Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.56

Ma ei teagi ,mis mul algkaal oli- 65,5 või 65,3 ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: katzi
Kuupäev: 20. January 2012, kl 12.05

hei võite mulle sama kaalu panna mis eelmine nädala oligi, ehk 73,5 ei ole mõttet kaalu peale mul astuda, kuna tean ei pidanud eelmine nädal üldse piiri ja see oli muidugi eksamitest tingitud, aga nüüd kool lõpetatud ja kiiruga alla võttma, et lõpetamisel paar kilogi kergem oleksin...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Mari20
Kuupäev: 20. January 2012, kl 12.37

Minul tänahommikune kaal täpselt 74,0kg miinust -1,8kg smiling smiley

Eile patustasin ka esimest korda, ei suutnud päeval oravakese kommidest eemal olla ja õhtul oli lasteaias vanemate-laste spordiõhtu. Seal oli ka peale tundi aega jooksmist ja pallimängu kena ja kobe laud, kuhu kõik vanemad olid kõike paremat kokku toonud. Aga sport tegi head kaalule, tuleb nii välja Otsustasingi ikka aeroobikas käima hakata, meil siin vaid 1x nädalas see praegu. Kahju küll! Aga no midagigi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 20. January 2012, kl 15.55

Minul kaal 73,0. Kartsin küll suuremat plussi, sest jäi siin paraku ebasobivalt nädala sisse kaks sünnipäeval käiku ja sai ikka rohkem söödud-veinitatud kui muidu koduselt. Aga no eks ma üritan edaspidi tublim olla. smiling smiley Te olete lausa superlangetajad! Au ja kiitus. Tõstab kohe motti ja võistlusjanu. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: siuts
Kuupäev: 20. January 2012, kl 18.09

Tere, olin kaks päeva koolitustel, pirukate ja kohviga, tänane kaal 70,9. Kes tabeli teeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: maalu
Kuupäev: 21. January 2012, kl 10.01

Minu kaal 66.9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 21. January 2012, kl 10.45

Meie tabel: [docs.google.com]

Edaspidi saavad kõik ise sinna lisada oma kaalusid. Keegi, kes viitsib ja aega on, võib pikkused ja eesmärgid ka sinna pannagrinning smiley. Ma tegin alguse ärasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. January 2012, kl 21.52

Tänane trenn: 8 km sörki keskmine pulss 140.Pool maad läbisin väga aeglaselt, tuul (12m/s) oli vastu ja ajas pulsi kõrgeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: siuts
Kuupäev: 22. January 2012, kl 10.13

Aitäh, Kätlin, tabeli eest. Mina olen paikseks jäänud arvuti taha. Nii palju kirjutamis töõd.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Mari20
Kuupäev: 22. January 2012, kl 13.56

Kiidan tabelivalmistajat! Väga hea variant!

Aga ma olen järjekordselt hale kaalulangetaja. Kes siin kirjutas, et nii kui üle kommi suhu pistab on kohe veresuhkur paigast ära ja ülejäänud päev tuksis. Mul juhtus 2 päeva järjest nüüd nii. Kaal peaaegu sama mis alustades. Loll on loll! Aga täna hoian ennast tagasi, söön valgurikast toitu, et kõht tühjaks ei läheks ja näksimisisu ei tuleks. Peale selle ostsin poest lillkapsast ja porgandit õhtu tarvis, sest siis tuleb alati suurem näksimisvajadus peale. Homsest taas kooli, eks näis kuidas seal läheb. Koolihommikutel alati lastega nii kiire, et süüa ei jõua. Pean välja mõtlema midagi, ehk eelmisel õhtul leiva valmis tegema. Vaatan veel!
Ja selle trenniga on ka kehvasti, no ei tea mis endaga peale hakata. Õue jooksma/kõndima minna ei taha. Ma olen täiega suur külmavares, toas peab koguaeg 27 kraadi sooja olema. TÕELINE külmavares tõesti! ..lähen parem kõhulihaseid tegema, asi seegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 22. January 2012, kl 23.52

Kätlin, tubli oled smiling smiley

Minu nädalavahetus oli suht tubane, laupäevane ilm ei kannatanud välja minemist, siis põletasin oma kaloreid tubaste töödega, täna siis saime ka endale lõpuks lume ja käisime lapsega natuke kelgutamas smiling smiley, hea trenn oli. Homsest siis üritan ka lõpuks treeningsaali minna hot smiley

Ilusat uue nädala algust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 23. January 2012, kl 16.32

Täiendasin omalt poolt ka meie tabelit. Täna trenni ei viitsi minna, kuigi eelmine esmasp käisin, eks vaatame kuidas see kaalu numbrile mõjub?

Edeu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 24. January 2012, kl 09.31

Tere ilusat hommikut!

Ma vaatasin just huvi pärast seda nn nädala duellide kaalulangust. Meie omadest jäi mul ainult siuts silma. Lihtsalt on huvitav, mille järgi nad seda kokkuvõtet teevad smiling smiley
Mina ei saa see nädal kohe kuidagi vedama. Eile muudkui premeerisin ennast, et seda võib natuke lubada ja seda ning trenni ei jõudnud, aga aga peab ju reedeks kuidagi mingi miinusekese kaalule võluma smiling smiley

Päikest kõigile ja vapralt võiduka lõpu poole hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 24. January 2012, kl 10.23

Ma käisin eile õhtul jõusaali ringtrennis ja pühapäeval ujumas ja niisama veekeskuses lebotamas. Huvitav, kas mullivannis vedelemine ka kaloreid kulutabgrinning smiley. Ma juba kardan reedet, et erilist kaalulangust, kui üldse, ei olegi, sest ma toidu poolest pole eriti tagasi hoidnud ennast. Peab mõned kerged päevad tegema. Reeded tulevad nii kiiresti peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 24. January 2012, kl 20.57

Tabel on väga hea, tõesti.
Kas keegi peaks edastama seda tabelit neile, kes seda nädala kokkuvõtet teevad? On kellegil ehk varasemast kogemusi?

Muide, Mari20 - selle veresuhkruga on jah see asi, et kui miskit magusat võtad, siis see isu ka kohe tuleb, sellise dieedi juurde abistavate asjadena on hea neid kroomi jms toidulisandeid tarvitada - need aitavad veresuhkru taset hoida ja kui sa ise vastu pead ja esimest kommi ei võta, siis hirmsat isu ei peaks tekkima.

Minul on nädalavahetus koos 3-päevase koolitusega seljataga. Koolituse pirukatest suutsin hoiduda - aga tagasiteel sai kiusatus võitu ja väsimuse ja ärkvel püsimise jaoks sai ikkagi bensukast sokolaadi võetud .. sad smiley loodan, et saan nüüd kuidagi ikkagi reedeks kaalu ehk alla suunas liikuma...

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 24. January 2012, kl 22.24

Mul on täna söömisega täiesti metsas. Kaloreid julmalt ületatud. Tavainimese kohta muidu oleks normaalseltgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 25. January 2012, kl 22.06

Liiguta siis rohkem, saad kalorid tasa tehtud. smiling smiley
Tulin just pannkoogi kulutamiselt ergomeetri pealt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.06

Edu siis tabeli täitmisel täna!
Kuidas nädal on läinud?

Mina olen endaga enamvähem rahul - 2 nädalaga 2.9 kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.33

Tere ilusat hommikut smiling smiley

Minu kaalunumbrid näitasid täna -1,2kg langust. Ise imestan kuna liikumine on olnud see nädal üks suur 0, kaks viimast päeva ei ole ma iseg õue saanud kuna haige, aga söögiisu on ikka olnud korralik smiling smiley
Võib ka nii olla, et kilod tulid mul viimase kahe kuuga,et need ka nüüd kiiremalt lähevad. Aga noh mis saab selle vastu olla kui kilod kaovad smiling smiley

Nii, et vapralt edasi, loodan, et kõigil on teatada midagi positiivset the finger smiley

Kaunist nädalavahetust hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Mari20
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.52

Minul on olnud päris tempokas nädal, söönud olen mõnel päeval lausa alla 1000kcal, no lihtsalt oli nii kiire ja ei suutnud sisse mahutada rohkem. Trennis käisin ja jooksmas käisin ühe korra, aga ei midagi. Minul see nädal puhas 0 .. Edasi-tagasi veeres see kaal terve nädala jooksul, vahepeal oli alla 74 kenasti ja siis jälle peaaegu 75. Õudukas! Mulle nii ei meeldi. Hoian ennast tagasi nagu segane, diivani peal lihtsalt niisama ei passi ja kaal üldse ei lange, kõigub vaid maa ja taeva vahel.. Eks ma punnitan edasi, kui just vahepeal motivatsioon ära ei kao ja ma alla ei anna(st kooke ja küpsiseid sööma ei hakka). Tunne on küll vahest, et no mille kuradi jaoks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: tupsu5
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.02

Minul ka see nädal 0,aga loodan,et ikka läheb alla poole.Ma arvan probleem on selles,et ei söö korralikult oma kaloreid täis.Ex näis,mis edasi saab....

Teistele ikka miinuseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.03

Mina kaalun 72,5 ehk nädalaga läks 400g. Imestan, et üldse läks. Mõtlesin, et hakkan nüüd mingit dieeti pidama ja jõusaali asemel zumbas käima. Kas keegi tahaks muga koos dieeditada?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. January 2012, kl 12.50

Minu nädala kokkuvõte: sörkisin kokku 4 h 40 min. Sel nädalal alustasin lihastreeninguga kodus kokku 50 min. Sellise kava järgi: [www.neti.ee]
Punkt C ei tee.Peale igat jooksu teen kükke kokku 420(korraga 130-150). Plank asendis(e.)suutsin olla 3 min.(olen seda pikka aega taspisi harjutanud) Ja kõige tätsam-olen 900 g kergem. Ma tegelikult ei soovi nii palju nädalaga langetada, 700g oleks max.Tean,et kiirele kaalukaotusele järgneb kiire kaalu tõus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. January 2012, kl 13.07

Kätlin ,mina Sinu asemel küll dieeditama ei hakkaks.Lisaks jõusaalile teeks zumbatreeningut. J6utrenn ja kardiotrenn on väga hea kooslus. Lihaseid treenides kulutad kaloreid ka puhates.Kui Sul võimalik on, tee nädalas näiteks 2h zumbat ja 1h jõusaali

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 13.10

Minu tänahommikune kaal oli 72,1 seega +0,1 juures hoopis sad smiley
Seda see tähendab, kui on kiire kiire ja pole aega tervislikke toite teha. Aga järgmisel nädalal peab see muutuma! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 13.14

Kätlin, see meie DUELL ongi kõige mõistlikum dieeditamine - rohkem pole mõistlik, siis hakkab keha energiat kokku hoidma ja liigne kaal ei kao kuhugi. Aga eks see teooria ole lihtsam kui praktika, tean tean winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 27. January 2012, kl 13.41

Okei...minu keha on vist ülesande sisust valesti aru saanud. Järjekordne plussinädal +500g. Noh, olgem ausad, olen praegu mingis augus ka ja tõesti üle normi söönud ja ekstra liikumist pole teinud...tööle-koju ja tööl on küll üsna palju liikumist, aga eks see söömine kaalub praegu üle. Ei tea, mis nende isudega peale hakata. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 27. January 2012, kl 14.37

Ei, ma ei saa käia korraga jõusaalis ja zumbas. Mul siiski väike laps kodus ja ei saa lõpmatult ka mujal olla. Mõtlesin lihtsalt jõusaali asemel zumbas käiagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 15.56

Tundub, et meil on siin selline tugev plussi ring see nädal.
Kõigile siis eesolevaks nädalaks pisikesed eesmärgid, eks ole. Ilus pisike eesmärk võib ju olla ka see, et plussi asemel on kindel miinus.

Minul on selline hea taktika endal, et kasutan sellist abivahendit nagu Ketostix [www.ketodietplan.com]

- selle abil saab näha, kas ja kui palju mul rasv parajasti laguneb. Niiet, kui kaal näitab ka midagi muud, siis selle abil saan olla kindel, et olen õigel teel ja rasvad kõrbevad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 19.16

Ma lugesin seda duellitajate reeglite teemat foorumist ja seal on öeldud, et tuleb duelli tabelisse lisada kaalulangus eelmise nädalaga võrreldes. Ma vaatasin, et meie tabelis on osad pannud sinna rohelisse lahtrisse kaalulanguse võrreldes algkaaluga.
Peaks siis ühist joont hoidma või teeks näiteks ühe lahtri juurde, kus on siis kajastatud ka langus algkaalu suhtes.
Mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.