Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Musilane
Kuupäev: 03. February 2012, kl 15.32

ei ole põhjust hõisata, 70,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 03. February 2012, kl 16.08

Täna hommikul sain aru, miks inimesed duellitamised pooleli jätavad. Täna kaalusin isegi siia keskkonda mittetulemise võimalust. Aga otsustasin edasi võidelda, niisiis:

Kaal 82,5kg
Kohutav...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Elisell
Kuupäev: 03. February 2012, kl 18.08

Särtsukesel täitsa õigus. Tunnen ka nii...
77,3 kg. Miks ometi????

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. February 2012, kl 09.31

Ma kaldun arvama, et see kõik sellest hirmsast külmast. Organism ei anna hetkel mitte midagi ära, hoiab kõik sooja tootmisekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 04. February 2012, kl 11.22

Ärge tagasilöökide pärast kurvastage. Külm ilm ja kasvav kuu ilmselt kaalulangust ei soodusta. Järgmisel nädalal peaks juba lihtsam olema.

Mul on õnnestunud ülespoole hüppeid enam-vähem vältida, mis aga ei tähenda et kõik jube lihtsasti läheks. Kaks kuud, mis olen siin mässanud, on kaal langenud trepiastmetena -- jupp aega seisab ja siis teeb jõnksu allapoole. Ma alustasin novembri lõpus 77 kilo juurest ja esimene eesmärk on 10 kilo maha jätta.

Normaalse mõte, et kaaluprobleemi taga on sügavam taust, on kindlasti tõsi. Mulle tundub, et olen ühele asjale enda puhul nüüd viimaks ometi pihta saamas. Nisujahu lihtsalt ei sobi mulle. Muuseas on nisutundlikkusel lisaks seedeprobleemidele sageli komme ka meeleolu kõikumisi ja depressiooni tekitada. Igatahes olen viimased kuu aega end hästi tundnud ja see on jube hea motivaator.

tervitades ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 05. February 2012, kl 10.47

Minu AA patareidega kaal on lõplikult hinge heitnud--proovisin just patareisid vahetada aga ei miskit. Lähen poodi teise kaalu jaoks väikest ümmargust patareid otsima.
KurrNurr, pane mulle sama kaal, mis eelmisel korral 78,0.

Parimat,
Mizzu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. February 2012, kl 12.56

Ok, ootan veel natuke Hex, Trincu, Chizzzu ja nuustiku andmeid.............uuuuu, kus olete,,

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. February 2012, kl 20.23

Tere õhtust....kõigepealt siis edetabel:
1. Hex -2,5
2. Ky -2,3
3. KurrNurr -1,7
4. normaalne -1,6
5. Elisell -1,3
6. Musilane -1,1
7. nuustik -0,5
8. Chizzzu -0,4
9. Mammu530 +0,4
10. Trincu +0,5
11. Särtsuke +0,5
12. Birika +0,8
13. Mizzu +4,0

Selline see välja näeb ja panen ka nüüd meie tabeli natuke muudetud kujul, andke siis nõu, kas lisame sinna vell midagi või teen vanamoodi edasi. Andke mulle nõu....Igatahes oli see väga kesine nädal. Ise mõtlesin, et äkki peaks panema ka eesmärgi kirja.....aga jään ikkagi neid nõuandeid ootama.....
Tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: mammu530
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.28

KurrNurr, väga hea tabel, tubli oled!
Mu meelest eesmärk võiks ka kirjas olla.

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.33

hommik, ma ei tea, kas saab veel tabelisse lisada mu reedese kaalu, mis oli 74,2kg ehk -200g. vedelesin terve pika nädalalõpu spa soojades vannidessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.58

Aitäh KurrNurr!
Tore tabel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 06. February 2012, kl 10.26

Üks külma ilma idee veel:

Minule ei meeldi külma ilmaga suures koguses vett juua aga on ju vaja smiling smiley Ja siis ma joon ingveri teed. Avastasin selle enda jaoks mõned ajad tagasi, kui hea "tõvepeletaja" aga hiljem olen sattunud lugema, et ingveril on komme ka vaikselt kaalu langetada. Ta kiirendab natuke ainevahetust ja soojendab keha.

Niisiis ostan jupi ingverijuurikat, pesen ja koorin ja lõikan viiludeks ja viskan sügavkülma. Ja pärast lihtsalt kuum vesi viiludele peale ning minu meelest ei ole üldse hull maitse, veidi vürtsikas... aga eks sellele võib ju ka muid lisandeid leida: sidrun, piparmünt...

ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 06. February 2012, kl 18.31

Tabel on nüüd tõesti mõnus.
Mina läksin ka hiljuti ingveri teele üle, sest talun külma väga halvasti. Teki alt välja ei tulekski, kui saaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 07. February 2012, kl 09.13

Proovin siis ka seda ingveri teed teha - tänud idee eest. Ma otsustasin, et proovin sel kuul lihtsalt väiksemaid portse süüa, et keha harjutada. Ühe päeva nädalas, arvatavasti nädalavahetusel seda ei plaani jälgida. Vaatan mis seisus märtsiks mu keha on. Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 09. February 2012, kl 21.32

Tervitus!
Alustan seekord varakult, sest sõidan kohe 10 päevaks ära ja kes teab, millal internetti kohtan smiling smiley
See nädal oli selline vaikse settimise nädal ja suurt langust polnud. Juurde ka õnneks ei kogunud.
69,5
Nüüd aga ootab mind maantee ja mäestikulaager. Füüsilise koormusega pole seal probleeme aga oi kui tühjaks seal kõht läheb smiling smiley

Olge ikka terved ja kerged!
ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Elisell
Kuupäev: 10. February 2012, kl 06.49

Seekordne "saavutus" 76,5 kg. Parem tulemus oleks kindlasti siis, kui õhtud käest ära ei läheks. Kaloreid ei ületa, aga kui enne magamaminekut palju süüa, siis midagi head loota pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Musilane
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.04

Hommik!

Kaal jäi pidama 70,1 kg juures.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: mammu530
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.17

Hommik!

Minu kaalulahingus ei ole mingeid muutusi. Ikka 0 ring, kuigi tegin nüüd juba 3 korda nädalas trenni. Noh, ei ole midagi, motivatsiooni veel on kõvasti. Üheks motivatsiooni suurendajaks on ka minu tütrekene, kes soovib oma punnkõhust lahti saada. Nüüd ta õhtuti jälgib oma söömist, ma siis ka pean olema korralik ja eeskujuks võsukesele.

Olge tublid!
Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.31

Hei,

minu kaal 81,9kg - lootus on tagasi. Toitumist ei ole sel nädalal jälginud ega kirja pannud. Praegu avastasin, et pole üldse vett joonud, selle kombe pean taastama ;-)

Uut tabelit on mõnusam vaadata, aitäh KurrNurr´ule.

Päikest!
Särtsuke

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.43

Täna hommikul 77,8.Vähem kui eelmine kord.:-)
Mind halvas see 25 kraadine külm küll täiesti nii peast kui kehast--
see avaldus meeletus kardemoni-ja rosinasaia söömises ja 0-liikumises,mida on ka kaalust märgata.
Mingil hetkel keetsin endale joogide teed-kardemon, nelk, ingver, pipar jne, mis stimuleeris erinevaid organeid ja tõstis sisemist soojust ja sain uuesti nö ellu tagasi.
Motivatsiooni jagub endiselt hoolimata tagasilöökidest aga süsteemsus ja korrapära ei ole viimasel ajal just väga suur sõbrad olnud...Eesmärk 67,0.
to KurrNurr:
Eesmärk võiks ju olla silma ees?! Ja äkki ka see, kui palju veel sihtmärgist puudu? Ja kas võiks olla ka vaheeesmärk? Katsetasin üht formaati-mind ennast motiveeriks vist enim lõppeesmärgi numbriline vähenemine ja lõppeesmärk ise. Need kaks peaksid eriti silma ees olema, teised numbrid rohkem toetavad.

Nimi Kaal Nädala muutus Lõppeesmärgini Vaheesmärk 23.04 Lõppeesmärk 23.06
Mizzu 77,8 -0,2 10,8 73 67

Mizzu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.44

Nujah, numbrite omatahtsi liikumisega ma ei arvestanud :-(

M

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 10. February 2012, kl 12.17

Birika kaal täna 77,5 - seisak. Ehk järgmine nädal suurem miinus. Mulle ka meeldiks kui tabelis oleks eesmärk ka kirjas - kas viitsid asja ette võtta KurrNurrsmiling smiley . Birika eesmärk jaanipäevaks 68 kg. Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. February 2012, kl 15.58

Viitsin ikka, peaasi, et keegi ainult annab ideid, teen ära. Minu enda kaal ka kõigest 83,3 ehk siis 100 g raatsisin suure külmaga ära anda..... Ootan siis eesmärke!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 10. February 2012, kl 18.57

Õhtust,
minul seekord parem nädal, kui eelmine. Kaal täna hommikul 81,7.
vahe-eesmärgiks aprilli keskel tahaks kaaluda 75 kg,kaugemad eesmärgid siis, kui praegused täidetud.Mul jälle vastupidi, et kui kogu aeg unistan mingist väiksest kaalunumbrist ja tegelik kaal on hoopis suurem, siis tundub eesmärk ebareaalne ja stiimul kaob. Nii, et ikka tasapisi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Hex
Kuupäev: 11. February 2012, kl 22.48

Tere kõigile

Olen peale kahte nädalat taas internetis.
81,4 kaalulsad smiley
Ise olen süüdi - nautisin lihtsalt head puhkust hea toidu ning veiniga.
Aga uuesti asun härjal sarvist haaramasmiling smiley


Hex

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. February 2012, kl 08.50

Õige, haarame aga härjal sarvist, ka minul tuleks pool suud kinni õmmeldatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. February 2012, kl 15.39

Tere, ja siit tuleb edetabel:

1. Ky -2,5
2. normaalne -2,3
3. Elisell -2,1
4. KurrNurr - 1,8
5. Hex - 1,6
6. Musilane -1,6
7. nuustik -0,5
8. Chizzzu -0,4
9. Särtsuke -0,1
10. Mammu530 +0,4
11. Trincu +0,5
12. Birika +0,7
13. Mizzu +3,8

Panin nüüd tabelisse ka eesmärgi ja kui palju veel eesmärgist kellelgi puudu. Teised ka saatek, siis oma eesmärgid mulle ja panen teie omad ka järgmine nädal tabelisse. Aga mul nüüd küsimus, kui kaua ma neid meie tabelis kaasas lohistan, kes pole oma näite viimased kaks korda saatnud? Andke nõu. Ise arvan, et kolm X, siis kustutan ära. Aga ma südamest loodan, et nad ikka veel tulevad tagasi. Igal juhul, tasapisi asi liigub. Ilusaid miinuseid!

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: mammu530
Kuupäev: 13. February 2012, kl 10.28

Tere,

Minu eesmärk on saada 69,9 kg. Selline olin ma ka 6 aastat tagasi ja täitsa mõnus oli olla. Mõttes olen endale teinud ka vahe eesmägi selleks siis 75kg.

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: nuustik
Kuupäev: 13. February 2012, kl 15.03

tere. sorry, et viimasel ajal alles töönädala alguses kaaluabisse jõuan, aga nädalavahetused on nii kiired. viimaste nädalate külmakangestus ei soosi kuidagi kaalujälgimist ja kaal vaikselt söömise toel kerkib. 74,5kg siis seekord ehk +300g. haaran härjal sarvist ja sunnin end täna trenni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. February 2012, kl 08.10

Tere hommikust, lihtsalt masendav......83,8 kg. Üks samm edasi, kolm tagasisad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.