Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 16. March 2012, kl 15.18

Mina plussis ja masenduses. Söönud olen nii nagu ikka, aga liikumist on olnud umbes poolteist nädalat nulliringis, sest olen kodune, haiguslehel seljaprobleemiga, ei ole tavapärast liikumist, sest paljud liigutused teevad põrguvalu (diski prolapsid ja närvide pitsumine). Tööl ei saa käia ja olen ausalt öeldes kohe päris õnnetu selle pärast, sest tööl käimine oli mulle liikumise mõttes väga oluline vormis hoidmise allikas. Hetkel ei ole veel füsioteraapiasse ka saanud ja ise ei julge läbi valu väga võimelda, sest kardan valede harjutustega asja veel hullemaks teha. sad smiley Kanged valuvaigistid teevad ka rohkem uimaseks kui valu vaigistavad... Asi ei ole ka operatsioonist väga kaugel. Ühesõnaga...minuga on natuke jamasti ja võistlemisest kaalulanguse nimel ei ole praegu ka väga midagi loota. sad smiley

Teised on kõik nii tublid! Hea, et teilgi hästi läheb. Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 23. March 2012, kl 10.06

Mina siis sain plussiringi 80,4 e +300g, hõiskasin eelmine nädal liiga vara, et näen kaalul äkki 7t smiling smiley. Eks see plussike paneb mind nüüd jälle tõsisemalt end käsile võtma.

Kaunist kevadet, tüdrukud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 23. March 2012, kl 22.55

Mul nulliring, st sama kaal mis nädal tagasi. Tuli alles praegu meelde, et reede on ja juba jälle nädal möödas. grinning smiley Aga no kuna ma peaaegu iga hommik kaalun, siis tean tänast numbrit ikka. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 02. April 2012, kl 09.43

Tere üle pika aja smiling smiley
Nii, kes meil need kõige kangemas kaalulangetajad senini on olnud? jonneä ja lamiate - rääkige nüüd meile ka, et mida hakkasite teisiti tegema, et kaal nii kenasti langeb?
- kas joote vett rohkem, kui enne? kui palju?
- kas sööte magusat vähem kui enne? kas on midagi, mida üldse enam ei söö?
- kas kas hakkasite tegema mingit konkreetset trenni? kui palju liigute nädalas?

Aidake hädalisi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 06. April 2012, kl 13.14

Mhh...ausalt öeldes mina ei ole hetkel väga kaalulangetaja. sad smiley Kõigub see kaal nädala jooksul teinekord 1,5 ja isegi 2 kilo üles ja alla. Kaalulangus oleks hetkel ehk võimalik väga dieeditades, sest varasemaga võrreldes on mul praegu kahjuks niii vähe liikumist, et see ei aita kaalulangusele kuidagi kaasa ja pigem teeb olukorda raskemaks (olen seljaga kimpus, raske kõndida jne, trenni pole ammu jõudnud ja viimane kuu olen üsna koduseinte vahel olnud), aga ma ei ole ka mingi eriline näljutaja ja söön ikka seda mida tahan, üritan lihtsalt koguseid ja söömise regulaarsust jälgida. Aga jah üleüldises joones olen püsinud selle kaalu ligi juba väga pikka aega, nagu ka duellitabelist selgub.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. April 2012, kl 10.09

Minul hakkas 9‑kuuline puhkus. winking smiley Kui kõik hästi läheb...alustan kaalulangetamist otsast peale järgmisel aastal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 30. April 2012, kl 20.22

Palju õnne Pirle! smiling smiley
Minul varsti aasta täis, kui kaalu langetamisse tekkinud 9-kuuline puhkus lõppes, seega pean kaalu vähendamise suunas edasi punnitama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 04. May 2012, kl 11.33

Mina jätkan (õigemini alustasin taas) tabeli pidamist smiling smiley
Tulge pange ka oma kaalu numbrid reedeti kirja!
ikka: [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. May 2012, kl 10.36

Minu raseduse lugu sai 8+n. kurva lõpu. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 08. May 2012, kl 10.13

Oi kui kahju, pirle! Tõesti väga kurb kuulda. Loodus lihtsalt on selline, et keerab vahel vingerpussi. Võib ka mõelda, et võibolla oli see millekski hea, mida praegu ette teada ei oleks olnud võimalik. Loodust tasub sageli usaldada. Aga kui rasedus ja laps oodatud, siis küll varsti uus põhjus rõõmustada ja küll kõik edasi hästi läheb. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.