Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 06. January 2012, kl 23.43

Tere uut kõigile!

Tahaks teha duelli, kus oleks need, kel nii umbes viimased viis kilokest muret teevad.
Enda eesmärk oleks aprilliks nendega ühele poole saada.
Ise olen 164 cm pikk ja hetkel nii umbes 60-62 kg, oleneb nädalast.. eye popping smiley Eesmärk oleks 55-57, nii et mitte väga ekstreemne.
Tahaks ka teha sellise pikema duelli, kus rahulikult aega kilokesi maha trennitada.. On ju teada, et viimased kilod on need kõige raskemad kaduma.

Kui keegi kampa tahaks, kriblage siia paar rida oma andmetega (kaal, pikkus) ja siis vaatab, kas saab mõne päevaga viisaka kamba kokku - nii kümmekond inimest oleks tore.

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Teana
Kuupäev: 07. January 2012, kl 13.04

Tere!

Mina olen kaua hoogu võtnud ja nüüd siis sarnased andmed pikkus 166cm ja hetkel kaal 65kg,olen pühadega suutnud omale 3kg juurde hankida aga kauaaegne eesmärk on sama mis sinul aga kui realist olla siis ka 5kg esialgu ei teeks paha.

Nii,et mina kambas.

Ter,Teana

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 08. January 2012, kl 14.20

Hei!
Tundub, et esialgu on meid kaks smiling smiley
Mina tahan nendest viimasest viiest lahti saada, nui neljaks! Üksi on natuke tüütu. Osalesin eelmisel aastal Jõuluduellis ja sain lahti 9,9st kilost, nüüd veel natuke pingutada ja bikiinivorm oleks käes.
Aga hakkame siis pihta, Teana? Kas teeme esimese kaalumise reedel, 13. jaanuaril eye popping smiley ja ootame, ehk keegi lööb veel kampa? See jätab meil ka aega esimese nädala kaalunumbri veidi väiksemaks trennitada.

Talviste tervitustega,
Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: siuts
Kuupäev: 08. January 2012, kl 14.59

Tere, oleksin väga huvutatud teiega ühinemast. Pisut on minu andmed teised, kuid loodan, et see ei ole segav faktor. Teeks ka tasa ja targu. Vanust 35, Pikkust 170, hetkel kaal 73 (pidustuste ajal +3kg) Muidu kõigun 70 kg ringis: tammun pidevalt. Soov oleks hetkeks saada 65: seega -8kg kevadeks ja siis veel....Kindlasti soov oleks ka teie mõtteid lugeda kuidas kaaluiga maadlete ainult kaalu nr sisestamine mulle ei aita. Nii on "Igav". Kaunist õhtu jätku. Siuts

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 08. January 2012, kl 19.20

Tere!

Oleksin ka huvitatud teiega kampa lööma. Olen siin uus ja koos oleks ilmselt lihtsam. Minu mõõdud ja lugu ka natuke teine. Olen 8 kuuse lapsega kodune ja hetkel veel imetan, mis teeb asja natuke raskemaks ning viimased kilod ei taha kuidagi kaduda. Pikkust on 167cm ja kaaluks 57,5kg. Sooviks oleks saada raseduseelsesse kaalu, milleks oli 52kg. Seega "Viimased viis" mulle sobiks hästi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 08. January 2012, kl 20.12

Tere,
tahaks ka teiega ühineda. Minu pikkus on 166 cm ja kaal on hetkel 67,4. Sooviks saada kuskil 62 kg ringi. Osalesin enne küll ühes teises duellis aga tundub, et pühadega lagunes duell koost.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 08. January 2012, kl 22.26

"Viimasel viiel" on juba viis liiget! smiling smiley Juhhei!
Tere tulemast ka siuts, gretep ja james!

Lugesin natuke duelli reegleid ja seal soovitati mitte väga suurt hulka duellitajaid ühte duelli, mis on natuke imelik, sest näiteks jõuluduellis oli poolelijätjaid omajagu.
Teeks siis niimoodi, et kui koguneb kümme liiget, paneme duelli lukku.

Asja praktilise poole pealt - mis arvate, kui teeme 15-nädalase duelli selle "viimase viie" jaoks? Eks igalühel ole natuke erinevad eesmärgid, aga põhimõtteliselt on vast hea olla realist ja aegalselt, aga kindlalt eesmärgi poole rühkida. 5 nädalaga 5 kilo oleks veidi liig, 15 nädalaga on vast tervislikum. Alguseks siis reede, 13. jaanuar ja lõpp reede, 27. aprill. Seega saamegi suveks saledaks smiling bouncing smiley

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 09. January 2012, kl 01.45

Tere, tere smiling smiley

Ma pole enne siin duellitanud, aga sooviks ka liituda.smiling smiley Olen siin viimase 1,5 aastaga 25kg seljast maha raputanud, aga soov oleks veel kuni 8 kg maha saada ja seda 1.juuniks. aga 27-aprilliks sobiks ju ilusti 5kg maha saada smiling smiley Olen 34a, 156cm pikk ja kaalun tänase seisuga 65,7 kg smiling smiley Kui sobib, siis osalen hea meelega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 09. January 2012, kl 10.12

Tere,
kõigepealt aitäh, et kampa võtsite.smiling smiley Mulle sobib ka kuidagi paremini see "aeglasem" maha võtmine. Tahan, et organism harjuks ära selle uue kaaluga mitte, et kaal läheb kiiresti alla aga tuleb veel kiiremin tagasi. Nii, et olen igati nõus. smiling smiley
Kui hästi läheb saan ehk duelli alguseks oma pühade eelse kaalu kätte.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 09. January 2012, kl 15.13

Tere.Oleks suur soov teiega liituda ja samas võiks läbi msnni suhelda kui teile sobib?
Minu kaal on 62,3 ja pikkus 167cm.
Kõhupiirkond ja puusad vajavad väga palju maha võtmist.
Mina ise alustasin juba täna,tegin pildid,et pärast võrrelda.
Hetkel soovin teha nädal ranget dieeti ja pühapäev vaatan kas on tulemusi,kuid peale seda ma ei hakka kindlasti tavapärase elu juurde tagasi pöörduma,sest siis tuleb see kaal väga ruttu tagasi ja võibolla isegi rohkem kui hetkel on.
Kui teile sobib siis jätke ka oma msn.
kaalust.alla.001@hotmail.com

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: siuts
Kuupäev: 09. January 2012, kl 15.14

Samuti tänud, et kampa võtsite, olen nõus, et võiks aeglasemalt kaalu langetada. Muidu kui saavutatud eesmärki ei näe, siis võib motivatsioon uppi lennata. Eelmises kirjas oli mul mitmeid arve kaalu kohta + ja -. Andmed oleks sellised: pikkus 170, kaal hetkel 73/ soov kaal 65. Alguses olen ma kiire mahavõtja kuid siis kui saan 70kg siis viimased 5 on alati raske minema, seega viis viimast.... Tervitustega ja optimismi meile kõigile, peame vastu, siuts

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 09. January 2012, kl 17.58

Täpsustan andmeid:
pikkus 167, kaal hetkel 62,3/ soov kaal 55kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: annike
Kuupäev: 09. January 2012, kl 19.07

Tere,
Võtke palun mind ka kampa. Olen rõõmuga nõus loobuma viimasest viiest liigsest kilost. Heas seltskonnas läheb kaalulangetamine palju kergemini.
Minu pikkus 164 ja kaal praegu 62. Jõudsin jõuluks juba 59-ni ja siis... +3 kilo nii kui naksti tagasi. Minu sooviks on kevadeks jõuda 57 kiloni.
Olen siin keskkonnas vaikselt tegutsenud juba alates 2011 aasta aprillist. Selle ajaga olen kaotanud 14 kilo. Lähtun kaalulangetamisel põhimõttest - tark ei torma. Loodetavasti on sellest kasu saavutatu hoidmisel. Kuidagi ei tahakse neid kaotatud kilosid tagasi saada.
Jõudu meile kõigile duellitamisel!
Annike

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 09. January 2012, kl 22.23

Hei,

nüüd on siin ruumi lisaks veel vaid kahele duellitajale.
Tere tulemast ka Marleen77, ellu21 ja Annike!

Ootame veel. Näha on, et nagu ikka on nii, et algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Aga duelli lõhki ka ei taha ajada, nii et ainult kaks vaba kohta veel. Kes ees, see mees! eye rolling smiley Ja ikka need, kel viimased viis muret teevad winking smiley.. või kusagile sinnakanti.

Peatse kohtumiseni!
Rabarber.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Rabarber 09.01.2012 22.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: luci
Kuupäev: 11. January 2012, kl 17.43

Tere.
Kui veel saab, siis liituksin ka teiega.
Mul sama mure. Olen 160 pikk ja 61 kilo, jõulude ajal ei viitsinud eriti trenni teha.
Minu ideaaliks on 55 kilo.
Kohtumiseni.
Luci.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 12. January 2012, kl 10.47

Tere

ma ka hea meelega liituks teie duelliga. Minu pikkus on 179 ja kaal 74 kg. Soovingi viimasest 5 kilost lahti saada, aga ei harrasta ekstreemdieete. Loodan ideaalkaalu saavutada rahulikult kuid kindlalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 12. January 2012, kl 22.07

No nii, no nii, no nii, no nii..
Saigi meie duellitajate väike kamp kokku. Tere tulemast ka Lucile ja Roosamanna123le!
Nüüd läheb duell lukku ja jäävad need, kes jaole said!

Tuletan meelde, et homme hommikul hakkame pihta! Paneksingi esimesse tabelisse kõigi reedese kaalu. Palun hiljemalt pühapäevaks kl. 16.00 sisestada oma reedene kaal ning esmaspäeva jooksul panen tabeli üles. Hakkan siis vabatahtlikult tabeliga tegelema winking smiley.

Mina julgustaksin kõiki siin oma ideid ja mõtteid kaalulangetamise teemal välja öelda ja teistega jagada.
Kahjuks ellu21 ideed msn-is kohtuda ma isiklikult ei saa kaasa teha, ei ole lihtsalt aega. Päev läbi töö ning siis pere ja muud loomad - hea, kui korra päevas leian aega KAs mõned minutid aega veeta!
Mina isiklikult panen omale kaalulangetamiseks eesmärgi igaks nädalaks - trenn ning tulemuseks soovin -200 kuni -300 grammi nädalas. Eks näis, kuidas see läheb, sest viimasel ajal kõigub mu kaal päevast päeva üle pooleteise kilo - sellist asja ei ole enne näinudeye rolling smiley!

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. January 2012, kl 07.17

Tere, täna kaal 72kg. Soovin kõigile meile edu, jaksu ja vastupidavust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Teana
Kuupäev: 13. January 2012, kl 07.25

Tere hommikust kõigile!
Minu kaal täna hommikul 64,7-kindlat meelt !

Aitähh,Rabarberile!

Kena päeva .

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.06

Tere duellitajad!

Millised on teie kaalulangetamise võtted? Mina ei suuda kuidagi heast söögist loobuda. ma ei pruugi süüa korraga palju, aga kommid ja koogid on mulle eluks hädavajalikud smiling smiley Eks loeb ka see, et ma olen pisikese beebiga kodune ning poolenisti magamata öid tuleb ikka ette. Ilmselt saan magusast energiat. Minu õnn on see, et saan valgel ajal käia kõndimas. Olengi nüüd võtnud eesmärgiks, et teen iga päev ja iga ilmaga (kui just tuult pole sellist, mis vankri pikali lükkaks) 10 000 sammu. Lisaks käin 2-3x nädalas sulgpallis. No ma arvan, et selle koormuse juures võiks ikka alla võtta, kui ma iga päev päris pakki kommi ei söö.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: annike
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.07

Tere toredale duelliseltskonnale.
Minu tänane kaal 63,3. Viimane nädal on kaalu suund millegipärast valele poole ja see mulle endale küll ei meeldi.
Loodan teie kaasabil siiski kaalule õige suuna anda. Duellitamisel on siiani minu kaalule positiivselt mõjunud.
Edu meile kõigile eesmärgi saavutamisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 13. January 2012, kl 12.22

Hey smiling smiley
Minu tänane kaal oli 60,3kg

Ise kirjutan ma iga hommik oma kaalu üles ja peale selle ka toidu/joogi,siis on väga hea jälgida kas oled juurde võtnud või kaalu langetanud või hoopis mida sõin,et minu kaal tõusis?
Teisipäeva hommikul langetasin 1,3kg,kolmapäeva hommikul 400g,neljapäeva hommikul 200g ja reede hommikul 100g.Hetkel pole juurde võtnud.
Esmaspäevast hakkasin ka trenni tegema.Tegin 2korda seda harjutust [www.youtube.com]
Teisipäev tegin sama mis esmaspäev+200hüppenööriga hüppamist.
Kolmapäev tegin seda harjutust: [www.youtube.com] +100 hüppenõõriga hüppamist.
Neljapäev puhkasin trennist.
Täna teen jälle kõhulihaseid+aroobika harjutusi.
Magusast olen ma hoidunud,isegi suhkrust.Põhiline,et oma toidukorda ei unustaks,mina ise üritan süüa päevas 5korda kuid jälgima peab,et sa kõhtu nii täis ei söö.
Minu vana harjumus oli,et tegin üks kord päevas süüa ja õhtuks jätsin süsivesinikud ja rasvad nt ahjukartulid koos sealihaga.
Väga raske on toituda teistmoodi kuid alla anda ei tohi!
Mina tegin endast pildid ja kui neid vaatan siis tuleb see suur tahtmine tagasi,et suveks saada saledaks.
(Kes soovib pikemalt suhelda siis jätke oma msn,minu oma on märgitud ees pool)

Edu teilegi eesmärgi saavutamisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 13. January 2012, kl 13.07

Tere taas!

Minu täna hommikune kaal oli 55,9.
Pean tunnistama, et päev vähem kui nädalaga on kaal juba ootamatult palju langenud, kuigi söön siin kaaluabis ettenähtud kalorid täis ja rohkemgi, kuna toidan rinnaga last. Aga jah eelmise nädala laupäeva hommikul, mil siin kaaluabis alustasin oli minu kaaluks 57,5. Täna siis 55,9.
Trennis mul ei ole võimalik hetkel lapse kõrvalt käia, aga lapsevankriga jalutamas käin pea iga päev.

Edukat eesmärgini jõudmist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 13. January 2012, kl 15.04

Tere ka minu poolt, hommikul näitas kaal 65,7 smiling smiley

Edu meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 13. January 2012, kl 18.46

Tere,

minu kaal siis 67,5.

Jõudu ja vastupidavust kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 14. January 2012, kl 08.17

oih, kõige tähtsam jäi mul teatamata... minu kaal on 73,1.

palju samme ja tervislikku toitu soovides!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: luci
Kuupäev: 14. January 2012, kl 12.02

Tere.
Edu meile kõigile!
Minu kaal hetkel 60.6.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: siuts
Kuupäev: 14. January 2012, kl 12.10

Tere, sirvisin Ellu21 tehtud harjutusi, igati toredad. Aitäh, et jagasid materjali. Mina olen ka alles sellest nädalast liigutama hakanud. Esmane on lumekoristus hoovis, jalutamine võimaluse korral 3-4 km. üle päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 14. January 2012, kl 13.32

Saadan teile veel ühe harjutuse millega alustasin eile-tegin järjest kaks korda läbi.
[www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: siuts
Kuupäev: 14. January 2012, kl 19.49

tere, proovisin ka ellu21 viimase lingi, tegin ühe korra, võtab jalad korralikult läbi. Käisin ka tuisu sees jaluatamas 4 km, vägev elamus.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.