Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 31. May 2012, kl 22.02

Nonii Tiburullid, hommikul siis taas tõehetk! Minu esmaspäeva hommikune kaal oli 77,8 ... eeee --- mmmm .... täiesti uskumatu, kui lihtne on see kaaluhüpe tulema.
Teisipäevast saadik on olnud hullumeelne töönädal ja ei mingit füüsilist, vee joomisega ei ole ka jälle sinasõber olnud. Täna pugisin pool päeva mandleid, mida olin ostnud liiga suure koti, et neid 10 kaupa nosida.... ja hullult isutab magusa järgi. Seni vastu pidanud smiling smiley Reede ju tuleb! Pöidlad ristis, et ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 01. June 2012, kl 05.44

Tere hommikust,
minu tänane kaalunumber mind väga ei rõõmusta-79,5, miinus 100g, kuigi äkki ikka peaks? Sest juurde pole ju õnneks tulnud...

Aga ausalt öeldes pole ma sel nädalal pingutanud ka, iga päev vähemalt 1 jäätis, mandlid, kookoshelbed...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. June 2012, kl 07.56

Mis ma oskan kosta või kuhu pista. Eile siis läksin veel südaööl tunnisele käimisele linna teise otsa ja tagasi, et täna oleks julgem kaaluda.

Kaal näitas on 72,8 ehk -0,2. Pärast kõiki neid veine, baguette, jäätiseid ja juustusid Pariisis on see ulmeline tulem. Aga ma olen nüüd heast ja paremast isud täis saanud ja edasi taas "korralik".

Ideaalkaaluni jäänud 100 grammi - ma ei hakka seda ära ootama, tõstan oma eesmärgi nüüd 69-le, uus isiklik motivatsioon on 7-st lahti saada, mul on kahe nädala pärast sünnipäev, selleks ajaks ei jõua, vist ... ohh, läheks juba soojaks, öösel pidid käed otsas ära külmuma!

Kui Anneke on mures, et 0,1 on vähe, siis ma lohutan - ei ole, kõik nädalad, mis pole plussis, on kordaläinud. Külm kevad on samas andnud meile ajapikendust rannavormi saavutamiseks smiling smiley Per aspera ad astra, sõbrad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. June 2012, kl 08.40

Hommikut tublid kaasduellitajad!!!
Minu kaal täna hommikul 101,3 ehk -1,7kg. Kordasin oma suurimat langust seekord!!! Juppihjeeeeeejejeihot smiley
Suudaks edasi ka sellist õiget miinuserida ajada...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 01. June 2012, kl 08.43

Tere hommikust! Ja minu kaal näitas täna 83,5 ehk täpselt kilo on kadunud. Tundub igav. Edu kõigile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mustkohv 01.06.2012 08.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. June 2012, kl 08.57

No nii, eelmise nädala kogutulem -2,7 on löödud ja Muutused veel teadmata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. June 2012, kl 14.19

MEIE TABEL
Meid on 5 duellitajat alles. Alates 1.jaanuarist oleme viiekesi kaotanud 83,6kg (jah, puudu veel Muutused tulemus). 5 kuud ja 83,6kg!!!??? SUPER JUUUUU!!!???

Ma pean ikka oma kaasduellitajaid kiitma, teie suurepärase esinemise tõttu kannustan ma ka ennast igapäev ja ütlen liigset koogitükki/šokolaadi/kommi jne võttes: REEDE ei ole enam kaugel!!!! Ja kui see magus amps rändabki suhu, siis üritan ma selle kulutamiseks midagi tõsisemat ette võtta!! Kuigi jah, olen laisk ja seda on ka minu pluss-nädalatest näha. Esimene pluss häiris kõige rohkem, teine mitte enam nii väga, aga see viimane +0,6kg tegi mu ikka väga pahaseks. Et mis mõttes?? Aga pahameel tasus ära, tulemus see nädal oli palju ilusam. Mõte on ka järgmiseks reedeks pingutada, tahaks kangesti kahekohalist numbrit oma kaalul nähacool smiley

Merr ja Anneke hakkavad küll juba soovkaalu jõudma, Muutustel ja mustkohvil on natuke pikem tee veel minna, aga mina pean siin veel päris pikalt pingutama. Aga ega ma ei tahagi dieeti pidada. Luban endale siiski kõike, aga arvestan kogustega rohkem. Tunnen ennast ja tean, et selline tegutsemine väikeste sammudega toob palju parema tulemuse.

Jõudu ja jaksu edasi rabelemiseks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. June 2012, kl 16.59

Oujeee, uuel reedel on mul taas võimalus ilus miinus ette näidata, vist!!?? Vähemalt praegu nii tundub. Tulin just väljast, lõhkusin puid 2,5 tundi ja nüüd on endal selline tunne, nagu oleks mina hoopiski tümitada saanud. Kui esimest kirve vastu pakku lõin, käis seljast jõnks läbi, mõtlesin, et soohhh nüüd siis on selg õhtal, pole mitu nädalat puude kallal kirvega käinud. Aga äigasin vaikselt kirvega edasi ja ilmselt sain lihased soojaks, sest 2,5 tundi lõhkudes möödus imeruttu ja hulka tööd sai tehtud.

Nüüd siis peaks midagi mõnusat (tervislikku) sööma ja siis on hommikul rõõm kaalult uusi ilusaid väikseid numbreid lugeda!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 03. June 2012, kl 17.45

Mina pedaalisin 2 tundi. Tuulega võidu. Ja peale sain maiustada oma lemmikmagustoiduga - kodujuust murakamaitseline - peale trenni PEAB valku sööma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. June 2012, kl 21.35

Nii nii, homme siis taas kaalumine!!
Ma siin pingutan ilusa numbri nimel, imepisike lootus on isegi kahekohalist numbrit näha, aga nuh kui seekord veel ei õnnestu, siis järgmine kord kindlasti.
Tublilt andis motivatsiooni juurde täna õhtul moment, kui mu lemmik siidpluusi nööbid taas kinni läksid ja pluus ei jäänud mitte kuskilt kiskuma, istub kui valatulthot smileyhot smileyhot smiley Ja mul on seda pluusi just nüüd vaja, lähen kontserdilegrinning smiley

Olge mõnusad ja pöidlad pihku!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 08. June 2012, kl 05.45

Hommikust, minu tänane kaal 79,3, miinus 200g...
Väga visalt lähevad need viimased kilod...smiling bouncing smiley
Aga sellest pole hullu, üldpilt on juba palju-palju parem... grinning smiley
Käin igal õhtul ikka kõndimas, aga olen osa oma teekonnast-ca 30 minutit, asendanud jooksmisega, väga mõnus tunne...Ja lihased ju teatavasti kaaluvad rohkem grinning smiley
Täna õhtul on plaanis sõita Rakverre Ööjooksule...
Eelmisel nädalal liitusen ka Hope Relay-ga-8 päevaga olen kogunud 30 Euri(kõndides ja joostes, kuigi võiks ka rattaga sõita) ja liikunud kokku veidi üle 100 kilomeetri...Nii et mina olen ise rahul, isegi kui kaal seisab smiling bouncing smileyhot smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 08. June 2012, kl 07.59

Juhhhuuuuuuu!!! Yipi-yipiyeiiii!!!
Mu kaalunumber on KAHEKOHALINEsmiling bouncing smileyhot smileycool smiley

99,6kg ehk nädalaga taas -1,7kg

Uskumatu, kust küll sellised numbrid nüüd tulevad????

Igatahes, edasi samas vaimus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 08. June 2012, kl 09.22

Tubli, kopsiine! Tean mida sa tunned! Minu kaal jäi see nädal jonnima ja näitab 83,2 kilo, ehk kadunud on 300 grammi. Põhjust ei tea, trenni olen teinud iga päev ja söönud korralikult. Aga olen rahul, kuna enesetunne on hea ja jõudpu ja tahtmist palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 08. June 2012, kl 09.22

Tere ja mõnusat reedet.

Minu number 0n 72,3 ja -0,5kg.
Läinud on nii, et nädalavahetusel olin tubli ja kaal oli isegi kilo võrra väiksem, kui töönädal on olnud pingeline ja pidevalt on nälg. Lõppes see sellega, et teisipäeval sõin kell 23 õuna ja hunniku mandlleid. Kolmapäeval peotäie Komeedi sarnaseid komme ja eile toimus meil kossuturniirike, mille võitu tähistasin õhtul hilja šampuse ja kringliga.

Niisiis, olen ma oma tulemusega -0,5 ikka väga rahul grinning smiley
Kopsiine, mul on Sinu üle väga hea meel, usun, et saad nüüd lisa motti edasi kelgutada smiling smiley Annekesele ilusat jooksu!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 08.06.2012 09.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 15. June 2012, kl 07.44

Tere hommikust kõigile! Minu kaal täna 82,2 kilo, kilo kadunud. Olen väga rahul. Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. June 2012, kl 08.17

Tere hommikust ja päikest palju paistku!
Minu number 72,3 ehk eelmise nädala näit. Tuleb söögi- ja joogirohke nädalalõpp, kopsiine - liida mu vanusele +1.

Mustkohv - sul tuleb oma eesmärki siin tabelis värskendada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. June 2012, kl 08.40

Hommikut!!
Mina lasin see nädal kõik käest - sõin rohkem ja muidugi ikka paremat kraami ning liigutamist oli ka vähem, lisaks juurde alkohol, pidu ja õhtune söömine. Lootsin jääda vähemalt samasse kaalu, aga siiski tuli pluss ära.

Kaal täna 100 ehk +0,4kg.
Kui arvestada et eelneva kahe nädalaga kadus kokku 3,4kg, siis seekord pluss ei olegi nii hull. Järgmiseks reedeks olen oma eesmärk-kaalus ehk siis 99kg. Kuigi ka meil siin on nädalavahetus sünnipäeva pidu/söömisorgia (äia juubel), siis loodan ikkagi enne jaanipäeva esimese eesmärgi saavutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 15. June 2012, kl 10.53

Tere ka minu poolt,
sel nädalal pole minu kaaluga mingit muutust toimunud, seis sama, mis eelmisel nädalal-79,3, aga seda oli ka oodata, sest olen toitunud kogu nädal pigem vabamalt kui varem ( näiteks sõin spagette ja tõdesin- nisujahutooted ei sobi ikka mulle, tunne on nagu täispuhutud õhupallilgrinning smiley...)
Ja kuigi olen igal õhtul liikunud vähemalt 120 minutit ning sellest nädalast alustanud vaikselt ka jooksutreeningutega (esialgu kepikõnd 60 minutit, siis ca 35-40 minutit jooksu), siis kaal näe, seisab paigal eye rolling smiley
Aga kui vaadata sellist üldisemat pilti, siis keha on juba ilusam lihaselisem, ja tähtis on kogu selle kaalulangetuse juures ju ka see, et nahk on selle vaikse langemisega ilusti kaasa läinud, mitte ei ripu koledaltsmiling smiley

Ja nagu mulle kehakoostise mõõtmisel ka öeldi, et sportides tulevad pigem lihased ja see ju kaalu ei alanda...grinning smiley
Nii et, oma eesmärki ma seekord kaalu poole pealt ilmselt ei saavuta, aga liigun ikka vaikselt edasi ja hakkan pigem õppima, kuidas praegust kaalu hoida...spinning smiley sticking its tongue out
Teie olete aga väga tublid thumbs up
Merr, palju õnne ja luba endale sünnipäeva puhul seda, mida soovid- sa oled selle ära teeninud!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. June 2012, kl 15.11

Aitäh Anneke, mu siinsel rännakul jälle üks komistuskivi teepeal, aga ei ma hooli, ei hooli sel puhul kaalunäidust. Suvi on ees ja nüüd on mul aega tiksutada kaalu allapoole ideaalist grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. June 2012, kl 22.21

Merr - minugi poolt õnnesoovid ja pane siis ikka täiega pidudrinking smileysmileys with beer

Jaanipäev on peaaegu käes, aga minul on oma kaaluga veel pikk tee minna (täna juba mõtlesin, et kui esimene eesmärk saavutatud, mis siis järgmine eesmärk oleks???), siis jätkan ma siin selles duellis kindlasti. Eks Merr ja Anneke on küll peaaegu oma soovkaalus, aga tähtis on ka saavutatud kaalu hoidmine. Seega teeme järgmine nädal vahekokkuvõtte meie duellist ja siis punnitame ikka rõõmsalt edasi!! Ka mustkohv mainis korra, et jõuluni veel peab oma kaaluga duelli eks siis ikka meiega ka!!!!!

Millegipärast ei ole ma üldse pahane seekord enda peale, et kaalul pluss oli??? Peas ringleb ainult see lause: 2 nädalat oli nii super tulemus, seega see nädal võiski metsa minna ja kui järgmine reede ei ole vähemalt -1kg, siis... (lõpuni ei julge mõelda, aga ega metslase moodi šokolaadi ka vitsutama ei hakkaks).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 20. June 2012, kl 18.10

See nädal ma paugutan korraliku plussi, täna hommikul oli veel süniipäevajärgsest +4 st +2kg järgi smiling smiley tuleb leppida. Palun rebige te mitme peale siis suuremad miinused, et üldnumber ikka miinuses oleks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 20. June 2012, kl 22.03

Ma pingutan miinuse nimel, aga see nädal kohe mitte ei taha asi õnnestuda. Jaanilahingus on viimane nädal käimas ja meie duellis mul ka ju eesmärk jaaniks 99kg. Tahaks väga-väga selle saavutada, aga täna hommikuse seisu järgi seda ilmselt ei juhtu. Eks siis tuleb edasi pingutada.

Õnneks veedan jaanid tööl, eelnevate aastate kogemuse põhjal tean, et see aeg poes töötades on ikka väga kiire. Seega ei ole mahti end grillvorstidega nuumata ega rohke alkoholiga janu kustutada.

Reedel siis selgub tõde, seniks pingutame seltsimehed duellitajad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 21. June 2012, kl 14.52

Peffi läks minu tubli püüdlus reedeks reele saada - täna kontoris korraldati suvealgus pidu ja peale seda tabas mind šokolaadisöömine, ainus pluss, et see oli mõru šoko smiling smiley

Minu igapäevane töökeskkond on selline (kes faatsepuukis osalised, need näävad):

[www.facebook.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. June 2012, kl 17.49

Merr - ma saan sind lohutada sellega (nagu isegi tead juba), et minu tööpäevad kulgevad veelgi laiema maiustuste sortimendi läheduses pluss veel kõik muud toiduained, mida 1 keskmine Eesti toidupood klientidele pakub.
Aga nagu sa juba varem mulle ütlesid, et suhtu toitu kui suvalisse mööblitükki. Poes šokolaadi riiuli ees meenutan seda lauset üsna tihi, kuigi jah, ikkagi leidub minu ostukorvis ka maiustusi. Ei keela endale midagi, piiran vaid tarbitavaid koguseid moody smiley Seetõttu ei ole ka minu ulmeline kaalunumber nii kiirelt langenud, kui siin teistel duellitajatel. Nagu ma tuttavatelegi ütlen, kui keegi mu kaalulangust mainib (natuke on ikka midagi silmaga märgata), siis MA EI PEA DIEETI, lihtsalt jälgin natuke rohkem oma toidusedelit (enam ei kirjuta üleski midagi) ja liigun rohkem.

Kusjuures, ma kardan edasi minna. Viimati kaalusin 99,5kg 15.apr 2005 (mul on täpselt kõik kirjas, vahelduva eduga olen oma kaalunumbreid üles märkinud) ja nüüd ma lihtsalt ei suuda ette kujutada, et ma peaks vähem kaaluma. Mingi tõrge on kuskil, sellepärast ilmselt peale kahte edukat miinusnädalat tuli pluss ja käesolev nädal ähvardab ka plussi minna.
Kaalunumber 95 tundub minu jaoks lausa utoopiline, see lihtsalt ei saaks olla minu kaalunumber, pole kunagi olnud ju (v. a. 1 kord, kui mu kaal kasvas ja selle 95kg lihtsalt sujuvalt üle kasvas). Rohkem ei ole ma seda numbrit näinud, kaalu olen ennegi kaotanud, aga samamoodi nagu siin duelliski - algus 112-116kg ja siis sealt alla 10-12kg. Ja siis STOP! Kõik!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 21.06.2012 17.52.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. June 2012, kl 22.53

Leidsin kuskilt motivatsiooni ja sõtkusin pool tundi croostraineril. Mõnus!! Pole seda masinat maikuu algusest saadik kasutanud, aga õnneks ei olnudki kõige hullem. Ma ju sõidan jalgrattaga tööle ja tagasi, seega mingi treenituse aste on mul täitsa olemasgrinning smiley
Loodan, et see superwinking smiley ponnistus mõjub ka kaalule positiivselt!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 21. June 2012, kl 22.57

23:55 hakkan riietuma, peab minema teise linnaotsa tiiru ära tegema .... ehkki seekord sitast saia mai tee :s

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 22. June 2012, kl 08.21

Hommikut!!!

Ega ikka ei olnud eilsest pingutusest kasu miskit:
kaal 99,6kg ehk -0,4kg.

Tagasi seal, kus olin 2 nädalat varem. Kõige kurvem on see, et eesmärk jaaniks jäigi saavutamatasad smiley
Aga ega siis see veel lõpp ei ole. Püüan lähiajal 99kg ikka saavutada ja siis mõtlen edasi.

Jõudu ja jaksu edasi rühkida!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 22. June 2012, kl 09.23

Tere!
Minu kaal täna 80,8 kilo, ehk miinus 1,4 kilo. Pole paha. Mul on järgmine nädal viimane enne puhkust. Pärast sõidan suvilasse, kus kavatsen võtta aeg maha. Kaalu kaasa ei tassi, toitu väga kirja ei pane, trennis ka ei käi. Eks näeb, mis sellest saab. Aga olen endiselt teiega. Minu vaheeesmärk on - 31. august - 73 kilo. Tundub pisut ebareaalne, aga katsun.

Toredat suve!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 22. June 2012, kl 10.23

Nüüd ma siis tean (ja annan saba jalge vahel ka teile teada), mis minuga juhtub, kui ma taaslülitan menüüsse nisujahu, suhkru, kartuli, kange alkoholi + ei liigu. Samal ajal jätan joomata vee, sest see lihtsalt ei mahu nende asjade kõrval enam kõhtu ning et i-le täpp panna, sõin ka enne ööd.

75,9
kui ma vaatan oma uusaastalubadusele otsa - on see number tore, eesmärk oli ju 27.06. kaaluda 76kg.
Kui ma vaatan oma eelmise esmaspäeva kaalu, siis see oli 71,1 ja selle kõrval on tänane nr. masendav.

Aga. Õnneks on sünnipäev 1 x aastas ja nüüd on see möödas. Loodan nädala pärast siis suuremat langust Ja olgu mu stoori teile hoiatuseks ja kodus mitte järeletegemiseks !!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 22. June 2012, kl 22.41

Merr - vähemalt ma tean, et sa püüad nüüd üleliigsest kiiremas korras jälle vabaneda. Nägin sind ju täna ratturi kostüümis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.