Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 9 / 13
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 16. March 2012, kl 11.05

Tere!
Kaal on 88,9kg. Sain teada, et rohud mida võtsin, suurendasid kaalu. Võin siis ennast õnnitleda, et midagi vahepeal ka alla läks. Nüüd siis uued rohud, püüan ka nendega tubli olla. Sain teada ka mis mul viga on - depressioon kõige ehedamal kujul! Arst ütles, et nagu õpikust võetud lugu. Mu elu on tõesti kahe aasta jooksul tohutuid emotsionaalseid uperpalle teinud ja nüüd siis tuleb kuidagi uuesti järjele saada. Olen siiralt tänulik siinsele keskkonnale, see on aidanud mind toetada - kindel pidepunkt. Jaksu ja rõõmu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 16. March 2012, kl 15.02

Tere kõigile vapratele!!!
Minu kaal käin küll viimasel ajal nagu JO-JO üles alla, üks nädal saan kiita, siis jälle peaks saama laita eye rolling smiley
Täna siis jälle plusside nädala, hommikune kaal näitas 66,0. Viimasel nädalal on selline isu ja väsimus peal, siin see põhjus ka ilmselt.
Eile ilusa ilmaga käisin tund aega keppikõndi tegemas, ehk aitab siis seegi. Kohe ajan dressid taas selga ja uuele ringile.
Kui kuidagi saaks stabiilselt langema oma kaalu.
Tervitused kõigile tublidele ja mõnusat peatse kevade nautimist.
Parimat!
Sirelike

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 16. March 2012, kl 18.57

Tere! Minu kaal näitas täna hommikul 72,3 (+1,1), täielik katastroof ja nätsti duelli algkaalus tagasi. Sirelike, pean Sinust eeskuju võtma ja kah jälle kõndima hakkama, kuid ikka veel on jää ja libe, mis loodetavasti lähiajal kaob. Loona, saa terveks ja küll varsti paistab jälle päike, iga asi on millekski hea, mis ei tapa-teeb tugevaks, jne! Ootan kõikide tänast kaalu hiljemalt pühapäevaks! Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 16. March 2012, kl 21.27

Haldjaprintsess on reisilt tagasi, mis muidugi oli väga värskendav ja päikseline ja selline, mida väga talve järel vaja. Kuid kahjuks tõi see +500g ka kaasa hoolimata meres mulistamisest ja pikkadest šoppamiskäikudest.
Aga vaim on värske ja tahe suur. Ostsin endale ka sealt kaasa BREUER PM 52 pulsikella, mida täna pärast Kelgukoeri ka katsetama lähen. Kas keegi teab, kust sellele eestikeelset manuaali saada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 16. March 2012, kl 23.17

Proovisin oma pulsikella ära: 34 minutit koeraga kõndimist, keskmine pulss 122, maximaalne 138, 228 kcal, 29 g rasva spinning smiley sticking its tongue out thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 17. March 2012, kl 10.44

Mina eilne kaal 68,2....-300 g. Oleks võinud rohkemgi olla, aga keha hoiab praegu hullult vett kinni ja lahti ei lase smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: yxtydruk
Kuupäev: 17. March 2012, kl 13.07

tere. Minu eilne kaal oli 85,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 17. March 2012, kl 19.47

Tere!
Minu kaal on ikka sama mis eelmine nädal.
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 17. March 2012, kl 21.07

Õhtust!
No mina olen ennast sellel nädalal jälle 79,7 kiloseks söönudeye popping smiley Jube stressirohke aeg on praegu ja kaalulangetamine on kuidagi unarusse jäänud. AGA...jonni ei jätathe finger smiley

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 18. March 2012, kl 00.31

õhtust, mina olin eile ka endiselt 66,5, miski ei muutu..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 18. March 2012, kl 19.55

Siin meie 10,nädala tabel Puudu: Egle26, aville, darkness, änn, katzi. Tabelist kustutatud rõõmurull ja Inksuk, kuna 3-4 nädalat ei ole nad duellis osalenud. Möödunud nädal lõppes meil kokkuvõttes kahjuks plussiga ja ma ise olin selles osaline, mitmed jäid muutusteta. Kõige tublim oli sel nädalal kiidukukk, tabelit juhib Egle26, kes ei ole küll paar nädalat endast märku andnud, ega ei teagi täpselt... Edukat uut nädalat teile ja ärge alla andke, kel vähegi motivatsiooni jätkub ja soovkaalu eemärk veel kaugel (aville on oma soovkaalu saavutanud, kas seetõttu loobunudki duellist?)! Alustajate 23-st on meid tänaseks jäänud 17, vastupidavust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Egle26
Kuupäev: 23. March 2012, kl 07.40

Tere! Ma pean häbiga tunnistama,et olen ära unustanud kaalu märkimast.Tormised nädalad on olnud katsun nüüd ikka lõpuni ilusasti vastupidada. Kui see midagi väga tuksi ei keera siis annan oma kaalu nr nüüd: See 68kg pole rohkem ennast minu kaalul näidanudgrinning smiley 9 nädalal oli mu kaal 69,5 kg,10 nädalal oli kaal 69kg ja täna siis 68,5grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 23. March 2012, kl 10.00

Hommikust!
Nädal on möödunud peaaegu voodi režiimil. Õnneks on see aalule toredasti mõjunud 86,8kg. Rõõmsat kevadet kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 23. March 2012, kl 12.33

Tere!

On olnud hea nädal. Kaal täna 67,1.....-1,1 kg. ILusat kevade algust ja palju päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 23. March 2012, kl 14.14

Mina kaalun täna väikesed 65kg, aga käisin ka just verd loovutamas. Tõenäoliselt umbes 65,5kg tegelik kaal. AGA suur aitäh teile toetuse ja seltskonna eest! Soovin teile kõigile mõnusat kevadet hinge ja kehasse! Minu Kaaluabi leping lõpeb pühapäeval ning otsustasin jätkata ühe teise sarnase tasuta ingliskeelse lehega, sest ei raatsi enam uueks aastaks pikendada. Olge tublid, jaksu ja jõudu teile! Ning ärge unustage: õnn ei ole eesmärk, õnn on eluviis! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 23. March 2012, kl 21.31

Tere!

Minu kaal on 63,2 taas ta tõuseb, aga pole hullu, sest trenni olen hakanud ka hästi koralikult tegema.

Järgmine nädal mind pole ja siis võib panna mulle sama kaalu, mis see nädal!

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 23. March 2012, kl 22.30

Õhtust! Ma endiselt muutusteta, st 66,5 ikka veel..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 24. March 2012, kl 19.43

Seisak - 80,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 25. March 2012, kl 08.55

Hommik!

Minul läheb kirja sama mis eelmine nädal....

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 25. March 2012, kl 17.27

Tere! Minu kaal seisab, nagu siin paljudel (72,3). Nädala tublid langetajad olid Loona (-2,1) ja birxike (-1,1), Egle26 ja kiidukukk (-0,5). Kahjuks mitmed ei ole oma kaalu õigeks ajaks andnud (aville, Sirelike, yxtydruk, Haldjaprintsess, darkness, änn, katzi). Kiidukukk, tänan et teatasid oma lõpetamisest, olid väga tubli ja saavutasid siin oma soovkaalu, edu Sulle! Kokkuvõte 11.nädalast. Ilusaid kevadpäevi, järjest parem saab olema õues treenimine ja üldse igasugune liikumine!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 25. March 2012, kl 17.43

Vabandust, tabel oli pisut sassis! Soovkaalust jäi kiidukukkel ikka puudu, kuid jõudu siis selleks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 25. March 2012, kl 21.46

Vabandust, haldjaprintsess pani 3 päeva tapeeti. Aga kurvastuseks on +500g. Mis on huvitav, et kas kaal valetab või ... No ei söönud rohkem, kui lubatud, liikusin ja käisin joogas. Kas reisikilod veel takkajärgi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 29. March 2012, kl 13.38

Tere kõigile!!!
Ka mina lahkun mõneks ajaks teie meeldivast seltkonnast, kuna nüüd tuleb sööma hakata kahe eest ja kaal tõuseb paratamatult. Tegelikult oli see natuke plaanis ka.
Aga teiega oli väga tore ja motiveeriv koos pingutada.
Olge tublid ja hoian teile mõlemat pöialt, et jaaniks soovitud tulemusteni jõuaksite.
Päikest ja ilusat kevadet!!!
Sirelike

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 30. March 2012, kl 11.48

Hei,
tänane kaal 80,1 - et siis natuke ikka langebsmiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 30. March 2012, kl 14.02

Mul sel nädalal väike + 200 g....ehk siis 67,3.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 30. March 2012, kl 19.01

Sirelike, õnne! Samas kindlasti ära söö kahe eest, vaid ikka üksnes enda eest, ja ikka tervislikult!
Aga minu kaal näitas täna - 1kg spinning smiley sticking its tongue out. Ostsin täna endale ka uue kaalu, seega võib homme tulla korrigeeriv kaal, sest mul on tunne, et mu vana kaal näitab nii, nagu tahab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 31. March 2012, kl 08.29

Tere puhkepäeva!
Eile oli taas nii kiire päev, et arvutisse kaalu sisestama ei jõudnudki..seis on endine, ei tõuse, ei lange, tulemuseks siis ikka veel 66,5 kg... tongue sticking out smiley käisin teisipäeval kahes tantsutrennis jutti, kolmapäeval jooksin 8,5 km ja ikka ei midagi..aga eks kõik nõuab aega, ma saan sellest aru, keha harjub alles.. tongue sticking out smiley
Sirelike, Palju õnne toreda südmuse puhul ja tõesti- ära lausa kahe eest söö, püüa ikka tervislikult ja liigu (jaluta) palju, see teeb titale ka head smiling smiley! Mina näiteks käisin oma kolmanda lapse ootuse ajal veel jaanuarini tantsimas (trennis) ning veebruariski suusatamas. aga kõike ikka enesetunde järgi. Laps sündis aprillis, tugev ja terve poisipurikas. Jõudu sulle ootusel!
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 31. March 2012, kl 15.11

Tere!
Ilusat õues olemist!
Tõbi kimbutab, jaksu on vähe. Nädala jooksul sain hakkama vaid 1,5 trenniga. Kaal on sama.
Rõõmu!
ÕNNE SIRELIKESELE!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Loona 31.03.2012 15.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 31. March 2012, kl 18.33

Õhtust!
Minul läheb ikka muutusteta. Toite ei ole tabelisse sisestanud, trenni pole teinud, nüüd olen endale veel jubeda nohu külge korjanud. Lisaks on tööl praegu hullumaja( st.et kuna nii paljud on haiguslehel, tuleb ise mitme eest rabada.) Lisaks tasemetõstmise eksam sellel nädalal ja nii enda kui ka mehe sünnipäev vaja maha pidadaeye rolling smiley See oli nüüd väike seletuskiri, miks ma palun meie duellist kaks nädalat puhkustsmiling smiley Päris loobuda ikka ei taha, sest kuskil sügaval südamesopis on alles lootusekiireke, et ma suudan jälle rajale naasta... Suudan, suudan, suudan!Sellel nädalal on kaal sama mis kahel eelmisel...

Sirelikesele palju, palju õnne!!

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 01. April 2012, kl 20.15

Tere naljapäeva!
Kehakaaluga mul nalja ei ole, sel nädalal jälle juurde tulnud (+400), kuid loodan ikka järje peale saada ja jätkan sel okkalisel teel! Siin meie 12.nädala tabel. Kustutasin meie tabelist Kiidukuke ja Sirelikese, kes teada andsid, samuti änn, kes pole ammu endast märku andnud. Tegelikult ei osale vist enam ka aville, darkness, yxtydruk ? Jõudu kõigile kes jätkavad, püsivus viib sihile või vähemalt sinna lähemale!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 9 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.