Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Hex
Kuupäev: 13. January 2012, kl 15.16

Hex 81,2kg 13.01

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. January 2012, kl 15.30

Tervitus, minu kaal näitas hommikul 84,2 ehk siis 500 grammi maas, väga visalt need jõulutoidud lähevad maha, aga ega neil pääsu pole, meie oleme ju tugevamad. Särtsukese tulemus veel ja siis saan juba tabeli ära teha. Kallid kaaslangetajad, see et te täna end kaalusite, ei tähenda seda, et täna võite end lõdvaks lasta, ei näksi üle!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 13. January 2012, kl 21.03

Tere,

minul on suur tagasiminek, kaal 82,3kg. On olnud pingeline nädal, liigutanud ei ole. Õpin eksamiteks, näksin ja magan vähe... :-(

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 13. January 2012, kl 21.04

Näksin palju :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 13. January 2012, kl 23.40

Tere,

minul tagasilöök, kaal hommikuse seisuga 82,3kg. Ei ole sel nädalal ennast üldse liigutanud, päeval tööl ja õhtuti õpin eksamiteks :-(

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. January 2012, kl 14.25

Noniiiiii, kõigepealt kirjutan siia edetabeli alates sellest, kes eelmise nädala seisuga on kõige rohkem langetanud oma kehakaalu jne.......Muidugi on lõpus ka meie tabel.

1. Hex -1,8
2. KurrNurr -0,9
3. Ky -0,7
4. Musilane -0,7
5. Elisell -0,4
6. normaalne -0,2
7. Chizzzu -0,2
8. nuustik 0
9. Särtsuke +0,3
10. Trincu +0,9
11. Mizzu +1,0
12. Birika +1,3
13. Mammu530 +2,1

Ja siin Meie TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. January 2012, kl 08.15

Palju õnne ka Hexile, kes oli selle nädala parim!!! Jagage oma nippe meile ka.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 16. January 2012, kl 10.57

Aitäh KurrNurrile, et nimed ritta seadsid - no ma ei kavatse viimaste hulgas enam olla - andsid hea tõuke mulle tubli olla. Ma pole küll mingi eeskujulik kaalulangetaja oma plussidega aga nippe tean teoorias väga hästi - tuleb lihtsalt söögiga saadud enegia päeva jooksul ära kulutada smiling smiley - kuigi liiale ei tohi ka minna - lihtsalt lesides kulub ka mingi 10 kcal tunnis aga soovitan siiski intensiivsemat liigutamistsmiling smiley - Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Hex
Kuupäev: 16. January 2012, kl 12.01

Juhuusmiling smiley

Mul polegi ühtegi nippi ..- joomine (vee, tee jm) ja kalorite lugeminesmiling smiley See ampsukeste kirjapenek distsiplineerib väga. Paned söögid ja kõik vaheampsud kirja ja vaatad kuidas kaloreid koguneb....

Ahjaa - lume lükkamine asendus suusatamisega - mina kes trennnides ei käi..koukis tolmukihi alt välja suusad ning tegin nendega paar kiiremat ringi. Nii mõnus tunnesmiling smiley

Jõudu ja jaksu kõigile. Teeme ära igaljuhul

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. January 2012, kl 15.11

Tublid, et me suudame ikka erinevate asjadega üksteist motiveerida, nii tore on lugeda. Ma olen ka teoorias, oi kui tugev, aga tihti praktikas unustan ära, või õigemini ei taha meeles hoida. Aga jah, liigutage, ma ka lähen kohe kohe kepikõnnile......Tuju läks kohe paremaks, et te positiivsust süstite siin...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 19. January 2012, kl 16.41

Tere kõigile! Vaatan, et meil siin suht vaikne - ega te ometi pole motivatsiooni kaotanud? Mul endaga on küll tegemist. Olen sel aastal tõesti kaalulanguse lootuses aktiivselt tegutsenud, kuid kaal seisab täiega. Käin 3x nädalas bodipumpis, lükkan iga päev lund, möllan lapsega ja üritan Kaaluabi järgi süüa ja no kaal ei lange. Aga usun, et kui nii jätkan, siis vähemalt paremasse vormi saan kevadeks ikkagi. Jõudu kõigile ja eks siis homme on jälle tõehetk!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. January 2012, kl 18.10

Just nimelt homme on tõehetk, aga sa nuustik kasvatad ehk lihast....sellest kaal ei lange.....Usu mind, ühel ilusal hetkel pole tal ka langusest pääsu....Loodan, et me keegi ei ole veel motivatsiooni kaotanud, ega ju???

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Elisell
Kuupäev: 20. January 2012, kl 06.36

77,3 kg oli Eliselli täna hommikul. Veidi olen vähenenud, hoolimata mõningatest patustamistest. Olen märganud, et töönädala algus on kergem, lõpupoole aga on pingelised tööpäevad oma jälje jätnud ja tekib stressisöömine. Kuidagi on ju vaja rahunedaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 20. January 2012, kl 06.41

Tere,

number liigub ikka eriti tasa ja targu aga vähemalt õiges suunas smiling smiley
71,0

tervitab ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Musilane
Kuupäev: 20. January 2012, kl 08.09

Tere

Sel nädala sai tubli oldud ja trennis käidud smiling smiley tulemus 69,9 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. January 2012, kl 08.40

mhmmmmm, mul küll jama, 84,4kg, see on see lapse sünnipäev. Kui ikka midagi kõrvade vahel pole.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.01

hommikust. minu kaal täna 75,1kg, nii et tore - teen trenni, üritan korralikult toituda ja tulemus +0,2kg. masendav...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: mammu530
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.28

Hommik!

Olen peaaegu jõulupraadidest jagu saanud, kaal hommikul 80,2. Korralik trenniskäimine annab ikka tulemusi.

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Hex
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.31

Hex 20.01 79.9kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.25

Birika kaal täna hommikul 78,0 kg - kui neid õhtuid ei oleks kus ma näksima kipun siis oleks mu toitumine ideaalne. Näiteks eile vaatasin Umbkotte ja krõbistasin peaaegu 200 gr küpsiseid - ma olen ise üks umbkott. See film muide mulle ei meeldinud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.46

Minu kaal täna hommikul 80,8 Tuju juba palju parem :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 20. January 2012, kl 15.17

Kaal on endiselt 75,0.
Tore, et vähemalt juurde pole tulnud.
Ilmselgelt olen liiga vähe vett joonud ja alati on mõnus mõelda,
et kaks tundi hullu tennist nädalas kasvatab lihast...mis teatavasti kaalub palju.

Avastasin huvitava fenomeni, mis toimib vähemalt minu puhul:
kui kaaluda ennast enne kuivharjamist ja dušši, on kaal raudselt 0,5 kilo rohkem kui pärast.
(Mul on praegu selline kaal, mis ainult poole kilo kaupa näitabki).

Justkui ma harjaks terve poole kilo võrra endalt naharakke maha...

Parimatega,
Mizzu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: trincu
Kuupäev: 20. January 2012, kl 18.40

Õhtust!

75,0 tänane kaal, tasapisi plussi vähemaks ...

T.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 20. January 2012, kl 22.54

Tere,
mina pääsen kaalu juurde alles esmaspäeval, siis annan ka teile teada. Olen vist ainuke, kes üldse trennile ei panusta,jalutan koertega, lükkan lund jms.asjad. Lihtsalt mulle see massidega rütmis rabelemine ei meeldi. Ja enda pingutamine, nii et käed jalad värisevad, ei ole ka tore teema..Nii proovingi omamoodi ja vähehaaval.
Kindlasti ei taha ma toitumise osa kehakaalu puhul alahinnata, aga ilmselt on oluline ka õieti mõelda ja õigeid harjumusi omada. Seepärast loengi praegu huviga raamatut "Ei mingit dieeti " ja vaatan, mis saama hakkab.Nende väited, et saledad ja mittesaledad inimesed mõtlevadki vastavalt saledate ja mittesaledate mõtteid on tõeliselt huvitavad.Ja elu lõpuni ei suuda ju keegi neid kaloreid arvestada, ilmselgelt tuleb normaalkaalu hoidmiseks mõtteviisi muuta.
Nii mõnedki asjad tunduvad juba vähem tähtsad, kui kuu aega tagasi ja enda muutunud olemine meeldib mulle endale rohkem, kuigi mõtlemise muutus on kaalumuutusest kõvasti ees.
Olen väga rahul, et kaaluabisse sattusin. Lootsin muuta kaalunumbrit, aga leidsin ja leian ikka ja jälle enda seest kõike seda, mis on kaalust palju olulisem.Loodan, et teiega on sama lugu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 21. January 2012, kl 10.22

Eks ühtepidi ongi kehakaal peas kinni. Ja suur samm edasi on see, kui suhtud endasse hästi hoolimata sellest, mis su kaalunumber just parasjagu näitab.

Mizzu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 22. January 2012, kl 19.59

Tere õhtust, kõigepealt siis meie edetabel:

1. Hex -3,1
2. Musilane -1,8
3. Elisell -1,3
4. Särtsuke -1,2
5. Ky -1,0
6. KurrNurr -0,7
7. normaalne -0,2
8. Chizzzu -0,2
9. nuustik +0,2
10. Mammu530 +0,5
11. Trincu +0,7
12. Mizzu +1,0
13. Birika +1,2

Rõõm tõdeda, et meie plussid aina vähenevad ja miinused kasvavad. Hex, sa oled tubli! Kuid selle nädala võitis Mammu530 - õnne, palju õnne ja jagage oma nippe......Ja siit tuleb meie kaalutabel
Meie tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 23. January 2012, kl 08.31

Tere,
Minu kaal oli 83,3 ehk siis -0,5kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 24. January 2012, kl 09.36

Kuidas meie tiimil läheb ka? Mina panin endale nädalavahetusel suusad alla ja tegin 6 km sõidu ja pean ütlema, et mul oligi nagu normaalne ütles paar tundi peale sõitu selline värin kehas aga see oli hea värin smiling smiley. Plaanin ikka nädalas korra suusad alla saada, sest suusatamine on mõnus ja pärast on hea olla. Olge ikka rajal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 24. January 2012, kl 15.15

Olen tähele pannud, et enam ei kipu sööma selliseid mõttetuid kaloreid nagu küpsised ja krõpsud.
Neid nähes aju fikseerib, et see on jama ja isu läheb üle,kuigi varem olid lehttaignast suhkrukringlid minu lemmikud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. January 2012, kl 16.05

Oi jah, minu aju ka ikka vahel fikseerib, kuid tihti juhtub, et ma enne juba blokeerin aju äragrinning smiley ja siis lahmin endale mõttetuid kaloreid sissetongue sticking out smiley Aga see nädal olen ma eriti tubli olnud, absoluutselt pole üle söönud ja kõik ampsud on kirjas......no vaatame reedel, mis nr see kaal näitab.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.