Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. February 2012, kl 16.08

Vabandust, oma arust saatsin küll. Kaal 80,8, veel 300 g jäänud, et saada algkaal tagasi. Aga olen rahul, punnin aga edasi. Huvitav - kuhu duelli ma need näidud siis saatsin?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: yxtydruk
Kuupäev: 19. February 2012, kl 16.42

Vabandan, meeletud 2 nädalat on olnud. Minu kaal on 85,6. loodan, et saan veel teiega edasi duellitada... järgmine nädal olen jälle reas ja annan enda kaalu nr'i õigeaegselt smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxtydruk 19.02.2012 16.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: darkness
Kuupäev: 20. February 2012, kl 00.54

Vabandan kuid ei jõudnud enne arvutisse kui praegu. Minu reedene kaal 66kgconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 20. February 2012, kl 11.30

Tere,
vabandan ka, kuna ei jõudnud reedel arvuti taha. Minu kaal 62,7 confused smiley
Tõeliselt raske nädal, kuna tegelesin erinevates eestimaa paikades toodete promomisega. Pean ausalt ütlema, et unetunnid öösiti olid sel nädalal max 7h pikad, pigem 4-5h, söögid pärinesid peamiselt kiirtoidu nimetuste alt, kogused olid küll väikesed, kuid tasakaalustatud toitumisest jäi ikka asi väääga kaugele, lisaks need hilisõhtused söömised, kuna varem polnud lihtsalt võimalik. Lisaks see füüsiline koormus kaupade lahti- ja kokkupakkimisel + vedamisel + välja panemisel + terved päevad müümisel - see oli päris hull, kuid täna lasen oma kehal valutada ja terveneda grinning smiley Ja kuigi sel nädalal tõstsin tööasjad enesest kõrgemale, ei saa ma vigiseda, kuna materiaalses mõttes oli väga edukas nädal grinning smiley Selle nädala algus tuleb rahulikum, püüan rohkem toitumise peale mõelda ja ilusti toidupäevikut täita. Ja tasapisi pean harjutama end järjest kasvava töökoormusega ja püüdma leida võimalust ja tasakaalu, jõudmaks lisaks tööle ka kaloried lugeda grinning smiley Kuid ma olen kuulnud, et harjutamine teeb meistriks, seega ma kindlasti alla ei anna!
Head!
Änn

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 23. February 2012, kl 10.37

Üks ettepanek Madam'ile...viimase tulbana võiks ära märkida ka veel kaotada jäänud kilod smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 23. February 2012, kl 17.45

Brixike, lausa loed mu mõtteid! Ma isegi vaatasin seda võrdlust, ühisesse tabelisse ei pannud, veel...mõtlesin et ehk veidi hiljem. Kuid miks mitte seda juba iganädalaselt vaadata, et kaugel see eesmärk ometi on! Soovkaal on mul puudu ainult Zant´lt. Häid pühi kõigile ja homme jälle reede ja kaalumine! Koondit ma vist küll enne pühapäeva ei jõua teha, olen sõidus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 24. February 2012, kl 06.00

Tere hommikust kõigile!

Minu kaal on 63,5kg..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 24. February 2012, kl 06.24

Tere, see nädal on olnud minujaoks väga raske. nädalake võitlust oma isude ja soovidega.see nädal on olnud meeletu mgusaisu, pole kahe kuu jooksul veel sellist magusavajadust tundnud. aga mõtlesin, et tean mis toob endaga kaasa see kui ma ei söö magusat mida mu keha meeleheitlikult nõudis. olid ju vastlad ja ei jäänud minulgi need kuklid söömata ja kuna töötan ise kondiitrina siis sai endale ja koju kaasa veel tehtud ohtra vahukoore ja ohtralt moosi ka veel sisse.sõin minagi neid koos lastega,terve see nädal sõin iga päev sokolaadi, küpsist,35% vahukoort, komme aga sellearvelt ma tegin endale soojasöögi väga kalorivaese, et mitte lubatud kaloreid ikkagi päevade jooksul lõhki süüa. täna hommikul isegi kartsin kaalule minna aga ise südamest lootsin, et ehk pole palju juurde tulnud...... minu suureks üllatuseks näitas täna hommikune kaal 56,6 seega hoolimata selle nädala kummalisest söömisest olen ikkagi alla saanud -800 grammi.seega on minujaoks järeldus selline, et pole asju mida süüa ei tohi peab lihtsalt vaatama et lubatud kaloraas lõhki ei läheks.olen tänulik iseendale, et kuulasin oma keha ja sõin seda mida keha nõudis ja millest puudust tundis.ise mõtlen nüüd, et äkki kui ma poleks sedasi talitlenud oleks mu keha läinud säästu reziimile aga näidates kehale, et kõike tuleb juurde, mida keha vajab siis kilod lähevad ära ikkagi smiling smileysmiling smiley viimane lause tuli vist väga segane.ilusat vabariigi aastapäeva teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 24. February 2012, kl 08.19

Tere!!!
Ka minul on olnud pöörane aeg, kolm nädalat ilma puhke päevata- töö ja ülikool ja väike poeg võtavad minust kõik, olen unustanud siin vahepeal toimetada. Sorry!!!
Ka söömisega olen olnud suht ükskõikne, kartsin hirmsasti kaalule minna aga oh imet, peaaegu kilo selle sebimisega iseenesest kadunud. Et siis täna näitas kaal 65,4 smiling smiley.
Ilusat vabariigiaastapäeva kõigile!!!!
Sirelike

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: yxtydruk
Kuupäev: 24. February 2012, kl 08.54

Tere. minu kaal näitas täna 86 kg. sad smiley ma ei saa aru, mis toimub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: katzi
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.20

74,5 kaal ainult kasvab tulin duelli palju väiksema kaaluga, aga ei motivatsiooni puudus on ikka täielik...ja no söögiisu on selline, et sööks lehma ka ära...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.52

Hommik!
Ilusat Vabariigi aastapäeva kõigile!
Mina täna siis 66,6

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 24. February 2012, kl 10.03

Tere,

minu kaal siis tänase seisuga 63,1 confused smiley confused smiley
Peaks end kätte võtma, või mis...
Kaunist ja kalorivaest Vabariigi aastapäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 24. February 2012, kl 11.38

Nüüd siis ametlikult number 6 ees....kaal 69,8 grinning smiley
Head Vabariigi aastapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 25. February 2012, kl 09.12

Tere!
Ma pole aastaid sellist kaalu veel näinud 88,1kg Reaalne võimalus seda jätkata. Tunne on ka kergem ja riided sobivad juba paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 25. February 2012, kl 14.18

Olen sel nädalal olnud tubli, kuus trenni koos tänasega on seljataga. Kuid kaal on kõikunud ja isegi kerkinud 89kg on tulemus. Söök on samuti lubatud piiridesse jäänud. Ju see keha vajab siis pisut rohkem, et trenniga taas harjuda.
Rõõmu kõigile ja edukat jätkamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 25. February 2012, kl 19.24

Minul muutusteteta - kaal 80,8, aga vähemalt pole juurde tulnud.
Minu kaalu eesmärk - esialgu 75, see oleks väga ok jaaniks!
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 25. February 2012, kl 20.44

Õhtust!

Minu number seekord 79,4.


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 26. February 2012, kl 13.02

Tere! Nagu arvata võiski, siis minu sünnipäevanädal tõi kaalu juurde, kuigi ma hoidsin end igati tagasi ja sebimist oli omajagu. Samas ei kaalunud ega kirjutanud midagi üles ning tundub, et siin ikkagi peitub asja võti, sest silma järgi on, nagu on.
Kaalu siis 79,5 eye popping smiley
Aga nüüd siis jälle rahulikult kõike kaaluma ja üles märkima ning suure tõenäosusega ostan uue ja korraliku kaalu ka, sest mul on tunne, et see 10 aastat vana kaal näitab numbreid, mida parasjagu heaks arvab.
Ja te võiksite rääkida siin ka pulsikelladest, mis pole väga profi omad, aga näitaksid kaotatud kalorite hulka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 26. February 2012, kl 14.15

Haldjaprintsess - mul polari oma, lasin sünnipäevaks kinkida. Aga oleks ise pidanud valima, sest pole seda kella mingite hullude funktsioonidega vaja - ma ju vaatan ainult kalorikulu, muu lihtsalt ei tundu vajalik tavasportlasele. Seega kell on ok, lihtsalt oleks võinud odavama ostasmiling smiley Tulin just suusatamast - 391 kalorit kadunud 40 minutigasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 26. February 2012, kl 14.47

Tere ja kaunist päiksepaistelist pühapäeva kõigile!

Mul läheb täpselt nii, nagu ma ise tõukan, ehk siis üllatavalt hästi juba neljandat päeva. Nimelt ei ole jõudnud viimased kolm päeva 100ni, pigem ca 10% vähem söödud, isud seejuures rahuldatud ja kõht täis. Ja meel rõõmus. Panin blogisse kirja ka, et mis võiks põhjused olla, ei hakka siia topelt kirjutama.
Pulsikella valiku puhul soovitan mõelda kõigepealt, mis on eesmärk. Kui mina 4 aastat tagasi kella ostsin, siis olid mul järgmised tingimused - peab näitama pulssi (igal inimesel on oma kindel parim pulsivahemik rasvapõletuseks, vastupidavustreeninguks jne.); peab näitama kaloreid; peab saama kellaga ka ujuda, ehk siis veekindlus. Nüüd igatsen veel taimeri funktsiooni, et nt. jooskutreeningut intervallina seadistada. Kuid kuna kell töötab veel hästi, siis tõenäoliselt pean eraldi taimeri ostma grinning smiley Ja lisaks igatsen ka kilometraaži arvestust, seega ise ostaksin kindlasti sellise, kus kõik ülalnimetatud funktisoonid olemas on. Loodan, et oli abiks grinning smiley

Änn

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Egle26
Kuupäev: 26. February 2012, kl 16.23

Tere.Minu kaal ikka 71 ei tea miks see alla minna ei taha.Kohe vägisi ei taha see 6 ette tulla. Aga jõudu teile kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: darkness
Kuupäev: 26. February 2012, kl 17.21

tere. Minul seekord 65,3kg.......... tundub et jäängi pendeldama niimoodi....... aga ega ei ole miskit viimasel ajal ette ka võtnudsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 26. February 2012, kl 19.09

Tere! Pühad möödas ja head-paremat ka söödud-joodud, ma ei kasutanud paar päeva ka toidupäevikut. Kaaluma end mõni päev igatahes ei kipu! Reedene kaal mulle midagi ilusat ei näidanud, hoopis väikest tõusu, 71,7 (+400). Kuid õues on mõnusat kevade lõhna ja lootus kergema kaalu ja mõnusama olemise poole ikka säilib!
Siin meie 7.nädala tabel (puudu:Hope,Inksuk, kiidukukk; kustutasin Siutsu, kuna mitu nädalat ei osalenud). Möödunud nädala parim oli meil girlygirl (-1,7), kuid ka rõõmurull (-1,1). Kokkuvõtte tublimad meil ikka samad kes seni! Lisasin nüüd ka veeru, et kui palju kellegil on jäänud oma soovkaaluni; aville on selle juba saavutanudthumbs up. Kes soovib oma eesmärki muuta, andke teada! Rõõmu ja vastupidavust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 27. February 2012, kl 14.19

Vabandust, olin maal ja netti ei pääsenud. Minu reedene kaal 67,0 smiling smiley Seega natuke juba positiivsem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 27. February 2012, kl 18.07

Tere!
Madam,
Ma sooviks oma algkaalu muuta.. Nüüd on see 58 kg...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 02. March 2012, kl 08.37

Hommik.
Minu kaal 81,3 - seega +0,5. Jälle +. Ei saa kohe seda miinust tulla. Sel nädalal olin supertubli - 4x trennis, ei patustanud ega söönud üle normi - ja selline preemiaangry smiley
Aga noh, eks vaatab järgmist nädalat - äkki siis on kaal armulisem.
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 02. March 2012, kl 08.37

Mida annab algkaalu muutmine?

Minu tänahommikune kaal 66,5 - tasa ja targu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.08

Tere!
Oihh ma ei tahtnud muuta algkaalu vaid soovkaalu smiling smiley Kogematta eksisin ja kirjutasin vale asja!
Nii tänane kaal on mul 62,4..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: katzi
Kuupäev: 02. March 2012, kl 10.40

74,4 ehk langus -100 g, kuigi vahepeal olin siin nädala keskel jube üle 75, et sain rohkem alla, aga kokkuvõttes -100 g vähem kui eelmine nädal, loodan et lõpuks hakkab nüüd vaikselt langema ja olen ree peal tagasi...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.