Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 32
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. February 2012, kl 16.16

Blogides peamine mure näksimishood ja kontrollialt väljumine. ma siis lasin end sellest mõjutada ja tunnen täna ise ka pidevat isu millegigigigi järele. Seni vapper smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 01. February 2012, kl 21.27

Õhtust smiling smiley Kui hästi läheb siis ma kopsiine etteantud languse korrutan kahega sellel nädalal. täiesti pöörane nädal, reede-laup süüa ei jõudnud midagi aga tantsida ja juua sai kõvasti smileys with beerPühapäevase päeva magasin maha, esmaspäeval lihtsalt ei tahtnud süüa ja nüüd on vist magu nii kokku kuivanud et söön poole sellest mis plaanisin. Loodetavasti ei tule järgmiseks reedeks tagasilööke, et keha säästma hakkab.

Aga hetkel on tunne mega, kohe selline, et olen ilus tark ja osav


Külm on küll ja söömise asemel mõtlesin et teen ühe klaasi veini

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. February 2012, kl 21.31

Duell motiveerib, eile läksin peale südaööd oma käimisringile, varem polnud lihtsalt aega. Duellita ei oleks ma seda päris kindlasti teinud smiling smiley sellise kraadiga! Nädalavahetusel SPA-sse, suusad kaasas.

Tüdrukud (mina, kui vanim, võin nii öelda :p), 2 päeva on minna - peame vastu!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 01.02.2012 21.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 02. February 2012, kl 14.32

Mina küll ei kavatse nädalavahetusel ninagi välja pista grinning smiley Siinkandis on kohutavalt külm, koolid on inimtühjad ja pühapäevaks lubas koguni -35. See nädal tuleb maha kanda. Õnneks on võimalik koduski trenni teha ja vast ikka plussi ei lähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 03. February 2012, kl 07.27

Hei, minu tänahommikune kaal ei tee mulle suurt rõõmu, aga õnneks oli ikka miinus, mitte pluss.
Olen juba mitmendat päeva hullus nohus ja eile õhtu sai tasside kaupa teed joodud (loodan et mõned grammid jäid sinnaspinning smiley sticking its tongue out).
Seega, Kopsiine tehtud ennustusest jäid mõned grammid puudu...
-500g, tänane kaal 90,6- no ei saanud veel 8 esinumbriks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 03. February 2012, kl 07.47

Hommik,

mul oli imelik nädal ja kaal on 86,7, maha seega 1,6 kg. Vääääga tore

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 03. February 2012, kl 07.55

Ka minu nädal ei ole päris "tavaline". Mul on siin olnud nädalad, kus kaal püsib enamvähem samas paigas ja siis 3 imenädalat, nii ka seekord.
Kaal täna hommikul 86,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.00

No nii minu tagasi löök mida ootasin!!!!Kaal siis sama 80,3!!!
Kolmapäeval kaalusin ja nägin nr 79,6,aga täna hommikul siis taas 80,3,aga tean et kui käid trennis siis võib isegi juurde tulla natuke mõni nädal,kui alla minna,seega on hea,et nr on sama!
Aga juba on riideid mis väga hästi selga lähevad,aga ennem natuke pitsitasid ja siit seal on arugi saada ,et olen ennast liigutama hakanud!
Loodan,et ma järgmiseks reedeks saan siia ka selle 79,6 kirjutada!!!!
Muidugi eile õhtul jõin ka kõvasti teed ja vett,et äkki sellest minu kaalu nr selline,on ju öeldud,et ära õhtuti vett väga joo see mõjutab hommikust kaalu,kui vaja kaaluda!
Aga ma ei heida meelt ja rahmin edasi!
Me saame hakkama nagunii,kas siis varem või natuke hiljem!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.01

Ehh, tuletasin oma eelmise nädala näitu meelde, see -3,3 kg tundub ikka päris ulme valdkonda kuuluvat - järgmisel nädal ei lähe siis jälle miskit!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.11

Hommikut tublid duellitajad!!!

Ikka samad sõnad - kõik on nii tublid olnud, tabel tuleb ilus roheline spinning smiley sticking its tongue out

Ja ma ise suutsin seda, mida väga ootasin, kaal hommikul 109,7 ehk -0,9kg.
Trillalllaaaa-tralllalllaaa ridi-radi-ralla smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.42

Minu kaal hommikul 113,6, vaatamata külmale, vōib öelda, et hästi läks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 03. February 2012, kl 11.02

mul täna 97,6. üks päev oli tsipa vähem aga mis teha, eks ta ikka kõigub.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 03. February 2012, kl 11.35

Tervitused kõigile!
Mina ikka lasen oma "teosammul" edasi, peaksin vist oma nime äkki kontoriteo vastu vahetama tongue sticking out smiley Tänane kaal 91.3, seega jälle kõigest -0,5 kg. Merr ja Anneke73, milline teie päevane kalorinorm on? Teie miinused teevad kohe kadedaks, tahaks ise ka natuke suuremat miinust mõni nädal näha. Muidugi suudan rõõmu tunda ka selle üle, et midagigi maha läheb, aga ikkagi...grinning smiley Vaatasin just oma päevase kalorikoguse üle ja mõtlesin, et äkki olen liiga pika aja peale oma eesmärgi sättinud. Nüüd nihutasin eesmärgi lähemale ja kalroinorm läks kohe tükimaad väiksemaks. Katsetame uut nädalat!
Ärge siis külmal ennast heidutada laske ja jääme uusi miinuseid ootama!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 03. February 2012, kl 12.10

Hommik! Mul 96,7 kg, väga stabiilne langus kogu aeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 03. February 2012, kl 13.26

Minu kalorinorm on 1605, selle söön reeglina täis ja mõni päev veel pealegi, aga igaõhtust rattaga sõitu-41-42 minutit ja 15 minutit kodust jõusaali (hihismiling bouncing smiley, hantlitega vehkimist)kirja ei pane. Kui ongi päeval mõned kalorid üle olnud, siis sellest katab ära ja jääb varuks ka. Aga loobunud olen nisujahust toodete tarbimisest, suhkrut ei tarbi pea üldse, minu toidulaual on hommikul võileibade asemel pigem müsli ja ikkagi, kõik söögi ma siiski kaalun üle, kas mahub mu päeva kalorinormi või mitte. Eks näis, kas selline kaalulangus mulle ka edaspidi osaks saab, aga ma siiski töötan selle nimel, et suveks vähemgi vorm oleks.
Ütleme siis nii, et ma võtan kogu seda kaaluteemat väga tõsiselt, sest jõulupeo pilte vaadates tabas mind tõeline šokk- ma pole elus nii palju kaalunud, no ega peeglisse ka väga vaadata ei tahtnud ja pilte ju tavaliselt ka iseendast ei tee.
Seega, see esimese kuu tulemus KA-s andis mulle motivatsiooni jätkata grinning smiley ja loodan,et jõud ei rauge enne suve.

Merr, super tulemus sel nädalalhot smiley, Muutused- ka väga šeff tulemussmiling bouncing smiley, kõik teised- me kõik oleme ikka super tublid, et liigume miinuspoolel, mis sest et teosammul, tähtis on see, et edasi või kasvõi paigal, aga mitte tagasi.
Loodan, et järgmine nädal pole enam nii külm ja keha ei hoia igat grammi pekki enam kinni ja järgmise nädala tulemus on kõigil veelgi rahuldustpakkuvamad. Seniks aga -kui vaja andke üks päev isudele järele, küll järgmisel päeval tagasi võtate ja ärge külmetage.
Ilusat nädalavahetust, Annespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. February 2012, kl 14.56

Küsimus MUSTKOHV'ile - kas sinu edastatud kaalunumber ikka peab paika, sest selle numbri järgi oled sa nädalaga minust raskemaks muutunud????eye popping smiley
Panen sulle tabelisse 103,6kg, sest see tundub nagu õigem olevat?????

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 03. February 2012, kl 16.11

Õige märkus. Ikka 103,6, telefonis toksides läksid näppud sassi. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 04. February 2012, kl 07.57

hei hei, minu eilne kaal oli 89,3... ei tulnud päris nii palju miinust kui vaja oleks kuid ega ennast sel nädalal õue ka ei tahtnud vedada!

Seega olen rõõmus ka 900 gr üle sest tõemeeli ei ole end peaaegu üldse liigutanud välja arvatud eelmine laupäev...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. February 2012, kl 20.00

Nu ma ei tea, külm hakkab vist naha vahele pugema, sest kuidagi ei suuda täna õgimist kontrolli alla saada. Muudkui vitsutan angry smiley
šokolaadi isu on ka meeletu, aga õnneks ei ole seda hetkel kodus (loe: sai otsamoody smiley), kui just kuskil kapi põhjas veel vanast varust vedeleb midagi, aga sunnin end mitte seda otsima minema.

Loodan, et pean vastu ja kaal vähemalt ei suurene, see ikka oleks hirmus laks. Ei taha ühtegi plussi oma kaalulangetamise teel näha, mitte enne kui igatsetud 99 on kaalul näha.

Soojust südamesse!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 05. February 2012, kl 19.26

Kontorirotile.


Minu kaloraaž on veidi alla 1 700kcal.

Nendel päevadel, kus ma ikka päevikut täidan, söön ma pigem alla, mitte meelega, aga ma ei söö palju kaloreid andvaid toite, seda juhul, kui mul on õnnestunud toit tööle kaasa võtta ja nii. Ja kuna ma peale 18-19 toimuvat õhtusööki enam ei söö, siis ma lihtsalt ei jõua enamasti neidki kaloreid täis süüa. Nisujahu ja suhkrut ei ole ma ammu kuritarvitanud, küll aga jätsin ära tööjuures magusa näksimise nälja peletamiseks, lisaks üritan kinni pidada toidukordade arvust, mõnikord siiski jääb midagi vahelt ära ka.

Trennis ma ei käi, üritan 3-4 x nädalas 45-60 min. kiirkõndi teha ja paar korda suusatamas käia (väga tõhus kalorikulu tuleb sealt). Lisaks vöökoha tuunimiseks ca 3 x 15-30min. hularõngast. See on kõik.

Samas on mul juba olnud mitmeid perioode, kus kaaluda ja/või märkida ei õnnestu - sel nädalavahetusel siis oli Saaremaa Spa trip, ainuüksi hommikusöökidega läksin liiale (tõsi eile lõuna jäi vahele - suusatasin ja protseduuritasin). Nii hea puder ja nii hea lõhe... aga kõikidel päevadel siiski tegin 30 min-1 h jalutuskäigu.
Eks reedel paistab, mis minu eelmise nädala drastilisest langusest järgi on, kui kaal kukkus minu ühe kuu eesmärgi võrra. Ma pole eriti optimistlik smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 06. February 2012, kl 11.25

Tervitused!
Aitäh, Anne ja Merr, et võtsite vaevaks natuke pikemalt oma tegemistest kirjutada. Sain nii mõnedki head näpunäited. Nisujahu tooteid olen hakanud nüüd ise ka vaikselt kõrvale jätma, saiad-koogid niiväga mind ei ahvatlegi, aga olen terve elu igasuguseid pastatooteid armastanud, eks ma pean nüüd uue lemmiku endale leidma. Võitlus šokolaadiga ei ole ka veel lõppenud, aga vähemalt olen magusa piimašokolaadi asendanud tumeda šokolaadiga ja kogused on ka kontrolli all. Sel nädalavahetusel käisin sünnipäeval ja arvan, et suutsin oma isud päris ilusti kontrolli all hoida. Kindlasti läks päeva kalorinorm küll lõhki, aga tean, et olin tublim, kui muidu pidudel.
Trenni poole pealt käin ise kord nädalas ujumas ja joogas, sügisel käisin ka aeroobikas, aga praegu on see asi soiku jäänud. Võimalusel käin 2-3x nädalas õhtuti kõndimas ja hularõnas on ka viimasel ajal rohkem rakendust leidnudsmiling smiley
Aga pusime siis ikka rõõmsalt edasi, kergema elu poolethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 06. February 2012, kl 13.38

Hei, kas meie tabelit sel nädalal ei tulegi?confused smiley
Nägin täna isegi unes, et otsisin ja otsisin, aga meie tabelit polnud. Me ei saa siis üldarvestusse ka ju?
Või ma lihtsalt ei näinud?eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 06. February 2012, kl 14.13

kui esilehelt vajutad lingile on ka õiged nr juba sees tabelis smiling smiley link



Kopsiine on tegelikult nii tubli et paneb nr minu meelest jooksvalt tabelisse



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Muutused 06.02.2012 14.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. February 2012, kl 14.37

Tabel on täitsa olemas, kui siin lehel linki (link tabelile on ikka sama) pole, siis saab selle eelmiselt lehelt leida, seepärast teen ka alati punase rasvase noole juurde. Üldtabelisse saame ikka sisse smiling smiley

-----------> [docs.google.com]

Tahtsin enne kokkuvõtte tegemist ikka kõigi andmed ära oodata, aga tundub, et Memm52 ja Chrizzzu on kas hädas arvuti ligi pääsemisega või on neil mingeid muid takistusi.

Teen siis meie jaanuarikuu kaalu langetamise kohta mõne sõnaga kokkuvõtte:

* kadunud on 45,7kg ja loodan, et neid ei leia me enam kunagi ülesthe finger smiley

* kõige rohkem kaotas mitteväärtuslikke kilosid Anneke73, meie üldkaotusest teeb see 16,6% APLAUS!!!

* veel suurepärased panused: mustkohv 14%, uusmina 11,8% ja Merr (oma viimase nädala supertulemusega) 11,4%

* väikseimad kogused kilosid kaotasid memm52 ja Chrizzzu, kahe peale kokku meie üldkaotusest 3,5%

* meie kamba kogu kaal on endiselt üle 1 tonnieye rolling smiley

* eesmärgina on meil kaotada 86,4kg. Kui vaadata jaanuari tulemust, siis võiks need kilod kaduda kahe kuugaspinning smiley sticking its tongue out

Ühesõnaga: supertublid

Kõigile jõudu ja jaksu, tegutseme rõõmsalt edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 06. February 2012, kl 14.49

Oh ma rumalake, vot seda ma ei osanudki vaadata. thumbs down
Ma olen ikka teisi duelle ka jälginud ja seal pannakse ju alati uus tabel ülesse.
Aitäh Muutused!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 06. February 2012, kl 18.31

Statistika poolelt veel, et me oleme eesmärgist täitnud tubli 34,6% ehk 1/3 on ajalugu smiling smiley Vahva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 06. February 2012, kl 22.46

Issver sussver kui tublid ikka kõik on!
See nädal läheb vist tuksi,ise tunnen juba,kuna kõik 4 last kõhugripis ja ütlen ausalt sellest sita ja okse koristamisest kõva kopp ees,nii juba laupäevast saadik!Aga täna juba olukord parem!!!!!!
Aga kuna emme muudkui roogib ja ei maga,kuna pisikesed on kohe kurnatud ja viuksuvad öösel,siis ju minul kohe magusa leti äärde asja poes!
Ent siiski ma püüan anda endast parima,kindlasti ei loobu isegi kui sellel nädalal ei vea!
Ainult oma eesmärgi pean vist 1 märtsiks lükkama,sest 14 veebruar ju kohe kohe ,seega mina võtan uueks sihiks 75kg 1 märts!!!!
loodan,et saan kolmapäevast trenni!!!1
Oleme ikka vaprad edasi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 06. February 2012, kl 22.54

4 last - minu lugupidamine. Saage ruttu terveks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 06. February 2012, kl 23.11

Tänud Merr!
Selle 4 lapsega meil naljakas lugu kohe ,plaan oli ju kolm ja selle pesamuna tegemine võttis aega!!
Ja kui ma siis sinna ultrahelisse läksin ja öeldi,et kaksikud olin alguses ikka ehmunud küll,mees siiani naerab mu nägu kui tulin arsti juurest,ma olin ikka täiesti sõnatu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 07. February 2012, kl 22.10

Kes Jaanilahingust osavõtta plaanivad? Ise kahevahel, veel üks võistlus samal päeval kaalumisega - kas on mõtet...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 32


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.