Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 01. September 2010, kl 08.29

Tubli! Minul alla ei läinud, aga juurde ka ei tulnud lõpuks siiski smiling smiley ehk siis 63,9 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 10. September 2010, kl 22.49

Hommik!

Näha on, et me oleme kõik jõle aktiivsed! Aga siiski tõehetk on siin- 75,7 kg!
Igatahes on vahva matk seljataga, kus koormaks olid kõik kaotatud kilod.. Eks seal on nagu matkal olles ikka raske miskit toidupüramiidi järgida, kuid pole hullu. Kui jalad vähe paistetusest ja valust taandunud siis kohe jooksma ning siis taas edasi! Toitu saab juba hommikul kohe taas näpuga järge ajama hakata!
Ahjah siit väike soovitus, et kui minna matkale siis vesi pole koht, kus kokku hoida! winking smiley

Päikest ja kuud nüüd

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: Isabella
Kuupäev: 12. September 2010, kl 16.34

Mina ei tea, kuidas mina kunagi õigeks ajaks siia ei jõua. Nii häbi on enda pärast. Igatahes näit mul oli teisipäeval täpselt sama ehk 63,9. Loodame, et nüüd paari päeva pärast saab ikkagi mingit miinust näidata.

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 15. September 2010, kl 11.16

Hommik!

Nüüd jäin mina kah hiljaks, kuid siiski olemas! =)
Kaal sel nädalal on 73,5 !!! (-2,2 kg eelmise korraga vaadates)
Pean väikest fiestat siin, et kaal on lõpuks otsustanud alla liikuma hakata! Loodan, et see pidu väga lühikeseks ei jää...
Nädalavahetusel on aga tulemas üritus, kus tuleb vist toituda vaid kiirelt valmis saavatest putrudest-suppidest ning süüa energiat andvaid batoonikesi. Loodan vaid, et hullu moodi midagi juurde ei tule!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: pix ja Isabella duellitavad
Saatis: pix
Kuupäev: 23. September 2010, kl 17.25

Nii, mind on siia nüüd täiesti hüljatud?
Uus nädal taas käimas ja tulemus oli 73,3! Pisut alla, kuid ei midagi erilist.
Nädalavahetuse hirmust, et tuleb süüa kiirputrusi ja -suppe läks luhta, sest kogu selle tralli keskel ei olnud aega söögi peale mõelda.
Hetkel aga ravin taas jalgu ja kui taas jalad all siis tegudele- hetkel olen kah kangelast mänginud ja mööda ilma liibanud, et mitte ometi kodus santi mängida ning mingit koormust saada. Ehk reedeks ikka on asi korras, sest nädalavahetus saab taas olema asjalik.

Päikest ja loodan, et Isabella´l kõik ikka ilusti edeneb! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.