Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 09. April 2012, kl 16.45

Kuidas sul pühad möödusid?
Kas sai kõvasti mune koksitudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 13. April 2012, kl 14.59

Oh jah, raskelt läheb see kaalukaotamine. Pühad läksid rohke söömise tähe all ning üldse on ennast kuidagi väga raske ohjes hoida.
Tänane seis, võrreldes eelmise reedega on - 100g. Noh, hea et niigi läks!

Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 14. April 2012, kl 10.32

Minu kaal eile hommikul oli 81,1 , seega -0,6.

Täna on jube peavalu ja tundub, et mingi viirus on kallalsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 20. April 2012, kl 09.04

Ohjah, ei edene see asi üldse nii nagu sooviks. -300g e 76,5. Hea et niigi läks, sest see on esimest korda peale 2a kui ma alla 76,8 kaalun. Aga tahaks palju kiiremini ja palju rohkem maha saada. Ma saan aru küll, et eks see kõik on mu enda käitumises kinni, aga näe tahtejõudu on napilt. sad smiley
Ühelt poolt kadedakstegevaks ja teisalt motivatsiooniks on mul abikaasa, kes oma radikaalse dieediga on aasta algusest alates kaotanud 12 kg (minu 5,5 vastu). Uh, tahaks kah nii palju...

Loodetavasti on Sinul motivatsioon paigas ja tulemused paremad. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 21. April 2012, kl 10.25

Minu kaal siis seekord 80,8 ehk siis -300 g. Täpselt sama , mis sinulgi.
Oma meelest olin terve see nädal korralik ja tegelt ootasin ikka paremat tulemust.
Nii kangesti tahaks näha esimeseks numbriks 7, aga mitte kuidagi ei jõua sellenisad smiley
Minu mehel ka kaal langeb lausa mühinal, iga nädal vähemalt kilo ja rohkemgi veel...

Mul on ka motivatsiooni puudus kätte tulnud, mitu korda olen tabanud ennast mõttelt, et enam ei viitsi koguaeg kaaluda ja tahaks lihtsalt hunniku grill liha sisse vitsutada, aga olen saanud endast võitu ja pole lollusi teinud, veel....

Kahju, et ilmad on sellised viletsad, saaks juba õue, siis läheks olemine paremaks ja saaks tegutseda. Mul on suur aed ja see tahab korda tegemist, aga kõik on veel märg ja mudane. Olen ainult mõned lillepeenrad korda saanud ja ilus on esimesi krookuse laike vaadata, isegi paar priimulat on juba värvi näidanud, see on minu jaoks selline hea emotsiooni tekitaja.

Tegelikult ei tohiks ma üldse hädaldada, sest mul on ju üle kümne kilo ikkagi kadunud selle aastaga, ainult algus oli kerge ja nüüd ei tule selliseid oodatavaid tulemusi.

Ootame sooja kevadet ja ehk siis läheb meeleolu paremaks ning lõpuks hakkab ka kaal mühinal allapoole minemasmiling smiley püüame ikka koos edasi. Kui leiad mõne hea motivatsiooni terakese, siis anna mulle ka teada, ma annan sulle ka , kui mõni hea mõte tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 27. April 2012, kl 08.29

Täielik paigalseis 76,5, nagu ka eelmisel nädalal.
Eile sain esimese sahmaka aiatöid kätte, mul oli terve hunnik mulda vaja laiali visata- 1 tund ja 650 kcal. Pole paha. Lihased on küll täitsa haiged ning toitumine ei ole sel nädalal eeskujulik olnud, aga kokkuvõte on täiesti talutav. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 28. April 2012, kl 21.43

Minul seekord 80,9 ehk siis 100g plussis.sad smiley
Ehk läheb uus nädal paremini...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 04. May 2012, kl 06.25

Hommik!
Pikk nädalalõpp vanaema juures on jätnud oma jälje... +600 ehk 77,1.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 04. May 2012, kl 19.30

Hei,
Minul kaal täna hommikul 80,4 seega -500g.
Seljataga on väga raske töönädal ja samasugune hullumaja ootab mind ees ka uuel nädalal. Nädalavahetusel üritan suht vabalt võtta, sest millalgi tahaks ju puhata ja mängida kahot smiley
Ma väga loodan järgmisel reedel näha kaalul numbrit 7.
Vast saad sina ka ree peale ja kaal hakkab alla poole minema, ma väga loodan. Suvi pole ju enam kaugelwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 11. May 2012, kl 11.07

Lõpuks ometi on 79,9 (-500g).smiling smiley
Ma loodan, et enam see 8 tagasi ei tule MITTE KUNAGI...unistada ikka võib.
Kas kevad on sulle ka positiivset mõju avaldanud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 12. May 2012, kl 19.49

Tubli Marmel!
Oh, nii palju edukas ikka olen, et -700g pigistasin välja, nüüd siis kaalul 76,4. Ma loodan järgmiseks nädalaks 75 ette saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 13. May 2012, kl 19.01

Hei,
Kui järgmine nädal 75 ette saad,siis võiksid endale midagi preemiaks lubada.
Ma olen selle nädalavahetuse Tallinnas olnud ja ostsin endale kingituseks ühe mõnusa kehakreemi preemiaks number 7 eest.
Minu järgmine vaheetapp on ka 75, ainult et mul on sinna pikk ja vaevalinewinking smiley tee minna...
Ilusat emadepäeva õhtut ja loodame sama edukate nädalate jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 18. May 2012, kl 08.41

Tere!

Ja ongi kaalul 75,8, pai mulle!
Kuigi, nädal ei olnud üldse kerge ja ma praktiliselt ei märkinud midagi üles. Nimelt pakutakse Tallinnas nüüd sellist teenus nagu Pille toidukott, kus tuuakse paari päeva toiduained koos retseptidega kohale. Ja sel nädalal oli mul võimalus seda katsetada. Kolm õhtusööki ning kolm magustoitu. Eranditult kõik soolased toidu ning kaks magustoitu sisaldasid vahukoort, mida ma muidu üliharva tarvitan. Toidud olid head, aga ka rammusad ning ma tõesti ei viitsinud neid sisestama ja arvutama hakata. Aga nagu näha ei ole tulemus kõige hullem.

Jõudu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 18. May 2012, kl 18.23

Tšau!
Sa oled tõesti väga tubli, mitu nädalat järjest väga ilus tulemus.thumbs up
Mina kahjuks nii tubli polnud, ainult -100 grammi (79,8), aga ma õnneks väga ei põe, sest nädal on tõesti hullumeelne olnud. Seitsmest päevast neli olen olnud kuskil rataste peal ja koolitusel või üritusel, pluss eile õhtul veel pidulikul vastuvõtul...kui nüüd veel esmaspäeva ka kuidagi rahuldavalt mööda suudan saata, siis on pikaks ajaks rahu majasspinning smiley sticking its tongue out
Meie kandis siin saab ka toidu koju tellida, aga pead täpselt ütlema mida soovid. Ma ei ole seda teenust kasutanud, võibolla kunagi proovin, aga teil on asja võlu selles, et retsept on olemas ja ei pea pead vaevama, mida teha, vahest on nii raske välja mõelda , mida perele pakkuda...

Ilusat nädalavahetust ja pane sama tublisti edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 25. May 2012, kl 09.33

Jälle +200g ehk 76g. Ei lähe lihtsamaks, järgmisel ja ülejärgmisel nädalad on sünnipäevadest tulvil, neetud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 25. May 2012, kl 22.36

Minu kaal seekord 79,3 (-0,5) ja ise tulemusega väga rahul.

Ära sa selle paarisaja grammi pärast küll põe, teinekord organism lihtsalt hoiab vedelikku kinni ja järgmisel nädalal on selle võrra tulemus parem, loodame parimatsmiling bouncing smiley
Sünnipäevad on muidugi raskeim probleem kaalulangetamise juures, aga mina olen üritanud siis võimalusel nädala sees natsa vähem kaloreid tarbida ja peol söönud ja joonud täpselt nii nagu meeldib, olen enda jaoks välja mõelnud , et ülemäära ma ennast ei piitsuta, ehk nii suudan kauem siin kaaluabis tubli olla ja oma soovitud kaaluni ikka kunagi ka jõudasmileys with beer

Päikest ja katsu nendest sünnipäevadet vapralt üle saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 01. June 2012, kl 19.49

Minu kaal seekord 78,4 (-900g).smiling bouncing smiley
Olen selle tulemuse üle väga õnnelik, ausaltöeldes arvasin, et jääbki 100-200 grammi kaupa kukkuma, aga seekord oli küll väga ilus tulemus! Ma loodan, et sul on ka nädal hästi läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 02. June 2012, kl 07.16

Hei!
Tubli Marmel! Ka minu seis oleks sama, kui mul mitte neljapäeval sünnipäev ei oleks olnud. Praegune tulemus siis -100g ehk 75,9. Aga ka eile ja täna ja homme on sünnipäevad. Jama on selles, et kuna ma ise neid sünnipäevi korraldan, siis jäävad ka toidujäägid ju mulle ning siis on pidev pugimine tagatud. sad smiley Aga noh, üritan järgmiseks korraks vähemalt kaalu hoida.

Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 09. June 2012, kl 09.45

Kaal on 78,3. Maha läinud ainult 100grammi, aga asi seegi...
Kui ma kaaluabiga liitusin, siis oli minu eesmärgiks saada jaanipäevaks 75, aga mulle hakkab kohale jõudma, et seda ma ei saavuta sad smileyjärjest rohkem peab ennast pingutama, et üldse mingit tulemust näeks.kahjuks on meil ka trenni hooaeg läbi ja randa võrkpalli mängima ei saa, sest ilmad on nii jahedad veel.ujumas ka ainult üks kord sellel aastal käidud...aias saab ennast pisut liigutada, aga seda on vist vähe minu jaoks...
Loodan, et sul läheb paremini.Missugune sinu eesmärk on?
Nii väga tahaks juba sooja suve, ehk siis lähevad mõtted ka positiivsemaks.
Päikest meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 13. June 2012, kl 20.44

ma olen vist siia üksi jäänudsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 16. June 2012, kl 16.08

Hei! Ei ole üksi. Lihtsalt on mul paar viimast nädalat nii kiire, et ei ole aega saanud kaaluabis kolamas käija. Minu selle nädala tulemus on - 500g ehk 75,3.
Noh, minu eesmärgiga on nagu on. tahtsin 1.maiks 75kg olla, aga ilmselgelt ei ole seda veel ka 1. juuniks saavutanud. Nüüd kulgen vaikselt ja oma rada. Mu kasutajaõigus lõppeb kusagil juuli alguses, üritan selleks ajaks ikka 74 ette saada smiling smiley. Tõenäoliselt ma kohe oma õigusi ei uuenda, sest soetasin endale figuurisõprade e-õigused ja proovin vahelduseks neid. Mulle tõesti ei meeldi, et kaaluabi on oma tegemistes mugavaks läinud ning uuendusi teha ei viitsita, näiteks on retseptides Päevaretsept juba paar kuud üks ja sama....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 17. June 2012, kl 14.09

Ma ei tea, mis mu arvutil viga on, juba kolmandat kirjutan, eelnevad lihtsalt ei ole siia miskipärast jõudnud...
Kaal on 100 grammi plussis, ehk siis 78,4 kahjuks ja ega eelolev nädal midagi head ei tõota, sest neljapäeval lõpetab mu kallis lapsekene juba gümnaasiumi ja meil kodus pidu planeeritud ja siis veel ka jaanipäev ja üks sünnipäev .... graafik on mul tihe sel nädalal.

Mul väga hea meel, et sa ikka minuga koos jätkad, ka minul lõppeb kasutusaeg 11.juuli , nii saame koos võiduka lõpuni rühkida...mina ka ilmelt praegu uut kasutusaega ei osta, vaatan, kas saan ise hakkama ja kui ei saa, eks siis tuleb siin jätkata.

Väga hea et sul ilusad miinused tulevad, mina üritan see nädal lihtsalt omas püsida, olen rahul,kui väga palju plussi ei tuleks...

Kena suve jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 22. June 2012, kl 18.32

Nõnda jaanieelse nädala kaaluks 75,1 ehk - 200g, asi seegi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 23. June 2012, kl 12.34

Nagu ma arvasin, olen sellel korral taas plussis 78,8 (+400).
Ma võtsin sel nädalal üsna vabalt, eriti kaaluda ei viitsinud ja üldse tegelesin palju küpsetamisega. Muudkui võtsin külalisi vastu ja mitmel õhtul sai ikka mõni rummikokteil võetud...
Loodan uuel nädalal ikka miinuste lainele tagasi saada ja korralikumaks ka hakatadrinking smiley
Ilusaid pühi !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 30. June 2012, kl 09.47

Minu kaal seekord 77,8 ehk siis - 1,0.
Loodan,et lõpuks läheb soojaks ka, saaks juba ujuma minna. Ma pole viimasel ajal mingit trenni teinud,tuleb ennast ikka käsile võtta ja liigutama hakata.Unistada ju võib...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.