Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 13. January 2012, kl 21.03

Tere!

Olen siin uus ja tahaks kellegagi duelli pidama hakata, et oleks ikka maksimaalselt kasud sees ja motivatsioon suurem. Ootan liitujaid! Ise olen 174 pikk ja kaalun 73kg. Esimene eesmärk oleks kaaluda 65.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Kuupäev: 14. January 2012, kl 01.26

Tere!

Olen ka siin uus ja esialgu selle tasuta 3-päevase variandi kasutaja, mõtlen kas liituda või mitte?
Kui liitun, siis duellitada oleks hädasti vaja, sest üksi rühkides võin murduda.
Igaks juhuks annan mõõdud ära, siis motivatsioon liitumiseks suurem grinning smiley
pikkus 167 ja kaal samuti 73 kg. Eesmärk on 58 kg.

Kui nüüd arvutada, siis juhuslikult on meil Kätlin sinuga sama pikkuse ja soovkalu suhe ehk siis mina sinust 7 cm lühem ja soovkaal ka 7 kg vähem.

Pikk tee minna, -15 kg, see vist vajab mul mitut duelli grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: joanneä
Kuupäev: 14. January 2012, kl 10.24

Tere!

Mina sooviks ka uuest alustada. Eelmine aasta samal ajal alustasin samuti, saavutasin kaalu, mida olin soovinud, aga nüüd sügisel olen märkamatult kõik tagasi söönud sad smiley Nii, et tuleb hakata otsast ja üksinda ma seda ei suuda, seega lööks teiega kampa. Seltsis segasem smiling smiley

Minu pikkuseks on 176cm ja tänane kaal oli 85,9 ning eesmärgiks paneks 75kg, nii et tuleks ka ca -10kg. Oi see oleks minu jaoks ideaalne the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 14. January 2012, kl 11.44

Ootame siis veel vastu kedagi? MariKarus liitu ikka ära ja hakkame duelliga pihta. Koos on jah kindlasti parem! Mitut duellitajat ootame veel ja kas keegi teist teab ka kuidas ja kuhu neid duellitabeleid tehagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Kuupäev: 14. January 2012, kl 11.52

Ootame jah veel, et saaks ikka korraliku kamba kokku winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Kuupäev: 14. January 2012, kl 11.54

Duelli tabelit peab keegi meist oma excelis koostama ja siis kusagile siin foorumis vastava teema alla üles riputama. Vist oli nii? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 14. January 2012, kl 12.58

No kui excelis, siis pole vast väga raskesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: lamiate
Kuupäev: 14. January 2012, kl 14.24

Mina liituks ka kui kampa võtate. smiling smiley Pikkus 166 cm ja kaal hetkel kõikuvalt 73 kg juures. Soovkaaluks esialgu 65 kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. January 2012, kl 14.47

Tere, Liitun ka teiega.Olen 158 cm lühike smiling smileyja täna hommikul kaalusin 65,1 kg. Esialgu võiks soovida kaalunäiduks 59 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 14. January 2012, kl 14.47

Mis me teeme? Ootame pühapäeva õhtuni, kes veel liituda tahavad ja esmaspäevast alustame? Hetkeseisuga siis neli osalejat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 14. January 2012, kl 14.48

Oih, viis hoopis, seda paremsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Kuupäev: 14. January 2012, kl 15.09

Esmaspäevast oleks jah hea alustada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: joanneä
Kuupäev: 14. January 2012, kl 15.19

Jah alguses võib rohkem olla, sest nagu elu näitab, kaovad osad suht kähku, aga ma loodan, et nii see ei juhtu meiega smiling smileyAlustame jah esmaspäeval ning kaalumine võiks siis olla reedel, või mis teie arvate smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 14. January 2012, kl 15.49

Jah, et esmaspäeval lähevad kõik kuni selle ajani liitujad kirja oma nende algkaaludega, mis siin kirjas on ja esimene kaalumine reedel ja nii iga reede.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Mari20
Kuupäev: 14. January 2012, kl 18.10

Mina tulen ka kampa! Olen ennast täielikult käest lasnud. Eelmistel jõuludel kaalusin 67kg(peale suurt pingutust, kui 10kg alla sain 3 kuuga) aga nüüd olen aastaga 9kg tagasi võtnud. Enesetunne on.. pekine, kui nii võib öelda.

Olen siis 164cm pikk ja kaalun praegu 76kg. Soovkaal 65 märtsi lõpuks(sünnipäevani siis!).
Kasutan juurde Yourself Fitness arvuti trenniprogrammi. Käin 3x nädalas koolis, kaks last, ise 21a veel. eks näes kuidas hakkama saan. Eelmine kord kui "proovisin" duellitada siin foorumis, siis kadusin juba enne esimest kaalumist..
Seekord proovin tublim olla, no kaua võib õgida!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: tupsu5
Kuupäev: 14. January 2012, kl 18.57

Mina oleks ka nõus kampa lööma pikkus 162 ja kaal 61,7kg soov oleks saada 52kg nagu enne sünnitamist.Raske saab olema,aga koos segasem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: siuts
Kuupäev: 14. January 2012, kl 19.10

Tere, ka mina oleks "käsi", paljudega minu hetkene kaal ja pikkus pea klappib. Alustasin kaalujälgimist käesoleval esmaspäeval. Kaal näitas 73kg, olen olnud sellel nädalal tubli ja kaotanud ühe kilo. Seega praegused näitajad on 170cm pikkust ja kaal hetkel 72kg. Soovkaal 65kg. Käesoleval nädalal jaluatsin väljas nii üle päeva 3-4km ja võtsin osa ka Zumba tantsuaeroobikast: lahe ase! Vähendasin toiduportsioneid, kuid klaas punasest veinist ja sinihallitusjuustust ma ei loobunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Mari20
Kuupäev: 14. January 2012, kl 19.37

Aga ma arvan, et kaalumise võiks äkki pühapäeval teha? Et homme siis konkreetsed algkaalud kirja ja siis järgmine pühapäev juba esimesed duelli-tulemused. Esmaspäeviti väga raske kaaluda. seda peaks ju peale ärkamist tegema, aga esmaspäevad on ju sinised - seega väga kiired ja kohutavad! Mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 14. January 2012, kl 19.42

Lugesin enne duellitamise reegleid ja seal oli midagi kirjas, et tehke kaalumised reedel, et siis lähete kuskile üldarvestusse sisse. Muidugi nii ei pea, kui tahame omaette olla. Hea mõte teha homme siis algkaalumine ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: lamiate
Kuupäev: 14. January 2012, kl 20.00

Ma arvan, et kaalumine võiks siiski olla reedeti. Paneks esmaspäevaks nö algkaalud, aga edasi ikka reedel. Kuidagi harjumus on juba reedel kaaluda, muidu võib meelest minna. Ja pealegi esmaspäeval kaaluda kui just on olnud nädalavahetus...võib väheke masendust tekitada kui olnud mõni koosviibimine kellelgi või pidupäev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Kuupäev: 14. January 2012, kl 20.37

Kes tahab võib end pühapäeval või esmaspäeva hommikul üle kaaluda, minul seda ohtu pole, et nii ruttu midagi vähemaks kaob tongue sticking out smiley ja kaalu lisandumist ma endale ka lubada ei tohi grinning smiley Duellitamise kontrollkaalumised võiks ikka jah reedel olla, siis läheb meie grupi kaalu kahanemised ka siin Kaaluabi üldarvestuses ka kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 14. January 2012, kl 20.46

Ja nüüd küsimus siis, et kes tabelite tegemise enda peale võtabgrinning smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: joanneä
Kuupäev: 14. January 2012, kl 22.07

Mina ütlen ausalt, et mina ja arvuti ei ole sõbrad smiling smiley

Loodan, et siin on nutikaid tüdrukuid the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: siuts
Kuupäev: 15. January 2012, kl 07.55

Tere, olen poolt, kui reedel saadame kaalu nr. Mina uhkeid kaalu tabeleid koostada ei oska. Kuid lihtsalt nimed ja arvud sisse toksida: saaks hakkama. Veel idee, kas me oleme kõik nii kaalu nr kui pikkuse suhtes enamvähem võrdsed siis võiks veel teha ka edetabeli omavahel, kes nädalas kõige rohkem mahavõtnud on on tabeli esiotsas. Toredat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 15. January 2012, kl 08.36

Siutsu ideedega nõus. Paneme algkaalud siis täna paika ja siuts hakkab tegema lihtsaid tabeleidsmiling smiley. Mina ütlen siis oma algkaalu. Arvasin, et see on 73, nagu oli 1. jaanuar, kuid vahepeal oli lapse sünnipäev ja aastavahetuse jääkide söömine ja masendus suur, aga minu algkaal on 73,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: teetigu
Kuupäev: 15. January 2012, kl 10.06

Tervitus!

Soovin ka teie pundiga liituda.
Olen siin uus ja seetõttu süsteemidega väga kursis ei ole, aga ehk saab vaikselt selgeks, kuidas siin asjad käivad.
Minul siis näitajad 81,5 kg ja 165 cm ja saavutada tahan 67 kg ehk siis ca 15 kg tahaks ühele poole saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 15. January 2012, kl 10.44

Homsest siis algab suur võistlus. Rääkige siis, mis salanippe kasutade pekipõletamisel ja kuidas on plaanis kaal kaotada. Ise hakkan rohkem toitumist piirama ja nii kõvasti kui saan aastase lapse ja kodus töötamise kõrvalt trenni tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: Mari20
Kuupäev: 15. January 2012, kl 11.18

Minu algkaaluks jääb 75,8kg tänahommikuse seisuga, eks eile ka "üritasin" piirata ennast! Ja olen sellega nõus, et omavaheliste kilodega võiks ka tabeli teha, kes rohkem see eesotsas. Aga kas siis nädalaarvestuses saab kõige rohkem kaotaja etteotsa või üldarvestuses, kes üleüldse kogu aja jooksul kilosid kaotanud. Muidu tehakse vist mingi kehakaalu protsendiga ka neid arvestusi. Ega ma ka täpselt ei tea grinning smiley
Aga mina tõmbasin netist jah omale Yourself Fitness mängu, tädi vehib seal ees ja sina pead järgi tegema, selline aeroobika programm nagu. Kontrollib vahepeal pulssi, et sa ei valetaks talle ka. Päris normaalne. Millalgi olen seda veel kasutanud. Muidugi pean kodus kõhulihaseid vehkima hakkama ise veel juurde, tean et nii saab kõhu pealt ka trimmi..
Reedene kaalumine tuleb mul lihtsalt nüüd sisse harjutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: joanneä
Kuupäev: 15. January 2012, kl 11.35

Mina panen siis oma algkaaluks 85,5kg, soov jõuda 75, seega 10,5kg langetada vaja. Edetabel hea idee, see motiveerib mind isiklikult rohkem pingutama hot smiley

Langetamise plaan mul ka sama Kätlin, vaatan mis suhu pistan ja plaanin ka trenni tegema hakata ja igal võimalusel rohkem liikuma ja muidugi vesi, tavaliselt ma ei armasta vett juua, aga nüüd siis katsuks normi täis juua smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tahab uut duelli alustada?
Saatis: lamiate
Kuupäev: 15. January 2012, kl 12.37

Minu algkaaluks saab 72,3 kg. Soovkaaluks esialgu 65 kg ehk siis tänase seisuga -7,3 kg. Pikkust 166cm.

Organism hoiab kümne küünega igast kilost kinni, sest ma ei ole AASTAID kaalunud isegi nii vähe kui praegu. Okei keskkooli lõpetamiseks ligi 6 aastat tagasi sai u 4 kuuga saavutatud -20kg - kaalunäiduna siis 69 kg oli minu jaoks absoluutne tipp. Enne ja ka peale seda olen kaalunud isegi kuni 89 kg. Nüüd siis umbes viimase aasta jooksul on number jäänud ikkagi õnneks alla 80.
Ütlen ausalt, et läheb raskeks, sest praeguste kaalunumbrite juures olen kõikunud juba umbes suvest saati. Peab suuremaid elumuutuseid tegema hakkama, et midagi toimuma saaks. Aga eks ta ole, et tulemused nõuavad pingutust. Kuna pole septembrist saadik trenni jõudnud, üritan nüüd lähiajal ikkagi minna. Liigun enamasti igale poole jala (linnas). Ja proovin juurutada tervislikku ja mitmekülgset toitumist ning vältida sellega õgimissööste.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.