Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 19. January 2012, kl 21.58

Duellis osalevad:
Bondolino
Elbimbo
Kadi81
Keira
leero
Padi
Pibu
Soffie

Kaalutabel

Esimene kaalumine 20.01, kaalumine iga reede.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 19. January 2012, kl 22.25

Meie vana teema asus siin smiling smiley
Ehk et kuidas kõik alguse sai...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 20. January 2012, kl 07.50

tehke palun ka võhikule selgeks, et kuidas ma selle kaalunumbri sinna nii sisestaks, et see ka salvestuks ja languse % näitaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.19

Dokument salvestab ise automaatselt kõik muudatused. Endal pole vaja kuskilt save nuppu otsida. Ja kaalulanguse protsent ning kaalulangus kokku kuvatakse siis, kui sisestad ise käsitsi lisaks tänasele kaalule ka oma nädalase kaalulanguse (+/- veeru alla).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.41

Padi, mul on tunne, et kaalulanguse protsendi valemi võiks veidi teistmoodi sisestada. Praegu arvestab ta kaalulanguse protsenti minu algkaalust nulli, ehk 100% saan täis siis kui minu kaaluks on null. smiling smiley
Visuaalselt oleks parem ja omavahel kindlasti kergem võrrelda siis, kui kaaluprotsendi valemi paneks igaühele vastavalt tema eesmärgile. Selles mõttes, et 100% kaalulangust on täis siis, kui eesmärk saavutatud. Näiteks, kui mina tahan alla võtta 8 kilo ja nädalaga võtsin 1,2 kilo, siis kaalulanguse protsent eesmärgi suhtes on 15%, mitte 1,8% (1,2/8=0,15 e 15%). Oleks vist loogilisem?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.03

Selle kaalukaotuse% osas, mida teised arvavad?
Kas vaatame mitu % oma eesmärgist on täidetud?
Või mitu % oma algsest kehakaalust oleme suutnud kaotada?

Kaalueesmärgid on meil samas väga erinevad - Elbimbo tahab kaotada 5kg, Soffie aga 14kg.
Tegelikult vahet ei ole - peaasi, et kilod kaoksidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.19

Seda küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: keira
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.30

Mina valiksin kaalulanguse% algkaalust

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: kitty001
Kuupäev: 20. January 2012, kl 13.58

sooviks ka teiega ühineda?spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 20. January 2012, kl 14.09

Tundub, et avanädal on päris hästi läinud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Kuupäev: 20. January 2012, kl 16.23

Väga tore tabel!
Elbimbo, Padi ja Pibu on see nädal eriti tublid olnud!
Minul nagu arvata oli, eriliselt suurt numbrit ei tulnud, aga miinus ikkagi smiling smiley
Mina olen Tallinnast. Üle Eesti meil siin tublid kaalulangetajad koos!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 20. January 2012, kl 17.12

Mul oli lihtsalt üks pikem kaaluseisak ja nüüd siis lõpuks sai üle pika aja natuke pekki vähemaks. Arvan, et suusatamine oli abiks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 20. January 2012, kl 17.17

Pibu, mul ausõna sama, mis sul grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: kitty001
Kuupäev: 20. January 2012, kl 20.16

te ei võta siis rohkem oma duelli jah?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 20. January 2012, kl 21.05

kitty001-le vastamata, mis arvate? kas saab rea juurde teha? mu pärast võib küll, aga siis küll lukkusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 20. January 2012, kl 23.10

tabeli autor saab otsustada. mina muidu poolt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 20. January 2012, kl 23.33

Kui Padi vähegi viitsib tabeli kallal veel nokitseda, võiks kitty001 liituda ju küll.
Aiaiai, oh Leero, sinuga tõotab meil tõsine duell tulla. grinning smiley Mul homme suurele sünnipäevapeole minek. Arvan, et saad mõnusa edumaa selle arvelt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 21. January 2012, kl 10.41

Kitty001, ma lisasin tabelisse uue rea. Pane siis oma andmed sinna sisse. Ja kirjuta meile ka endast veidi lähemaltsmiling smiley
Tundub, et esimene nädal on läinud igati eduliselt. Nüüd siis esimene proovikivi - nädalavahetus. Eesmärk on mitte väga palju juurde süüa ja mis peamine - mitte motivatsiooni kaotada!!!

Off topic: Täitsa jube, kuidas mind need hüppavad näod siin pealkirjas häirivad. Lisasin need, et oleks kergem meie duelli loetelust leida, aga ei osanud arvata, et need siin sõnumeid lugedes nii häirima hakkavad... Aga tuleb ilmselt harjuda, sest pealkirju vist uuta ei saa..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 21. January 2012, kl 11.00

Heh, Pibu, mul ka täna teist päeva pidu, pakun, et nädalapärast meil jälle võrdne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 21. January 2012, kl 12.14

Las need näod hüppavad, motiveerivad ehk trenni tegema. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: kitty001
Kuupäev: 21. January 2012, kl 14.18

nii sisestasin oma andmed siis ära ja tänud et kampa võtsite.nii kodus mul siis 5 kuune rinnalaps ja 2 aastan poiss, elan pärnus ja jubedalt tahaks saada saledaks, meil rand nii lähedal ja hea oleks lapsega rannas käia muidu eriti ei kipu.trennis üritan 2x nädalas käia, meil siis kohalik kultuurikeskus ja seal tehakse, bodybump ja aeroobika ja mõnikord isegi sumba.vanuselt olen 24.rohkem nagu ei oskagi rääkida enda kohta.meil ka täna lapse sünna ja siis naabrite soolakas nii et söömist küllaga.te nii tublid olnud kõik.edu meile siis

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 22. January 2012, kl 08.41

Kui ma 15.a. tagasi pärast eelmist rasedust imetamise viimastel kuudel kaalu langetasin, siis lõppes projekt -14 kg 3kuuga ja väljalangevate juustega. Lõpuks lõikasingi oma pikad juuksed maha, sest ei jaksanud neid karvu enam koristada. Nüüd olengi pisut mures, et kõik samamoodi ei korduks. Päris kindel muidugi ei ole, et need juuksed kaalulangetamisest lahti läksid.

Siit küsimus suurele ringile, et kas sööte lisaks ka mingeid vitamiine või toidulisandeid, et kaalukaotus+imetamine viimast kaltsiumit (või muud vajalikku mineraali) kehast ära ei võtaks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 22. January 2012, kl 14.33

Ma võtan hetkel 1 kuu jooksul eleviti vitamiine, nii igaks juhuks, tunnen, et mõjuvad enesetundele hästi. Mul langesid juuksed kui esimene laps oli 3-6 kuud, sõin väga korralikult. Usun, et selle vastu ei aita miskisad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 22. January 2012, kl 14.49

Pean tunnistama, et mul oli väga suur soov asuda kaalulangetama, nüüd neid postitusi lugedes on mul ausalt öeldes hirm peale tulnud. Esiteks ei tahaks ma kaalu langetada selle hinnaga, et laps rinnapiimast ilma peaks jääma, teiseks ei oleks ma mitte rõõmus, kui kaaluga ka nt juuksed kaduma asuksid. Siiski mõtlesin ka sellele, et kui jätta toidust välja liigne magusa tarbimine ja kui püüda süüa korralikult, mitte ainult näksida ning seejuures püüda teadlikult oma liikumisharjumusi muuta, st leiaks ikkagi võimaluse end natuke rohkem liigutada, siis äkki hakkaks ka kaal langema ja sellega ei kaasneks piimakaotus. Mis Te arvate?

Mina võtan ka lisaks Eleviti vitamiine, tundsin nädal-kaks peale sünnitust, et on vaja vitamiine. Lisaks püüan süüa nn rohelist kraami.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 22. January 2012, kl 20.07

Soffie, ma alustasin kaalujälgimist kui laps oli 1 kuune, nüüd saab kohe 4 kuuseks. Piima pole küll vähemaks jäänud ja laps teeb õdedega võrreldes kasvurekordeid. Esimese lapsega vabandasin ka pidevalt, et söön magusat selleks, et lapsel piima oleks aga tegelikult lihtsalt olin lõpuks ise elevant ja piim lõppes 8 kuu pärast ikkagi. Teise lapsega olin juba targem ja hakkasin toitmise ajal kaalu jälgima. Minu viga võis olla ainult see, et võtsin liiga kiiresti kilod maha ja natuke peale ka ning ei võtnud mingeid vitamiine juurde.
Sulle võibki täitsa piisata sellest, kui enam ei näksi ja magusaga piiri pead.

Tänud vitamiini soovituse eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: kitty001
Kuupäev: 22. January 2012, kl 20.11

tänaseks õhtuks peod peetud ja hommsest korralikuks.eelmine aasta enne jõule ma võtsin ka kuus kg alla ja minul rinnapiimale ei mõjunud, ainult täitis vist rohkem lapse kõhtu magas terve öö ja gaase ei olnud, nii hea oli.juuksed langesid ka minul välja aga see sellepärast et rasedana juukseid ei langend ju ja nüüd langevad tagantjärgi, kuskilt lugesin grinning smiley
loodan et suudan homme jälle korralik olla, selle ajani kindlasti kui mees koju jõuab, siis hakkan tavaliselt kõike näkksima ja isutama, imelik, loodan et saan homme üle endast.

EDU JA JAKSU MEILE

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 23. January 2012, kl 12.41

rrrrrrrrrrrrr, proovin kolmandat päeva juua vähem musta teed ja rohkem vett, aga ei õnnestu. olin koffehoolik varemalt, nüüd titale see ei sobi, hea must tee on ok tema poolest ja mulle mõjub meeldivalt stimuleerivalt, ikka kirgastab piisavaltsmiling smiley külm vesi on liiga külm ja toasoe ei maitse...

mis kujul teie talvel vett tarbite? kas ainult roheline tee läheb veena kirja?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 23. January 2012, kl 13.34

Nonii, jälle esmaspäev. Ma võtsin reedel otsuse vastu, et nädalavahetusel kaloreid ei loe ja võtan vabalt. No ei saa muidu rõõmsat tuju hoida, kui peab sünnipäevadel käies ja külalisi vastu võttes pidevalt kalkuleerima, piirama, piinama ning maitsmise asemel piirduma kookide, juustude jm hea nuusutamisega. No veidi pakun üle, aga siiski. Täna hommikul kaalule astudes tõdesin, et väga pekki nädalavahetus kaalu ei keeranudki. Ja mis peamine, olen jätkuvalt rõõmus, motiveeritud ja nautisin nv täiega. smiling smiley
Veejoomise osas minult õppida ei tasu - vett juua eriti ei suuda. Lürbin ka lahjat musta teed ja cola zerot (häbi, ma tean!). Mõni päev tagasi hakkasin vett tarbima nii, et viskasin pea liitrile veele sisse ühe multivitamiini tableti. Parem ikka kui koola. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: kitty001
Kuupäev: 23. January 2012, kl 14.19

minu ka nv ei jälginud, ei viitsi kõigile seletada mix seda ei söö ja teist.aga vesi läheb minul nagu suvelgi üle kahe liitri raudselt päevas lisaks veel paar tassi teed ka, mees koguaeg imestab et kuhu ma selle panen aga mul õhtul selline vee puudus kui pole päeval oma koguseid täis joonud ja siis kaanin enne magama minekut mis pole aga üldse hea.minule ka nv ei mõjunud kaalule ja kui mõjusgi siis positiivselt sest reedesega võrreldes ligi kilo alla, vahest peab endale lubama ju head ja paremat ja millal siis veel kui nv koos pere ja head sõpradega.tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 23. January 2012, kl 14.19

Mina ka nädalavahetusel toite kirja ei pane ja võtan vähe vabamalt. Esmaspäevast reedeni aga katsun tubli olla ja toidud ka üles märkida. Siiani tundub, et selline süsteem töötab ja motiveerib ka - et olen 5 päeva tubli ja siis lähen kuskile välja sööma või külla vms. Peaasi, et asi ei lõppeks arutu õgimisega üksi kodus hilisõhtulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.