Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: maalu
Kuupäev: 15. January 2012, kl 12.56

Ei teagi, kas duellitajate arv on nüüd paras, vöi on meid liiga palju, aga tahaks minagi liituda. Pikkus 168, kaal 66 ning soovkaal 59.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: tupsu5
Kuupäev: 15. January 2012, kl 13.35

Minu algkaal 61,7kg ja pikkust 162 ja soovkaal 52kg,maha oleks vaja võtta -9,7kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. January 2012, kl 14.28

Tänane näit on 65,3 kg. Tegelikult ma ei teagi ,mis oleks minu soovkaaluks. Võib olla 57 kg. -8,3 kilo üritan kaotada jooksmisega. Jooksuriided selga ja lähen 6 km ringile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Mari20
Kuupäev: 15. January 2012, kl 14.48

Oh.. oleks mul ka aega ja tahtmist joosta või vähemasti kõndidagi. Elan maal, 2 väiksest last kodus, sügisel sain autojuhiload ka - kõndimisest pole midagi järele jäänud. Muidu käisin poeski jala vahest.
Aga ma lähen täna laste lõunaune ajal parem kõhulihaseid vorpima grinning smiley kõndimise asemel noh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: siuts
Kuupäev: 15. January 2012, kl 15.20

peaks ka uue grupile nime paneme, sest käesolev nimi "kes tahab uut duelli alustada" tekitab uutele liitujatele segadust ja nii tekib järjepanu uusi tahtjaid, segadust kui palju. Ootan uue nime väljakuulutamist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: siuts
Kuupäev: 15. January 2012, kl 15.47

hetkel on nimekirjas: kätlin, marikarus,joanneä,lamiate, pirle, mari20, tupsu5, siuts, teetigu, maalu. Ehk on meie seas kogenud käsi, kes tahaks tabeleid teha? Mina suht algaja: seega exseli tabeleid ei kasuta. Kuid nimekirja, kaalu näidud, pingerea tegemisega peaks saama hakkama küll. hetkel meid 10: päris piisav arv. Võiks ka märkida, et kui jääb kaks nädalat näidud märkimata ja ei teata (ehk on reisil, või muud põhjused) siis langeb tabelist välja. Või kuidas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Mari20
Kuupäev: 15. January 2012, kl 16.47

Jah, panekski duelli nimeks "DUELL: ...ja nimed"
Ja see 2 nädala reegel võiks ka kehtida!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: katzi
Kuupäev: 15. January 2012, kl 16.48

hei, oleks suur soov veel liituda kui võimalust on, olen kaua oodanud juba uut duelli kuhu sobida, et äkki võttate kampa, pikkus siis 168 ja kaal 73,5 ja sooviks esialgu saada 65 kg peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: siuts
Kuupäev: 15. January 2012, kl 17.06

Hetkel olevad andmed on seatud pingeritta kui palju on kellelgi vaja maha võtta. Edetabeli koostaks ikka selle järgi kui palju keegi on ikka nädala jooksul maha võtnud.
Ootan ettepanekuid nime suhtes:
Kas võib nimekirja lukku panna.
Andke teada, kui leidub apsakaid.
Kindlast andke märku, kes soovib tabelit teha exselis,
Minul õnnestus nii!
.....................pikkus.....hetkel...soov...vaja maha võtta
MariKarus.......167........73.........58......-15
teetigu............165.........81,5.....67.....-14,5
mari20...........164.........75,8......65.....-10,8
joanneä.........176.........85,9......75.....-10,5
tupsu5...........162.........61,7......52.....-9,7
kätlin.............174.........73,9......65.....-8,9
pirle..............158..........65,3......57.....-8,3
lamiate..........166..........72,3.....65.....-7,3
siuts..............170..........72........65.....-7
maalu............168..........66........59.....-7

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: siuts
Kuupäev: 15. January 2012, kl 17.10

Lisasin ka katzi. Pealkiri võiks olla lühike ja lööv, motiveeriv...
.....................pikkus.....hetkel...soov...vaja maha võtta
MariKarus.......167........73.........58......-15
teetigu............165.........81,5.....67.....-14,5
mari20...........164.........75,8......65.....-10,8
joanneä.........176.........85,9......75.....-10,5
tupsu5...........162.........61,7......52.....-9,7
kätlin.............174.........73,9......65.....-8,9
katzi..............168..........73,5.....65.....-8,5
pirle..............158..........65,3......57.....-8,3
lamiate..........166..........72,3.....65.....-7,3
siuts..............170..........72........65.....-7
maalu............168..........66........59.....-7

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: tupsu5
Kuupäev: 15. January 2012, kl 18.18

Paneks nimeks "saledad 2012".Kas on mingi tähtaeg kaalust alla võtmiseks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: siuts
Kuupäev: 15. January 2012, kl 19.19

nimi sobib, tähtaega ei ole, kuid ranna hooajaks tagaks küll vormi saada. Siit tekkis mõtte nimeks"Rannapiigad"

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 15. January 2012, kl 19.32

Mul ükskõik, mis nimi on. Tähtaja poolest nii, et veebruari lõpuks tahan saada vähemalt 69 peale, sest lähen sõbranna pulma ja tahaks norlmaalne välja näha ja suveks vähemalt 65smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: lamiate
Kuupäev: 15. January 2012, kl 20.00

Minul on mingisugune isiklik tähtaeg märtsi alguses ja siis aprilli lõpupoole. smiling smiley

Ma arvan, et paneme lihtsalt ajama, eks igaüks talitab oma sisetunde järgi niikuinii. winking smiley Võiks vajadusel siis olla mingi suvine lõplik nö tähtaeg näiteks. Ja kui vaja, siis läheme ka sealt edasi, kellel veel midagi üle. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: teetigu
Kuupäev: 15. January 2012, kl 20.39

Minul on plaan kell 6 ärgata ja trenniga alustada smiling smiley
Huvitav, kas tõesti õnnestub - aga muidu tean, et treeninguks aega ei jää, lapsed tahavad õhtul oma osa saada.
Muidu on nii, et kavatsen edu saavutada järgides Atkinsi toitumisnõuandeid - ehk siis teraviljad viskan suures osas menüüst välja - asemele rohkem aedvilju ja liha. Ja kindlasti kõvasti vett!
Kas siin seltskonnas on ka neid, kes seda metoodikat praktiseerinud?
Olen ise juba 10 kilo sellega kaalu alandanud ja väga positiivne kogemus selja taga - kõige meeldivam, et ei mingit näljatunnet. smiling smiley
Vahepeal tuli väga kiire periood peale, kus söögitegemiseks lihtsalt aega ei jäänud ja nüüd on see ennast kurjasti kätte tasunud. Püüan uuel aastal uuesti "planeerima" hakata.

Kõike paremat ja edu kõigile võistlejatele ka minu poolt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. January 2012, kl 21.34

Minu tänane trenn oli 6,09 km aeglast sörkjooksu. Pulsikell näitab ,et kulutasin 487 kcal. Kui palju ma sisse söön, sellest pole ma teadlik.
1,5 aastat tagasi ma ei jaksanud 100 meetritki joosta.Alustasin kiirkõnniga lapsekäru lükates.Tol ajal kaalusin umbes 75kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: lamiate
Kuupäev: 15. January 2012, kl 21.58

Teetigu - Kusjuures hommikune trenn pidi see kõikse parem maiuspala olema kalorite põletamise kohapealt. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: katzi
Kuupäev: 15. January 2012, kl 22.02

kuidas see atkinsi toitumine välja näeb, räägin siis endast ka natuke olen siis 22-aastane, esimene tähtpäev mil tahaks juba kindlasti paar kilo alla saada on 3 veebruat kuna siis kõrgkooli lõpetamine, kui neljapäeval viimase eksami ära teen, olen pmt terve elu maadelnud ülekaaluga, paar aastat tagasi suudsin ilma mitte midagi tegemata kaalu langetada 69 kg, see on ka kõige väiksem kaal mida ma mäletan mis mul olnud on, kõige rohkem olen kaalunud 87 kg, peale seda kui mul kaal 69 kg oli, hakkas kaal uuesti tõusma ja nii kuni 83 kg, kaalusin 83 kg mais, ja sellest ajast saadik olen saanud enda kaalu 73 kg peale, kuna mu ainevahetus mega aegalane ja ma ei tea mis tal viga, siis mu kaal langeb väga väga aeglaselt, aga selle juures on ta valmis kasvõi 1 päevaga 2 kg juurde võtma, nii kui ma midagi söön, peegeldub kohe see ka minu kaalus, et ühesõnaga elu aeg pean jälgima mida söön ja kõige raskem selle juures see, et jumaldan šokolaadi, aga ei saa seda süüa...ja nüüd siis veel kolm päeva õppimist ja vast teeb eksami ära, viimase kaks kuud ongi mu kaal 72-74 piires kõikunud, kuna eksamite aeg ja siis isu meeletu ja hetkel ka pole üldse aega trenni teha, kuna pole vaba aega, sest kool ja töö võtavad kõik aja, loodan kooli ära lõpetada ja siis jääb mul ka aega iseendaga tegeleda ja enda isusid taltsutada....aga hetkel siis kõik ja head kaalulangetamist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: soffie
Kuupäev: 15. January 2012, kl 22.40

Tervitused,
kas mahun veel Teie duelli? Minu kaal tänase seisuga 87 ja pikkus 173. Mai kuuks tahaks saada mingi 10-15 kg kergemaks, ehk siis soovkaaluks oleks jõuda 73ni. Võibolla utoopia arvestades seda, kuidas mul varem sellised plaanid on vette vedama läinud. Aga vähemalt püüaks smiling smiley Ja ehk Teie abil see ka õnnestukssmiling smiley

Soffie

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Kuupäev: 15. January 2012, kl 23.35

Minu algkaaluks jääb 73 kg ja pikkus endiselt 167 cm. Olen edetabeliga täitsa päri, see motiveerib rohkem. Muid salanippe pole, kui et siinsete kaaluabi.ee soovituste järgi tervislikult toituma hakata ja muidugi pean piirama oma suurt armastust - magusa söömine tongue sticking out smiley
Tahaks hakata ka trennis käima nii palju, kui oma tita kõrvalt jõuan. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: tupsu5
Kuupäev: 16. January 2012, kl 07.13

Mul tekkis selline mõte,et kaalutabel,kus on kaalud iga nädal kirjas võiks olla eraldi teema all ja oma jutud võiks rääkida selle teema all?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Kuupäev: 16. January 2012, kl 07.33

Mina otsin ka kedagi kellega duellitada. Pikkust 168, kaal täna hommikul 65.8, eesmärgiks ulmeline 58.5 (ei kaalunud nii vähe isegi 1 klassi astudes grinning smileygrinning smileygrinning smiley). Aga ära ta peab sel aastal tulema!!! Eelistaksin juuni alguseks, sest juunis magistri lõpetamine ja tahaks siis mõne vinge kleidiga eputada.
On siin kedagi kes otsivad duellikaaslaseid?
Senimaani võtnud siin üksi alla aga otsustasin et nüüd prooviks duelli ka ära. Minu kaalumise päev on muidu teisipäev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 16. January 2012, kl 09.14

Tegin uue teema siis [foorum.kaaluabi.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: teetigu
Kuupäev: 16. January 2012, kl 19.14

Aitäh motiveerimast, Lamiate. Täna igatahes sai hommikune trenn tehtud ... kuigi ärkamine siiski venis 6.45 peale ... loodan tasapisi varemaks seda venitada ja trenniaega pikendada. Täna jäi osa harjutusi tegemata sad smiley
Katzi - Atkinsi programm on päris põhjalikult kirjeldatud Atkins.com lehe peal. Aga kui tahad võin täpsemalt selgitada oma kogemusi ja teadmisi sellest. Olen naabrinaisele seda juba õpetanud smiling smiley ja tema pea aasta nii toitunud ja oma 8 kg maha võtnud ja soovkaalu sellega saavutanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: beba
Kuupäev: 16. January 2012, kl 22.54

Tere Teile kõigile.Ja ma vist jäingi
Hiljaks jah....just leidsin siit Teid ,et alustasite täna hommikul......ega enam vist ei anna mind juurde lisada.....PIKKUS 165 KAAL 74.2 JA SOOV KAAL OLEKS 65
OLGE TUBLID.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: monzza
Kuupäev: 17. January 2012, kl 00.52

Mina soovin ka alustada uuesti.Kaalumine oleks hea ikka reedel .Algkaal97,6päris palju lihtsalt õudne pikkus 176 ja kaaluks alguses oleks ka 83 kilo hea.Soovin kõigile edu.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.