Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8
Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. January 2012, kl 13.45

Siin on siis meie uus tabel.....vaadake üle, kui olen midagi valesti sisestanud, siis andke kohe märku....Homme hommikul siis kaaluge kõik kenasti end ära ja esimesel võimalusel pange siia kirja, tabeli uute andmetega teen ära pühapäeva õhtuks ehk siis nii kaua ootan kaalunr, edu meile ja andke ikka teada, kuidas teil läheb. Ma ise esmaspäevast taas tööle, siis saab sellest külmkapist natuke eemale.....Eile juba käisin stepaeroobikas ja olen olnud korralik, sest esmaspäevane 85 kg lõi ikka pahviks....

Meie tabel
Järgmine tabel tuleb juba natuke värvilisem, sest kõik + tulevad suured ja punasegagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Chrizzzu
Kuupäev: 05. January 2012, kl 16.03

Unustasin oma pikkuse märkida, pikkus 164 cm. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Elisell
Kuupäev: 06. January 2012, kl 08.32

Tänane seis siis 78,7 kg confused smiley. Olen toitumist jälginud ja trenni teinud juba nädala ja tasuks kaalutõus 100 g!!! Õnneks on vööümbermõõt vähenenud 2 cm. Kunagi hakkab see kaal vähenema niikuinii!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 06. January 2012, kl 08.52

Tänane seis 81,5kg. Nii vahva, nelja päevaga olen saanud 500g kergemaks. Hetkel olen lihtsalt välja jätnud saiatooted ja käinud 2x 60min jalutamas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.04

Täna 71,5. Pühadest tingitud reibas jõnks kaalukõveral on parandatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Musilane
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.42

Täna 70,3 kg , vesiaeroobika on aidanudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.46

mul täna ikka 74,9kg, kuid eelmine nädal samal ajali oli veel 75,5, nii et tulemus on ok minu jaoks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. January 2012, kl 12.21

Tere, minu kaal täna hommikul 84,7 kg, nii et vaikselt hakkab mu pluss langema, aga miinustesse jõudmiseks läheb nüüd natuke aega:9 Ikkagi maha võetud 400 grammi.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: trincu
Kuupäev: 06. January 2012, kl 14.41

Tere-tere!

Pühad on ikka kaalu kenasti kasvatanud - 75,5 kg täna hommikul siis.

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Chrizzzu
Kuupäev: 06. January 2012, kl 15.36

Kaal täna 81,5 kg. Vaikselt hakkab minema ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 06. January 2012, kl 17.00

Kogemata olen algkaalu valesti kirjutanud ehk siis oli 84,0 ja täna sama seis 84,0.
Jõulud pidasin kenasti vastu, aga aastavahetusel sai patustatud. See ka kohe kaalul näha.
Nii, et nulliring. Proovin järgmisel nädalal rohkem liikuda,äkki siis on reedel põhjust rõõmustada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 06. January 2012, kl 20.17

Nii.
Kahjuks on pühad/enda isud ikka:-)kehakaalule terve kilo juurde lisanud,
nii, et täna siis hoopis 75.

Aga see on ka viimane kord, kui kaal plussi läheb,
seda ma luban endale küll.

Mizzu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Hex
Kuupäev: 08. January 2012, kl 00.36

Tere kõigile

Hexi kaalumine reedese seisuga oli 82,9Kg.
Liikumise plusspunkte paistab tulevad taevast küllaga.
Head lumelükkamistsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Egle26
Kuupäev: 08. January 2012, kl 10.18

Kuna mina alles täna alustasin siis kaal on sama 77.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. January 2012, kl 20.03

Selleks korraks kokkuvõtted tehtud ja palju õnne Musilane - sa selle nädala parim!!! Ja nüüd jaga meile ka oma nippe, mida head tegid, et sellise tulemuse saavutasidsmiling smiley Ja teised ka, andke märku, kuidas nädalavahetus möödus ja millega muul ajal tegelete?

Meie tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Egle26
Kuupäev: 08. January 2012, kl 22.07

Mul selline küsimus,et kas on võimalik ennast veel tabelisse lisada,kuna hommikul unustasin seda teha.Või saate teie seda teha? Kirjutan oma andmed: Pikkus 171 ja kaal siis 77.
Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 09. January 2012, kl 10.38

Eks igaühel meist on omad kiiksud--mulle kui vana kooli inimesele
seostub punane värv tabelis miinusega ja roheline plussiga :-)
Kuigi ega paha tee ju ka enda mõttemaailma muutmine, see ju seoses
kehakaalust loobumisega väga oluline...

Nädalavahetusel elasin kaasa Kaia Kanepi võidule ja sattusin kokku ühe spordimaailma tuttavaga, kelle sõnul on tema üheks imelise vormi saladuseks ka loobumine gluteeni sisaldavatest toitudest.
Hea näide sellest on veel tennisist Novak Djokovic ja eesti rattur Rein Taaramäe.
Vahepeal õnnestus endal ka toituda gluteeni-ja laktoosivabalt ja minu organismile ja kaalule mõjus see väga hästi. Lihtsalt see on hull nuputamine ja mingil hetkel lähed sa jälle kergema vastupanu teed.. Aga mõlgutan igatahes mõtteid, kuidas eriti gluteenist täielikult loobuda, laktoosiga on keerulisem, sest hea parmesan on see, millest ma eriti loobuda ei tahaks. Kuigi vahepeal ainult nuusutasin ja uskuge v mitte, see aitas ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 09. January 2012, kl 14.26

Värvid sobivad mulle küll -- selle loogika järgi, et roheline on oma olemuselt positiivne ja punane negatiivne -- kuigi antud olukord kajastub matemaatilises mõttes tõepoolest vastupidi smiling smiley

Tänud Mizzule info eest, Kaia menüü on mul kuidagi kahe silma vahele jäänud. Minu jaoks on kogu lugu väga huvipakkuv, sest hoopiski mitte kehakaalu vaid immuunsüsteemi streikimise jälgi ajades jõudsin samuti uurimusteni, kus gluteeni paljudel juhtudel süüdlaseks peetakse. Olen nüüd samuti püüdnud end gluteenist eemale hoida ning esimesed kogemused on igati toredad -- väsimust vähem ja kaalu kaotamine lihtsam. Tegelikult pole ka selline toitumine väga raketiteadus, sest riis, mais ja tatar kõlbavad ju süüa ning mingi võileivafänn pole ma kunagi olnud. Keeruline on näiteks külas käia, kui laud on soolast ja magusat täis küpsetatud. Kuid ka siin pole kõik lootusetult kehvasti, sest veinis pole gluteeni mitte raasugi ja mõne juustusuutäie selle kõrvale ikka leiab smiling smiley

Edu ja kergemat elu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 10. January 2012, kl 12.36

Tere , KurrNurr sa leidsid ikka väga hea uue pealkirja - teeme tõesti sel aastal nendele kilodele ära. No mina ei suutnud ka jõuluajal oma kilosid vaos hoida ja paar kg hüppas mu kehasse aga kavatsen need maha raputada. Mõtetes on üldse tervislikumalt elada püüda ma mõtlen, et ikka iga päev liikuda ja värskes õhus käia ja ravimteesid juua ja mina alustasin lume tulekuga hommikuse karastusega. Nii, et ühes eramajas Eestimaal on igal hommikul üks naine lumes smiling smiley. Soovin kõigile kergemaid reedeid.
Birika

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. January 2012, kl 14.45

Vau.....seda pilti tahaks kohe näha.......kuidas üks naine lumessmiling smiley Aga jah, ma arvan küll, et teeme nüüd ära, aitab naljast.....kaua võib. Ja juba sellel reedel oleme kergemad. Musilane küll ei taha oma nippe meiega jagada, aga nohtongue sticking out smiley proovime siis ise. Ilusat talveilma!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Elisell
Kuupäev: 13. January 2012, kl 06.28

Kaal 78,2 . Arvestades seda, kui palju olen trenni teinud , võiks ju miinus suurem olla. Seda enam, et nädala sees oli ühel päeval 77,9 kg. Aga ju tuleb rahul olla sellegagi. Igal juhul on kõik mõõdud ka veidi vähenenud ja selle üle on hea meel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 13. January 2012, kl 06.51

vastupidiselt Elisellile pole kahjuks trenni teinud, olen lihtsalt püüdnud natuke söögiga hoida.
See ka kaalunumbrist näha, ainult -200g ehk siis 83,8 kg.Praegu olen suhtunud nii, et kui natuke toitumist jälgida, kas kaal alaneb? Kuu ajaga on läinud 1,7 kg, tahan, et kaalulangus oleks püsiv ja et olen stressisööja, siis ennast eriti tagant ei piitsuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 13. January 2012, kl 07.27

Hommikust!
See nädal on üsna kindlalt püsinud ühes kohas, kuigi üle normi pole söönud. Lumerookimise trenn sai ka kahjuks otsa aga ehk ikka saab enne kevadet veel seda harrastada smiling smiley
Väike langus on: 71,3

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 13. January 2012, kl 08.46

Hommik,

täna teatavate hormonaalsete muutuste tõttu
endiselt 75.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.05

Hommikust,
mul seis täitsa 0. 74,9 endiselt. ei teagi, söön suht vähe ja korralikku toitu. võibolla põhjus selles, et uuest aastast alustasin intensiivsete jõutreeningutega 3x nädalas. loodame, et kasvab lihassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.44

Tere, Birika kaal täna hommikul 78,1 - no mul on häbi tegelt ja tunnen ennast kehvasti. Andsin endale lubaduse, et kui 74 ette tuleb võin endale meelepärase ehte osta. No ei ole ju ilmvõimatu see - igatahes üritan kõike kirja ka ikka panna , mul vahepeal see unarusse jäänud. Trennis käin 2 x nädalas nagu kellavärk isegi jõuluajal ei jätnud piparkookide mugimise vahel trennis käimatasmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: trincu
Kuupäev: 13. January 2012, kl 11.20

Tere,

Kaal täna 75,2.

Talverõõne kõigile,

Trincu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Chrizzzu
Kuupäev: 13. January 2012, kl 12.23

Täna kaal 81,8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Musilane
Kuupäev: 13. January 2012, kl 14.31

Kahjuks sel nädalal trenni ei jõudnud ja tulemus on ka vastav: täna näitas kaal 71,0 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: mammu530
Kuupäev: 13. January 2012, kl 15.15

Tere,
uus aasta on andnud uue tõuke. Käin 2x nädalas sheipingus, jälgin söömist. Kaal kurinahk ei taha aga jõulupraadidest loobuda veel smiling smiley. Tänane kaal 81.8, kuigi nädala alguses oli isegi 81,5.

Marju

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.