Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 18. March 2012, kl 10.57

Minul kaal näitas 61,2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 19. March 2012, kl 01.02

Mul oli reedel 65,5... oehhh... no ei liigu

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Teana
Kuupäev: 19. March 2012, kl 07.12

No 63,8 kg-täielik jo-jo-nädala sees allpoole ja siis jälle tagasi-no ma ei tea isegi trenni tegin korralikult 3 korda aga ega siis midagi täna jälle uus nädal algamas...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 19. March 2012, kl 22.58

Hilisõhtust kõigile!

Riputasin tabeli selle nädala tulemustega teadagi, kuhu winking smiley
Minul endal tulemusi ette näidata ei ole, arvan, et kaotasin motivatsiooni. Samas aga täna leidsin ta jälle üles.. Eks näis, mida reede näitab.. Ehk siis oli seisak ja loodetavasti tuleb kevadsula.. winking smiley

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 23. March 2012, kl 14.48

Tervist,
Minu täna hommikune kaal oli 66,8.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 23. March 2012, kl 15.48

Mul täna 65,4... katrsin suuremat nr tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 25. March 2012, kl 10.32

Tervist,

Mul seekord juures, kaal 54kg. Ei patustanud ega midagi, ei tea. Tundub, et minu puhul ongi normaalne üles--alla--üles--all ...
Järgmine nädal mind kaalumas ja nr hõikamas ei ole, olen reisil. Loodan olla ka seal tervislik toituja, kuidas õnnestub, eks see ole hiljem näha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Teana
Kuupäev: 26. March 2012, kl 11.06

eelmise nädala tulemus siis 64 kg,pole just põhjust enda üle uhke olla...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 26. March 2012, kl 13.34

Tulemused täiesti puuduvad.62,4 kg kas nüüd kaal valetas või siis tõesti võtsin juurde sellel ajal kui haigeks jäin grinning smiley
Kahjuks hetkel pole veel jõudnud trenni teha aga ehk järgmine nädal jätkub seda aega rohkem kui eksamid tehtud saan.Samas ilusad kevadised ilmad hakkavad välja tulema ja saab ka pisut jooksmas käija.Nüüd peab lootma,et aprilli alguses saan oma kaalu jälle normaalseks,sest siis ei tohiks enam midagi sellist olla mis segaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 26. March 2012, kl 21.56

No minul ei ole ka midagi suurepärast siia kirjutada.. sad smiley
Kahjuks on motivatsioon läinud täitsa puu otsa, saba seljas.. Kaal näitab nüüd 62,2 ja eks me siis pinguta reedeks väiksemat numbrit..
Tabel saab ka kohe ülesse..
Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 30. March 2012, kl 22.12

Tere kõigile!
Minul endiselt läänerindel muutusteta. 62,2.

Ja kahjuks või õnneks on selline lugu, et ette tuli ootamatu puhkusereis. Olen ära homsest kuni 11nda aprillini ja internetti garanteerida ei saa. Kas oleks keegi kibekiirelt valmis arvepidamise enda peale võtma? Tagasi olen jälle ametis reede ja 13 smiling smiley..

Ei ole vaja mingit imepeent asjandust teha, vast ehk lihtsalt siia foorumisse vahekokkuvõte..

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 01. April 2012, kl 13.41

Tervist,
Minu selle nädalane kaal on 67,4. Nii, et olen jälle suutnud enda kaalu kasvatada.sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 01. April 2012, kl 23.35

Mul olireedel 63,5 smiling smiley kopsupõletik möllab jätkuvalt, aga nüüd hakkab isu tagasi tuleme, eks sellega kindlasti plussi jälle..

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 03. April 2012, kl 11.36

Tere tublid duellitajad!

Olin kadunud... olin oma urus peidus, ei astunud kaalule vaid kosutasin kintsusid hea ja paremaga. Tegin otsuse, et nii ma lahti ei saaa... iga nädal 100 g, see on nali! Sõin siis 800 g tagasi oma turjale ja alustasin päris kaalulangetamist alates 01.aprillist. Enesetunne on hea, kere on mõnusalt kerge... lumi pisut häirib mu rütmi, aga õnneks on kodus ka abivahendeid, millega füüsilist koormust saab tõsta. Õhtul on veel sulgpall. Täna keerutasin rõngast ka. Pole ammu teinud, talje lausa tulitab! Reedel teatan uuesti kaalu. Eesmärk - 01.05 kaalun 69 kg ja olen heas füüsilises vormis winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 06. April 2012, kl 06.45

nii.. kaalul käidud ja rahu saadud. See nädal on olnud tulemuslik. Juurde söödud 800 g on läinud ja enamgi veel winking smiley kaal täna hommikul 71,8. 5 päeva olen teadlikult jälginud oma menüüd ja kalorite hulka ning iga päev kas kiirkõnni või sulgpalliga tegelenud, ahjaa, mõni päev lausa mõlemaga winking smiley Hularõnga ajasin ka välja... talje täitsa valutab selle keerutamisest. Mul on see raske nagadega rõngas. Jätkuks ometigi mul seda visadust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 06. April 2012, kl 17.46

65 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 08. April 2012, kl 17.26

Hei,
minu selle nädalane kaal on 67,2. Ei saa just öelda, et oleksin väga rahul aga vähemalt paar sada grammi kergem olek.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Teana
Kuupäev: 15. April 2012, kl 06.41

Tere,
Mina olen olnud kadunud ja seda põhjusel,et ei saanud kohe kuidagi hakkama ja siis otsustasin neera ära proovida ja hetke seisuga olen väga rahul-tegin 6 päeva ja hetkel kaal lausa 61,3 kg.Vaatame kuidas nüüd siis edasi kahjuks on mul ees 10 päeva reisi aga püüan seal end tagasi hoida.
Jõudu ja jaksu teilegi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 15. April 2012, kl 14.22

Tere,
minu selle nädalane kaal on 66,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 15. April 2012, kl 18.32

Tere!

Sammuke jälle ideaalile lähemal winking smiley 71,4. Olen olnud viimased päevad suur patustaja. No nii kui külas käidud, nii kõht koooki täis mugitud. Tänasmiling smileyTänase grilliõhtuga olin õnneks viisakas, tükike lõhet ja salatit. Homme tahaks küll grillribi süüa. Aga liikumisega on pahasti. Tänased ilusa päeva veetsin autoroolis ja siis voodis, sest niiii väsinud olin nädalavahetusest. homme jälle tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 16. April 2012, kl 02.04

65

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 17. April 2012, kl 19.54

Nii nii.. vaatan, et minu äraloleku ajal on vapralt numbreid edasi teatatud. Minu enda reisuke venis nädal pikemaks ja kilo raskemaks või ma ei teagi kui palju.. hommikul näitas kaal 63.. :-S eks näis.. nüüd tublilt sporti edasi tegema. Kohe vaatan, mis siin numbrid näitavad ja üritan kõikide näidud tabelisse panna..

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 22. April 2012, kl 15.16

Tere,
minu selle nädala kaal jätkuvalt 66,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 22. April 2012, kl 23.09

minul 64,5... vist oli, ei mäleta täpselt gramme tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.