Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 32
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 24. January 2012, kl 19.29

ennem ei märganud seda eesmärgini jäänud kilod kokku grinning smiley pea sada kilo vaja maha saada kamba peale.

PS minu vanus on 32

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 24. January 2012, kl 19.35

Minul sel nädalal võimalus kaaluda jälle kas kolmapäeval või siis juba laupäeval, kodust ära ühiskondlikul toitlustamisel ja toidu mõõtmine-kaalumine on täiesti välistatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. January 2012, kl 23.16

Muutused - tegin tabelis väikese tsiki-priki ja voilaaa üle 100kg peab kokku veel kaduma ja kui siia lisada veel kahe duellitaja eesmärk, oi meid ootab kõva tööcool smiley

Merr - soovitaks sul anda kolmapäevase ehk siis homse kaalu, siis saad täpselt nädala vahet kahel kaalumisel. Samas hea oleks kui kaalumine toimuks teistega ikka rohkem lähestikku, siis oleks jälle laupäev sobivam. Eks sa ise vaata (ehk siis kui kolmapäevane kaalunumber ei meeldi, siis pinguta laupäevase nimeltongue sticking out smiley).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 25. January 2012, kl 01.20

Jeeeeš, Boss!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 26. January 2012, kl 20.41

Nii nii, homme jälle tähtis päev - kaalumise päev.
Seekord ma pigem kardan kui ootan kaalumist. Hetkel on minu moto, et ei oleks plussi.

Loodan ilusaid miinuseid, kas või natukene ilusaid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 27. January 2012, kl 06.49

Hommikust, minu tänane kaalunumber on 91,1, kadunud 1 kilo.
Jess, kõik on kontrolli allsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 27. January 2012, kl 07.36

Hommik,

minu kaal on 88,3.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.55

minu kaal 98,0 thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.48

Tere, minu kaal 105 kilo, 1 kilo kadunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 27. January 2012, kl 12.15

Tere! Minul oli küll täna hirm plussi ees, aga õnneks siiski 91,8 ehk -0.3 kg. Kahjuks läks see nädal selliselt, et mitte ühelgi päeval ei jõudnud trenni, isegi mitte kõndima, niiet lõppkokkuvõttes olen tulemusega rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 27. January 2012, kl 12.27

Minul 97 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 13.21

Mina olen sellel nädalal kohutavalt palju trenni teinud ja vett joonud,aga natukene siin koogikestega patustanud!
Kaal hommikul siis 80,3 seega ikkagi -0,7kg!
No ehk järgmine reedel õnnestub see 7 sinna esi numbriks saada!
Trenn annab mulle sellise poweri,et ei tea kohe mida ära teha,nüüd juba olen käinud nii trennis,et body pump ja siis vesiaeroobika otsa või jõusaal ja siis 7km kõndi!
Ei tea kust mul see kõik tuleb praegu,aga kohe fännan seda liikumist!
Kahju,et sellel nädalal oma 79,9 kätte ei saanud,aga kui tubli olen siis saan järgmine nädlal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 27. January 2012, kl 14.46

Nii kallid tublid duellitajad, siin praegu ei näinud ma mitte ühtegi plussi ja minul ka ei ole. Jeee!!
Hommikune kaal 110,6kg ehk -0,4kg.
Mul on selline huvitav taktika, et üks nädal läheb maha üle kilo ja siis järgmine nädal alla kilo. Aga see ju päris äge, keskmine tuleb sinna 1kg kanti, mis tervislik kah. Seega järgmine nädal ootaks nagu suuremat miinusttongue sticking out smiley (muidugi ilma korralik olemata see ei õnnestu).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 27. January 2012, kl 15.02

tsau
minu tänane kaal 88.8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 27. January 2012, kl 16.50

Mu kaal vist näitab eiteamida. Kuna olin pettunud oma hommikuses kaalus (no tunne oli hoopis teine) siis astusin praegu kaalule ja vopaa- 700 gr vähem kui hommikune kaal. Aga las tabelis olla ikka see hommikune, vahetan kaalul patarei ära ja siis saabub tõehetk. Loodan et see on ikka minu kasuks smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 27. January 2012, kl 18.52

On endalgi seda ette tulnud, et päeval kaaludes on kaal väiksem kui hommikul, kuigi hommikul peaks ju kõht tühi olema ja keha siis ju kergegrinning smiley Ei teagi miks see siis nii on, enamasti päevane kaal ikka 1kg kanti suurem kui hommikune. Nii et patarei ei pruugi süüdi ollaconfused smiley

Memm - kui aega ja tahtmist, siis kirjuta endast rohkem. Meil nüüd tabelis igaühe vanus, pikkus ja esimene eesmärk (mitte see suveks 50kg, vaid 10-15kg kaalu langust).

Huvitav, kas me Chrizzzust ka veel midagi kuuleme. Loodan, et sa pole alla andnud!!!

-------------> [docs.google.com]
Tabelis on praegu nii ilus number -35kg. See on meie nelja nädala kaotus (andmeid veel puudu, seega number veel kasvab).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 28. January 2012, kl 12.47

Nii, mõtlesin, et valin, kas anda kolmapäevane või laupäevane näit tabelisse, ma annan mõlemad. Kolmapäeval 89,7 ja laupäeval .... 89,7. Mis tähenab +0,1. Aga ma olen selle üle väga õnnelik, kuna eelmise 1,5 sisse mahtus 5 mõõtmisvaba päeva ja 5 pudelit veini.

Kus on loogika: nädalad, kus ma olin ülihoolas toidupäeviku täitja ja sõin alla etteantud kaloraaži, kadus 0,2 - 0,3 kg ja nüüd siis, kus ma kütsin pastasid ja alkot, kaal püsib grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Chrizzzu
Kuupäev: 28. January 2012, kl 14.06

oh issand eelmine nädal ma ei jõudnudki üldse arvutisse, seega ei saanud oma eelmise nädala kaalu anda, aga tänane kaal oli 81,6 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 29. January 2012, kl 12.23

Tere lõunast tublid duellitajad.
Vabandan tuli ett reedel kiire käik eestist ära ja ei jõudnudki enne internetti külastada. Täna aga tagasi jaminu reedene kaalunumber oli 90,2 kg ehk -800 gr

Vabandused veelkord.. järgmine nädal tean et pole midagi plaanis seega saan reedel ilusti kaalunumbri edastada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 29. January 2012, kl 12.27

Üks päev korralikkust koos suusatamisega ja näit hoobilt -900g. Loodan, et juba järgmisel reedel annan oma panuse grupiviisilisel massilisel kaalualandamisel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. January 2012, kl 14.21

Kaunist pühapäeva jätku kõigile!!

Seekordsed kaalunumbrid on taas ritta saanud ja kokku -6,5kg kadu 12 duellitaja peale. Keskmiselt pool kg inimese kohta - lihtsalt teadmiseks, et meil grupina läheb kaalu langetamine väga edukalt.

Vaatasin, et järgmisel kaalumisel muutub nii mõnegi duellitaja kaalunumbri esimene number väiksemaks (näiteks 9 muutub 8-ks) ja see on ainult positiivne. Ootan väga seda aega, kui minu kaalunumbergi kahekohaliseks saab. Pean ausalt tunnistama, et nii kaua ei ole ma juba tükk aega suutnud kaalulangemise joonel püsida. Kõige suurem hirm ongi pluss-nädala ees, sellepärast teen ka kõik plussid suureks ja punaseks. Nulliringi jätan siiski roheliseks, sest hullem ikka ju kui juurde tuleb.

Nii et Merr - sul on mida tasa teha, seega pinguta ilusa suure rohelise miinuse nimelsmiling bouncing smiley

Ja kõik teised ka, pingutame ilusama kevade nimel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. January 2012, kl 14.59

Nii, ma hakkan nüüd ennustama grinning smiley
Tegelikult vaatasin veidi meie tabelis olevaid eesmärke ja arvutasin, kui palju peaks keegi vähemalt järgmiseks reedeks kaalu kaotama, et oma eesmärk õigeaegselt saavutada. Saadud number on keskmine langus, mille peaks iga nädal saavutama ja siis on eesmärk käes.

tiisu................2,1
siku................1,6
kontorirott......1,0
Anneke73......0,9
uusmina.........0,9
Muutused.......0,9
Merr...............0,6
mustkohv.......0,6
kopsiine.........0,5
Jo..................0,5

Seda ei pea üldse tõsiselt võtma. Kuna ma selle siin välja arvutasin, siis tahtsin ka teid lihtsalt teavitada. Mulle lihtsalt meeldib arvutadayawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 29. January 2012, kl 23.21

Noh, mina luban pühalikult, et ma teen selle 0,6 ära ja rohkem ka veel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 30. January 2012, kl 13.26

Mulle tundub seekord, et mul ei ole enam nii hea hoog sees ja suurt kaalulangust enam ei tule.
Aga seepärast sai ka mu esialgne eesmärk selline seatud, et oleks vähemalt võimalus eesmärki püüda. Mul on lihtsalt järjest kolmel nädalavahetusel sünnipäevad peres ja nii see hoog raugeb...

Aga hea uudis on ju ikkagi see, et see oli mu esimene kuu siin KA-s ja mu pluusi nööbid ei kisu enam eest lahti... Ja see on see, mis näitab, et mu eesmärk(vähemalt jaanuari oma) on väga hästi täitunud. Sest tihtipeale kaal ju ei langegi, kui ennast veidike liigutadasmiling smiley
Jumal tänatud et ma väikseks jäänud riideid ära ei visanud, nüüd on mille poole püüelda...hot smiley

Praeguse külmaga on ilmselt kõige raskem kaalu langetada, sest kogu aeg on nii külm, et tahaks kogu aeg midagi närida, et sooja saada.
Kuidas teil on, või on ainult mul nii?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 30. January 2012, kl 13.30

Aga siiski ma loodan, et saan varsti oma kaalunumbri alguseks kirjutada 8, ...ma tõesti loodan winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 30. January 2012, kl 14.29

Äea põe, Anneke, ma ka´i põe winking smiley
Kõigil tuleb pikas perspektiivis ette nädalaid, kus on võimatu kaalulangetada (nagu mul eelmine), anna lihtsalt endast parim ja näe pikka sihti silme ees. Kui aga põdema hakkad, teed lihtsalt enda elu raskemaks, ei muud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 30. January 2012, kl 14.34

Külma ilmaga mitte ei närita vaid neelatakse, teed peamiselt tongue sticking out smiley
Eriti mõnus, kui päevase kalorinormi hulka mahub ka pisike koogitükike tee kõrvale!!

Muide külmaga peaks keha rohkem energiat kulutama ka lihtsalt puhke asendis, keha püüab end ise soojendada. Ja väga hea nipp, kuidas sooja saada ilma toast välja minemata ja võimlemata, on koristamine. Mul on koristuspäev iga reede, vähemalt 1,5 tundi ja higi voolab ojadena, tõsine trenn.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 30. January 2012, kl 16.10

Anne ma tean täpselt mida tunned,mul on olnud samamoodi,et kaal ei alane,aga mõni riideese tundub seljas parajam kui varem!
Mina olen ikka oma treening lainel ja tean ka seda,et kindlasti ei näita kaal mulle koguaeg miskit positiivset nr,kuna trenni tehes jääb mingi hetk kaal seisma!
Õnneks meil kõik suuremad sünnipäevad ja pidustused nüüd tulemas alles mai kuus,aga siis ikka väga tihedalt!Ehk selleks ajaks on kaalunr ilusam ja harjumus juba sees,ennast kontrollida!
Täna siis jälle õhtul 2h trenni body pump ja lõdvestuseks vesiaeroobika otsa!Küll enesetunne on hea kui palju trenni teed,ma kohe naudin,ainult et abikaasa siin hakkab ärrituma,kuan tema ju siis meie röövlitega kodus üksi!
1,2aastase kutid teevad ju vingeid sigadusi!!!
Jõudu selleks nädalaks ja üritame kõik mitte libastuda!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 01. February 2012, kl 10.12

JEEEEEE

Mina läksin see nädal seda teed et iga hommiku end ei kiusa ja kaalule ei lähe...
Ja mida ma siis täna nägin!!! ( viimati käisin kaalul pühapäeval)

MINA ALUSTAN NÜÜD NUMBRIGA 8 juhuuuuuu

Polegi ammu millegi üle nii rõõmus olnud

Pisut veel puudu kopsiine soovitatud miinusest kuid sinna ligilähedale ehk ta tuleb smiling smiley
Ma olen nii rõõmus spinning smiley sticking its tongue outdrinking smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. February 2012, kl 15.40

Küll on hea lugeda kaasduellitajate edusammudest, palju õnne Siku ja hoia (suurenda) seda langust ikka reedeni.

Ma siin ise ka pingutan selle nimel, et kaalunumber algaks 109,... midagi. Aasta tagasi nägin seda numbrit viimati ja kui ometi näeks see reede jälle.

Seniks aga edu kõigile, pühendume oma eesmärkidele!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 32


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.