Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 21. February 2012, kl 23.56

smiling smiley proovin ära homme selle toasooja vee winking smiley
R.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 22. February 2012, kl 08.53

Muide,mina joon täitsa seda sooja vett, mis kraanist tuleb. Hommikul enne kohvi ja muid toimetamisi. Kas keegi on kasutanud mingisuguseid toidulisandeid salenemise eesmärgil? Ma siiani pole, aga tunnen vajadust mingi sellise preparaadi järgi, mis tekitaks isutust. kas keegi teab soovitada? Viimastel päevadel õnneks olengi toidusse suhtunud nii, et ka homme saab süüa, ilmselt sellepärast, et on pisut soojemaks läinud. Aga eile oli totaalne vastlakuklidieet smiling smiley, aga kaalulangus ikkagi olemas .... Paksu, raske lume rookimine kulutab ikka toredalt kaloreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 22. February 2012, kl 13.14

Huvitav, ma vastupidi olen aru saanud, et just külm vesi esimese asjana hommikul pidi hea olema ja eriti hea pidi veel olema, kui sinna sidrunit lisada. Seda siis just kaalulangetamise eesmärgil. Ja seedimisele ka hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 22. February 2012, kl 13.14

Mina suhtuksin igasugu preparaatidesse väga ettevaatlikult ja pigem näksiksin porgandit või muud vähese kalorsusega, kui tühja kõhtu ei suuda kannatada, tee enam ei aita ja kalorid täis.. Tegelikult, kui aus olla, siis ma hetkel väga neid kaloreid ei loe, harjumus on juba tekkinud, kui palju võin süüa mis ajal ning kui sellest kinni pean, langeb kaal ka.

Igal lisandil on veel mustmiljon uurimata mõju peale selle, et ta ehk söögiisu pärsib.. Mina oma tervisega igaks juhuks ei riskiks.

Aga kui keegi on lisandeid proovinud, eks andke teada - loeksin hea meelega teie kogemusi, kuigi ise raudselt ei prooviks. Teesid, seemneid, õlisid jms küll prooviks, kui neist rohkem teaks..

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 22. February 2012, kl 13.19

No roheline tee on teada hea ainevahetuse kiirendaja ja kui seda ikka mitu tassi juua päevas, siis usun, et ka vähendab isu, sest kõht on teed täis smiling smiley

Mina jõin vanasti väikese klaasi vett, kuhu lisasin 1 spl õunaäädikat 30min enne iga suuremat sööki, seega 3 korda päevas ja see aitas ja on looduslik kraam.... ma lihtsalt ei suuda meeles pidada midagi, mis tuleb teha nii oikalt enne toidukorda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 25. February 2012, kl 12.15

nii, minu kaal langes smiling smiley suurt ei rabelenud, trenni tegin korralikult..
61,5 ehk tagasi algkaalus grinning smiley on vist -400 g võrreldes eelmise nädalaga..

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 25. February 2012, kl 17.23

no nats vähem ikka kui eelmine nädal 72,7. Suurt midagi polegi teinud, pole lihtsalt kaalule paaniliselt mõelnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 26. February 2012, kl 10.12

Minul nulliring. Luban, et järgmine nädal on miinus! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 26. February 2012, kl 10.19

Mul oli reedel 64,4 ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 26. February 2012, kl 14.21

Tervist, minu kaal oli 68 kg reedese seisuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 27. February 2012, kl 08.24

Minu kaal 61,2 tulemused puuduvadsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 03. March 2012, kl 06.21

Tere, minu kaal jätkab tõusuteel 69,8 kg hetkeseis. Põhjust tean küll miks kaal nii hirmsasti tõusnud on aga eks püüan sellega tegeledasmiling smiley Sai vähe vett joodud ja trenni ka peaaegu ei teinud. Mis siis ikka on mida nüüd tasa teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 03. March 2012, kl 08.07

grinning smileygrinning smileygrinning smiley 72,6! kevad võtab minult liha ärasmiling smiley Eks soov õues olla on suurenenud ja beebi ka magab viimasel ajal halvasti, see suur energiakulu. 69 kg-ni pole enam pikk tee... varsti kukub kaal kolinaga. Aga söögiga ei piira üldse ennast. Tõesti, suhu satub saiakesi ja kohukesi. Püüan vett juua rohkem ja jõulukommid on ka otsa saanud. Tavapärane ring vankriga on ka rohkem kaloreid kulutanud, sest läbi selle lobjaka annab ikka suruda, see juba ka nagu jõutreening. Eile tahtsin päriselt body pumpi kangi tõstma minna, aga juba enne lõunat oli treeningrühm täis. See annab märku, et kevad on tõesti tulemas winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 03. March 2012, kl 11.48

Oeh... mul nii halb nädal... aga nohh, ise süüdi!! Ema eestist külas ja poja sünna, nii et jah... head parmemat liiga palju tongue sticking out smiley
vist oli 65,8 eile...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 04. March 2012, kl 22.12

61,3kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 05. March 2012, kl 12.56

Tere,

Loodan, et lootusetult hiljaks pole jäänud, mul pisike haige ja ei ole olnud aega endaga või enda asjadega üldse tegeleda. Sellegipoolest näitas kaal langust, 54kg. Ehk siis miinuseid 800g, looden, et ei eksi nüüd. Ju siis mure lapse pärast võtab energiat, trenni ei ole teinud ja suhu olen pannud kõike, kuna söömine on toimunud nii möödaminnes. Kuigi jah, isu ei ole olnud eriti.

Ehk tuleb alanud nädal parem.

Parimat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 05. March 2012, kl 22.20

Heihei!

Vabandan, et olen veidi hilinenud. Hakkan kohe tabelit valmis vorpima, poole tunni pärast üleval.smiling bouncing smiley Ise pean endale suure rasvase risti tõmbama, kuna ei olnud võimalust reedest tänaseni end kaaluda. Eks siis loodan järgmine kord suuurt miinust näha..

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 09. March 2012, kl 18.51

Tere,
minul oli kaal täna hommikul 69 kg.smiling smiley Tundub, et hakkab natuke alla minema eks püüan samas vaimus jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Teana
Kuupäev: 10. March 2012, kl 07.45

Tere,
Minul on paar väga rasket nädalat olnud ja pole suutnud siia jõuda.
Aga olen endiselt mõtetes teiega.Selle nädala kaalunumber on 63,2 kg ja olen isegi 2 korda juba trenni jõudnud ,väga loodan ka nädalavahetusel midagi veel teha.
Kõike kaunist..

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 11. March 2012, kl 08.53

oiioio, unustasin kaaluda, tänane kaal 72,5. Ilus nädal oli ju, aga kõndima ei jõudnudki, sest käisin lastega sanatooriumis. See oli täielik lebo, sõime, jõime, ujusime, lugesime, magasime... mul tagasi tulles oli tagumik lausa valus. Aga õnneks lubab esmaspäevast jälle kevadet koos päikesega. Järelejäänud 3 kg sulavad päikesega lihtsalt ära winking smiley Eile käisin siis ka üle saja aasta solaariumis. Tunnen, et kõik olekski ok, kui need mõned kilod mu jalgadelt kaoks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 11. March 2012, kl 09.22

61,7kg nii,et olen väga palju juurde võtnud aga võibolla tuli see kaal vedelikku tarbimisest.
Tunnistan,et trenni pole mul nüüd aega teha olnud kuna päevad mööduvad nii kiiresti aga uuel nädalal üritan ikka selle 45min leida.Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 11. March 2012, kl 10.28

Minul oli reedel 64,6 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 11. March 2012, kl 16.36

No see kaal ei lange siin eriti kuhugi.. 61,7 näitas, kuigi olen tublisti trenni teinud ja lõpetasin isegi eksperimendi tõttu ära kartuli, riisi ja saia söömise. Tulemust aga ei miskit! eye rolling smiley Võibolla peaks veinitarbimise ka ära lõpetama, aga see on juba raske variant - esiteks tuleb siis kõigile kogu aeg seletada, et ma ei ole rase ja teiseks on klaas veini õhtusöögi kõrvale ikkagi võrratu!
Nojah, ehk proovin seda kartuli-saia-riisidieeti veel nädalake ja siis vaatab.. Tahtsin bikiinivormis olla 3 nädala pärast, eks näis, kas veel jõuan..
Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 11. March 2012, kl 17.09

Rabarber palju sa seda veini siis jood?

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 11. March 2012, kl 17.10

Mitte üldse paha pärast, aga kui iga päev klaas või 2, siis võib see jah olla kaalulangusele pinnuks silmas... 1-2 klaasi nädalas pole hullu...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 12. March 2012, kl 11.48

No nii, jälle ma hilinen, aga eile ikka suutsin kaalule jõuda õigel ajal ja olen juurde kogunud 54,6 näitas. sad smiley
Rühin kindlameelselt edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 12. March 2012, kl 21.18

No ma arvan, et olenevalt (peo)olukorrast tuleb ikka kuni 4 klaasi ette winking smiley.. Korra nädalas kindlasti, vahel ka 2..
Hakkan nüüd tabelit tegema, kohe saab üles winking smiley..

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.38

Hei-hei!
Ma kirjutan nüüd kohe kiirelt oma tulemused ära, muidu ei tea jälle, millal jõuan.
Tulemused on superhead, täna hommikune kaal 53,4kg. No ma ei tea, minu keha käitub ikka väga kummaliselt, vahel seisab kaal 2 nädalat, siis langeb, siis tuleb juurde ja nüüd kolinal jälle alla. Trennis ei ole juba 2 nädalat saanud käia, aga oma kalorinormi olen küll täpselt jälginud. Samas lapsega käin väljas kõndimas ka ikka iga päev ja menüüs olen ka natuke muudatusi teinud. Äkki siis ka sellest langus. Igatahes on mul väga hea meel ja enesetunne on ülihea. Eriti arvestades seda, et nädala pärast on ees väike puhkusereis. smiling smiley On mille nimel pingutada. smiling smiley

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 16. March 2012, kl 16.36

nii, ei midagi suurt ja rõõmsat, aga niikuinii sai kokku lepitud, et võtame tasa ja targu. Kaal 72,3. Nats vähem ikkawinking smiley Täna ja eile jäi jalutuskäik ära, aga see-eest söödud ka vähem - vist

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 16. March 2012, kl 21.43

Tervist, minu kaal tänase seisuga on 67,9. Eks kaal vaikselt läheb tagasi päris algkaalu veel kätte ei saanud. Aga ehk järgmine nädal olen selle kätte saanud.
Päikest teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.