Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 29. June 2010, kl 11.45

Meie leppisime oma duellis kokku eelmine reede ning kaalumise päevaks sai määratud tänane, ehk teisipäev.

Minu tõehetk kaalule astudes oli ülimalt meeldiv:
25. juuni - 67 kg
29. juuni - 66 kg
Ehk siis mõnede tõeliselt tublide päevadega -1 kg smiling smiley

Ma loodan, et ka sinu nädal oli edukas!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 29. June 2010, kl 19.04

Ja siin ma olen!

Kõigepealt kiitused sulle tubli töö eest!

Minu saavutus oli aga:
25.juuni: 78,4 kg
29.juuni: 78,0 kg
Ehk siis -400g.

Kuna ma käin miskite sõltlastega kaalupeal vahest (k.a. täna), siis seal märgiti -3kg (st 3 nädala kohta)! Igatahes tõstis see veidigi tuju, et nii võttes on ju 1 kg nädalas läinud. Nüüd tuleb vaid edasi pingutada ja nende alustavate sõltlaste nägusi vaadates sain ma igatahes jõudu juurde... the finger smiley=)

Ja siit tarkuseterad tulevaseks nädalaks:
* Kringel ei ole su vaenlane, keda sa pead hävitama!
* Sefiirikorv ei kaota magusa nälga vaid kasvatab seda!
* Tugitoolisport ei vii sind olümpiale!
* Jalgrattas on su parim sõber!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 29. June 2010, kl 23.16

Jei! Mingitki kasu nendest miskitest sõltlastest siis ju! Tegelikult see 400 grammi polegi ju nii hull üldse, kui 3 nädala peale 3 kilo on maha läinud. See on ju kohe väga hea tulemus tegelikult!
Sinu tarkuseterad üritan ka endale meelde jätta.

Lisan siia veel enda oma:
* Šokolaad ei ole õhk, mida peab pidevalt tarbima! Püsib ka ilma selleta elus! smiling smiley


Sooje suveilmasid!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 01. July 2010, kl 11.37

Ilmad on tõesti vapustavad!

Tunnistan, et eile suurt end ei liigutanud. Õhtul käisil oma lemmikuga õues ja kuna tal oli mängu tuju sain pisut eest ära jooksmisega sooja, kuid see oli kah kõik (ülejäänud päev oli enamasti motoga "vett ei joo ja jala ei käi"winking smiley.
Täna sai aga kohe hommikul end süümepiinadega välja veetud- väike 20km ratta ring tehtud ja siis veel lemmikuga õues müratud. Luban, et lähen täna veel korra rattaga sõitma!

Kaalust kah pisut- täna oli kogemata kaalule astudes (asub riidekapi ees) üllatus täitsa- 77,0 kg. Paari päevaga! Küll see asi nüüd nädalaga paika loksub, kuid hetkel on selline paras kangekaelsus kah sees, et enam sellest numbrist loobuda ei tahaks.. 0=)

Aga nüüd-

Päikest ja jõud!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: meku
Kuupäev: 02. July 2010, kl 12.03

Kui tohib mainida te olete nii tubli(Y)
Sooviks sama tugev olla kui teie.!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 06. July 2010, kl 09.54

Hei!

Mina ikka muudkui üritasin tubli olla ja enda arust sain üsna hästi ka hakkama, aga kui täna hommikul kaalule astusin siis see näitas 66,4 sad smiley Nii, et minu näit on kahjuks +400g sad smiley Loodan, et sul läks paremini!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 06. July 2010, kl 16.08

Hola!

25.juuni: 78,4 kg
29.juuni: 78,0 kg
06.juuli: 76,8 kg

Ehk siis eelmise nädalaga võrreldes.. -1,2 kg! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 07. July 2010, kl 16.45

Natuke siis oma edusammudest kah.

Nagu näha olen siin keskkonnas -1,6 kg üles märkinud juba (kokku on algusest aga läinud -13,4!).
Mis on saladuseks? Ainult korralik vaheldusrikas toitumine ja liigutamine!
Tunnistan ausalt, et olen üritanud seda kaalu kaotada vaid nii nagu ma olen valmis elama terve ülejäänud elu- sest vastasel juhul olen kindel, et see kõik tuleks tagasi ja veel topelt!

Muidugi eelmise nädala kohta võin lisada, et menüüs olid nii koogid, pirukad, puding, tort jne jne. Jube lugu, kas pole? Igatahes ega ma uhke selle üle ei ole, kuid lohutan end sellega, et ma panin KÕIK kirja ega ei ületanud selle juures miskeid norme ning kõht oli kah lõpuks täis. Seega kõik oleks nagu olnud ok.. aga luban, et sellist maiustamise ringi enam ei tee (sellise mahulist kindlasti mitte!). winking smiley

Isabella- kah mul on olnud pluss nädal (+200 oli vist kuskil 7-8 nädalal). Ära sellest heidutu- selliseid nädalaid peab kah olema. Peaasi, et sellest midagi õpid ja edasi lähed!

meku- keegi ei takista sul olemast õnnelik ja teha omale head! Kõige alus on siiski vaid oma tahe..

Päikest ja kerget jalga!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 10. July 2010, kl 10.44

Nüüd tunnistan üles, kui laisk ma olen paar päeva olnud ehk siis hakkab avalikult tunnistades häbi ja hakkan uuetsi tubliks.

Ma olen põhimõtteliselt terve nädala juba kodus jahedas peitnud end- no ei taha minna õue liigutama end sellise läitsakuga. Kui vaja poes või linnas käija siis ikka autoga.

Ei kujuta ette, kui siin veel ilmad soojemaks lähevad- kas siis ei tulegi teki alt välja? Igatahes täna on veel grill kah plaanis- paistab, mis sellest naljast saama hakkab.

Päikest ja raudset tahet!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 13. July 2010, kl 11.10

Ja siin see ebaõiglus vohabki!!! Ühed söövad torte ja kooke ning kaal langeb, teistel piisab vaid nende poole vaadata ja kaal juba tõusebconfused smiley
Tublid olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 13. July 2010, kl 11.37

Aga ma arvan, et ega ma poleks nõus täielikult kogu eluks magusast nagunii loobuma. Seega tarbin neid ikka aga mõõdukalt ning lubatu piires. Kaalulangetamine peab ju olema meeldiv- mitte piinarikas ja stressirikas protsess! Ning üldiselt pean ma silmas kah seda, et kõik mida ma hetkel teen seda ma jään kah tegema edasises elus- et kaal tagasi ei tuleks!

Päikest nüüd ja õhtul tuleb ka minu uus kaalu nr!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 13. July 2010, kl 18.01

Nu täpselt minu mõte, et päris piinata end ka ei tohi. Sel nädalal otsustas minu kaalunumber siiski langeda ning uus number on -65,4 ehk siis ikkagi terve kilo eelmise nädala ebaõnnestumisest. Aga ongi hea annab jälle usku endasse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 13. July 2010, kl 22.30

Aga siis väike tabel ülevaate jaoks (lisasin oma selle nädala kaalu kah kohe sisse):

.............Isabella........Pix
25.06.10....67,0..........78,4
29.06.10....66,0..........78,0
06.07.10....66,4..........76,8
13.07.10....65,4..........76,0
Kokku.......-1,6..........-2,4

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 20. July 2010, kl 19.37

Hei! smiling smiley
Minu selle nädala numbriks on 64,8 - ma olen nii õnnelik! Kuidas sul läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 21. July 2010, kl 00.06

Tubli tidrik!

mul on aga pisike +400 (ehk 76,4kg). Käib asja juurde!!
Pisut pinget kah winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 21. July 2010, kl 20.55

Täpselt! Eks tegijail ikka juhtub. Nagu näha, siis mulgi juhtus ju alles 2 nädalat tagasi. Teinekord tuleb see pluss ei tea kuskohast, ennastki võtab imestama. Aga nagu sina mullegi juba kord ütlesid, ega sellepärast ei tohi veel pead norgu lasta, vaid järjepideva otsusekindlusega hoopis edasi minna! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 21. July 2010, kl 21.30

Eks ma tean täpselt kuhu see koer maetud mul on! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 27. July 2010, kl 13.44

Ehk märkasid kah uut reeglit: "Kaalumine toimub reedeti, tulemused peab kirja panema hiljemalt esmaspäeva jooksul, kui duellitajad tahavad, et Kaaluabi toimetuses tulemused arvesse läheks. Kaalu märkides on vajalik üles tähendada iga kord nii konkreetne kaalu number kui mahaläinud grammide ja kilode hulk."

Tekkis küsimus, et kas soovid nö ametlikult duellitada või jätkab nii nagu siiani on meil olnud- teisipäeviti?

Kaalust aga lähemalt õhtul. Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 27. July 2010, kl 20.54

Mul täitsa ükskõik, võime ju reedeti ka kaaluda smiling smiley Teeme nii, kuidas sina soovid? Minul muidu kaalunumber siiski miinusega (nii õnnelik selle üle smiling smiley ) 64,1 ehk siis -700g spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 27. July 2010, kl 21.56

.............Isabella........Pix
25.06.10....67,0..........78,4
29.06.10....66,0..........78,0
06.07.10....66,4..........76,8
13.07.10....65,4..........76,0
20.07.10....64,8..........76,4
27.07.10....64,1..........75,5
Kokku.......-2,9..........-2,9

Mul siis tuli täna pühalik 75,5 ehk -900g võrreldes eelmise korraga. Kaal on ikka nii kinni kui kinni!
Ei aita siin korralik söömine ega sport. =/

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 03. August 2010, kl 08.44

Tundub, et see kinni jäämise jutt on ikka kahtlane- pigem läheb ikka alla, kuid lihtsalt vaevalisemalt.

Tänane kaal on 74,7!

Ning nüüd reisile- eks paistab, mida teeb nädalake bussiga reisimist, telkimine, festivali toidu valik ja tuka viskamine...
Tagasi täpselt nädala pärast!

Päikest!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 03. August 2010, kl 22.41

Minu kaal kahjuks tõusis 64,7. Kurb küll, aga vähemasti tean täpselt, kus kurjajuur pesitseb - terve nädalavahetuse veetsin suurel peol, mis kahjuks oli suuresti söömapidu ja laual oli lihtsalt nii palju head... Loodame, et järgmine nädal läheb pareminii, ning et sinul reis, siis midagi kaalu mõttes ära ei rikuks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 11. August 2010, kl 13.49

75,4 kg näitas eile.

Kuna "vähe" tõbine ja bussireis ning asjad seljataga siis polegi kõige hullem. Eks ma ürita kuidagi end nüüd terveks saada ja siis saab taas 10 nahka endalt võtta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 11. August 2010, kl 22.42

Hei!

Vabandan kohe ära - eile lihtsalt ei jõudnudki arvutisse. Kaalu peale jõudsin - kahjuks. Ei tea, mis minu organism mõtleb. Ei maiusta, ei tee midagi hullu ja ikka mitte midagi, virelen oma eelmise nädala plussi otsas. Näit 64,6 ehk siis -100 grammi kahjuks. Aga mis teha, pea tuleb püsti hoida ja ikka edasi minna!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 18. August 2010, kl 14.37

75,7 ja ikka plussis!

Samas olen tõbine.. alko järelmõjud (reisilt).. ning hulka trenni (iga päeb jooksmas!) teevad kindlasti hetkel oma töö!

Tuleva nädal üritaks ikka suurt miinust näidata! =)

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 18. August 2010, kl 22.32

Mina pean kohe kõigepealt vabandama, mitte kuidagi ei jõudnud eile arvutisse ja nagu näha, tänagi läks napikaks. Mina olen imeväikese miinusega 64,5. Nojah, ei teagi kas rõõmustada et väikegi miinus või kurvastada, et mis miinus see selline on. Loodan, et järgmine nädal tuleb meil mõlemal parem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 19. August 2010, kl 10.37

Pigem ikka rõõmustada!! Mis siin ikka mossitada- positiivne meel peaks nagu rohkem kasu tooma sellele kaalule kah winking smiley

Teen väikese kokkuvõtte siia, et hea jälgida oleks järgmine nädal..

...............Isabella........Pix
25.06.10....67,0..........78,4
29.06.10....66,0..........78,0
06.07.10....66,4..........76,8
13.07.10....65,4..........76,0
20.07.10....64,8..........76,4
27.07.10....64,1..........75,5
03.08.10....64,7..........74,7
10.08.10....64,6..........75,4
17.08.10....64,5..........75,7

Kokku.......-2,5..........-2,7

Igatahes tuleva nädal paneme -3 kirja!!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 24. August 2010, kl 20.54

Jep.. paneme tõesti grinning smiley Minu selle kuu näit on 63,9 ehk siis tervelts -600 grammi!!!! Ma loodan, et sinul on ka sama hästi läinud! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 25. August 2010, kl 09.46

Minu näiduks sai 74,7 ehk -1kg. Ei tea kas nüüd hakkab ikka alla minema või on see nüüd taas miski ajutine nähtus tuttava kaalu ümber.. Päikest ja edu tulevaks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 31. August 2010, kl 20.12

Ja nüüd ruttu käpp maha 74,4 ehk -300g. Läheb alla!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.