Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. April 2012, kl 22.08

Hommikul tuleb siis kaalule jälle astuda. Kuna viimati käisin kaalul laupäeval, siis olen üsna põnevil, milline number sealt paistab. Ma imestan, et ma nii kaua kaalust eemale olen suutnud hoiduda, muidu ikka sai igapäev kaalutud, mitu korda päevas isegi.

Sööke ei ole üles märkinud, söönud olen seda, mille järgi isu parasjagu on. Muidugi on menüüs ikka juurvili ka olemas, korralik liha ka, piim ja leib samuti. Sinna vahele šokolaadikommi, küpsist jne mõnusat. Olen arvestanud sellega, et kui ikka on puude lõhkumine 2 tundi, siis ju võin endale kommi lubadagrinning smiley
Õhtul ei söö peale 18-19 enam ja olen siis ka võimelnud natukene.

Loodan ilusaid miinuseid kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 19. April 2012, kl 22.24

Kellele sa neid puid nii palju lõhud koguaeg - tervele alevile???
Homme hommikul saab häid numbreid kirja panna... mina hoidsin sihti kõvasti silme ees smiling smiley Ehkki - ma küll lubasin, et hakkan üleskirjutama jälle, aga seda pole siiski juhtunud, olin selleta joonel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 20. April 2012, kl 05.51

Hommikust,
minu kaal täna sama, mis eelmine kord-83,2, seega nulliring. Aga kuna käisin kolmapäeval keha koostist mõõtmas, siis saan aru, et ega mul lähebki just nüüd üliraskeks- nimelt koorus sealt välja tõsiasi, et mu keha on tunduvalt lihaselisem kui tavainimestel ja seega, et mitte edasi lihast kasvatada ja veel pisut pekki kaotada, on vaja vastupidavustrenne, mitte lihastrenni.grinning smiley
Aga mina seepeale tegin 63 minutit crosstraineril, terve jõusaaliringi-3*10 seeriat ja siis veel ujusin 500 meetrit. No imelik kah, kui kaal langeks.grinning smiley
Uskumatu, aga selle kehakoostise mõõtmise andmete analüüsimisel sain kiita, et mu toitumine on väga hea, kehas on kokku rasvasid vähe ja mu keha on mu bioloogiliseest vanusest 2 aastat noorem.hot smiley
Seega, ega see kaalunumber mu jaoks enam vist väga tähtis polegi...Tahaks küll veel veidi kaotada, aga eks näis, jaanipäevani on veel aega...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 20. April 2012, kl 06.24

Vau, Anneke, tubli oled!!!

Aga minul näed jälle natuke kaalu juures: 105,2 ehk +0,3kg

Nüüd Tartu Maamessile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 20. April 2012, kl 07.00

Minu enese kättevõte kandis vilja, see eelmise nädala pluss, ehkki loogiline ja pisut põhjendatud, ei andnud mulle rahu - eesmärk: nelja kuuga kuue kuu tulemus kätte saada, aitas mind.

76,8 -2 kg; on küll ebanormaalne tulemus nädala kohta, kuid vaatan seda kahe nädala lõikes. Mis ma tegin? Olin põhimõtteliselt 2/3 toortoiduline (esmaspäevast alates).

Järgmisel nädalal olen Eestist ära kolmap.-laup. ilmselt jätan näidu kolmapäeval.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 20.04.2012 07.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 20. April 2012, kl 07.37

Hommik, minu kaal seekord 84,2.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 20. April 2012, kl 08.38

Tere, minu nädalatulemus 90,9 kilo, ehk miinus 0,8.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 20. April 2012, kl 08.55

Mustkohv, sa oled imetlusväärne. Mis on küll sinu saladus, et sa kunagi ei komista smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 20. April 2012, kl 09.12

Tänan, Merr! Ma ise vahel imetlen, et kaal langeb. Aga ma panen kõik söödud kirja, absoluutselt kõik, joon palju vett ja käin korralikult trennil, minu jaoks on see vesiaeroobika. Viimasel ajal püüan 5 korda nädalas treenida. Ja ees on veel pikk tee, minu ideaalkaal on 67 kilo, samapalju ma kaalusin 11 aastat tagasi, enne tütre sünni. Aga ma ei kiirusta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 23. April 2012, kl 15.16

Ma püüan ka nüüd olla üdini korralik, kõik söödu panen ilusasti kirja ja püüan kaloritega mitte lõhki minna. Kalori arvestusel ma trenne sisse ei pannud, seega iga füüsiline liigutamine peaks olema puhtalt peki arveltwinking smiley

Eile tegin Pärnus lapsevankriga natsa üle 2 tunnise jalutusringi, käies ka mere ääres, kus oli nii mõnus soe päike!! See oli tõesti suht rahulik kõnd, aga siiski jalutamine!!! Natuke sõin oma lubatud kalorid üle ka eile, oli lihtsalt vajadus, aga see ei olnud komm ega küpsis, vaid grill-kana koos lahjema versiooniga makaronisalatist, magustoiduks mõnus pirn.

Täna vaaritasin värskekapsahautist. Mõnus!!! Sõin koos redisest-tomatist-salatilehest salatiga ja kartuliga, kõrvale keefir!!! Minu etteantud lõunasöögi kaloritest jäi isegi puudu veidi.
Loomulikult ei ole ma ka veejommist unustanud, just sai 0,5l õlleklaas tühjaks, klaas oli ikka veega täidetudtongue sticking out smiley

Muide, puude lõhkumisega saan ma veel kaua mässata, neid jagub, peab jaguma mitmeks talveks!!! Õnneks teeme puid vaid omale. Kuna mitu talve ei saanud puid metsast kätte, siis nüüd see aasta mees muudkui vedas ja vedas ja vedas. Nüüd, kus ta siis 12kg kaaluva mootorsaega neid pakkudeks saeb, ei jõua ta iseennast ära kiruda, et küll neid puid ikka sai palju. Aga nuh väike liigutamine kulub tallegi äracool smiley
Ja muidugi, kui puud saavad saetud, siis algab ladumine...
Nii et edu mulle ja teile ka!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 25. April 2012, kl 06.56

Nõndaks, ma sel nädalal täna õhtust pühapäevani taas eemal kodust ja Eestist. Panen oma kaalu kirja, seda enam, et jõudsin oma kaua oodatud eesmärgini - 75,9 (-0,9 nädalaga).

Uut eesmärki ma seekord veel ei ütle, kuna ma järgmise reede ja sama kaalu osas olen pisut skeptiline kuna ei söö kodus ning enda tehtud toitu.

Ilusat langemist kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 27. April 2012, kl 05.49

Jeee, ta langeb siiski-82,3 kilo, ehk miinus 900 grammi. hot smileysmiling bouncing smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 27. April 2012, kl 07.38

Minu kaal täna 89,5 kilo, nädalaga 1,4 kadunud. Väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 27. April 2012, kl 08.47

Hommikut!!
Minul kaal täna 104,2 ehk -1kg. Vääääga rahul tulemusega!! Lõpuks ometi üks ilus miinus mul saavutatud!! Kui edaspidi ka saaks siia nii ilusaid nubreid ritta panna.
Ja mis kõige ilusam, lõpuks ometi sain kätte -10kg. Jehhuuu!!!hot smiley

Kuna seekord on kõik nii tublid olnud, siis kamba peale kokku tuleb ka ilmselt ilus miinus, hetkel neljakesi juba -4,2kg.
Ja muide, meie tabelis toimus väga ärev koha vahetus!! Eks vaadake ise cool smiley

MEIE TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 27. April 2012, kl 09.14

Ootasin seda kohavahetust juba ammu, sest vaadates Merri iganädalasi supertulemusi pidi see ju tulemawinking smiley
Aga eks ma püüan uuesti oma koha tagasi võita cool smiley
Jaanipäevani on veel aega...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 27. April 2012, kl 22.00

Lätlased toitsid 3 päeva nii, et silme eest must! Kaalu poole ei julge vaadata. Läheb ilmselt tükk aega, enne kui söödud toidud ja joodud vein mu kehast lahkuvad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. April 2012, kl 08.52

Taas mul tatitõbi kallal, seekordki koos peavalu ja kurguvaluga. Haigus tähendab ka seda, et ei saa õue puid lõhkuma. Kuidas ma seal neid lõhun, kui ühe käega pean taskurätti hoidma...

Seega tuleb nüüd söömisel korralikult silm peal hoida ja kõik kenasti üles märkida. Lasengi siin silme eest läbi erinevaid roogasid, millede seast siis täna üks hõrgutis valmis teha. Mure on muidugi selles, et kinnise ninaga ei tunne ju mingit maitset, seega hõrgutis saab see olema teiste jaoks, mina võiks sama hästi lihtsalt saepuru närida.

Ja siis on veel see mure, et tabelisse sai seekord vaid neli uut kaalunumbrit kirja, kuhu siis ülejäänud kolm on kadunud??? Uusminal on juba kolmas puuduminesad smiley
Algul oli meid 12, nüüd vaid 7 tabelis ja järgmine nädal veelgi vähem. Vähemalt need, kes veel alles, on küll kõik väga tublid olnud. -82kg seitsme peale ei ole mingi naljaasicool smiley

Jätkame ikka kõik kenasti, kes siin meiega, kes kodus üksi nokitsedes!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 29.04.2012 08.52.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 30. April 2012, kl 12.43

Ma võin teile õpetada, kuidas kaalus juurde võtta: 5 päeva ja + 4kg.

Hakkan aga jälle otsast, vähemasti sai nüüd kõik isud ära rahuldatud smiling smiley smiling smiley smiling smiley Kuu aega ei pannud midagi kirja, nüüd panen, et järjele saada.

Reedel näeme winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 30. April 2012, kl 13.34

5 päevaga +4kgeye popping smileyconfused smiley oli see vast söömine!!!! Aga loodetavasti oli see seda väärt!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 30. April 2012, kl 15.30

Nädal päädis sellega, et ühe noobli söögipaiga juhataja kodus toimusid traditsioonilised puudelõhkumis-ladumistalgud. Noh ja seda head ja paremat, mis laualt ja liudadelt läbi käis kahe päeva jooksul ... siiamaani on kõht täis, ehkki ikka väheke püüan söögiaegadel /juurde/ manustada täna. Inimene on oma kõhu ori grinning smiley

Jumal tänatud, et ma oma graafikust ees olin....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 30. April 2012, kl 15.42

Ära jah päris vee peale jää, söö ikka "leiba" (loe: juurvilja, puuvilja, liha....) ka juurde!!!
Ole tubli, reedeni on veel aega!!
Mul endalgi kipub allamäge minema, söögiisu on meeletu, kuigi kinnise nina tõttu eriti maitset ei tunnegi. Lugesin just artiklit lihtsast nipist, kuidas kaalust alla võtta. Põhimõte selles, et toit peab olema hästi maitsev, siis saab isu kiiremini täis, koguni 10-15% pidi inimene väga maitsvat toitu vähem sööma kui maitsetut!!!
Teooria-teooria-teooria!!! Miks praktika alati nii raske on???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 30. April 2012, kl 16.33

Krt, see teooria ei pea paika, ma poleks ju söönud, kui ... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. May 2012, kl 18.59

Selle nädala ainumas eesmärk on väga erinev varasematest:
kui tavaliselt tahame võimalikult kaugemale eelmisese nädala numbrist, siis mina seekord püüan jõuda võimalikult ligilähedale eelmise nädala tulemusele. Ja ma ei põe oma meeletuse pärast üldse, mis on isegi naljakas - tean, et sellist sööma-joomaorgiat ei tule isegi mu sünnipäeval kuue nädala pärast smiling smiley


Ad aspera per astra, sõpsid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 02. May 2012, kl 21.32

Ma hetkel ei teagi, mida sellelt reedelt oodata. Mitu päeva pole juba toite kirja pannud, söön umbes tunde järgi. Liigutamist on ka vähe olnud, sest nina on endiselt tatine. Tänane hommik erines veel sellepoolest, et ärkasin meeletu peavaluga ja nüüd olen tänase päeva sellega ka võidelnud.

Aga ega polegi siin mõtet passida, valuvaigisti mõju hakkab taas kaduma, seega uus tablett sisse ja tuttu.
Homme hommikul kaalun end, siis on näha, mis reedel ka oodata on!!??

Nautigem kevadet (selle ilu ja valu)!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 02.05.2012 21.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 04. May 2012, kl 05.46

Hommikust,
minu tänane kaal 81,7kilo, ehk miinus 600 grammi.smiling bouncing smiley
Tasa ja targu spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 04. May 2012, kl 07.00

Tere!


Olin täiesti teadlik, et tuleb korralik pluss. Kuid võta näpust. Minu kaal täna hommikul on 75,7 ja -0,2. Imed päise päeva ajal smiling smiley Hea, kui kindel siht on silme ees - kolme nädala pärast algav puhkus ja reis on ülikõvad motivaatorid. Lubasin, et hakkan toite taas kirja panema, tegin seda ühe päeva ja sellega piirdusingi.

kopsiine, minu uus eesmärk saab olema KA ideaalkaal 72,7 ehk kaotatud 20,9 kilole ekstra 3 kg juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. May 2012, kl 08.24

Hommikut!
Minu kaal täna 104 ehk siis kaduma läks vaid 200g.
Ei saagi aru, miks see number nii pisikeseks jäi, eile hommikune kaalunumber oli pisut ilusam ja kuna eile toiduga üle ei pingutanud ja liikumist oli ka, siis lootsin tänaseks veel ilusamat numbrit. Aga läks nii nagu läks, eks siis järgmine nädal on jälle ilus suur miinus.

Merr - sa ikka tubli küll, kui suurest plussist võlusid nädalaga pisikese miinuse!!!

Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 04. May 2012, kl 09.23

Tere! Minu kaal täna 88,8 - miinus 700 grammi, ei ole palju, aga sihikindlalt.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 04. May 2012, kl 13.40

Tere,


minu 2 nädala kaalukäotus on 100 gr smiling smiley kaal 84,1

Pean tunnistama, et ei ole jõudnud ühtegi toitu märkida samuti 2 nädalat.
Käimas ei ole ka käinud, aga tahaksin hirmsasti ja vaim on ka tegelikult valmis. Plaan on järgmisest nädalast jala tööl käima hakata. see peaks tegema ca 20000 sammu. Vaatab ka pean oma plaane ka

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 04. May 2012, kl 16.04

tiisu on läinud, uusminal pole eelmised 3 nädalat kaalu antud, tõstame alla.

10 väikest neegrit viisil ... ja järgi jäid neid kuu-uuus ...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.