Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: Kroku
Kuupäev: 25. June 2010, kl 09.25

Mõtlesime ka duelli ära proovida - peab ju proovima, äkki on mõju motivatsioonile hea!

Kuidas me kaalumisega teeme, kas igapäevaselt või korra nädalas? Ning mis päeval? smiling smiley

Minu algandmed:
Pikkus - 167 cm (ilma kontsadeta)
Kaal - 72,5 kg


asiiL, jään sinu vastust ootama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: asiiL
Kuupäev: 25. June 2010, kl 11.00

Hei!
Põnevam oleks vist korra nädalas kaaluda, aga mul pole ka igapäevase aruandluse vastu midagi. Vali Sina!
Ja kunas alustame? Minupoolest kasvõi homsest!

Minul pikkust 173cm ja kaal näitas täna 69.0

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: Kroku
Kuupäev: 25. June 2010, kl 11.16

Võib ka tänasest alustada winking smiley

Teeks äkki nii, et järgmine kord kaaluks siis järgmisel reedel? Vahepealsetest õnnestumistest-ebaõnnestumistest võib vahepeal muidugi siin märku anda.

Võidab see, kes järgmiseks nädalaks rohkem(tervise piires) alla võtab grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: asiiL
Kuupäev: 25. June 2010, kl 12.08

No teeme siis nii, duell on alanud!!! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: asiiL
Kuupäev: 25. June 2010, kl 20.12

Anna nüüd seal maal oma jalgadele valu! Ma tulin just 90minutiliselt kergelt kepikõnni ringilt grinning smiley winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: Kroku
Kuupäev: 26. June 2010, kl 13.27

Ma usun, et kui mu ema nii hästi süüa ei teeks, siis ma oleks esmaspäevaks alakaaluline juba. Tegin kahetunnise jalutuskäigu eile ja täna ladusin kaks tundi puid. Jeeee. Aga ema tegi kartulisalatit.. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: Kroku
Kuupäev: 30. June 2010, kl 05.23

Noo kuidas läheb? Mina olin täna hommikuni väga masendunud, et a la "ma lihtsalt ei võta alla". Täna oli kaalul esmakordselt väiksem number nanananaaa. Ehk siis -600 g. Ma tean, see on imevähe ja kaalusin ma ennast ka väga vara hommikul.. aga tunne on aiiiiii kui hea!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: asiiL
Kuupäev: 30. June 2010, kl 19.33

Ma pole 2 päeva kaalunud, aga enne seda oli mitme-mitme päeva peale alla läinud 100g. Enne reedet ei kaalu kah.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: Kroku
Kuupäev: 30. June 2010, kl 19.57

OOoo, sa oled tagasi, mõtlesin, et oled röövitud juba grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: Kroku
Kuupäev: 02. July 2010, kl 07.50

No nii, kaalumisepäev. Mina kaalusin täna hommikul 71,6 kg. 900 grammi vähem kui eelmisel nädalal!
Ei tea, kas idee duellist mõjus mulle, või mis seda kaalu vähendas.. kokkuvõttes sõin ma nagu elajas terve nädala ja kahel viimasel päeval ei liigutanud ka ennast palju. Päike vist kulutab automaatselt mu pekikest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: asiiL
Kuupäev: 04. July 2010, kl 19.23

Vabandused ette ja taha.... Ma ei suuda mereäärest eemal olla, arvutist aga küll. Minu kaal endiselt 69. Vabanduseks võin öelda, et kui mereääres poleks käinud, oleks vast langenudki, aga... tunnen rõõmu sellegi üle, et tõusnud pole...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kroku ja asiiL duellitavad smiling smiley
Saatis: Kroku
Kuupäev: 12. July 2010, kl 08.11

Mul näitas kaal laupäeva hommikul 69,4 üle maeiteakuipika aja. Peale tänast hommikusööki oli kaal tagasi seitsmega algava numbri peal, aga tunne on heaa. Aga jah, raske on siia igapäevaselt kirjutada, kui kogu maailm on internetist eemal ja rannas.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.