Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. February 2012, kl 19.14

Nädalaga jooksin 33,25 km ja lihastrenni tegin umbes 1h. Minu eesmärk järgmiseks reedeks on hoida kaalu või langetada max -300g

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: katzi
Kuupäev: 13. February 2012, kl 09.30

Hei...ei tea mis mu kehal viga on juba 3 kuud kõikub kaal 2 kg üless ja alla, lausa masendav tee mis taha, see nädal jälle pluss reedene kaal oli 73,8 ma ei oska enam miskit teha ka, kui koguaeg ainult kõikub ja alla ei taha minna, eks see motivatsiooni puudus on ka küllalt suur olnud, stressis olen olnud ja probleemid suhtes ja see tekkitab muidugi meeletut söögiisu mulle juurde, nädalavahetusel sai veel pärnus spas käitud ja kõike head süüa...ja kindlasti on kaal nüüd veel tõusnud, aga ei julge kaalu peale astuda, muidu langen veel rohkem masendusse, tahan kaalu alla saada, aga see meeletu magusa isu ja söögiisu mis just õhtuti tekkib on jube...aga teie kõik olete väga tublid olnud, loodan et saan varsti enda kohta sama öelda..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 13. February 2012, kl 13.21

No peab siin ikkagi kuidagi seda motivatsiooni püüdma üleval hoida.
Mul on küll olnud väga keerulised päevad - teised inimsed kodus pugivad magusat, Selveris olid odavad Kalevi kommid müügil - tulemuseks mu mees tuli suure kommikotiga koju - appii!! - tänu sellele on mul seljataga libastunud nädalavahetus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. February 2012, kl 13.46

Mina ei keela endale midagi,kui tahan söön kooki moosiga või kommi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 14. February 2012, kl 12.57

ILUSAT SÕBRAPÄEVA!!!

Ja ärge magusaga üle pingutage smiling smiley Püüab ka ise pingsalt meeles pidada, et reede ei ole enam kaugel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. February 2012, kl 20.06

Huvitav, millega kõik tegelevad? Mina lähen nüüd jooksma, üle pika aja proovin lühikesi spurte.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 16. February 2012, kl 21.02

Mina siis jõudsin täna lõpuks trenni smiling smiley Algul sai natuke jõusaalis vehitud, siis kutsuti dancemix trenni, millele järgnes jooga, ei tea kas ma hommikul voodistki välja saan. Aga praegu on tunne supper hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 17. February 2012, kl 07.21

Tere hommikust!
Minu see nädal 0 ring. Enda jaoks natuke pettumus, aga seda suurem on järgmise nädala motivatsioon.

Kaunist nädalavahetust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 17. February 2012, kl 10.49

Hei-hei!

Ma jätkan endiselt oma üliaeglast minekut. Täna 73,0 ehk -200g. Aga no ausalt ma ei ole midagi teinud ka, et rohkemat oodata. Üks päev on mott laes, teine päev põhjas ja nii ma siis pendeldangi. Mu probleemiks on see, et tihti lihtsalt ei ole võimalik regulaarselt toituda (tööl näiteks) ja siis kui selleks aega tekib on isu nii suur ja kõht nii tühi, et sööks või hobuse ära. Rääkimata vee joomisest. Nii väga tahaks juba ka kevadet, et oleks rohkem tuju väljas liikuda kui praegu. Spordiklubisse pole ka läinud seetõttu, et need jäävad kodust üsna kaugele (talve arvestuses), sest ma ei viitsi talvel eriti autoga liikuda ja bussiga on veel tüütum. Ilusal ajal käisin ikka rattaga või kepikõnnitsi. Tööle-koju ja muud toimetused käin praegu ka ikka jala, nii nagu pikka aega juba ja tihti on ka tööl hullult jooksmist. See on suur pluss, sest kui ma nii paljugi ei liiguks, oleks vist varsti jälle "märkamatult" 85kg ja rohkem.

Jaksu kõigile ja suuremat motti kui mul! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. February 2012, kl 14.59

Minul tuli juurde +200g, aga ma ei jälginud mida ja kui palju suhu panin. Nüüd olen jälle korralik ja loodan olla pool kg kergem järgmine reede smiling smiley Ma nii väga loodan, et kellegile ikka spordipisik külge hakkab st. et ei pea ennast sundima liigutama vaid on vajadus liigutamise järgi winking smiley Oleme siis järgmine reede kõik tublimad -onju winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 18. February 2012, kl 09.22

Alusta tänase päevaga, mitte eilsete kildudega! - Phil Bosmans -


Ma puhkasin möödunud nädalal. Puhkuse ajal oli ka lastega suusalaagris käimine, aga ise ma suurt suusatada ei saanud, rohkem passisin ja aitasin neid.
Kilod tulid täiega + 1.5.
Ma pean nüüd kuidagi veenma oma meest, et ta oma kommid ära viiks kodust. Puhkuse ajal selline ahvatlus on minu jaoks tappev.

Hakkan jälle pihta, teie abiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. February 2012, kl 14.16

Teetigu,kirjutad et tuli +1,5 kg juurde,aga tabelis on märgitud -1,5 kg. Kumb õige on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 18. February 2012, kl 17.01

oih, tabelisse sai siis valestismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: katzi
Kuupäev: 18. February 2012, kl 18.28

73,8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. February 2012, kl 22.03

Täna oli pikk jooks 12.38 km ,pulsikella väitel kulutasin 1040 kcal + tegin veel natuke jõudu ≈ kulutasin 1100 kcal. Aga mehe tehtud õhtusöök oli päris rammus ja väga hea smiling smiley - sõin 2,5 dl lasanjet + klaas punast veini

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. February 2012, kl 21.43

Nüüd siis Kätlin kadunud ja siin nii vaikne sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: katzi
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.21

74,5 kaal ainult kasvab tulin duelli palju väiksema kaaluga, aga ei motivatsiooni puudus on ikka täielik...ja no söögiisu on selline, et sööks lehma ka ära...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.22

Tere tüdrukud!

Kuidagi väga vaikseks jäänud jah siin. Ise olen nädal aega olnud hõivatud külalistega, arvasin küll, et nüüd kõik untsus, ei lugenud ma kaloreid,sõin kõike mida tahtsin, muidugi mõõdukates kogustes, ja volaa kaal hakkas jälle liikuma smiling smiley -0,800. Kuna ma nüüd alustasin ka trenni tegemisega, eks see aitas nüüd omalt poolt ka kaasa.

Tahtsin ka andmeid tabelisse panna, aga kuna ma ei ole arvutiga eriti hea seõber, siis ei hakanud tabeli peal vägivalda kasutama ja isetegevust tegema, kindlasti on siin keegi kelle käes see käkitegu smiling smiley

VAPRALT EDASI, TÜDRUKUD hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. February 2012, kl 13.27

Minu lootus täitus 120%
Meie tabel [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 24. February 2012, kl 17.14

Tere!

Minu kaalunumber ja enesetunne täna ei kannata absoluutselt mingit kriitikat ja number ei ole mitte ühestki otsast adekvaatne. Lihtsalt lõpetasin täna hommikul 24h valve, mis oli ERITI, ERITI, ERITI hull töömaraton. Olen ise peaaegu surnud, turses, söönud väga ebargulaarselt, mitte palju, aga ka öösel, et ellu jääda. Tunnen, et kaal on 100 kg. Reaalselt umbes oli 2 kilo rohkem kui muidu oli, ilmselt tursete arvelt, sest üleeile oli väga korralik number ja olen üsna tubli ise ka olnud. Tööl sai ka liigutud umbes 1000km ja jalad enam ei liigu. Ühesõnaga ma ei tea täpselt, mis on õige numero ja jätan selle nädala registreerimata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 25. February 2012, kl 14.27

Okei... täna ma olen palju paremas meeleolus. Ma loodan, et teie lahkel loal tohin tabelisse lisada tänase kaalunumbri, mis on palju adekvaatsem kui eile, mil nagu ma arvasin tursete tõttu ilmselt kaalusin kaks kilo rohkem kui täna. smiling smiley Seega reaalselt on nädala tegu ikkagi väike miinus, mitte tohutu pluss.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. February 2012, kl 16.04

Kurb, meid jääb iga nädal ühe võrra vähemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 01. March 2012, kl 07.14

Ahoi!

Mina olen olnud nüüd perekondlike sünnipäevade korraldamisega seotud ja pärast seda põhjalikult siruli - miski kole viirus tuli kallale.
Aga kaal on vaatamata sünnipäevadele õnneks alla suunas liikunud. 78.5.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 02. March 2012, kl 08.28

Kaunist hommikut!

Minu kehakaal on võtnud nõuks, etlangetab kaalu üle nädala smiling smiley. See nädal ei ole küll ainult 0ring vaid siiski -0,100g, aga see on tõesti huvitav, et üle nädala -0,800 ja siis jälle 0 smiling smiley
Olen ilusti trenni teinud, kaloreid ei ole nüüd jälginud, aga jälgin mis suhu pistan, sest ei ole tõesti olnud aega toitu kaaluda. Kuna meil õues on kevad täiel rinnal võimsust võtnud, siis see annab suure tõuke juurde vapralt ja saledamalt suvele vastu liikuda smiling smiley

Nii, et tuld ülekilodele hot smiley

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.27

Hommik!

Minu kaalunumber see nädal vankumatu. Lubas küll vahepeal veidi miinust, aga tänasega siiski nulliring. Nagu ilmateade. grinning smiley
Järgmist nädalat natuke kardan, sest homme tuleb suurem sünnipäeva tähistamine. Ja tegelikult on tähistamist natuke juba täna ja erinevate asjaolude sunnil ka järgmisel teisipäeval ja kolmapäeval (töö juures jne). grinning smiley Eks näis, kuidas sellest eluga välja tulen. Proovin endast kõik anda, et rohkem teisi kui ennast hääde asjadega kostitada. smiling smiley

Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: katzi
Kuupäev: 02. March 2012, kl 10.40

74,4 ehk langus -100 g, kuigi vahepeal olin siin nädala keskel jube üle 75, et sain rohkem alla, aga kokkuvõttes -100 g vähem kui eelmine nädal, loodan et lõpuks hakkab nüüd vaikselt langema ja olen ree peal tagasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.22

Tere tüdrukud!

Minu nädal algas ilusti, sain ilusti 2korda trenniski käidud, aga siis jäin äkki haigeks. Viimati oli mul palavik vist 5 aastat tagasi, iga tahes väga nõme on olla.

Minu tänane kaal oli 81,1 ehk 400g kergem smiling smiley

Päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: katzi
Kuupäev: 10. March 2012, kl 21.08

74,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 16. March 2012, kl 10.08

Tere kaunist hommikutsmiling smiley

Olen suutnud selle nädalaga jätta maha 1kg, olen väga rahul. 200g veel ja mul õnnestub äkki näha ka kaalul nr., mis algab 7ga smiling smiley LÕPUKS!!!!!

Kaunist kevadet ja päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. March 2012, kl 13.22

Joanneä, oled nii tubli!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.