Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.48

Hommik!

Algus tehtud. Minul isiklikult on kaalunumber veelgi nädalaga tõusnud, näitas teine üle aegade suurimat numbrit 62,9 kg.
Analüüsides oma märkmeid on kõik seotud ikkagi liigse toidukogusega. On mille kallal pusida. Loodan et koos teeme selle ära, meie kõiki poolt!
Ootan Teie numbreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Seidi
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.06

Tahtsin teada, kas kirjutame oma numbrid siia või saadame sulle erasõnumiga?
Minul nädal läinud igatahes suurepäraselt!
Nädala miinus: -0,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Kuupäev: 27. January 2012, kl 11.29

Kuidas Su enesetunne ütleb?
Igatahes numbrite keeles oled juba väga tubli olnud ja häbenemiseks pole põhjust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Nipsu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 16.55

Minu tänahommikune kaal oli 76,4 ja eesmärk on 69. Seega jäänud veel 7,4. Selle nädalaga on mul tegelikult kilo läinud, sest tänu koerale ja ilusatele ilmadele olen kõvasti liikunud. Tänane kalorinorm on ainult praeguseks hetkeks juba täis, nii et ilmselt närin õhtu otsa porgandit ja hüplen trenažööril. Õnneks tuleb nädalavahetus, mis tõotab tulla füüsiliselt megaaktiivne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Kuupäev: 27. January 2012, kl 17.59

Nii siis , kui tihti peab kirjutama oma kaalu siia ? kuna alles eile liitusin siis ei oska ma öelda palju nädalaga alla võtsin . minu eesmärk on alla saada 20 kg , aga kui siin kestab see 8-10 nädalat siis 7-10 kg oleks ideaalne . Ja olen siin lehel esimest korda ei oska ka seda veel väga hästi käsitleda . Ja küsimus siis ka kas kord nädalas ütleme kaalu ja palju alla saanud oleme ? Ja kaua siis see asi kokku kestab ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Kuupäev: 27. January 2012, kl 18.21

Tore, et aktiivsus on päeva jooksul suurenenud. Hommikul mõtlesin et ei tea kas keegi tulebki.
Kaalumise leppisime kokku reedeti, s.t et reedel peaks oma numbrinäidu ütlema. Tegine exelisse väikese tabeli, mida täiendan.
Täna oli ametlikult 1. kaalumine, aga panin tegelikult kirja ka need nr-d, mis sai nädala jooksul öeldud.
Minuarust võiks seda duelli ka kauem pidada, aga vb vaataks jooksvalt. 8 - 10 nädalat on pikk aeg.
Homme katsun tabeli välja panna kui on kõigi kaalumised edastatud.
Seniks mõnusat reedet Teile!

Jäälill.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Nipsu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 18.39

Ma ise mõtlesin, et võtaksime äkki esialgseks eesmärgiks 9 nädalat. Minul näiteks on alla võtta praegu 7,4 kg, mis eelmise talvega kogunes. Kui see eesmärk täidetud, siis tahaks 4 kg veel. Nii et teeks kõigepealt 9 nädalat, sest mulle tundub see reaalne ja lühemad ja väiksemad eesmärgid on ju lihtsamini saavutatavad.
Hästi tore oleks jah, kui kõik oma kaalu siia kirjutavad, mis siin ikka niiväga häbeneda - seda uhkem tunne on, kui eesmärk täidetud.
Siis võib ka kirjutada seda, mida eesmärgi täitmise nimel teinud olete - ütlen täiesti ausalt, et täna ei tee ma selle nimel midagi, aga homme on plaanis pikem jalutuskäik ja kalorinormi täitmine 70% ulatuses. Lisaks veel tahan trenažööril vähemalt 20 minutit rassida (mul on isegi hoogne taustamuusika kokku miksitud). Homme annan teada, kas täitsin oma lubadusedwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Kuupäev: 28. January 2012, kl 09.22

Toredat laupäeva siis kõigile!
Tabeli panen õhtul õles. Hetkel tööle, seltsiks koer ja mõnus pakane.
Kuna auto ei käivitu, siis on jalutuskäik lausa kohustuslik :-).
Olen vist ka leidmas oma saladust, kuidas toitainete suhted enam-vähem paika saada. Lihtsalt lisan rohkem külmpressõli. 6 - 12 gr päevas toidule peale jagatuna eri toidukordadel teeb imesid.Ja kõht on ka rahul. Kerge, aga ei ole nälga.
Muide, kui Teie hulgas on suusatajaid või koeraomanikke, siis kutsuks üles Harkusse suusatama või jalutama. Katsun ikka 3 x nädalas käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: anchey
Kuupäev: 28. January 2012, kl 11.22

Astusin siis hommikul kaalule ja sain numbriks 71,6, pidin pikali kukkuma sad smiley Loodan, et sellise numbri tekitajaks on eile alanud päevad....... Moti tõmbas korraks nii maha, et jube. Kohe alguses pean selliseid negatiivseid numbreid nägema. Aga ega midagi tuleb selg sirgu ajada ja oodata järgmist reedet, kus kaal loodetavasti mingit natuke reaalsemat numbrit näitab!!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati anchey 28.01.2012 11.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Seidi
Kuupäev: 28. January 2012, kl 11.37

Ma tean, et see enam arvesse ei lähe, aga täna näitas mu kaal veel 700g väiksemat numbrit kui eile! Juhhuuu!
Täna on nii palju energiat kuidagi, lapsega tegime hommikuks pannkooke. Kusjuures sain süüa täitsa korralikult ja kaloreid tuli täpselt nii palju, kui hommikusöögiks soovitatud. smiling smiley Nüüd koristame kodu ja peale lapse lõunaund läheme uisutama!
Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Kuupäev: 28. January 2012, kl 18.19

PIKKUS/ ALGKAAL(ENNE 27.01.2012)/EESMÄRK/1 NÄDAL (27.01.2012)/vahe
Seidi 169/ 74,5/ 60/ 74/ 0,5
Anchey 169/ 70/ 62/ 71,6/ -1,6
Nipsu 179/ 78,4/ 69/ 76,4/ 2
Juudith 168/ 69/ ?
Jäälill 164/ 62/ 58/ 62,9/ -0,9
Triiny 167/ 77/ 69/ ?
Karoliinake172/ 87/ 65/ 87/ 0

Selline tabel esimese korra kohta, natuke segane, aga loodetavasti loetav.Tundub, et meid vapraid on ikkagi kokku 5. Kaalukaotus kamba peale on minu andmetel 0, kui arvestada miinused ja plussid kokku :-).
Aga tegemist ju tegelikult algusega. Vaatame kuidas kujunevad arvud 1. nädala järgselt.
Kuidas arvate, kas võtaks ka mõned ümbermõõdud, näit. puus, talje, käsivars.
Vahel on kaal kehv kaduma, aga see-eest ümbermõõdud vähenevad...

Tagasisidet ootama jäädes,

Jäälill.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Juudith
Kuupäev: 29. January 2012, kl 08.35

Tere!

Vabandan, unustasin reedel kirja panna. Minu kaal ikka 69 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Juudith
Kuupäev: 29. January 2012, kl 08.50

Ja minu eesmärk 62 kg. 10 nädalat on hea tähtaeg siisreedeti kaalume.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Kuupäev: 29. January 2012, kl 09.34

jäälilled kirjutas:
-------------------------------------------------------
> PIKKUS/ ALGKAAL(ENNE 27.01.2012)/EESMÄRK/1 NÄDAL
> (27.01.2012)/vahe
> Seidi 169/ 74,5/ 60/ 74/ 0,5
> Anchey 169/ 70/ 62/ 71,6/ -1,6
> Nipsu 179/ 78,4/ 69/ 76,4/ 2
> Juudith 168/ 69/ 62/ 69/ 0
> Jäälill 164/ 62/ 58/ 62,9/ -0,9
> Triiny 167/ 77/ 69/ ?
> Karoliinake172/ 87/ 65/ 87/ 0
>
> Juudith ka kirjas!
> Jäälill.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Seidi
Kuupäev: 29. January 2012, kl 14.32

Hei-hei! Kuidas teil nädalavahetus möödunud on?

Mul igatahes väga hästi. Reedest saati oli mul niiii hirmus tortilla chipside isu, et eile enam ei suutnud .. Hoidsin endale õhtuseks näksimiseks 600 kcal alles ja näksisin chipse rasvatu jogurti dipiga. Kõik jäi kalorinormidesse ja isu sai ka rahuldatud. Nüüd tükk aega ei taha vist. smiling smiley

Täna käisime hommikul mehe ja lapsega Kalevi veekeskuses suplemas - jube mõnus ikka on vees! Ainult, et seal on õhk niiiii külm ujulas, et täitsa lõdisema võttis. confused smiley Vees on mõnus, aga välja ei saa tullagi. Sama dušširuumis ja riietusruumis. Ei tea, kas hoiavad kütet kokku. Natuke halva maigu jättis see, aga muidu oli tore.

Eelmine nädal jõudsin trenni ainult 1 korra.sad smiley See nädal tahan kindlasti vähemalt 3x käia, trennikottki pakitud juba. smiling smiley Nüüd laps magab ja mõtlesin siin muljetada natuke. Õhtul teeme vist küpsiseid.. Mina ei söö! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Nipsu
Kuupäev: 31. January 2012, kl 19.55

Hei, kuidas Teil vahepeal läinud on? Minu nädalavahetus läks küll täiesti aia taha - õnneks liikusin hästi palju, aga ikkagi. Eile läks ka päevanorm üle tänu paarile klaasile veinile, mis oli nii hea. Täna olen püsinud pidevalt alla normi, nii et kui tahaksin saaksin ühe šokolaadi süüa ja trenažöör sai päeval 40 minutit järjest vatti nii, mis kole. Nüüd plaanis veel koeraga tunnine ring teha. Kuidas teil selle päevanormiga? -Minul on küll tohutult raske - peamiselt seetõttu, et ma ei suuda magusast loobuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Juudith
Kuupäev: 01. February 2012, kl 07.39

Tere

Minul ka sama jama mis Nipsul- ei suuda magusast loobuda. Üritan, end nüüd tõsiselt kokku võtta ja magusasöömise miinimumini viia. Muidu see nädal hästi läinud. Kepikõnnil pole küll sellise külmaga enam käinud, kuid seeeest tööl on ka palju liikumist. Mõtlesin et peaks hakkama mingeid võimlemisharjutusi tegema kodus.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Seidi
Kuupäev: 01. February 2012, kl 09.56

Minul oli ka üksõhtu hirmus magusaisu ja siis tegin lahja väikese rullbiskviidi. (3 muna, 3spl jahu, 1,5spl suhkurt) ja vahele panin rasvatu maitsestamata jogurt+marjad. 1 mõnus tükk leevendas kenasti magusaisu ja ei andnud kaloreid ka teab mis palju. Hommikul kohvi kõrvale võtan tüki - jõuab päeva jooksul magusa ära kulutada. smiling smiley
Olen märganud mustrit, et minu kaal langeb üle päeva. Üleeile langes 200g, eile ei langenud, täna langes 700g. Täitsa mõnus.
Üldiselt mul kõik kenasti jonksus, ainult et trenni ei suuda kuidagi vedada end selle külmaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Nipsu
Kuupäev: 01. February 2012, kl 15.31

Mina näiteks nädala sees ennast ei kaalu, ei taha lihtsalt närvi minna - kaalud hommikul, kõik ok, kaalud õhtul ja kohe + 2 kg ja ma tean küll, et see on lihtsalt päeva jooksul söödud joodud toit, aga ikkagi. Tänase päeva esimene pool läks hästi, aga lõunasöögiks sõin näiteks ainult kommi - u 70 grammi. Mind lahja kook ei rahulda. Aga kuna täna olen kodus, siis ehk pole hullu - trenažöör ootab ja praegu on mul ahjus kodujuustu vorm. See on selline lihtne ja lahja toit - paned tavalist kodujuustu, valad üle munapiimaga, viskad kirsstomatid sisse (pisut võid riivitud juustu ka panna, aga kui ei pane on ikka hea), maitsestad ja ahju ja kui lahja tundub võid ju lisada punast kala tsipake või sinki või kana või mis kellelegi maitseb. Mul kodus lihtsalt ei olnud parajasti. Eriline kokkaja ma tegelikult ei ole, aga selle lihtsa asjaga saab igaüks hakkama.

Muideks, kas teadsite, et kodujuust hoiab kõhu hästi kaua täis? Mulle üks töökaaslane õpetas - sööd lõunasöögiks näiteks pisut kana ja kõrvale kodujuustu näiteks tomatiga segatult ja kui töölt koju lähed, siis piisab õhtuks tõesti pakist beebiporganditest, viilust täisteraleivast ja võib ju sooja teed teha, kui külm ligi tikub. Õhtul proovin.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Nipsu
Kuupäev: 01. February 2012, kl 15.32

Kas te kaalute oma toitu või märgite umbes, nö silma järgi? Minul kaalu pole, aga peaks vist mingi ostma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Seidi
Kuupäev: 01. February 2012, kl 17.11

Mina kaalun kõik köögikaaluga ära. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Juudith
Kuupäev: 02. February 2012, kl 07.56

Mina näiteks ei kaalu kõiki asju ära. Mõningad asjad olen kunagi eelnevalt ära kaalunud ja edaspidi panen silmajärgi(näiteks kui hommikul putru teen, tean et ühe portsu jaoks läheb pool klaasitäit helbeid. Kunagi kaalusin ära ja uuesti ma üle kaaluma ei hakka).
Eile tegin ühepajatoitu, siis ka ma ei kaalunud kapsast, porgandit, herneid... üle. Kui midagi uut teen, või kasutan mingit uut toiduainet siis küll olen kaalunud aga hiljem siis jälle silmajärgi.
Ma olen ka viimasel ajal hakanud kodujuustu sööma- soolakurgi ja tilliga kodujuust on ikka väga hea smiling smiley
Aga mida teie näiteks sööte tavaliselt hommikuks, lõunaks õhtuks ja vahepalaks?? Kas sööte kindlatel aegadel?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: anchey
Kuupäev: 02. February 2012, kl 10.19

Mina kaalun kõik ilusti ära. Pärast nädalast kaalumist sain aru, et minu silmamõõt on ikka täiesti vale küll ma mõtlen asju suuremaks ja väiksemaks smiling smiley eriti hämmastas mind see, kui palju piima ma kohviga tarbin grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Kuupäev: 02. February 2012, kl 15.09

Olen tükk aega eemal olnud, kuna nädalavahetuse suusatamisest sai tõeline tohuvapohu elus, mistõttu pidin tavarutiinist end välja kiskuma ja keskenduma ainult kõige olulisemale hetkel. Samas oli see aeg väga produktiivne matkamise mõttes eneses, olen kogetu eest ääretult tänulik ning lõppkokkuvõttes said ka sündmused väga positiivse lõpplahenduse.

Homme on uus kaalumine, ootan ka Teie (kindlapeale ikka aina väiksemaid ja väiksemaid) numbreid päeva jooksul ja teen siis kokkuvõtted.

Kuna olen sellises äratundmises, siis jagan Teiega järgnevat mõtet: hoidke pea selge ja katsuge liigsesse mõtterägastikku mitte kinni jääda, nii on ka koogitükki lihtsam võtmata jätta või võttes kergem uuesti edasi minna. Ning kui elu on raske, keskenduge kõige olulisemale, küll majapidamist (loe: sh ka kaalujälgimist) jõuab jälle käsile võtta kui kiire möödas.

Homseni siis!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Nipsu
Kuupäev: 03. February 2012, kl 06.49

75,8 ehk siis -600g. Ma olin täiesti kindel, et tuleb plussiga nädal, sest olen kõvasti kommi vihtunud, aga õnneks hoopis miinus. Loodan, et teil on veelgi paremini läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Kuupäev: 03. February 2012, kl 07.16

Hommik,
Väike langus, aga ikkagi langus :-)

62,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Seidi
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.03

72,2kg! :O Langus 1,8. :O

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: anchey
Kuupäev: 03. February 2012, kl 17.16

Braavo Seidi, see on küll märkimisväärne näitaja. Minu kaal siis 70.4.......ootan millal midagi juhtuma hakkab, sest pole oma kalored lõhki söönud aga millegi pärast langus just väga kiire ei ole, võib-olla ongi nii parem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Saatis: Juudith
Kuupäev: 03. February 2012, kl 19.54

Minu kaal 68.0 ehk siis -1 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL KÕHNAX : Karolinake; Jäälilled; Nipsu; Anchey; Triiny; Seidi; Juudith
Kuupäev: 04. February 2012, kl 11.52

Selle nädala võidunumbrid tulevad:
Seidi: 72,2 - vahe 1,8 kg
Anchey: 70,4 - vahe 1,2 kg
Nipsu: 75,8 - vahe 0,6 kg
Juudith: 68 - vahe 1
Jäälilled: 62,6 - vahe 0,3
Karoliinake on veel saatmata

See nädal on praeguse seisuga kõigil edukalt miinusnädal ja kokku oleme alla võtnud 4,9 kg.
Päris hea ju!

Rühime aga edasi.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.