Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 30. July 2012, kl 22.29

Tere tulemast tagasi meie sekka tiisu!!!
Kaalumine meil ikka igal reedel, järgmise reedeni veel 3 päeva, seega pingutame siin kõik ikka miinuste nimel. Minugi kaal näitas täna hommikul taas ilusamat numbrit.
Panen sulle eelmise reede (27.juuli) kaaluks 72kg ja uueks reedeks ootame siis juba ilusamat numbrit.
Nüüd küsimus Merrile - kas soovid oma koha tabeli alaosast kõrgemale alles jäänud kaalulangetajate sekka kolida??? Ja muide, sa polegi enam kõige kergem meie seas.

Lahe oleks kui veel mõni meie endine kambajõmm endast märku annaks ja räägiks kuidas vahepeal läinud on??!!

Olge tublid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 31. July 2012, kl 21.14

Kurjja ma kaalun seda, võitlen siin hambad ristis, et Leedu-Peedust taaskorjatud kilod reedeks seljatada!Ehk, et ma katsun ikka veel hoidmisega hakkama saada. Kui Viru Folki ja firma suvepäevi ees ei ootaks, võiksin selle augusti lõpu eesmärgiga tegeleda, aga paraku need 2 nädalalõppu kulgevad tõenäoliselt taas ohtra veini lüristamise saatel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 02. August 2012, kl 21.43

oi te ikka nii tublilt thumbs up jätkate. aga ma... pole tubli olnud. pole kaaluabisse juba mitu kuud sissegi loginud ja olen end käest ära lasknudsad smiley nüüd pean jälle üritama reele saada. kuigi jah, suvi on selline ahvatluste aeg. tahaks ju grillvorsti rohke ketsupiga ja muudkui jäätist limpsida

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. August 2012, kl 22.54

Alusta aga otsast, uusmina. See pole raske, kui tahtmist on. Ma olen küll libastunud, aga suvi on vabalt grillvorstivabalt üleelamisel smiling smiley Praegu tuleb nii palju värsket puu- ja köögivilja, et millal siis veel!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 02.08.2012 22.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. August 2012, kl 07.58

Oijah, ma olen juba pikemat aega punktis, kus kaalu ei langetata, vaid säilitatakse juba kätte võideldud numbrit.
Täna hommikune kaal 98,2 ehk -0,1kg.
Motivatsiooni leidmiseks vaatasin oma eelmise suve pilte, kus ei ole mingit lahedat hästi sätitud poseerimist, vaid pildid on tehtud köögi seina värvimise ajal. Mingid suvalised lodevad riided ja veel lodevam keha seal sees. Õudukas!! Enam selline küll olla ei taha, vaid veel saledam kui praegu olen. Igatahes need pildid on nüüd minevik. Sügis hakkab varsti kätte jõudma, seega on tõesti viimane aeg end kokku võtta ja kaal uuesti langema saada.

Tere uusmina, astu aga meie seltsi tagasi. Koos on kergem saledama keha nimel võidelda!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 03. August 2012, kl 08.08

Tere! Minu töö-ja linnaelu soodustab kaalukaotust. Tänane number on 75,8, nädalaga miinus 0,9. Aga nüüd on taas puhkus ja kolin tagasi metsa. Järgmised numbrid minu poolt augusti teisel poolel. Edu ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 03. August 2012, kl 10.09

Tere minu kaal siis seekord 97,5 ehk siis -0,700 seegi asi pea asi et alla läheb.
Kõigile jõudu ja jaksu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 03. August 2012, kl 13.58

no ok annan siis enda hommikuse seisu kah- 99,2. kole ta on aga eelmine nädal oli lausa 3-kohaline, nii et tuleb rõõmu tundu et natukegi väiksem ja pean hästi tubli olema, et kopsiine ja nartsissi sabas püsida

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. August 2012, kl 21.54

Ma olen nüüd iga päev oma kaalu üles märkinud ja seis on endine: algas 98,2 pealt, vahepeal oli 98,6 ja nüüd täna hommikul 98,3. Seega ega homseks midagi head loota ei ole!! Tööl olles on kõige raskem, koguaeg liigutan end ja samas on koguaeg justkui nälg. Kas ma teen valesti seda, et näksin siis kui võimalus on??? Peaks vist pigem sööma kindlate kellaaegade tagant. Aga seal on jälle see viga, et iga päev samal ajal ei pruugi olla võimalik süüa! Rutiin on ikka väga sassi löödud ja selle praeguse jamamisega mingit tulemust ei saavuta, nagu praegu näha on.

Siiski on mu mõtted selle raja peal, et kaalu veel langetada. Oma praeguse kehaga võin hetkel rahul olla, aga usun/loodan, et suudan veel parema saavutada!!

PS! Kui päris aus olla, siis on tahtmine iseendale jalaga tagumikku äsada - mis sa vanamutt jamad, hakka tegutsema!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 09.08.2012 21.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 10. August 2012, kl 08.45

98,2kg ehk muutus on NULL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 10. August 2012, kl 10.04

Tere vihmast augusti kuud minu kaal on 97 seega - 0,500

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 10. August 2012, kl 10.57

Tere, minu kaal - 74,4 kilo, 1,4 kadunud. Müstika!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 10. August 2012, kl 11.53

täna 98,5. oleks tsipa rohkem soovind kaotada aga ei õnnestunud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 10. August 2012, kl 18.46

Mustkohv ja uusmina, kas olete facebooklased?
Me ootame teid suletud vestlusringi. Kirjutage kasutaja nimed, soovi korral erakirjaga, aga andke sellest siis ka teada, kuna nende saamist on raske avastada siinses keskkonnas.
[www.facebook.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 15. August 2012, kl 19.17

seekord jääb mul vist kaalumine vahele. olen maal ja siinne kaal näitab hoopis teisi numbreid. huvitav kumb siis valetab kas minu kaal või ema oma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. August 2012, kl 21.42

Uusmina - valetab ikka see kaal, mis näitab suuremaid numbreidtongue sticking out smiley

Ega minulgi siin rõõmustada pole, jätaks kah vahele kui saaks. Seni pole mul küll õnneks ühtegi nädalat vahele jäänud, aga homme hommikul vaatab kaalult vastu pluss ja selle ju jätaks välja??!!

Igatahes üritan ja üritan ja üritan.... vähemalt praegune kaal enamvähem püsib.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 17. August 2012, kl 07.35

Mina, kui ahjualune, st reaalune, olen taas tagasi oma 72,2 kg juures. Kaal käis mul vahepeal jälle kosmoses ka ju, aga nagu ma öelnud olen, siis ma ei anna alla smiling smiley Täna siis päriselt kosmosesse, selle suve viimane planeeritud komistuskivi - suvepäävad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. August 2012, kl 08.27

Eelmine reede oli kaal 98,2kg, vahepeal 14.aug tõusis kaal lausa 99,2kg peale ja täna hommikul on seisuks 98,4kg. Peaks nagu rahul olema, et plussiks ei ole 1kg vaid 0,2kg??!!

Ühesõnaga 98,4 ehk +0,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 17. August 2012, kl 08.41

Kopsiine, sosista mulle feissis oma tel., ma eile õhtul käisin taas öötrennis, tegin rattaga 1,5 h, koju jõudsin kell 23. Regasin end ära ka järjekordele Tartu rattamaratonile - 40 km kupleid ja pori - 16.sept. Nüüd on põhjust sagedamini ratast piinata. Ja ennast vormida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 17. August 2012, kl 10.57

Tere minu kaal on 96,5 olen sellega täitsa rahul nädalavahetusel oli äia 60 ja süüa sai kuis jaksas 15 oli mehe sünna ja samma asi sõin kuis jõutsin aga ikkagi miinus loodame ,et läheb edaspidi ka nii hästi.

Kõigile jõudu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. August 2012, kl 21.52

Nartsiss paneb ikka täiega miinuseid, see on see tervislik vahemik ju!! Mina jään järjest kaugemale maha...

Merr - hetkel on seis selline, et kuna mu paariline puhkab tööst, siis pean mina kõik õhtud tööl olema ja nii veel poolteist nädalat, kuni esimene vaba õhtu tuleb. Päev lõpeb alles 22.15, siis on sinul ammu esimene soe naha vahele sõidetud ja mõtled juba koju mineku peale. Aga pakkumine ise on lahe, ma hoian selle meeles.

Mustkohv läks tagasi metsa, uusmina on ka kuskil "kolkas" ilma oma kalli kaaluta.... tiisu ja Anneke on omad kaalud vist üldse ära kaotanud või siis tülli pööranud kaaluga??? Ühesõnaga meie read on hetkel hõredad...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 17.08.2012 21.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. August 2012, kl 13.44

Pole midagi, küll tulevad sügiseks kõik jälle metsast välja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 18. August 2012, kl 23.50

Mina olen hetkel jah tülis kaaluga, ma ei ole nõus nende numbritega, mis ta mulle näitabspinning smiley sticking its tongue out
Ja eile läks kaalumine täitsa meelest...Täna küll kaalusin, aga numbrid ikka sama koledad- 82,3sad smiley
Nojah, ega kedagi peale iseennast pole ju süüdistada ka...
Aga siiski - lihas kaalub rohkem, kui rasv, ega ma eriti ikkagi põe ;-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 19. August 2012, kl 12.39

mina olen kaaluga sõber - ka pärast kõiki augustikuu üle- ja läbielamisi, on kaal seal, kus ta oli suve alguses. Ideaalkaal - 500g smiling smiley Trennimotivatsioonid lähitulevikuks on paigas (Trt. rattamaraton) ja ma isegi mõtlen, et ehk on võimalik nüüd siis taas langetamisele mõelda... mu eesmärk siin ju kirjas 31.08. grinning smiley

*teisalt jõusaal hakkab lihasmassi kasvatama, mis võib pigem kaalule lisa anda. vaatame.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 20. August 2012, kl 15.07

MEIE TABEL

Nii nii.... Kuna Anneke avaldas oma kaalunumbri, siis panin selle ka tabelisse kirja ja mis nüüd küll juhtus meie tabelis!!!!! Eks vaadake ise!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 20. August 2012, kl 16.32

Ei midagi hullu, kui vaid mustkohv metsast välja pääseb ja meie brigaadi päästab smiling smiley Järgmiseks reedeks, mis on ju varsti, tuleb kõigil end kokkuvõtta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 23. August 2012, kl 09.53

ilus oleks olnud mõelda jah et oh ma olen hoopis 5 kilo kergem kui seni arvasin. aga 3 kaal nõustus ikkagi mu kodukaaluga nii et olen ikka sama raske edasi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 24. August 2012, kl 08.39

Tere tere hommikust, sain sellise numbri enda kaalule 71,4.

Ma olen sel aastal nii palju kaalunud, et tuleb teist korda patakat vahetama hakata... varem tegin seda paari aasta tagant smiling smiley
Eile oli siis teine kord jõusaali ja näd.vahetusel püüan rattaga aeroobset peale teha, mingi tükike tuhinat on sees jälle, üritused on möödas ja segavaid asjaolusid ei ole. Kopsiine, tõsta mind tagasi tabelisse winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 24.08.2012 08.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 24. August 2012, kl 09.09

Tere! Mina olen oma vaheeesmärki saavutanud. Täna kaal näitas 72,9 kilo. Loodan, et järgmine nädal pääsen trennile, ja 1. Novembriks kaal näitab 68 kilo. Edu kõigile! P.S. Merr, saatsin sulle erakirja oma nimega facebookis, loodan, et leiad seda üles.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 24. August 2012, kl 09.23

Seni pole midagi postis.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.