Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 13
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 19. January 2012, kl 20.14

Grammide üleskirjutamine mõjub positiivselt - ma juba tunnen, et riided loksuvad seljas. Mis kiirelt tuleb, see kiirelt läheb.
Sport - joogas käin ja õhtuti käin koeraga kõndimas. Kui kaalu saaks nii -10kg, siis võiks isegi jooksmise peale mõelda, aga praegu oleks see liigsuur koormus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. January 2012, kl 20.15

NIiiiiiiiiiiiiii tore..!
...on lugeda, et te kõik üdini positiiivsed ja püüdlikud olete! Mina olen sel nädalal ennast kuidagigi püüdnud vormis hoida vaid trenniga, st. et esmaspäeval sõitsin koolis lastele suusaradasid sisse, kolmapäevaks olid need täis tuisanud, siis sai sama töö jällegi uuesti tehtud.Täna jälle sadas lund, homme tuleb taas seda "rajamasina" tööd tegema hakata ja..tongue sticking out smileytongue sticking out smiley Teisipäeval sai ka kerge tantsutrenn tehtud, mis eriti seekord ei kulutanud miskit..confused smiley Laupäeval on juubelile minek ja ennem seda loodan veel suusavõistlustel kilod "ette maha sõita", pidus püüan ka kindlasti kõvasti rõhku tantsimisele, mitte söömisele panna, no peavad ju siis lõpuks minema ka need kilokesed..tongue sticking out smiley. Jahh, aga ennem kõike seda on ju homne kaalumise hommik, sest reede ju grinning smiley Edu teile kõigile ja positiivsust, isegi, kui seekord plussi jääte!
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 20. January 2012, kl 06.18

Minu tänane kaal on 67,1 seega -1,7..

Olen suht üllatunud, kuna see nädal ei liigutanud ma ennast kohe üldse.. Ainuke trenn oli laeva peale jooksmine ja seal maha tulek.. Isegi nädala alguses oli +0,5 kg..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 20. January 2012, kl 06.39

Tere hommikut kaasvõitlejad smiling smiley minu täna hommikune kaal oli 61,4.ise oöen päris rahul ja tuju on super hea smiling smileysmiling smiley. edu teilegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 20. January 2012, kl 08.23

Tere jälle, täna lähen soome mehe juurde nädalavahetuseks. Tegelt kardan seda toitumist seal aga püüan olla hästi tubli ja loodan, et kõik läheb hästi. Tänane kaalumine annab mulle ikka meeletult jõudu juurde olla tubli ja loodan, et sellest piisab vähemalt nädalavahetuseks, sest siin eestis olles koos teiega tean, et suudan olla väga tubli. ilusat nädalavahetust teile kõigile smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 20. January 2012, kl 08.43

Hommik!
Minu tänane kaal 80,5 ehk siis -0,1smiling smiley Midagi ikka. Tean, et eelmise nädala haigus ja mitte trennis käimine tõi kõva plussi, seega olen rahul. Homme suusatama, õhtul küll külla, aga perenaine on õnneks kõva igasuguste asjade sissetegija, seega loodan veeta õhtu hoidiste pealsmiling smileysmiling smiley
Ilusat lumist nädalavahtust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.03

Hommik!
mul täna hommikul 66,0- jepiiiijeeeee!nädalag võrreldes -1 kg see annab mulle meeletult jõudu ja motiveerib edasi pingutama! kohe lähen suusaradu sisse sõitma!
Päikest kõigile!
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Hope
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.20

Tere! Minu tänane kaal on 65,3, suured tänud lumele, mida vaja lükata ning lapsed nõuavad iga õhtu kelgutama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.20

Täna kaal siis 78,3

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.04

Tere kõigile!!!
Kõik on sel mõnusal lumisel nädalal väga tublid olnud, kohe nii hea lugedasmiling bouncing smiley
Võin ka enda üle üsna uhke olla -2,3 kg, et siis uus kaal täna hommikul 66,5kg.
Eks selle nimel sai ka päris kõvasti pingutatud ja vaadatud mis suhu pääseb ja mis ei.
Aga loomulikult on lumi suur abimees, nüüd lähen lapsele iga päev jalgsi lasteaeda järgi ja tuleme kelguga tagasi (kokku ikka 4km). Mõni päev olen ka varem läinud ja suurema ringi teinud.
Aga edu kõigile ja jääme ikka parimaid tulemusi lootma!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: yxtydruk
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.51

Tere.

Minu nädal nii hästi ei läinud... 87,1 kg, seega +0,2. Ma arvan, et kõiges on süüdi puuviljad... ei suuda kohe mitte nendest käsi eemal hoida confused smiley Aga järgmine nädal tuleb kindalsti parem kui see grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.09

Tere kaasvõitlejad,

uskumatu, ma juba 18 päeva kaalu jälginud - poleks seda endast uskunud ja usun, et kõiges on "süüdi" see duelliga liitumine - pole ju võimalik lihtsalt pooleli jätta grinning smiley Tänud teile osalemast, sest kui poleks siin teid, siis poleks ka mind winking smiley
Kaal siis täna 61,7, maha seega läinud 800g - olen rahul, kuna ma tõesti ei liiguta end üldse, söön, kuidas jumal juhatab ja toitumist tasakaalu ei aja - ainult kaloreid jälgin, et oleks enam-vähem normi piires. See näitab vaid seda, et kui enne KA kaal ainult tõusis, siis järelikult panin ikka kogustega täiega puusse grinning smiley Nt. polnud minu jaoks mingi probleem olnud ühe õhtu jooksul süüa terve pannitäis praekartuleid, juurde pool pudelit veini ja peale veel tahvel šokolaadi. Nüüd juba vaidlen endale eelnevalt öeldu suhtes vastu, et toiduvalik ja valmistamise viisid on ka ikka oluliselt tervislikumaks läinud grinning smiley Samas pean ütlema, et kõht on mul koguaeg täis ka nüüd, lihtsalt tuleb jälgida, et mida süüa, sest osa toitaineid täidavad oluliselt paremini kõhtu. Edu teile kõigile ja väike lisagramm pole hullu midagi, sest täna on jälle uus päev ja uus nädal ja ainult meie enese kätes on seda muuta selles suunas, kuhu soovime grinning smiley see lause oli eelkõige mulle endale mõeldud grinning smiley grinning smiley sest ma PEAN TRENNI MINEMA!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: katzi
Kuupäev: 20. January 2012, kl 12.07

mulle võite sama kaalu kirja panna mis eelminegi nädal, kuna tegelesin eksamite õppimisega, siis polnud aega kaalu langetada aga loodan järgmine reede juba veidike kaalua alla saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Egle26
Kuupäev: 20. January 2012, kl 12.59

Tere!Tõesti nagu siin eelnevalt on kitjutatud see duellitamine aitab vägagai kaasa!!
Minu kaal oli siis täna hommikul 73 kg.Ja muutus on juba silmagagi märgatavsmiling bouncing smiley
Jõudu Teile kõigile! Ja ärge siis unustage,et ikka positiivselt ja naeruga oma eesmärkide poole!!!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 20. January 2012, kl 14.24

Tere!

Jõudsin ka lõpuks arvuti taha. Minu täna hommikune kaal 71.6, seega nädalaga -1 kg. Olen väga rahul.
Jõudu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: siuts
Kuupäev: 20. January 2012, kl 18.12

Nädala lõpp läks rappa, olin koolitusel, kus ei saanud saiakestele ei öelda, kaalu nr 70,9kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 20. January 2012, kl 18.37

Minu kaal täna hommikul 80,6 - vaat, mida kaasvõitlus enesega kaasa toob!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 20. January 2012, kl 19.41

Tere!

Minul läheb kirja 78,3kg.

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 20. January 2012, kl 22.24

Tere!
Tore, et kõik nii tublid on. Ise käisin ka kolm päeva ekstra kepikõndi tegemas 6-7km tuli ära. Sammulugeja on ka terve nädala peal olnud ja motiveerib ikka küll. Kaal on 90,3kg,(Jee)
Ilusat valget talve meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 20. January 2012, kl 23.55

Hei! Minu tänahommikune kaal näitas pisut tõusu, 71,2 kg ehk +200.
Kõik on sel nädalal niiiii supertublid olnud, endal hakkab päris piinlik! Võin ju end vabandada, et kiire ja istuv töö, kuid tegelikult see veel niipea ei lõpe ja tuleb end kokku võtta, vähendada maiustamist ja rohkem liikuda, nädalavahetusel loodan jälle veidi suusatada. smiling smiley 2.nädala tabel, kuigi puudu veel Loona, kadri9188, darkness, kakuke36, kiidukukk (lisan kui andmed annate). 2.nädala järgi on kõige tublim vähendaja endiselt girlygirl, kuid kõigil on selline spurt olnud! Ilusat lumist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: katzi
Kuupäev: 21. January 2012, kl 10.48

vaatan, et teil läheb väga hästi, kes võtab nädalas 2 kg alla, aga minu keha ei võtta kunagi nii palju maha, alati pean meeletutu vaeva nägema, no kaks nädalat tegelt polnud aega kaalu jälgida ka, kuna õppisin koolilõpu eksamiteks, aga eile olin korralik ja sain hoopis enda kaalule 200 g juurde mitte maha, täiesti masendav, sooviks ka nädalaga kasvõi 1 kg maha saada...aga eks tuleb reedet ootada, äkki see nädal saan reedel lõpuks miinuse öelda, aga praegu on täiesti masendus küllconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: darkness
Kuupäev: 21. January 2012, kl 11.29

Tere. Pean häbiga tunnistama et minu eilne kaal oli 67,3kg mis on eelmise näd. võrreldes siis tõusnudsad smiley Olen rajalt väga kaugele kukkunudconfused smiley Tänasest alustan maggi dieeti, teen nii kaua kuni tunnen et olen taas rajalsmiling smiley Lisaks võtan ette suitsu maha jätmise JÄLLE...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 21. January 2012, kl 12.18

Tervist!
Minu kaal eile hommikul oli 82,9 kg.
Vähe, aga midagi ikka smiling smiley
Sportlikku nädalavahetust!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 21. January 2012, kl 17.38

Tere!

Kaal 89,9kg. Jõud lõpeb, ei jaksa enam! Meeletu väsimus ja masendus. Selle nädala trennid jäid kõik ära. Püüan leida midagi, mis edasi aitaks.
Rõõmu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 22. January 2012, kl 11.29

Kaunist pühapäevahommikut!
No ma siis jagan ka enda reedest ja laupäevast päeva - reedel 147% ja eile 133% confused smiley confused smiley confused smiley
Kuid täna on uus päev ja mis siis, et sellised päevad olid - kook ja krõpsud ja vein maitsesid vahelduseks ka päris hästi. Ja mis peamine - ma olen õnnelik, sest mul olid nii toredad õhtud koos oma parimate sõpradega ning täna läheb trenniks ja korralikuks toitumiseks. Tean ette, et täna ei ole põhjust libastuda, kuna olen omas kodus ilma erinevate ahvatlusteta.
Ma nii sooviks kuidagi aidata teid, kes te ütlete, et olete rajalt kõrvale kaldunud ning end patustamiste pärast halvasti tunnete. Mõelgem, et me ise, vaid me ise teeme oma otsused ja saame oma tegemisi juhtida. Ning kui patustamise soov mõnel päeval on kindel, siis aktsepteerigem oma otsust, tundkem sellest palju mõnu ning klaarigem järgmine päev teadlikult arved iseendaga lubades endale lahjemaid toite, rohket füüsilist tööd (koristamine, lumerookimine vms.), treeninguid (kas siis spordiklubis või värskes õhus), mõnusat sauna koos erinevate kehakoorimiste (mesi+meresool, kohvipaks+mesi jms.) ja juuksemaskidega (kui endal sauna pole, siis laske end sugulaste sõprade poole sauna kutsuda grinning smiley) Ja siis on homme heaolu garanteeritud! Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 22. January 2012, kl 13.06

Tere!
Änn sinust lausa õhkab positiivsust.. Mina oleksin selle peale masendusse langenud ja tuju oleks null olnud ning edasi puginud.. Nüüd kui endal peaks nii juhtuma siis vähemalt on teada, kelle postitusi tuleb lugeda, et uut indu ja motivatsiooni juurde saada..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 22. January 2012, kl 20.09

Ega enesele natuke head aeg-ajalt keelata pole õige...Mind vaevab hetkel ( pärast änni poolt kirjutatu lugemist ) isu krõpsude järgi, kuid õnneks on väljas külm ja pime ja pood 3 km kaugusel, mistõttu jääb ära spinning smiley sticking its tongue out Teen parem tassi kakaod.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 23. January 2012, kl 13.39

Mina kaloreid ja gramme ei loe, lihtsalt vähendasin koguseid ja vaatan, mida suhu pistan. Rõhk värskel - juurviljad, puuviljad, kodujuust, kala, mereannid ja muidugi vee joomine smiling smiley. Üheks uueks lemmikuks on endatehtud salat, mis koosneb porrust, konservubadest, singist, paarist suurest õunast ja sortsust kõige lahjemast majoneesist (Felix Kerge). Väga maitsev ja mahlane smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 23. January 2012, kl 23.03

Tõesti-tõesti! Änn´i kirja lugedes on tore tunda ära ka iseend.. grinning smiley Ma sellega tahaksingi just teistele öelda, et ikka ISE teeme me oma otsused, mida sööme, kuipalju ja kas ennast ka liigutame- kõik see on vaid meie enda tahte ja soovi küsimus. Mitte keegi ju ei sunni meid millekski, mida me ise ei taha, onju! Mulle ka annab tohutult jõudu see duellitamine siin ja ka teiste kogemuste lugemine ja nõuanded. Ega ma ka vist sügisest alates muidu n.ö üksi poleks jaksanud -4 kg maha saada. Alustasin teise duelliga 15.09 ja sellest alates siis olen nüüd saanud maha juba -4, kuid ees on veel kapriissed 6 kg, mis kohe kuidagi minust lahti ei taha lasta..aga ega ma ka järgi ei anna. Väga meeldiv on juba siit-sealt kuulda komplimente minu parema väljanägemise teemal smiling smiley See annabki juurde tohutult jõudu ja energiat ikka edasi püüdlema, oma suure eesmärgi poole! Olge siis vaprad ja ilusad, reedel jälle kaalume, loodan, et siis tuleb juba rohkem positiivset tagasisidet!
Jõudu!
Anny
ahjaa, ma käisin ka nädalavahetusel kahel sünnal, eks siis reedel näha ole, kas mõjus ka kuidagi..confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: darkness
Kuupäev: 24. January 2012, kl 20.02

Mõtlesin, et kirjutan veidi oma ponnistustest, sest keegi teine neid kuulata ei tahagrinning smiley

Otseloomulikult ei pea ma laupäevast alates maggi dieetismiling smiley pool päeva pidasin vastu ja siis mõtlesin et toitumispäevik ju toimib, ma tean et toimib......alles kolm kuud tagasi kaalusin tänu päeviku täitmisele 61,.....kg......Niisiis leidsin jõu endas uuesti ausalt kõik üles märkida (eks näis kauakstongue sticking out smiley) Ja suitsust loobun ka loodetavasti homsest, alles täna soetasin plaastridsmiling smiley

Te kõik nii tublide tulemustega ja mina nyyd siin vean tabelit alla.......aitab! mina ka hakkan tubliks!grinning smiley


Tänud tähelepanu eest.... Jõudu ja jaksu meile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.