Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 25. January 2012, kl 14.44

Tubli oled KurrNurr, et sel nädalal kõik kirja paned ja üle ei söö - jälgin huviga su reedest numbrit - ära siis alla anna. No krõpsudega on nii, et minu pärast võivad nad olemata olla - mina neist puudust ei tunne ja poes neid ei märkagi , koogikestega on teine lugu - aga ma tean ka, et need on mõtetud kalorid nagu normaalne ütleb. Aitäh meeldetuletuse eest. Mina olen ka päris tubli olnud sel nädalal - tuleb ikka ennast kätte võtta - kevad ju tulekul. Inimene ei peaks endale kõike sisse lahmima nagu oleks viimnepäev käes ja enam kunagi süüa ei saa - päevas ju 3 toidukorda pluss 2 vahepala. Tuleb ainult õigetes kogustes õigeid asju süüa smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 27. January 2012, kl 06.41

Hommik,ootasin (ja kartsin) seda tänast hommikut, sest olen söömist suhteliselt vabalt võtnud.
Kaalu numbrid aga üllatasid mind ennast ka 82,4 (eelmine nädal 83,3).Kalorid saavad enam-vähem täis,olenevalt päevast on valgud või rasvad kindlalt üle 100%.
Praegu arvan, et suhtumise poolest olen õigel teel, olen otsustanud , et kaal langeb ,aga paaniliselt selle nimel ei pinguta.Elu peab ju mõnus olema. Mõnusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 27. January 2012, kl 07.22

Olen lõpuks ometi veidikenegi end õues liigutanud.
70,6

Head nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 27. January 2012, kl 07.57

hommikust! normaalne, sa kirjutasid täpselt minu sõnad. olin ju eelmistel nädalatel vihane lausa, et vaatamata pingutustele kaal seisis. otsustasin praktiliselt käega lüüa (olen veits tõbine ka, nii et isegi trennis pole sel nädalal käinud), söönud olen kõike, mida tahan (tuleb tunnistada, et kui nii mõelda, siis eriti nagu tegelt ei tahagismiling smiley ja kaal täna 74,4kg ehk vist -700g eelmsiest reedest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Musilane
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.05

Omik

Mina kahjuks trenni pole saanud ja toitumise jälgimine ka väga hästi ei läinud, kaal täna hommikul 70,0kg. See 70 piirist allapoole saamine on minu jaoks ennegi väga vaevaline olnud. Aga alla ikkagi ei anna! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.09

Tervist, oi, mul on hea meel. Kõik pingutused tasusid ennast täiega ära, täna hommikune kaal 82 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.42

Tänane hommik üllatas mind tõepoolest
78,0
oli äärmiselt stressirohke nädal--küll mitte niiii söömisrohke.
Kas ka stress kaalub?

Mizzu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.51

Huvitav on lugeda, kuidas kellelgi läinud on.

Minul oli väga kiire ja pingeline nädal, ei märkinud midagi üles ja sõin kõike ja palju. No ja muidugi kaalunumber tegi sama.
Täna hommikul 81,00 kg

Jõudu ja jaksu kõigile ning liigutamisrohket nädalavahetust.

Särtsuke

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: mammu530
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.56

Tere,

see nädal olen liiga palju söönud. See on nii tüüpiline, kui tulevad külmakraadid kukun ma vintsutama. Tänane kaalunäit 80.1.

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Hex
Kuupäev: 27. January 2012, kl 11.01

Hex 80,5. Kartsin hullemat
Väga raske nädal oli. Tastusin eelmise nädalalõpu kõhuviirusest...eks ikka tagasisöömisega
Ja kui söödud asju kirja ei pane siis kohe läheb elu metsa...
Kardan, et kaalunumbrites avaldab see nädal mõju alles järgmise reede kaalumisel.

Päikest kõigile
Hex

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 27. January 2012, kl 15.06

Birika kaal täna 77,8 - paaril päeval läksid kalorid üle, teisipäeval käisin trennis, täna lähen ka -200 gr miinust - käib kah. Aitäh, et siin duellis oled - normaalne - sinu mõtteviis meeldib mulle smiling smiley
Nädalavahetusel on mu abikaasal sünnipäev - loodan, et söömisega üle ei pinguta.
Loodan nädalavahetusel ka suusarajale jõuda kuigi lubab päris kröbedat külma.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Elisell
Kuupäev: 27. January 2012, kl 18.33

77,1 kg e. peaaegu paigalseis. Tahaksin panna selle hetke füsioloogilise olukorra süüks (seetõttu jäi ka trennis käimata), kuid vist on asi ikka minus. Kuigi söögiga on enam-vähem OK, siis patustasin sel nädalal veidi veiniga. Loodan järgmisel nädalal korralikum olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Chrizzzu
Kuupäev: 28. January 2012, kl 14.07

oh issand eelmine nädal ma ei jõudnudki üldse arvutisse, seega ei saanud oma eelmise nädala kaalu anda, aga tänane kaal oli 81,6 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 28. January 2012, kl 20.53

Proovisin tabelit enda jaoks ühele lehele kokku suruda ja , et tundus ülevaatlikum, soovin seda ka teiega jagada.Kahjuks ei tea , kas õnnestub see ka siis üles panna. Kui ei õnnestu, siis loodan, et KurrNurr annab sekkumise andeks ja teeb meie tabeli endiselt valms.
Teeme Ära tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: trincu
Kuupäev: 30. January 2012, kl 11.15

Tere uut nädalat!

Minu kaal väikese hilinemisega - 74,8 kg.

Vahvaid suusasõite kõigile!

Trincu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. January 2012, kl 15.30

Tere, ma vaatan, et meie tabel juba olemas. Normaalne, ma annan selle sulle üle lahkesti , kui tahad ise teha, mul pole selle vastu midagi.......Kuid ma tegin selle korra veel ise ja ka edetabeli koostasin. Aga ma võin lahkelt teatepulga tabeli tegemises edasi anda......Igal juhul selle nädala tabelis ei ole mitte ühtegi X ja edetabelis on viie miinuse asemel jäänud ainult neid 4. Tublid....me oleme väga tublid....

1. KurrNurr -3,1
2. Hex -2,5
3. Musilane -1,7
4. normaalne -1,6
5. Elisell -1,5
6. Ky -1,4
7. Särstuke -1,0
8. nuustik -0,5
9. Chizzzu -0,4
10. Mammu530 +0,4
11. Trincu +0,5
12. Birika +1,0
13. Mizzu +4,0

Meie tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 30. January 2012, kl 18.26

Tere,

las jääb ikka nii nagu oli, et sina teed tabelit edasi.

Ma tahaksin kalorite lugemisele kangesti mingit alternatiivi leida, sest see toidu kaalumine ja iga kord peale sööki kriblamine ei ole tegelikult mingi lahendus. Inimene peab sööma mõnuga ja stressivabalt. Praegu on ju nii, et inimesed, kellel on probleemiks söök ja söömine, peavad siin veel rohkem keskenduma söögile ja söömisele!!!!!!!!!!! Peab olema ka parem lahendus.
Olen leidnud päris huvitavaid asju, aga kuna täit selgust veel pole, siis jätkan siin edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. January 2012, kl 18.33

Jaga teistega ka ikka neid huvitavaid asju......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 30. January 2012, kl 18.49

Kui nt.blogis postitusi loen, siis näen,et inimesed on kogu hingega toidu kaalumise ja arvutamise küljes. Nad ei proovigi suuremat pilti näha, et nende isudel ja õgimishoogudel peab ju mingi põhjus olema. Kuniks seda ei teadvustata,midagi oma mõtlemises ja käitumises ei analüüsita ega muudeta, ei saavuta nad kunagi oma soovkaalu. Ok, suure pingutusega osad kindlasti saavad, aga mitte püsivalt. Ja terve elu kaaluga tegeleda, see pole minu jaoks ahvatlev.
Olen ülekaalus olnud nüüdseks viis aastat ja nüüd tundsin, et tahan sellega midagi ette võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 31. January 2012, kl 10.06

Mina kaalusin täpselt 4 aastat tagasi 92 kg ja läksin kaalujälgimise programmi - sain 1,5 aastaga 22 kg maha - iga päev panin oma punktid kirja ja pean ütlema et harjusin ära.Enesetunne oli super hea - lapsega müramine, kingapaelte sidumine kõike oli mõnusam teha. Pean tänase päevani päevikut kuhu panen vanast harjumusest punktid kirja aga mul lähevad need päris tihti lõhki. Mul ei ole kindlameelsust - ma ei saa aru miks ma söön õhtuti liiga palju, inimese ühe toidukorra kogus peaks ära mahtuma peopessa, mul tuleb õhtusöök ikka tunduvalt suurem. Peaks võtma endale õhtusöögiks eesmärgiks , et peotäis ja kõik. 2 aastat tagasi sündis mul veel üks laps ja rasedusega tuli +8 kg ja sellega ma nüüd võitlen smiling smiley. Kuskilt olen lugenud, et õgimishood tulevad kui inimesel millestki muudu - peresuhted pole korras vms. Meil ülekaalulistel tuleb ju ainult vähem süüa aga suht kõike ju võib, mitte nii nagu suitsetamisega, et kõik ja ei ühtegi mahvi enam smiling smiley - ma muidu olen ise mittesuitsetaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 01. February 2012, kl 17.04

Mina pakun ,et inimesed söövad üle igavusest või harjumusest.Ütled ju ka , et kui suudaksid peotäiesuuruse toidukogusega piirduda, oleks ok.Aga ei suuda, sest oled harjunud rohkem sööma.
Üks kaalulangetamise teooria räägibki harjumuste muutmisest ehk et kui suudaks 21 päeva väiksema toidukogusega piirduda, siis pidi olema juba uus harjumus kinnistunud.Samas kui käid kõik need päevad närviliselt ja pahuralt oodates, millal jälle saaks sööma hakata, siis ka ei tule sellest ju midagi.Ehk siis kuskil peab veel mingi konks olema.....
Aga kui oled enda peal juba näinud, et kalorite jälgimine aitab, siis ju kõik hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. February 2012, kl 17.36

Oi jah.....mul ka seekord vist külmaga kaasneb hirmus mugimine, küll seda vaja ja siis veel teist ja kolmandatki hammustada....õudne. Seekord tuleb vist kõik 2,4 kg tagasitongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. February 2012, kl 12.45

Hei, hei KurrNurr kutsun sind korrale - ei näksi tühja tähja - las olla külm - kaovadki kalorid kiiremini, sest keha soojana hoidmisele kulub nüüd energiat rohkem smiling smiley - tegelt ma nii hull kalorite arvestaja ka pole. Tead normaalne - sa andsid mulle hea mõtte - see 21 päeva - sest ma tean, et kui ma 3-4 aastat tagasi sõin kaalujälgijate poolt lubatud normi piires , siis mingi mõne kuu pärast mul polnud üldse raske hoiduda punkte üle söömast - ju oli siis keha juba harjunud väiksema toidukogusega. Homme siis näidud smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. February 2012, kl 15.46

oo jaa, kaalumine...mhmmmm. Ma nokitsesin meie tabeli kallal ja natuke muutsin seda, et oleks parem ülevaade ja mõtisklesin, et kas paneme midagi veel juurde sinna, eesmärgi......vanuse.....või midagi....andke hüva nõu.....Kui nüüd päris aus olla, siis ma leidsin kellegi duellist väga hea tabeli, natuke nüüd võtsin neilt ideid. Mulle lihtsalt tundus see väga hea ja ülevaatlik olevat..... Ma lisan selle tabeli nüüd juba uute näitudega ja siis annate mulle tagasisidet, et kumb rohkem sobib ja parem vaadata on, onju? Aga ei näksi jah, endale juba ka hakkab üle viskama see kaalu jo-jo-tamine. Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.07

Hommikust!
Õige jutt muidugi, et elu nautimist ei või küll toidupäeviku pärast päris unarusse jätta. Pärast eilset pikale veninud veinibaaris lobisemist kartsin, et kaal kohe karistab ja kutsub korrale aga õnneks seekord halastas. Samas ei ole tulemus ka eriti realistlik, küllap vein lihtsalt kuivatas mu ära... ja eks nüüd jäi liiga vähe aega magamiseks ka smiling smiley

Aga kuna olen juba mõned korrad sel nädalal 6-ga algavat numbrit kohanud, olen ikka väga rahul! Nädala režiim oli ka teistmoodi kui varem -- mitu kepikõndi, 1 pikemat sorti ujumine + tonn briketti smiling smiley Füüsiline koormus paneb küll kaalu rohkem kõikuma aga õnneks kõigub kokkuvõttes ikka allapoole.

69,7

Kaoks nüüd see jube niiskus ja tuul, siis saaks mõnuga talve nautida!
ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.34

Ky, mismoodi sa suudad praegu kepikõndi teha. Aga minu lihased täna nii valusad aeroobikast ja muidugi kindlasti ka kaalutõusust. 83,4 kgsad smileythumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 03. February 2012, kl 09.58

Birika kaal täna hommikul 77.6 kg . Imestasin ka, et Ky teeb praeguse külmaga kepikõndi - liiga külm mu meelest.Käisin eile 15 minutit väljas ja arvasin tõemeeli, et nüüd on näos külmakahjustus - tuul ja pakane kokku - uhh, ma ei taha enam seda külma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: mammu530
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.13

Hommik, minul seekord nulli ring. Aga ma ei kurvastagi selle üle. Trennis käimine on hästi mõjunud, silmaga on kohe märgata, et mõnigi kohake on saledamaks läinud. Ilmselt kohev pekk on aga asendunud lihadsega ja kaal seeläbi pole ka langenud. Tühja sest kaalust, kord hakkab seegi langema.
Kui jälle soojemaks läheb hakkan minagi kepikõnnil käima, hetkel ma nii tubli kui ky ei ole.

Vastupidavust kõigile!
Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.36

Tjah, külm ei tee õige riidega midagi aga külma + tuulega mina ka eriti õue ei kipu. Enamasti on külm aga vaikne ja selge. Kepikõnnil kasutan külma ilma puhuks mõeldud mäesuusatamise riideid:
võrksärk, soe pesu, fliis ja suusapüksid + jope. Kui on külmem kui -10 kasutan mütsile lisaks maski mis katab põsed, kaela ja lõua ning rattasõidu prille, sest silmad ei armasta mul ei tuult, päikest ega külma. Ja vett sisaldavaid kreeme ei tohi ka näkku panna, siis pole hullu.

Mäesuusavarustus on meie kliimas igati väärt kraam, tänu sellele jalutasin mõned head ajad tagasi terve talve lapsevankri najal, sest titt armastas väga õues magada aga sobilikku rõdu mul polnud. Ja ta magas ikka mitu tundi smiling smiley

Päikest! ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 03. February 2012, kl 15.18

Minul ka seekord nulliring ehk siis endiselt 82,4 kg.Tahaks seda kuidagi kommenteerida, aga emotsioonid puuduvad. Lihtsalt vaatasin seda numbrit ja kõik.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.