Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 17. February 2012, kl 08.19

Hommikust. Minu kaal siis täna endiselt 74,5kg ehk muutus 0. ausalt, viimasel ajal on motivatsiooniga tõsiseid probleeme. Või isegi mitte motivatsiooniga, aga reaalsete tegudeni ei jõua- nt. eile pakuti töö juures torti - muidugi võtsin, sõbrapäeval tõi mees head-paremat - muidugi võtsin jne.! Süüdistan kõiges külma ja vinduvat ilma ja lõputut kevade ootust. Kuid hakkan vist varsti taas kepikõnnis käima, mis talveks on unarusse jäänud- kuid sügisel kui liikusin 2-3 korda nädalas 7-8km korraga, mõjus kaalule ka "halvasti"- kilokesed langesid kenasti. Jõudu kõigile ja kevad (sh. figuuri-toonitavad kevadriided) polegi enam mägede taga!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: mammu530
Kuupäev: 17. February 2012, kl 09.55

Tere!

Minu kaal endiselt kõigub 100 g sinna-tänna, aga alla ei lähe veel. See nädal on muidugi mõistetav ka, sõbrapäev ja ema sünnipäev.
Jätkan endiselt ilusti trenniga, loodan see nädalavahetus ka kepikõnnile minna.

Motivatsioon õnneks mul ei lange. Tänu sheipingule figuur tasapisi võtab ilusama vormi.

See nädal läheb siis endiselt kirja 0 ring.

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 17. February 2012, kl 11.23

Kolm on kohtu seadus--
nulliring ka mulle.

Tabel mulle meeldis va üks asi--ja see oli mu enda kaalutõus.
No nii punane ja nii suur, et...aga noh, on millest loobuda.

Ja vaheeesmärk võiks ka ikkagi olla, vaatasin, mõned on selle veel saatnud.
Siis tundub see teekond lõppeesmärgini kuidagi lühem ja kergemini saavutatav.
See on nagu Tallinn-Virtsu mnt--kui Ristini jõuad, siis on juba pool teed selja taga (v ees, oleneb, kust poolt tulla :-))

Ja huvitav on see, et mina avastasin täna, et nuustik oma 74,5 on minu jaoks äärmiselt motiveeriv--
sest ma tean, kui hea ja kerge minul juba selles kaalus on..Kas see ongi see nn
grupimotivatsioon?

Mizzu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Musilane
Kuupäev: 17. February 2012, kl 11.38

Heh, minul miskit rõõmustavat uudist ei ole, kaal näitas täiesti ebasõbralikult numbrit 71,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 17. February 2012, kl 13.05

Hei Mizzu - ajasid mu näo kohe naerulesmiling smiley Jah, aasta tagasi unistasin ise ka alla 75 kilost. Peale sünnitust alustasin 82 kilo pealt oma tagasiteed. Enne lapsi kaalusin 64-65kg, praegu unistan vaheeesmärgist, mis 6-ga algaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Hex
Kuupäev: 17. February 2012, kl 16.46

Hei, hei

Hex'i nädal on olnud samuti peaaegu olematu - 81,2 võib mulle kirja panna
Sõbrapäev, sünnipäev, külaliste päev..loll kes vabandust ei leia...ehh
Üks kord jõudsin ainult suusaringilesad smiley
AGA sõbrakesed..õhus on tunda kevadet.
Soovitan hommikust energiajooki. Kohvi asemel võtan hommikuti sidruni, laimi, mee ja kuuma vee jooki....külmal ajal annab sisemist soojust ja võitleb talvehalluse vastu. Ja täitsa maitsev ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 17. February 2012, kl 18.04

Nii rasket nädalat pole mul siin veel olnud.
isud olid seinast seina,kogu aeg olid söögimõtted peas ja totaalne tahtmine kõigele käega lüüa.
Ise ka imestan, kuidas selle nädala lõpuni vedasin, ilma et plussi oleks tulnud.
Kaal näitas hommikul sama , mis eelmisel nädalal e. siis 81,7kg.
Mu keha on vist mingi graafiku omaks võtnud, et üks nädal kaal langeb ja järgmisel nädalal ta hoiab seda , et siis jälle langeda jne.
Ootan väga kevadet, siis läheb kindlasti kergemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 17. February 2012, kl 19.32

Tere,

minu kaal täna ikka 81,9kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. February 2012, kl 08.43

Tere, meil on see nädal ikka väga kehva nädal.....kui nüüd just viimased näitajad meid ei üllata, aga minul on väga raske nädal alati enne "päevasid". Isud tavaliselt siis seinast seina ja vastupanu vääääga raske. Aga äkki võtaks nüüd ennast käsile, hakkaks ikka kaalu langetama. Ma muidugi räägin seda juttu rohkem iseendale ja arvan, et ma võtan asja ikka tõsiselt kätte. Tulemas küll vastlapäev, kuid vastlakuklid pole mulle kunagi mingit ahvatlust tekitanud, pigem hernesupp on mõnus. Õnneks sellega kaasneb alati ka sportlik külg. Hea küll, kaaslangetajad, panen tabelisse ka vahe-eesmärgi nt 13 ja aprill??? Ja nüüd kaalu langetamasmiling smiley

Kui ma kunagi ammustel aegadel jätsin suitsetamise maha, kuidas ma siis küll üleliigset söömist ära jätta ei saatongue sticking out smiley

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Elisell
Kuupäev: 18. February 2012, kl 09.51

76,3 kg. No ei alane see kaal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 19. February 2012, kl 09.55

Birika kaal reedel 78 - aga ma olen nädal aega haige ka olnud , mingi viirus kallal ja enesetunne kehv - trenni haigena ma loomulikult ei läinud, sõin mida hing ihkas - õnneks küll mitte nii palju et enesetunne sellest veel halvemaks oleks läinud. Olen ka kevade ootuses ja mõtlen kui terveks saan söön tervislikult ja liigun palju. Talve tahan ainult selleks et suusatada saaks.
KurrNurr su viimane postitus süstis mulle palju positiivsust - aitäh selle eest. Birika vaheeesmärgiks võiks 75 kg panna. Kuulge oleme sel nädalal tublimad - eks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. February 2012, kl 14.54

Tere, tore, kui ma suudan kellelegi vähemalt positiivsust süstida, tegin tabeli valmis, kuid puuduvad veel paljud eesmärgid ja ma palusin abi, et kui kaua ma neid meie tabelis kaasas lohistan, kes oma näitusid enam ei teata. Kas ma teen kellelegi liiga, kui ma peale kolmandat X tabelist kustutan või....... Igal juhul - meie väääääga kesine nädal, naised, võtke end käsile!!!!!!!

1. Ky -2,5
2. normaalne -2,3
3. Elisell -2,3
4. Hex -1,8
5. KurrNurr -1,3
6. nuustik -0,4
7. Chizzzu - 0,4
8. Musilane -0,2
9. Särtsuke -0,1
10. Mammu530 +0,4
11. Trincu +0,5
12. Birika +1,2
13.Mizzu +3,8

Selle nädala ainsad langetajad olid meil Elisell ja Hex, tublid.

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 20. February 2012, kl 07.32

Tervitus!

Jõudsin ka mäe otsast tagasi. Pidasin end üsna viisakalt üleval ja tänu sellele sain ainult pool kilo lisaks. Seega: 70,0

Nüüd hakkan jälle korralikuks smiling smiley
ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. February 2012, kl 14.37

KurrNurr - ma arvan samuti, et kellel kolm järjestikust x võib tabelist maha arvata. Mul algavad need nädalad alati nii optimistlikult kaalu langetamise suhtes - peaks nüüd ainult vastu ka. No tegelt ei ole ju nii raske see kaalulangetamine ka aga näed ei saa hakkama. Mul on õhtud probleemiks aga nüüd on juba õhus tõesti kevadet tunda nii, et tuleb endale kindlaks jääda ja mitte ahvatlustele järgi anda. Soovin kõigile reedeks miinuseid. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 20. February 2012, kl 15.26

Väljas on nii super ilm, et kohe peab minema. Ega see liikumine ei peagi üliintensiivne olema, lihsalt mõtted on söögist eemal ja pea värskeid tuuli täis. Homme peale vastlasõitu ei ole kukkel ka liiast, kui seda tõeliselt nautida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. February 2012, kl 15.33

Tere kaunist töönädala algust! Suurte miinusteni reedel.....ilm on tõesti ilus, juba räästad tilguvad, kevad hakkab tulema......Nautige ilma, kuid mingit üleliiast näksimist ei toimu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Musilane
Kuupäev: 20. February 2012, kl 15.46

Ilusat töönädala algust kõigile! Kas keegi ei tea mingit head nippi, kuidas magusaisuga võidelda? Kui oktoobris kaalulagetamisega algust tegin (algkaal 77 kg) siis suutsin magusast ja saiast eelmale hoida kuni detsembri keskpaigani, kui oma nö soovkaalu kätte sain so 70 kg. Nüüd olengi pea 2 kuud enam-vähem suutnud kaalu säilitada, aga mida aeg edasi seda raskem on.
Sest magusaisu ei anna asu. Kui esialgu suudangi hoiduda, siis pärast söön topelt. Aga tegelikult tahaks 3 kg veel alla saada ning kevadeks superkaunis olla!
Vajaks vist hüpnoosi "ei magusale" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 20. February 2012, kl 16.34

ahjaa, eesmärgid ikka ka:

vahe-eesmärk: 67
lõpp-eesmärk: 65

tervitab ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 20. February 2012, kl 17.16

Ma just täna mõtlesin, et tuleb ennast tõsisemalt käsile võtta. Seoses soojemate ilmade ja kevade hõnguga peaks juba kergemini minema winking smileySeda nii söögi valimine kui ka enda liigutamine smiling smiley

Vaheeesmärgi numbri püstitan värinaga südames (ei ole ju siiani eriti libedalt läinud).
13. aprillil eesmärgiks 77 kg

Ja kui ma selle saavutan, siis luban kingituseks uue kleidi smiling smiley

Nii vahva on teiega smiling smiley Aitab venitamisest, võtame ennast käsile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. February 2012, kl 17.40

Võtame.........13.aprill kohe käes, pole aega siin naljatada, langetada tuleb. Ja kohe usinasti!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 20. February 2012, kl 22.36

See on omamoodi lausa naljakas, et kamp naisi püüab elu eest ja tulemust lihtsalt pole.
Ma ei taha kedagi provotseerida, lihtsalt oleks huvitav arutada, mis siis edasi?

Kõik lubavad veel rohkem trenni teha, veel vähem ja veel lahjemaid toite süüa.....

Inimene ei saa ennast kuigi kaua piirata,muutumata rahulolematuks. Kuskilt maalt hakkab kasvõi seesama rahuldamata magusa isu lihtsalt närvidele käima. Samas on silme ees soovitud number ja ... ?
Igatahes on siin huvitav ja inimeste kohta õpib väga palju.
Kui teie pusite edasi, siis mina ka, aga väike mõtlemise koht...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 21. February 2012, kl 10.12

Mõtlemiseks hea hetk kindla peale, lisaks veel suurepärane võimalus saada võrdluseks omadele kogemustele teiste omad. Kas ma nüüd neist ka piisavalt õppida suudan, on iseasi smiling smiley

Kogu seda toimetamist enese piiramise ja piitsutamisena võtta ilmselt ei võiks. Minu jaoks on KA võimaluseks treenida PISUT teistsuguseid harjumusi ja kambakesi on kergem kui omapäi. Ning lahendusi on ka ilmselt rohkem kui üks: mõni asendab suuremad "patud" väiksematega, mõni suudab jätta emotsioone turgutavad hõrgutised vaid pühadeks, mõnele on lihtsam mingist kraamist sootuks loobuda.

Harjumuse kinnistumine võtab kindlasti mingi aja ja ma loodan, et kevadel suudan juba paljalt "kõhutunde" toel targemini tegutseda. Positiivne on see, et himu jahutoodete vastu on mul paari kuuga ära kadunud ja ei ole näha ka rahulolematuse ilminguid. Kui liigse söömise tekitab aga hoopiski mingi muu rahulolematus (ilm, töö, inimesed...) jääb söömispäeviku pidamisest ilmselt väheks. Jälle mõtlemise koht...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 21. February 2012, kl 10.21

tere kõigile. minu vaheeesmärk on 69kg ja lõppsiht 64kg. praegu üritan otseselt kaaluga mitte väga tegeledagi, vaid käin bodipumpis ja tegelt juba esimesed muutused kehas on näha. ma näen oma lihaseid!!! see läheb isegi rohkem korda kui konkreetne number. aga usun, et tasapisi annab ka kaal järele, sest arvan lihtsalt enda nö. hea-enesetunde-kaaluks 64kg. selles kaalus olin aastaid enne laste sündi. jõudsin liikuda ja trenni teha ja tundus selline hea vorm olevat. jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Musilane
Kuupäev: 21. February 2012, kl 10.24

nuustik -kus sa bodypumpis käid? Ma käin Kalev Spas

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. February 2012, kl 11.17

Musilane kurtis magusaisu pärast. Mul on aastaid komme, et võtan kord päevas kohvi juurde mingi magusa kommi, sokolaadi - aga tõesti ainult ühe tüki ja siis ikka naudin seda täiega smiling smiley katkestan isegi töö ja tunnetan seda magusust. Ja rohkem magusat ma tõesti päeva jooksul ei tahagi.
Normaalsele vastu rääkides - ma ikka vist nii väga alati ei ürita seda kaalu maha saada - vähemalt tegudes mitte - mõtetes jah smiling smiley. Miks muidu õhtul töölt tulles peale söömist ikka kripeldab millegi söödava järgi. Kusjuures mina neid 0,1 % piima ja muid tooteid ei tarbi - leian, et organism peaks normaalset toitu saama aga koguseid tuleb vähendada. Igatahes eilne päev oli mul tubli. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 22. February 2012, kl 09.02

Musilane, nuustik elab Tartus ja käib siin ka trennis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 24. February 2012, kl 08.41

Pidupäevatervitus!

Hetkel on mul avaldunud ilmselt spordilaagri järgsed kaaluanomaaliad.
67,5
Kalorinormi söön täis aga süsivesikute osas püüan lubatust kokkuhoidlikum olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. February 2012, kl 11.18

Tere! Palju palju õnne sünnipäevaks, kallis eesti rahvas!
Minu kaal täna hommikul 82,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 24. February 2012, kl 15.15

Tere , Birika kaal täna 78 . Head vabariigi aastapäeva kõigile - mulle meeldib Eestis elada ja mul on hea meel, et olen eestlane smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Elisell
Kuupäev: 24. February 2012, kl 18.01

76,1 kg No vähemalt ei ole juurde tulnud smiling smiley Head aastapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.