla läheb? Tahan kaa!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 20. January 2012, kl 18.41

Minu pikkus 160,eesmärk on 58kg aga see peaks olema lõpptulemus,hetkel seaks eesmärgiks kõigepealt sõbrapäevaks 75 ja kindlasti tahaks 1.05 kaaluda juba 6ga hakkava nubriga!
Vanust 34,kaksikud tegid minu kaaluga imet ma ütlen,ega ma ennem ka mingi piitspeenike ei olnud,aga no sünnitama minnes kaalusin ju 108 ja kõhuümbermõõt oli 135,aga kaalutõus tegelikult eelmisest plikast juba pihta hakanud so siin 7aastat tagasi!
Jõudu ikka!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 20. January 2012, kl 19.44

Minu pikkus 181, vanus 38, jaanipäevaseks eesmärgiks on 77 kg, märtsi lõpuks tahaks saada 83 peale. Loodan, et see ikka õnnestubwinking smiley
Uusmina- ega mul muud saladust pole, kui see, et vesi on mu suur sõber, päevas keskmiselt 2, vahel 2,5 liitrit, kõik toidud kaalun korralikult ja kaloreid täis ei söö, vähemalt neid kaloreid, mis igapäevane liikumine juurde annab-sõidan igal õhtul velotrenažööriga 40 minutit ja umbes 15 minutit vehin hantlitega.
Samuti olen loobunud suuresti nisutoodetest ja igapäevasest piima joomisest ning kommidest (just tööjuures).
Minu suureks mõjutajaks kaalualandamise alustamiseks olid jõulupeo pildid, kus ma ehmatusega pikali pidin kukkuma, kui end piltidel nägin (jätsin märtsis suitsetamise maha ja kilod tulid nii märkamatult, et lausa uskumatu).
Nii et sellepärast ma üritan väga täpselt jälgida, mida ja kui palju söön.
Ja arvan, et edaspidi mu kaal enam nii kiiresti ei alane, aga vähmalt mu jaanuari eesmärk sai külga kiiresti täidetud. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 20. January 2012, kl 20.22

Minul on pikkust 165 ja vahepealne eesmärk on märtsi lõpuks saada kaalust 10 kg kindlasti alla, ehk siis nr 7 peab jälle ette tulema.
Mulle meeldib ka palju vett juua, eelmisel kevadel näitas kaal tänu sellele keskkonnale ikka paremaid numbreid (hakkasid ikka 7-ga) aga kahjuks siis tabas mind tervisehäda ja septembrist detsembrini tuli juurde ca 10 kg- põhjus lihtne- söögiga niiväga ei patustanud aga kui ainult voodis lebada ja päevas 2000 sammu läbi suure vaeva teha siis ei olegi midagi loota...


Praegu võtsin ahjust välja oma juurikad- hmm kui head smiling smiley lõikan paprika-porgandi-sibula peenikesteks ribadeks laotan küpsetuspaberile-plaadile, valan üle oliiviõliga- pipart soola ja segan läbi ja siis ca 35 minutiks ahju. Mulle nii maitseb smiling smiley

Muide- kas keegi teab kas oliiviõli kuulub heade toiduainete hulka ? Mitte kalorite poolest ei mõtle aga tervise- kuna haiguse ajal ammutasin palju kokasaateid siis panin tähele, et tippkokad hästi palju promovad ja kasutavad just õlisid ja ka soojadel maadel ju kastetakse sai puhta õli sisse ja süüakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 20. January 2012, kl 22.51

------------> [docs.google.com]

Seekord siis seis selline, et hetkel oleme kambaga oma eelmise kahe nädala tulemusele juba tuule alla teinud (isegi kui maha lahutada meie uue liikme selle nädalane super tulemus, siis on ikka ilus number) ja see seis pole veel lõplik.

Lisasin tabelisse infot juurde: VANUS, PIKKUS, I EESMÄRK. Ootan puudu olevat infot. Kui kellelgi saab eesmärk täidetud, siis teeme tabelis vastavad korrektuurid ja lisame uue eesmärgi cool smiley

Kui avastate mingeid vasturääkivusi tabelis, siis tõstke lärmi. Kui tundub, et tabel on liiga kirju, siis meie nimede osa on nö "külmutatud", ehk osa infi saab kerida peitu, aga nimed jäävad näha (loodan, et on mõistetav lause, ei tea neid täpseid arvuti termineidtongue sticking out smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 21. January 2012, kl 10.01

Minu pikkus 162 cm ja olen 27a soovitud kaal 75 01.aprill - ehk utoopiline smiling smiley

Enamus kilod tulid 1 lapsega, teisega jäi neid pisut vähemaks kuid tuli hiljem jälle juurde mittekorrektse söömise pärast kuna 2 last kool ja töö võtsid ära minu ajast 99% nii et magamiseks ja jälgimiseks mida ma söön jäi ainult 1% aega grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Kopsiine soovitaksin sul teha nii et see soovkaal ja kuupäev läheksid kaalu muutuse protsendist edasi. Võib jätta näiteks paar vahet vahele et silme ees kirjuks ei lähe.
Samuti võiks olla eesmärk ja kuupäev eraldi ning juures veel üks rida kus on vahe : eesmärk-hetkekaal

Kas seda tabelit saab ka keegi teine muuta? siis saaksin ise aidata ju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 21. January 2012, kl 10.21

midagi sellist mõtlesin
Tabel pisut teisiti

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. January 2012, kl 13.33

Nii muutsin veidi soovituste kohaselt meie tabelit, lisasin kui palju eesmärgist puudu.

Siku, kui soovid tabelit muuta, siis saada mulle (näiteks erakirjana) oma gmail aadress ja siis lisan sind tabelit muutma. Päris avalikult kõigile muutmiseks ei tahaks anda, aga kui veel keegi duellitajatest soovib tabelit täiendada, siis andke oma gmail.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 21. January 2012, kl 13.43

Ei mul ei ole seda ise vaja muuta smiling smiley
Said täpselt aru mis ma mõtlesin smiling smiley minu pikkuse ja muud andmed saad ka lisada

Minu pikkus 162 cm ja olen 27a soovitud kaal 75 01.aprill - ehk utoopiline spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 21. January 2012, kl 14.16

Minu pikkus on 160cm!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 23. January 2012, kl 12.15

Merri täiendavad andmed:
vanus 41
pikkus 174
eesmärk 76
tähtaeg 27.06.2012

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 23. January 2012, kl 13.36

mul vanust 26. ja kuna 1 aprill siin populaarne, äkki prooviks mina selleks ajaks 9 eest ära saada ehk siis 89,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 23. January 2012, kl 15.01

Saadan ka oma täiendavad andmed tabelisse panekuks:
vanus 36, pikkus 174 ja esimene vahe-eesmärk oleks 20.märtsiks 84 kg peale saada. Pikaajaline eesmärk oleks 69, aga sinna on pikk-pikk maa minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 23. January 2012, kl 16.11

Tere.tere

Vabandan kohe,et näitu ei andnud,kuid järgmine reede kindlasti
Jõudsin reisilt tagasi ja kaal sama,mis eelmine reede,kartsin juba,et äkki on tõus

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 24. January 2012, kl 09.22

Minu numbrid oleksid siis 36 ja 163. Eesmärgiks on 1. juuli ja 85 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. January 2012, kl 19.03

Terekest!
Uus kaalumine muudkui läheneb, aga minul pole see nädal kaal veel allapoole liikunud (pigem ähvardab tõusta, nuuks). 2 päeva on veel võimalik seisu parandada, eks ma pean siis end ikka kokku võtma.
Tabel on saanud üsna kirjuks (natuke veel andmeid puudu), aga nüüd on hea ülevaade, kes meil siin kõik kokku on saanud. Kahju, et Chrizzzu pole endast tükk aega märku andnud, uuuuu, kus oled????

Ja nüüd siis läheb lahti rabelemine selle nimel, kes esimesena püstitatud eesmärgi allutab.

Oleme tublid ja vaprad ja eesmärkidele teeme tuule alla the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 32


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.