Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 29. June 2010, kl 18.45

Duelli alguskuupäev: 18.juuni, reede 2010

Kaalumine

Sööpalvetaarmasta - 80,1 kg

Mikimauss - 67,4 kg

Gita - 79,8 kg



Toimetatud 1 kord(a). Viimati sööpalvetaarmasta 29.06.2010 18.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 29. June 2010, kl 18.52

Duelli 1.nädal - 25.juuni, reede 2010


Sööpalvetaarmasta
18.juuni - 80,1 kg
25.juuni - 77,3 kg
Kaalumuutus -2,8 kg

Mikimauss
18.juuni - 67,4 kg
25.juuni - 65,5 kg
Kaalumuutus -1,9 kg

Gita
18.juuni - 79,8 kg
25.juuni - 79,7 kg
Kaalumuutus -0,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 02. July 2010, kl 07.10

Tere hommikust, reede. Minu kaal 2.nadalal on tapselt 75 ehk olen kaotanud eelmise nadalaga vorreldes 2,3 kg!!!!!!!!!!!!! Miks ma juba ammu ei teadnud, kuidas korralikult toituda?! Dieeti on aina lihtsam pidada ja trenni ka teen rohkem teadlikult, arvan, et trennis just v6ti ongi. Kuidas teil laks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 03. July 2010, kl 19.33

minu kaal 65,1... eelmise nädalaga võrreldes -400g... kuidas sul niiiiii palju maha läheb?grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: Gita
Kuupäev: 06. July 2010, kl 16.45

Minul oli reedel kahjuks confused smiley 80,3. Eks ma tean ka millest. Nüüd elan lõpuks karmi korra järgi. Peale kella 18 ei söö ja lõpuks sisestan ka kõik toidud ja jälgin mida söön. Tulemus on juba kaalul nähtav, aga ootame reedel ära smiling smiley

Ühesõnaga parem hilja kui mitte kunagi ja kuigi algus mul vaevaline, siis väga hea meel, et teie kolmikus olen ja teie numbrid mind motiveerid end kokku võtma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 09. July 2010, kl 09.39

KINDLASTI võta end kokku. Ma ei suutnud nädala sees vastu panna ja kaalusin end täis kõhuga... Hirmus! Terve ülejäänud nädal olin kurb sest ma olin üsna kõvasti lubatust rohkem söönud ja iga päev... Olin juba arvestanud,et kirjutan täna teile plussi.. AGA EIgrinning smiley MIINUS ÜKS KILOGRAMMI ehk siis 64,1.... Ja samas ütleksin siiski et ehk sa mõtled ümber selle kella 18 asjus...?? Mina olen söönud iga päev pärast kella 18 ja ikka alla võtnud ... lisaks ma ei ole pidanud mõtlema, et oehhhh kui vaevav on dieetsmiling smiley Tõesti, sa ise ütled ka et tead, millest pluss tuli, siis jätka nagu enne, ära mine karmimakssmiling smiley Keha on meie sõber kes tööta meiega koos mitte meie vastu, et teda hirmsatmoodi piitsutada tahamesmiling smiley Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: Gita
Kuupäev: 09. July 2010, kl 12.18

Tänan Mikimauss toetuse eest ja sina liigud küll ikka jõudsalt edasi! Tubli!

Täna kaalunumber näitas 79,2. Nii et ikkagi mingi muutus alla poole on. Ma olen igapeäv nüüd suht kõva trenni ka teinud, nii et see kindlasti pidurdab korralikule toitumisele vaatamata natuke langust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 09. July 2010, kl 15.23

Tere, mina olen kurb. Olen nädala viibinud Kaaluabist eemal ja see peegeldab ka kaalus, olen 76,0 ehk kilo rohkem kui eelmine nädal. Millegipärast ei saa ma maitsvale õhtusöögile ei öelda. Appi, see muutub juba kinnisideeks! Tublid, et teil miinus on ja kui aus olla, siis see paneb küll motiveerima, sest kuidas teised saavad ja mina ei saa. Järgmise nädalani!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 14. July 2010, kl 20.13

Duelli 2.nädal - 2.juuli, reede 2010


Sööpalvetaarmasta
18.juuni - 80,1 kg
25.juuni - 77,3 kg
2. juuli - 75,0 kg
Kaalumuutus -2,3 kg

Mikimauss
18.juuni - 67,4 kg
25.juuni - 65,5 kg
2. juuli - 65,1
Kaalumuutus -0,4 kg

Gita
18.juuni - 79,8 kg
25.juuni - 79,7 kg
2. juuli - 80,3 kg
Kaalumuutus +0,6kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 15. July 2010, kl 10.40

Duelli 3. nädal - 9.juuli, reede 2010

Sööpalvetaarmasta

18.juuni - 80,1 kg
25.juuni - 77,3 kg
2.juuli - 75,0 kg
9.juuli - 76,0 kg
Kaalumuutus +1 kg


Mikimauss

18.juuni - 67,4 kg
25.juuni - 65,5 kg
2.juuli - 65,1 kg
9.juuli - 64,1 kg
Kaalumuutus -1 kg

Gita

18.juuni - 79,8 kg
25.juuni - 79,7 kg
2.juuli - 80,3 kg
9.juuli - 79,2 kg
Kaalumuutus -1,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 16. July 2010, kl 06.51

APPPPPPPIIIIII eelmise nädala 64,1 asemel oli seekord 64,9... olen päris kurb ja õnnetu... andke jõudu edasi minemiseks. kuidas teil läks see nädal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: Gita
Kuupäev: 16. July 2010, kl 06.57

Mul on sama... 79,2. Kas seeb see olla trennist? Olen 2 nädalat ikka suht kõva trenni teinud, nii et põletangi nädalas 2000 kalorit. Kas see saab põhjus olla, miks kaal seisab? Ka Sul mikimauss?
Muide ma tuletan sulle meelde, kui tubli sa juba oled olnud selle ajaga - mäletad, alustasid 67,4 pealt?! seega vaatamata tõusule oled kaotanud 2,5 kg ja see number on ju muljetavaldav!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: pix
Kuupäev: 16. July 2010, kl 10.21

Kas kaal ei või seista Gita´l mitte selle pärast, et rasva põletamise asemel oled nt lihaseid treeninud? Mõõda nt vahepeal ümbermõõte- kaal võib vahel seista või tõusta, kuid ümbermõõt väheneda ja seda nt lihaste arvelt (vaadates seda kõva trenni osa).

Samas ilmad on kah tapvalt palavad ning keha võib vett hoidma hakata- kuidas aga vett välja saada? Ikka veega!

Pealegi külma ilmaga langeb kaal paremini, sest organism peab ise rohkem töötama keha soendamiseks winking smiley Hetkel on aga kehal ju mugav- mitte midagi ei pea tegema. Eks siis trenni tehes peab hulka rohkem vaeva nägema.

Peaasi, et alla ei anna- te olete kõik tublid olnud ja pika maa juba ära käinud! Väike pluss ei tapa kedagi vaid annab kehale kah aega harjuda uue olukorraga winking smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 16. July 2010, kl 15.29

Mina eelmine nädal võtsin kilokese juurde ja see nädal õnnestus see mul maha võtta ehk kaotasin -1,2 kg. Olen väga rahul, sest leidsin endale lõpuks stimuleeriva ja nauditava spordiala - jooksmine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 16. July 2010, kl 15.35

Duelli 4.nädal 16,juuli 2010, reede

Sööpalvetaarmasta

18.juuni - 80,1 kg
25.juuni - 77,3 kg
2.juuli - 75,0 kg
9.juuli - 76,0 kg
16.juuli - 74,8 kg
Kaalumuutus -1,2 kg


Mikimauss

18.juuni - 67,4 kg
25.juuni - 65,5 kg
2.juuli - 65,1 kg
9.juuli - 64,1 kg
16.juuli -64,9 kg
Kaalumuutus +0,7 kg

Gita

18.juuni - 79,8 kg
25.juuni - 79,7 kg
2.juuli - 80,3 kg
9.juuli - 79,2 kg
16.juuli - 79,2 kg
Kaalumuutus 0 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 18. July 2010, kl 06.35

mikimauss kaalumuutus on pluss 0,8 mitte 0,7... aga olen kaks õhtut krõpsu söönud ja ei ole üldse korralik olnud... no mida teha, motivatsioon kadunud..sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: pix
Kuupäev: 18. July 2010, kl 09.59

mikimauss- ehk proovid teinekord krõpsude asemel nt porganid-kurgi kange tipikastmega. Igaljuhul annab see vähem, kui krõpsud ning sobib sellise kuumusega ehk isegi paremini winking smiley

Tegelikult vaata, kui pika tee sa oled ära teinud- tervelt 2,5 kg kaotanud! Mine proovi poes 2,5 kg kartulikotti tõsta- on ikka tükk küll, mida kaasas lohistada keset suve.

Väike pluss ei tapa kedagi, kuid ürita eesmärk endal silme ees hoida ja küll tagasi õigele teele saad. Sul siin vahvad duellikaaslased kah winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 18. July 2010, kl 22.40

Seda küll, kuid hirmus raske on leppida sellega, et kaalusin eelmisel aastal samal ajal 53 ja nüüd võitlen siin iseendaga.. mul on endast kahju. ning ma võiksin süüa porgandeid aga ma ei tea miks ma seda ei tee!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 20. July 2010, kl 23.23

Kuidas teil läheb???? Varsti reede jälle käes...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 21. July 2010, kl 18.50

Mul läheb praeguseks enamvähem, ei midagi hullu aga vist väga tulemuslikku ka pole. Kuid vahepeal olen päris tubli olnudsmiling smiley 2 päeva vistgrinning smiley ... kuidas sul endal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 21. July 2010, kl 22.43

Olen hakanud tublisti jooksma ja trenni tegema. Avastasin, et mõned toiduained ei sobi mu seedimisele üldse - igasugused oad. Kogu seedimine ja kõhutunne vaevleb päevi raske tunde pärast. Muidu on aga kõik ok. Vaatame mis tulemuseni siis reedel jõuame.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 22. July 2010, kl 11.22

kas see nädal oled muidu veel kaalunud ka?? Ma eile sõin muidu normaalselt kui hilisõhtul hakkas poiss veel näksima ja muidugi pidin ka ampsama mingeid asju enne magamaminekut ja muidugi paar võisaia tegin ka, mida ma muidu üldse ei söö! sinuga mittearvestav poiss ei tule kaalulangetamisele üldse kasuks, mida pean nüüd kurbusega tõdemasad smiley

Aga kiuste ma pean saama hakkama!

Homme on juba reede ja ma olen kahtlevalt põnevil, et mida ma näen! Katsun täna siiski mitte süüa hilisõhtul, muidu jälle masendungrinning smiley Kuigi eks eile pugimine talletubki puusadele alles homseksgrinning smiley

Hmm ja vett ma ka ei joonud väga eilesad smiley teen täna kõike paremini..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: Jupats
Kuupäev: 22. July 2010, kl 16.34

Mikimauss- Tean täpselt, mida sa tunned oma poiss-sõbra kohapealt grinning smiley. Mu elukaaslane on samasugune! Ta on sporltane ja võib põhimõtteliselt süüa seda, mida tahab ja ei mõju see kuhugi grinning smiley. Ma olen kah sportlane aga ikkagi ei saa mina kõike lubada, sest isegi kui see välja ei paista, siis tunnen ma ise kohe kuidas ma paisun nagu õhupall.

Ja minu soovitus on ikka õhtuti süüa aga vali, mida sööd smiling smiley. Näiteks söö kodujuustu 200 g, siis tomatit-kurki-letsalatit (ilma kastmeteta ja nii palju kui mahub) ja paar viilu fileesinki, tass rohelist teed ka, kui see und ei sega. Kui sa oled selle rumaluse nagu "pärast kella 18.00 enam ei söö" uskuja/järgija, siis unusta see parem ära smiling smiley. Keha tahab ka magades midagi, mille kallal tööd teha. Kui ta seda ei saa, siis hommikuse söögi (hoidku jumal selle eest, kui see sul veel rasvane ja palju SV sisaldav on) jätab ta kohe heaga varudesse smiling smiley...

Nii et tee proovi ja usu mind, kuu või pooleteisega on su keha sellega harjunud ja sa hakkad tulemusi kah nägema. Ja siis on elukaaslase õhtusi söömisi ka ju kergem taluda, kui saad ise ka midagi süüa. smiling smiley Ja muidugi kuldreegel on see, et vali mida sa suhu pistad. Ja õhtune kodujuust võiks olla 4% mitte light, kui päeval korralikult oled end üleval pidanud, sest valgud ja rasvad annavad kehale ööseks mõnusalt tegevust smiling smiley

Mina näiteks söön neid asju enne magama minekut. Mõnikord lähen ka kohe magama peale söömist, sõltub kuidas uni on jne smiling smiley

Aga loodan, et minust oli natuke abi ja anna teada, kuidas sulle mõjub kui otsustad proovida. Kui tahad veel midagi küsida, siis kirjuta mulle meilile firefly_89@hotmail.com ja võin rääkida, sest siin foorumis kipun käima ainult reedeti (kui vaja kaalu edastada) smiling smiley

Edu ja võid kohe meilida, kui midagi on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 23. July 2010, kl 07.54

Nagu näete, on teist kõigist abi olnud ning kaal on sel nädalal 63,8 ehk miinus 1,1.
Jupatsile tänud heatahtlikkuse eest ja ma söön õhtuti pärast kuut. Ning ma olen vägagi teadlik mida ja millal süüa, kuid praktikas on seda psühholoogiliselt raske teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: Gita
Kuupäev: 23. July 2010, kl 08.29

Juhhuuu, mu kaal on hakanud langema ja täna olin täiesti kindel, et näen valesti numbreid. Kuid mitmed katsetused ja silmade pesu näitasid siiski vaid ühte - 77,8 smiling smiley
Mikimauss, sul on ka väga hästi läinud!
Olen ise väga teadlikult peale kella 18 söömist vältinud ja no selle tulemused on igatahes näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 23. July 2010, kl 08.42

Väga kihvt, Gita! Kuid mis kell magama lähed siis, et suudad olla söömata?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: Gita
Kuupäev: 23. July 2010, kl 10.00

Lähen tavaliselt keskööl või natuke peale seda magama. Mul tekib kell 9 õhtul söömistung, aga siis ma lihtsalt jõuga ignoreerin, sest selle ma olen selgeks teinud, et asi pole näljas vaid psüholoogilises soovis. Joon vett või taime teed ja pärast seda pole enam mingi probleem.
Phesõnaga viimasel ajal harrastn palju teadliku mõtlemist, et tuvastada, mis on põhjus miks ma tegelikult süüa tahan. Ja tõesti on see aidanud mu ohjeldamatu magusaisuga ka. Aga see on iseenest pikk teooria kõik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 23. July 2010, kl 11.24

Ma ei oska enam seisukohta võtta. Astusin kaalule ja see näitas 77,5 ehk siis üle 2 kilo rohkem kui eelmine nädal. See aga ei ole võimalik! Sest olen rutiinselt trenni teinud ja ka kalorid ei ole ükski päev lõhki läinud. Ma ei saa aru. Mis üleüldse lubab sellist kaalukõikumust ja mis toimub? Appi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 23. July 2010, kl 13.09

Uskumatu! Mul on nii kahju ja ma usun kui suur pettumus see võis olla sulle, kuid ma usun, et mitte suurem kui mul ka oma 0.8 kg pärast eelmisel nädalal. Lihtsalt suru end läbi ja lase samamoodi edasi, ükskord peab see miinus tulema. Pealegi räägitakse ju, et treenides tuleb kilosid esialgu juurde lihaste arvelt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: Gita
Kuupäev: 30. July 2010, kl 07.59

Nii, teen siis selle nädala otsa lahti. Kaal 78,4. Mis on küll +0,6,aga see ei heiduta mind, sest tegelikult langeski eelmisel nädal korraga liiga suur number. Eesmärk ongi rahulikus tempos langetada, sest see kogemus mul juba on kuidas kiire kaalukaotus kõik sama ruttu ka tagasi toob. Kuidas teil läheb? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.